Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kezdőőődik :cool:
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
JA JA JA JA JA JA JA JA végre találtam Münchenben lakást JA JA JA JA JA

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Istenem, mennyire tökéletes időjárás ^^
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
http://www.youtube.com/watch?v=IBJzOsv-AO0

Fekete Fila táska rap 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
@Briareos: nem igaz, hogy nem tudom a hszeid végig olvasni, mert folyamatosan a csöcsöket látom csak 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
PSZÁF vizsga sikeresen letudva 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hatalmas duma. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
iszonyat mennyi jó buxa van itt a bölcsészeknél 😊

újonnan összeszedett nb3-as partjelző womanizer haverommal ülünk ma random eligazító órán, végén megkérdi a tanerő, hogy van-e kérés. igen van - mondja ő - a 3. sor szélén ülő kisasszony lehetőleg többet ne jöjjön, mert ilyen erotikus töltet mellett én nem tudok figyelni. majd elviszem neki az anyagot minden héten, ígérem.
tanerő nem volt túl jó szárnysegéd, gyorsba lefújta az órát, mindenki mehet a dolgára. muszáj volt hát az aggresszív kezdés után odamenni a nőhöz, hogy legalább a tel.számot adjon má', de ha úgy van akkor egyből mehetünk a szertárba is egyet matekozni.
hát persze lekoptatás jött merthogy el van jegyezve. hát azt akárkimondhassa, így is sikerült a vinnyettáról leolvasni a keresztnevet, etr-en kurzusnévsorból majd ki lesz keresve aztán facebookon lehet bökdösni jövő hétig.


a napokban várok egy beidézést majd a rendőrkapitányságra, hogy tanuskodjak egy molesztálási/zaklatási ügyben 😊

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Még szép 😀 Amúgy most jövök rá, hogy nem jók az usa kedvenceim, mert egyik sem Obama csapata 😀fetomy
csak a Bears! 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Pontosan! Viszont nem is kéne ingyen, ki is fizetném én, csak tudnám megvalósítani :/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tévedtem, mégsem életem vágya fog teljeülni 😀 Viszont ha ez egyszer teljesül, tényleg kapsz egy sporttáskát 😂fetomy
Akkor életed vágya egy ingyen sporttáska, amit odaadsz majd egy fórumozónak. 😀
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
végre betudtam regelni TYT-re 😊Habi
el se hiszem, h végre én is tudtam regelni...JSanyonak pedig köszi az infot!(off: editor jó lett?)Divat
szívesen 😊

off: nagyon faja, köszi szépen 😊

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
vagy mindkettő 😊
amerikai munka 😊Newman
nyereményed egy csodálatos sporttáska amit bármely helyi kocsmában kérhetsz a pultostól! 😀fetomy
király... 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Még szép 😀 Amúgy most jövök rá, hogy nem jók az usa kedvenceim, mert egyik sem Obama csapata 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Tévedtem, mégsem életem vágya fog teljeülni 😀 Viszont ha ez egyszer teljesül, tényleg kapsz egy sporttáskát 😂fetomy
mily nagylelkű...tuti vitya szponzorálná... 😀

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tévedtem, mégsem életem vágya fog teljeülni 😀 Viszont ha ez egyszer teljesül, tényleg kapsz egy sporttáskát 😂
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
vagy mindkettő 😊
amerikai munka 😊Newman
nyereményed egy csodálatos sporttáska amit bármely helyi kocsmában kérhetsz a pultostól! 😀fetomy
fenébe, pedig lefogadtam, hogy valamilyen avril lavigne fórumon szert tettél a kisasszony pótkulcsaira, és most utazol ki, hogy amikor hazajön a konditeremből, anyaszült meztelen rózsaszirmokkal fedetten, a kedvenc avril cd-t a fogaid között tartva várjál rá a hálószobájában

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ti is pakolhattok Newman táskájába 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
vagy mindkettő 😊
amerikai munka 😊Newman
nyereményed egy csodálatos sporttáska amit bármely helyi kocsmában kérhetsz a pultostól! 😀fetomy
És a két fél helyes válasz mit ér? 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
vagy mindkettő 😊
amerikai munka 😊Newman
nyereményed egy csodálatos sporttáska amit bármely helyi kocsmában kérhetsz a pultostól! 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Uramisten dehogy 😀 Attól mentsen az Isten meg 😀 Akkor a gyűlölködjünkbe írtam volna 😛

Csak esély nyílt egy k.vanagy lehetőségre, ami ha bejön, akkor életem kb. legnagyobb célja/vágya fog teljesülni 😊
fetomy
Akkor ez munka lesz 😊szaba
Vagy utazás. 😉Bazzani
vagy mindkettő 😊
amerikai munka 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
jól érzem hogy egy nőstényről van szó?Cowboykarcsi
Uramisten dehogy 😀 Attól mentsen az Isten meg 😀 Akkor a gyűlölködjünkbe írtam volna 😛

Csak esély nyílt egy k.vanagy lehetőségre, ami ha bejön, akkor életem kb. legnagyobb célja/vágya fog teljesülni 😊
fetomy
Akkor ez munka lesz 😊szaba
Vagy utazás. 😉

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Fingers crossed... :rolleyes:fetomy
jól érzem hogy egy nőstényről van szó?Cowboykarcsi
Uramisten dehogy 😀 Attól mentsen az Isten meg 😀 Akkor a gyűlölködjünkbe írtam volna 😛

Csak esély nyílt egy k.vanagy lehetőségre, ami ha bejön, akkor életem kb. legnagyobb célja/vágya fog teljesülni 😊
fetomy
Akkor ez munka lesz 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fingers crossed... :rolleyes:fetomy
jól érzem hogy egy nőstényről van szó?Cowboykarcsi
Uramisten dehogy 😀 Attól mentsen az Isten meg 😀 Akkor a gyűlölködjünkbe írtam volna 😛

Csak esély nyílt egy k.vanagy lehetőségre, ami ha bejön, akkor életem kb. legnagyobb célja/vágya fog teljesülni 😊


vadibandi: Ez mind oké, de ugye a többiek is túlélték? 😀
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ma vezettem autót és még mindig élek!