Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kaphat az oldalunk egy like-ot?

https://www.facebook.com/pages/Simonyi-Andr%C3%A1s/252351994812901?sk=wall
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Karácsonykor sincs.
De..szerintem azért annyira nem kéne majmolni már Ámerikát hogy kisgyerekek járnak zacsival cukorért. Én is láttam ma egy ganget.

Töklámpás ok, az még gyerekkorban is menő volt 😀 persze nem pont Halloween-ra hanem csak úgy.
Szóval szerintem ezt már nem kéne. Életidegen.petey
Igazából ez elsősorban UK és Írország, de kétségkívül usában is nagy hagyomány. Egyébként pedig részemről semmi majmolás nincs benne, szimplán arról van szó, hogy pontosan azt a hangulatot teremti meg, amit kibeb.ott mód imádok. Amit pl. a Tim Burton filmek is, azok is épp ezért alltimeno1-ok nálam 😊fetomy
A töklámpás abszolút túldimenzionált, a beöltözős bulik mondjuk tömegével vannak már napok óta itt is. Mondjuk a helyieknek húsz éves korukra totál elegük van az egészből, és legfeljebb egy bebaszás erejéig ünnepelnek 😀 a külföldiek viszont élvezik a különleges ünnepet, meg persze a kicsik is.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Karácsonykor sincs.
De..szerintem azért annyira nem kéne majmolni már Ámerikát hogy kisgyerekek járnak zacsival cukorért. Én is láttam ma egy ganget.

Töklámpás ok, az még gyerekkorban is menő volt 😀 persze nem pont Halloween-ra hanem csak úgy.
Szóval szerintem ezt már nem kéne. Életidegen.petey
Igazából ez elsősorban UK és Írország, de kétségkívül usában is nagy hagyomány. Egyébként pedig részemről semmi majmolás nincs benne, szimplán arról van szó, hogy pontosan azt a hangulatot teremti meg, amit kibeb.ott mód imádok. Amit pl. a Tim Burton filmek is, azok is épp ezért alltimeno1-ok nálam 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Én egy lakóparkban lakok, itt főleg a fiatalabb korosztály, elsősorban kisgyerekes családok laknak, szinte mindenhol van töklámpás és tele vannak az utcák jelmezesekkel. Délután amerikai focit néztem közben fél óránként csöngettek hogy "csokit vagy csalunk", tisztára elgondolkdotam hogy magyarországon vagyok-e még 😀JayB
hol laksz? indítványozom a családnak, hogy költözzünk oda 😀kristof
Helikopter lakópark, 17. kerület, az USA 51. állama 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Hát errefelé nettó nulla töklámpást látni, pedig itt elég nagy ünnep az egész. Rossz a környék 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én egy lakóparkban lakok, itt főleg a fiatalabb korosztály, elsősorban kisgyerekes családok laknak, szinte mindenhol van töklámpás és tele vannak az utcák jelmezesekkel. Délután amerikai focit néztem közben fél óránként csöngettek hogy "csokit vagy csalunk", tisztára elgondolkdotam hogy magyarországon vagyok-e még 😀JayB
hol laksz? indítványozom a családnak, hogy költözzünk oda 😀
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
De jó is lenne egyszer végigsétálni egy utcán, ami szarrá van díszítve ilyenkor 😊fetomy
két hét múlva már úgyis mindenhol kinn lesz a karácsonyi giccsparádé 😊

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Én egy lakóparkban lakok, itt főleg a fiatalabb korosztály, elsősorban kisgyerekes családok laknak, szinte mindenhol van töklámpás és tele vannak az utcák jelmezesekkel. Délután amerikai focit néztem közben fél óránként csöngettek hogy "csokit vagy csalunk", tisztára elgondolkdotam hogy magyarországon vagyok-e még 😀JayB
Ennek nagyon örülnék, ha nálunk is létező hagyomány lenne. Meg úgy egyáltalán a halloween. Legfaszább ünnep, itthon (legalábbis errefelé) meg jó ha egyáltalán hallottak már róla.. 😕 De jó is lenne egyszer végigsétálni egy utcán, ami szarrá van díszítve ilyenkor 😊fetomy
Karácsonykor sincs.
De..szerintem azért annyira nem kéne majmolni már Ámerikát hogy kisgyerekek járnak zacsival cukorért. Én is láttam ma egy ganget.

Töklámpás ok, az még gyerekkorban is menő volt 😀 persze nem pont Halloween-ra hanem csak úgy.
Szóval szerintem ezt már nem kéne. Életidegen.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én egy lakóparkban lakok, itt főleg a fiatalabb korosztály, elsősorban kisgyerekes családok laknak, szinte mindenhol van töklámpás és tele vannak az utcák jelmezesekkel. Délután amerikai focit néztem közben fél óránként csöngettek hogy "csokit vagy csalunk", tisztára elgondolkdotam hogy magyarországon vagyok-e még 😀JayB
Ennek nagyon örülnék, ha nálunk is létező hagyomány lenne. Meg úgy egyáltalán a halloween. Legfaszább ünnep, itthon (legalábbis errefelé) meg jó ha egyáltalán hallottak már róla.. 😕 De jó is lenne egyszer végigsétálni egy utcán, ami szarrá van díszítve ilyenkor 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Én egy lakóparkban lakok, itt főleg a fiatalabb korosztály, elsősorban kisgyerekes családok laknak, szinte mindenhol van töklámpás és tele vannak az utcák jelmezesekkel. Délután amerikai focit néztem közben fél óránként csöngettek hogy "csokit vagy csalunk", tisztára elgondolkdotam hogy magyarországon vagyok-e még 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Imádom a halloweent 😀 És beszaratni a családot 😀fetomy
szánalmas, hogy a mi utcánkban csak nálunk van látható töklámpás.shawnka
Erre azért a szánalmas kicsit erős szerintem.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Imádom a halloweent 😀 És beszaratni a családot 😀fetomy
szánalmas, hogy a mi utcánkban csak nálunk van látható töklámpás.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Imádom a halloweent 😀 És beszaratni a családot 😀
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
na akkor dedikált NFL könyv in da house 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
kicsit kemenyek itt kint az apple store-ok, a 100 m2-es boltban minimum 30 (!) elado van, es annyi ideig nyomkodhatod a cuccokat, ameddig akarod... engem teljesen le is vett a labamrol az ipad, 1-2 heten belul veszek is egyet 😊JJ
Jó döntés.
Aztán majd egy asztalit is, mert az az igazi.
És akkor már csak egy laptop hiányzik az iPhone mellé, ezeket mind összeszinkronizálod, és maximálisan élvezheted a 21.századot. 😊Sobri Jóska
nem kell nekem se iphone, se mac, az en ez iranyu igenyeimet maximalisan kielegiti az ipadJJ
Majd meglátod. 😊

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
kicsit kemenyek itt kint az apple store-ok, a 100 m2-es boltban minimum 30 (!) elado van, es annyi ideig nyomkodhatod a cuccokat, ameddig akarod... engem teljesen le is vett a labamrol az ipad, 1-2 heten belul veszek is egyet 😊JJ
Jó döntés.
Aztán majd egy asztalit is, mert az az igazi.
És akkor már csak egy laptop hiányzik az iPhone mellé, ezeket mind összeszinkronizálod, és maximálisan élvezheted a 21.századot. 😊Sobri Jóska
nem kell nekem se iphone, se mac, az en ez iranyu igenyeimet maximalisan kielegiti az ipad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
kicsit kemenyek itt kint az apple store-ok, a 100 m2-es boltban minimum 30 (!) elado van, es annyi ideig nyomkodhatod a cuccokat, ameddig akarod... engem teljesen le is vett a labamrol az ipad, 1-2 heten belul veszek is egyet 😊JJ
Jó döntés.
Aztán majd egy asztalit is, mert az az igazi.
És akkor már csak egy laptop hiányzik az iPhone mellé, ezeket mind összeszinkronizálod, és maximálisan élvezheted a 21.századot. 😊Sobri Jóska
vagy veszel egy jó kocsit 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
kicsit kemenyek itt kint az apple store-ok, a 100 m2-es boltban minimum 30 (!) elado van, es annyi ideig nyomkodhatod a cuccokat, ameddig akarod... engem teljesen le is vett a labamrol az ipad, 1-2 heten belul veszek is egyet 😊JJ
Jó döntés.
Aztán majd egy asztalit is, mert az az igazi.
És akkor már csak egy laptop hiányzik az iPhone mellé, ezeket mind összeszinkronizálod, és maximálisan élvezheted a 21.századot. 😊

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
kicsit kemenyek itt kint az apple store-ok, a 100 m2-es boltban minimum 30 (!) elado van, es annyi ideig nyomkodhatod a cuccokat, ameddig akarod... engem teljesen le is vett a labamrol az ipad, 1-2 heten belul veszek is egyet 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Maga a tény, hogy kedvenc játékosom túl van élete első kezdő meccsén az NFL-ben: :cool:
Az pedig, hogy az első félidőben még jól is játszott, és a meccsen adott 2 TD passzt, már csak hab a tortán.

Félelmetesen jó érzés látni úgy általában, ahogy a kedvenc játékosod szépen lépked felfelé a lépcsőfokokon.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Felszedett egy 19 éves csaj! 😛catattack
és te hány éves vagy?Amadeus91
29.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Felszedett egy 19 éves csaj! 😛catattack
és te hány éves vagy?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Felszedett egy 19 éves csaj! 😛catattack
biztos mert hagytad magad... :cool:

ideillik:

Egy csávó összeszed egy szőke csajt egy buliban, elviszi magához és egymásnak esnek. Utána megkérdezi a csajt:

- Figyu, te hány éves vagy?
-13.
-13?! Szedd azonnal a cuccod és tegyünk úgy mintha az egész meg se történt volna!

A szőke felöltözik, kifelé menet az ajtóból még visszafordul és megkérdezi:
- Mi van, babonás vagy...?

😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
catattack 3 520
Felszedett egy 19 éves csaj! 😛
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
lábra gyúrni fullbuzis 😂pc_x
miért is?! Nem csak lábra gyúrok, de azért mégis milyen már, az, amikor van egy agyongyúrt srác totál pipaszár lábakkal? Én nem vagyok agyongyúrt..távolról sem, de azért ha egyszer az leszek, mert miért ne? Akkor szeretném ha nem két pipaszár lábam lenne. Am. meg a vádlim fejlődik a legjobban.Amadeus91
Nem vegyél mindent halál komolyan 😉 de Johnny Bravo style FTW 😀 😀pc_x
még a hajam is belőném 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?