Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
úgy érted egyelőre
(ez lassan már annyi fel tud baszni, mint a 'deviszont' vagy a 'muszály', broáf)kristof
Legjobb tudomásom szerint a "muszáj" pontos j. 😛 😊
DS!Darksun3
sztem is. Az egyenlőre meg a leggyakoribb hiba a magyar szövegkörnyezetben, szinte már észre sem veszik az emberek. Volt olyan akinek elmagyaráztam a különbséget de nem tudta megérteni...davemayer
Meg kell neki ezt mutatni. Szerintem zseniális.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
úgy érted egyelőre
(ez lassan már annyi fel tud baszni, mint a 'deviszont' vagy a 'muszály', broáf)kristof
kár hogy a deviszont értelmes 😀eaglesmcnabb
Mármint a különírott változata. 😉

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
úgy érted egyelőre
(ez lassan már annyi fel tud baszni, mint a 'deviszont' vagy a 'muszály', broáf)kristof
kár hogy a deviszont értelmes 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mert a muszály nálunk cenzúrázva van és automatikusan kijavítja a fórum 😀

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
úgy érted egyelőre
(ez lassan már annyi fel tud baszni, mint a 'deviszont' vagy a 'muszály', broáf)kristof
Legjobb tudomásom szerint a "muszáj" pontos j. 😛 😊
DS!Darksun3
sztem is. Az egyenlőre meg a leggyakoribb hiba a magyar szövegkörnyezetben, szinte már észre sem veszik az emberek. Volt olyan akinek elmagyaráztam a különbséget de nem tudta megérteni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
úgy érted egyelőre
(ez lassan már annyi fel tud baszni, mint a 'deviszont' vagy a 'muszály', broáf)kristof
Legjobb tudomásom szerint a "muszáj" pontos j. 😛 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
úgy érted egyelőre
(ez lassan már annyi fel tud baszni, mint a 'deviszont' vagy a 'muszály', broáf)
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
:rolleyes: :cool: (egyenlőre ide, aztán gondolom majd hamarosan a konkurens topikba... 😀 )

|
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
ezt barmikor adom, hogy biztosan nem leszJJ
Ha lesz iPad, lesz rendes gép is. Szinte adja magát. A szinkronizálás, az iTunes, a kézreállóság, és hogy milyen olcsón ki lehet fogni mind-mind a Mac karjaiba fognak taszajtani. 😊Sobri Jóska
egy billt fogok venni majd hozzaJJ
Nem ugyanaz azért. 😊
De nem akarlak kapacitálni, majd ráérzel.
Most péntek a Black Friday?
Akkor veszel iPad-et?

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Ebbe a 45 $ -ba fogadok, hogy ha lesz iPad-ed, akkor 1 éven belül lesz asztali Mac-ed/Apple laptopod is. 😊Sobri Jóska
ezt barmikor adom, hogy biztosan nem leszJJ
Ha lesz iPad, lesz rendes gép is. Szinte adja magát. A szinkronizálás, az iTunes, a kézreállóság, és hogy milyen olcsón ki lehet fogni mind-mind a Mac karjaiba fognak taszajtani. 😊Sobri Jóska
egy billt fogok venni majd hozza


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
de orulok hogy kivartam az ipad-vasarlassal a black fridayt, a best buy 45$ offot iger, az apple valoszinuleg ennel is tovabb megy majd 😊JJ
Ebbe a 45 $ -ba fogadok, hogy ha lesz iPad-ed, akkor 1 éven belül lesz asztali Mac-ed/Apple laptopod is. 😊Sobri Jóska
ezt barmikor adom, hogy biztosan nem leszJJ
Ha lesz iPad, lesz rendes gép is. Szinte adja magát. A szinkronizálás, az iTunes, a kézreállóság, és hogy milyen olcsón ki lehet fogni mind-mind a Mac karjaiba fognak taszajtani. 😊

