Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
tetszik az új Julio sigem, lehet újra nekikezdek néhány legyártásának. amióta újra fórumozom úgyis két naponta váltogatom

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
asztalit raktam össze.

6 magos phenom, 8 giga hyper x ram
egy 150 gb-s ssd a rendszernek és fontosabb progiknak, plusz pár terra klasszik winchester

kell majd még bele egy combos videókari. bár most is úgy fut rajta a crysis 2 h sírok az örömtől

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
jajj de szeretem az új gépemet 😊briareos
én most iszonyat laptopban gondolkodom.
milyen masina?

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
jajj de szeretem az új gépemet 😊

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
éjjel megnyertem 2 fogadást.

- ki mer legmagasabbra mászni a villanykarón.
- ki mer legtovább feküdni a főút közepén. (10 másodpercet vertem a 2. helyezett h_marko 42 mp-s performanszára)Höri
Gondolom teljesen józanul.
😉Bazzani
Ahogyan azt a fenti kommentje is mutatja. 😛

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
éjjel megnyertem 2 fogadást.

- ki mer legmagasabbra mászni a villanykarón.
- ki mer legtovább feküdni a főút közepén. (10 másodpercet vertem a 2. helyezett h_marko 42 mp-s performanszára)Höri
Gondolom teljesen józanul.
😉

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
éjjel megnyertem 2 fogadást.

- ki mer legmagasabbra mászni a villanykarón.
- ki mer legtovább feküdni a főút közepén. (10 másodpercet vertem a 2. helyezett h_marko 42 mp-s performanszára)Höri
még várjuk a dopping eredményét, az első tutti pozitívsutianap
Azért nem tudtok ráverni arra a nyári versenyzőre, aki a Tiszában megnyerte a levegővétel nélküli víz alatt tartózkodás rekordját 12 órával!
No meg hiába nyertél, ezzel a teljesítménnyel nem tudsz felkerülni a Csongrád/Bács-Kiskun Megyei Hírlap címlapjára! 😊




több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
éjjel megnyertem 2 fogadást.

- ki mer legmagasabbra mászni a villanykarón.
- ki mer legtovább feküdni a főút közepén. (10 másodpercet vertem a 2. helyezett h_marko 42 mp-s performanszára)Höri
még várjuk a dopping eredményét, az első tutti pozitív


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
éjjel megnyertem 2 fogadást.

- ki mer legmagasabbra mászni a villanykarón.
- ki mer legtovább feküdni a főút közepén. (10 másodpercet vertem a 2. helyezett h_marko 42 mp-s performanszára)

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
án vagyomo zzy

ákirmnél mGASabbra mászok a vi8llanykarón. félig ember, félig hal, félig majom!Höri
Az már másfél 😀
Én egy vakondpingvint (saját találmány 😀 ) akarok összegénmanipulálni, ami ugye NÉGYÉLTŰ. Földön/vízen/levegőben és föld alatt is feltalálja magát 😊 Igaz a pingvin részét kicsit meg kell hekkelni hogy repülni is tudjon, de végülis madárnak tűnik, szóval nem lehet vele gond 😊Rataxes
Na elmész a picsába.
Meghekkelni a pingvint. 😀 😀 😀Bazzani
a vakonddal való keresztezés után az már kismiska, hogy repüljön is 😀

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
án vagyomo zzy

ákirmnél mGASabbra mászok a vi8llanykarón. félig ember, félig hal, félig majom!Höri
Az már másfél 😀
Én egy vakondpingvint (saját találmány 😀 ) akarok összegénmanipulálni, ami ugye NÉGYÉLTŰ. Földön/vízen/levegőben és föld alatt is feltalálja magát 😊 Igaz a pingvin részét kicsit meg kell hekkelni hogy repülni is tudjon, de végülis madárnak tűnik, szóval nem lehet vele gond 😊Rataxes
ekeseríccselek?
http://www.spreadshirt.com/user/molepenguin


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
án vagyomo zzy

ákirmnél mGASabbra mászok a vi8llanykarón. félig ember, félig hal, félig majom!Höri
Az már másfél 😀
Én egy vakondpingvint (saját találmány 😀 ) akarok összegénmanipulálni, ami ugye NÉGYÉLTŰ. Földön/vízen/levegőben és föld alatt is feltalálja magát 😊 Igaz a pingvin részét kicsit meg kell hekkelni hogy repülni is tudjon, de végülis madárnak tűnik, szóval nem lehet vele gond 😊Rataxes
Na elmész a picsába.
Meghekkelni a pingvint. 😀 😀 😀

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
án vagyomo zzy

ákirmnél mGASabbra mászok a vi8llanykarón. félig ember, félig hal, félig majom!Höri
Az már másfél 😀
Én egy vakondpingvint (saját találmány 😀 ) akarok összegénmanipulálni, ami ugye NÉGYÉLTŰ. Földön/vízen/levegőben és föld alatt is feltalálja magát 😊 Igaz a pingvin részét kicsit meg kell hekkelni hogy repülni is tudjon, de végülis madárnak tűnik, szóval nem lehet vele gond 😊Rataxes
játssz egy kicsit az impossible creatures-el. nekem nagy kattogás volt régen

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
án vagyomo zzy

ákirmnél mGASabbra mászok a vi8llanykarón. félig ember, félig hal, félig majom!Höri
Az már másfél 😀
Én egy vakondpingvint (saját találmány 😀 ) akarok összegénmanipulálni, ami ugye NÉGYÉLTŰ. Földön/vízen/levegőben és föld alatt is feltalálja magát 😊 Igaz a pingvin részét kicsit meg kell hekkelni hogy repülni is tudjon, de végülis madárnak tűnik, szóval nem lehet vele gond 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
án vagyomo zzy

ákirmnél mGASabbra mászok a vi8llanykarón. félig ember, félig hal, félig majom!Höri
egészségedre 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
án vagyomo zzy

ákirmnél mGASabbra mászok a vi8llanykarón. félig ember, félig hal, félig majom!

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
jött contract offer, vége a free agencynek 😊

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Belgium? Minek? 4 napig ki nem tenném a lábam Amszterdamból 😊Rataxes
Belgiumba már csak 4en megyünk, mert egy kedves barátunk jelenleg ott dolgozik(Antewerpen) és nála fogunk megszállni. emiatt becsusszan majd egy Brugges is, ami kötelező kiruccanás, mivel az egyik kedvenc filmem ott játszódik és nekem ezt látnom kell. Brüsszel se szar az tuti, de abból sokat nem fogunk látni az ötödik napunkon(17kor indul vissza a gép)

egyébként még egy fuckinbiglovewithwizzair. 16 ezer ft-ból megvolt oda-vissza a trip(Budapest-Eindhoven, Brüsszel-Budapest). + ugye a vonatok, de azok nem vészesek abban a térségben.Zsoca
A vonatok igenis vészesek, az egyik volt osztálytársam Utrechtben tanul, és az utazási pénz fele megy el a repülőre Eindhovenbe, fele pedig a vonatra onnan Utrechtbe, szóval azért vigyázz ezzel.Rajna
10 euro Amszterdam, Brüsszel meg 22 euro. ez relatív, hogy mihez képest drága. Mo-n se sokkal olcsóbb sztem egy felnőtt jegy hasonló távra.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Belgium? Minek? 4 napig ki nem tenném a lábam Amszterdamból 😊Rataxes
Belgiumba már csak 4en megyünk, mert egy kedves barátunk jelenleg ott dolgozik(Antewerpen) és nála fogunk megszállni. emiatt becsusszan majd egy Brugges is, ami kötelező kiruccanás, mivel az egyik kedvenc filmem ott játszódik és nekem ezt látnom kell. Brüsszel se szar az tuti, de abból sokat nem fogunk látni az ötödik napunkon(17kor indul vissza a gép)

egyébként még egy fuckinbiglovewithwizzair. 16 ezer ft-ból megvolt oda-vissza a trip(Budapest-Eindhoven, Brüsszel-Budapest). + ugye a vonatok, de azok nem vészesek abban a térségben.Zsoca
A vonatok igenis vészesek, az egyik volt osztálytársam Utrechtben tanul, és az utazási pénz fele megy el a repülőre Eindhovenbe, fele pedig a vonatra onnan Utrechtbe, szóval azért vigyázz ezzel.

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Belgium? Minek? 4 napig ki nem tenném a lábam Amszterdamból 😊Rataxes
Belgiumba már csak 4en megyünk, mert egy kedves barátunk jelenleg ott dolgozik(Antewerpen) és nála fogunk megszállni. emiatt becsusszan majd egy Brugges is, ami kötelező kiruccanás, mivel az egyik kedvenc filmem ott játszódik és nekem ezt látnom kell. Brüsszel se szar az tuti, de abból sokat nem fogunk látni az ötödik napunkon(17kor indul vissza a gép)

egyébként még egy fuckinbiglovewithwizzair. 16 ezer ft-ból megvolt oda-vissza a trip(Budapest-Eindhoven, Brüsszel-Budapest). + ugye a vonatok, de azok nem vészesek abban a térségben.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Belgium? Minek? 4 napig ki nem tenném a lábam Amszterdamból 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ma lefoglaltuk a szállásunkat és a repülőnket Hollandiába ill. Belgiumba(2-2 éjszaka itt-ott). 11-en leszünk. bajok lesznek. 😀

de rohadtul messze van még november közepe (ez már "Gyűlölködjünk").
http://www.youtube.com/watch?v=TRcg6Ei6eyk

több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Éljen az Orioles! 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Ha csak pár hétre is de megint van jogosítványom 😊JayB
Akkor félnünk kell? 😛xrace77
Hát mivel úgy tervezi, hogy pár hét múlva újra elveszíti, én nem mennék a közelébe 😀fetomy
Nem erről van szó 😊 Függőben van egy második eljárás mivel eltiltott jogosítvánnyal vezettem, 40 napja hogy lebuktam, még nem jött semmi róla és mivel az eredeti lejárt gondoltam kiváltom mert miért ne.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha csak pár hétre is de megint van jogosítványom 😊JayB
Akkor félnünk kell? 😛xrace77
Hát mivel úgy tervezi, hogy pár hét múlva újra elveszíti, én nem mennék a közelébe 😀