Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
próbáltak lebeszélni az ipadról, mert nem támogatja a flasht, a videófájlokból csak az mp4-et favorizálja, és körülményes itunes-szal a szinkronizálás

erre leszedek egy programot, amivel streameket ugyanúgy tudok nézni, mint pc-n, majd egy másikat, amivel bármilyen formátumú videót meg tudok nyitni úgy, hogy még át se kell másolnom, és a feliratokat is királyul kezeli 😊

durvadurva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kibaszott jó, hogy eddig ami megvan is mind kettes.eaglesmcnabb
nagy álmom a perfect szezon = 0 bukás, 2.0-s átlag

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nekem 10-ből kell menni, de szerintem vagy 20-szor fogok minimum 😀Höri
nekem is hasonlóak az arányok, de ha jól számoltam csak 6 lesz. 😊
Kibaszott jó, hogy eddig ami megvan is mind kettes. Legutóbb is mindent tudtam amit meg nem a mellettem levő csajról lenéztem és kettes. csajnak meg 4es. Vicc.
Pedig mindig felveszem első hétre a nagy részét hogy hamar letudom, de sose jönnek a várt eredmények 😀eaglesmcnabb
Nálam is kb. 6 lesz, de pl. fizikából az esélytelenek nyugalmával fogok beállítani (50 beugró mellé még kb. ugyanannyi vizsgafeladat, kb 5-10% szokott átmenni, tehát esélyes... 😀 ), majd leírok egy paprikás krumpli receptet... 😂

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
nekem 10-ből kell menni, de szerintem vagy 20-szor fogok minimum 😀Höri
nekem is hasonlóak az arányok, de ha jól számoltam csak 6 lesz. 😊
Kibaszott jó, hogy eddig ami megvan is mind kettes. Legutóbb is mindent tudtam amit meg nem a mellettem levő csajról lenéztem és kettes. csajnak meg 4es. Vicc.
Pedig mindig felveszem első hétre a nagy részét hogy hamar letudom, de sose jönnek a várt eredmények 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
nekem 10-ből kell menni, de szerintem vagy 20-szor fogok minimum 😀Höri
😂 😂 😂 😂

3. vizsgán köll fizetni? Ha igen, érdemes B vizsgán átslisszanni. 😀 😛Vrijbloed
nem tom kell-e de majd viszek fizetségnek tojást, meg oldalast, hátha elfogadja a tanár Úr.Höri
Mééér, húsvét van/lesz?😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem 10-ből kell menni, de szerintem vagy 20-szor fogok minimum 😀Höri
😂 😂 😂 😂

3. vizsgán köll fizetni? Ha igen, érdemes B vizsgán átslisszanni. 😀 😛Vrijbloed
nem tom kell-e de majd viszek fizetségnek tojást, meg oldalast, hátha elfogadja a tanár Úr.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
nekem 10-ből kell menni, de szerintem vagy 20-szor fogok minimum 😀Höri
😂 😂 😂 😂

3. vizsgán köll fizetni? Ha igen, érdemes B vizsgán átslisszanni. 😀 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem 10-ből kell menni, de szerintem vagy 20-szor fogok minimum 😀

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mind a 4 vizsga letudva, egyik se bukó, jöhet a Karácsony meg az NFL. 😊 😂Vrijbloed
Jó neked, nekem minden vizsgám januárban lesz.... 😕Newman
Nekem így maradt 3 januárra, és ha jól csinálom, akkor érdemben egyik sem zavar be a PO-ra. 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mind a 4 vizsga letudva, egyik se bukó, jöhet a Karácsony meg az NFL. 😊 😂Vrijbloed
Jó neked, nekem minden vizsgám januárban lesz.... 😕

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mind a 4 vizsga letudva, egyik se bukó, jöhet a Karácsony meg az NFL. 😊 😂
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Harmadik póton csak meglett a lineáris algebra aláírásom! 😂
http://noob.hu/2011/11/25/tumblr_luo9on3Bfl1qes1ceo1_500.gif
Kár, hogy cserébe még vizsgázni se voltam semmiből, így kredit nélkül vagyok, de drága egyetemem így is utalt nekem 8 ezer forintot karácsonyra. 😀
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
3-MAS PROG, 3-MAS 😀
így már van 9 kreditem 😀
még kell 21 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Anyu most van itthon, 20-án utazik vissza Afganisztánba külszolgálatra. Ráadásul mindannyian ateisták vagyunk, így nekünk édes mindegy, hogy 24-e vagy 18-a, de lehetne akár februát 10. is. Amúgy kifejezetten vicces, hogy még jól is jön ki, mert így mindenféle családi perpatvar nélkül simán meg tudom nézni 24-én a Steelers-meccset. 😀Soldados
ennyi erovel minek karacsonyoztok ? 😊Fake
Társadalmi elvárás... 😀 Én meglennék nélküle.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Anyu most van itthon, 20-án utazik vissza Afganisztánba külszolgálatra. Ráadásul mindannyian ateisták vagyunk, így nekünk édes mindegy, hogy 24-e vagy 18-a, de lehetne akár februát 10. is. Amúgy kifejezetten vicces, hogy még jól is jön ki, mert így mindenféle családi perpatvar nélkül simán meg tudom nézni 24-én a Steelers-meccset. 😀Soldados
ennyi erovel minek karacsonyoztok ? 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kaptam a Vas megyei főkapitányságról egy levelet, hogy a júniusi sebesség túllépésemet újra vizsgálták. Rájöttek, hogy a mérőműszer hibahatárát rosszul adták meg és visszajár az általam befizetett összegből. Isten áldja a bürokráciát, és Boldog Karácsonyt a Vas megyei kapitányság dolgozóinak! 😀kittli
Na basszus, ilyet nekem is küldhetnének.szaba
az a baj szaba hogy nem ott laksz 😮Höri
Te meg nem tudsz. 😛
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
ééés a Packers másnap játszik 😊
(persze ha úgy, mint tegnap, akkor én is rossz topikban járok)Szobi22
Azt már én is gond nélkül meg tudom nézni teljes egészében.

A kérdés csak az, hogy megéri-e: biztos ligaelső vs. playofftól már búcsúzó csapat, még akkor is, ha az egyik legnagyobb rangadó...
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Na basszus, ilyet nekem is küldhetnének.szaba
az a baj szaba hogy nem ott laksz 😮Höri
De most már nem központilag onnan küldik az egész országba?Matthew99
De igen.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Kaptam a Vas megyei főkapitányságról egy levelet, hogy a júniusi sebesség túllépésemet újra vizsgálták. Rájöttek, hogy a mérőműszer hibahatárát rosszul adták meg és visszajár az általam befizetett összegből. Isten áldja a bürokráciát, és Boldog Karácsonyt a Vas megyei kapitányság dolgozóinak! 😀kittli
Na basszus, ilyet nekem is küldhetnének.szaba
az a baj szaba hogy nem ott laksz 😮Höri
De most már nem központilag onnan küldik az egész országba?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kaptam a Vas megyei főkapitányságról egy levelet, hogy a júniusi sebesség túllépésemet újra vizsgálták. Rájöttek, hogy a mérőműszer hibahatárát rosszul adták meg és visszajár az általam befizetett összegből. Isten áldja a bürokráciát, és Boldog Karácsonyt a Vas megyei kapitányság dolgozóinak! 😀kittli
Na basszus, ilyet nekem is küldhetnének.szaba
az a baj szaba hogy nem ott laksz 😮

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kaptam a Vas megyei főkapitányságról egy levelet, hogy a júniusi sebesség túllépésemet újra vizsgálták. Rájöttek, hogy a mérőműszer hibahatárát rosszul adták meg és visszajár az általam befizetett összegből. Isten áldja a bürokráciát, és Boldog Karácsonyt a Vas megyei kapitányság dolgozóinak! 😀kittli
Na basszus, ilyet nekem is küldhetnének.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Munkavédelem zh alatt karácsonyi dallamokat játszott a tanár, óriási volt. 😊

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Kaptam a Vas megyei főkapitányságról egy levelet, hogy a júniusi sebesség túllépésemet újra vizsgálták. Rájöttek, hogy a mérőműszer hibahatárát rosszul adták meg és visszajár az általam befizetett összegből. Isten áldja a bürokráciát, és Boldog Karácsonyt a Vas megyei kapitányság dolgozóinak! 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hogy tudják a Karácsonyt pont a Detroit-SD meccs napjára tenni?Bazzani
Te még jól jártál, mert a 22 órai idősávban van, addigra bőven le lehet tudni az ajándékozást, vacsorát, stb.

Igyekszem majd én is az első negyed felénél nem többet kihagyni a Steelers-meccsből.vassadi
ééés a Packers másnap játszik 😊
(persze ha úgy, mint tegnap, akkor én is rossz topikban járok)

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Hogy tudják a Karácsonyt pont a Detroit-SD meccs napjára tenni?Bazzani
Te még jól jártál, mert a 22 órai idősávban van, addigra bőven le lehet tudni az ajándékozást, vacsorát, stb.

Igyekszem majd én is az első negyed felénél nem többet kihagyni a Steelers-meccsből.vassadi
A 19 órára amit mondni tudnék az nem ebbe a topicba való. 😕
No de majd a két kis csajszi mosolya kárpótol mindenért.