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
de orulok hogy kivartam az ipad-vasarlassal a black fridayt, a best buy 45$ offot iger, az apple valoszinuleg ennel is tovabb megy majd 😊JJ
Ebbe a 45 $ -ba fogadok, hogy ha lesz iPad-ed, akkor 1 éven belül lesz asztali Mac-ed/Apple laptopod is. 😊Sobri Jóska
ezt barmikor adom, hogy biztosan nem lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
de orulok hogy kivartam az ipad-vasarlassal a black fridayt, a best buy 45$ offot iger, az apple valoszinuleg ennel is tovabb megy majd 😊JJ
Ebbe a 45 $ -ba fogadok, hogy ha lesz iPad-ed, akkor 1 éven belül lesz asztali Mac-ed/Apple laptopod is. 😊

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
de orulok hogy kivartam az ipad-vasarlassal a black fridayt, a best buy 45$ offot iger, az apple valoszinuleg ennel is tovabb megy majd 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ahogy sétáltam hazafele olyan háromnegyed hat felé én is pont bele botlottam egy disznótorba,nem vagy véletlen szoboszlai? 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Heh ismételten elérkezett a várva várt nap, a disznóvágás. nagyfater ismét elnyerte a legrészegebb férfi , nagymuter pedig a legidegesebb női főszereplő díját. Szerencsétlen öreg szerintem megitta az összes bort amit legutóbb csinált 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
olyan jó, hogy itt a bowl.hu-n mindig van 1-2 aktuálisan felkapott topik, ami az ilyen ronda novemberi napokon egy kis jókedvet tud csempészni az ember életébe... 😊triangle
😂 😂 😂
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
olyan jó, hogy itt a bowl.hu-n mindig van 1-2 aktuálisan felkapott topik, ami az ilyen ronda novemberi napokon egy kis jókedvet tud csempészni az ember életébe... 😊triangle
Örülsz,hogy megszabadultatok a "Brady kiégett" témától mi?
😀Bazzani
Ennek szerintem mindenki örül és ebben a nagy ködben "tudjuk ki" mutatja az utat, nehogy eltévedjünk. 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
olyan jó, hogy itt a bowl.hu-n mindig van 1-2 aktuálisan felkapott topik, ami az ilyen ronda novemberi napokon egy kis jókedvet tud csempészni az ember életébe... 😊triangle
Örülsz,hogy megszabadultatok a "Brady kiégett" témától mi?
😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
olyan jó, hogy itt a bowl.hu-n mindig van 1-2 aktuálisan felkapott topik, ami az ilyen ronda novemberi napokon egy kis jókedvet tud csempészni az ember életébe... 😊triangle
éppen ezzel kapcsolatban akartam én is méklávolni egyet 😀 igaz nem rondák a napok 😛 de hát kétségkívül igazi fény az éjszakában 😊
több mint 12 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
olyan jó, hogy itt a bowl.hu-n mindig van 1-2 aktuálisan felkapott topik, ami az ilyen ronda novemberi napokon egy kis jókedvet tud csempészni az ember életébe... 😊
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Most keltem fel a tegnap esti/ma hajnali tivornyából,Ossian+Kárpátia koncert a lovardában,felejthetetlen élmény volt,főleg azon kapom a legjobban hogy gyakorlatilag egy 2 méterre csápoltam Paksi Endrétől :cool: nincs hangom iszonyat volt 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Felvettek életem első munkahelyére, éjahó. Nem álmaim munkája, és halálra se fogom keresni magam, de valahol el kell kezdeni.Mikey
Gratula.
Üdv a mókuskerékben. 😉

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
Utóbbi.

(Köcce Höri & szaba.)
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Felvettek életem első munkahelyére, éjahó. Nem álmaim munkája, és halálra se fogom keresni magam, de valahol el kell kezdeni.Mikey
Offoltad az eddigi melódat, vagy ott kaptál hosszútávú szerződést?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes