Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
60 kiló vagyok egyébként 😀 Szóval elég fasza már 2szeres szorzó van a vádlin.Amadeus91
lábra gyúrni fullbuzis 😂pc_x
miért is?! Nem csak lábra gyúrok, de azért mégis milyen már, az, amikor van egy agyongyúrt srác totál pipaszár lábakkal? Én nem vagyok agyongyúrt..távolról sem, de azért ha egyszer az leszek, mert miért ne? Akkor szeretném ha nem két pipaszár lábam lenne. Am. meg a vádlim fejlődik a legjobban.Amadeus91
Nem vegyél mindent halál komolyan 😉 de Johnny Bravo style FTW 😀 😀


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
jó nehéz lehetsz 😂

GZ amúgy 😉davemayer
60 kiló vagyok egyébként 😀 Szóval elég fasza már 2szeres szorzó van a vádlin.Amadeus91
lábra gyúrni fullbuzis 😂pc_x
miért is?! Nem csak lábra gyúrok, de azért mégis milyen már, az, amikor van egy agyongyúrt srác totál pipaszár lábakkal? Én nem vagyok agyongyúrt..távolról sem, de azért ha egyszer az leszek, mert miért ne? Akkor szeretném ha nem két pipaszár lábam lenne. Am. meg a vádlim fejlődik a legjobban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
120 kiló a vádlira 😀Amadeus91
jó nehéz lehetsz 😂

GZ amúgy 😉davemayer
60 kiló vagyok egyébként 😀 Szóval elég fasza már 2szeres szorzó van a vádlin.Amadeus91
lábra gyúrni fullbuzis 😂


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
120 kiló a vádlira 😀Amadeus91
jó nehéz lehetsz 😂

GZ amúgy 😉davemayer
60 kiló vagyok egyébként 😀 Szóval elég fasza már 2szeres szorzó van a vádlin.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
120 kiló a vádlira 😀Amadeus91
jó nehéz lehetsz 😂

GZ amúgy 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
120 kiló a vádlira 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
csomó jópofa dolog van még a Chrome-ban. pl, ha elkezded beírni a youtube-ot és nyomsz egy tab-ot, akkor egyből a youtube-on keresi azt, amit akarsz, de ez még sok oldalra vonatkozik. az alkalmazások sem rosszak + kurva gyors kevés memóriát zabálr, pillanatok alatt elindul, nincsenek felesleges gombok meg szövegek, szép, letisztult, igényes az egész. 2 éve nnincs vele problémám.Zsoca
true story 😉 kb. megjelenése óta használom, eddig egszer raktam újra (azt is valami add-on vírus miatt)


több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Az egyszeri felhasználó pedig - mint amilyen az internetezők 98%-a - pont tojik arra, hogy melyik mennyi memóriát zabál.

Én kb. 5+ évig Firefoxot használtam, és egyszer sem zavart az, hogy sok memóriát használt.
Az persze már más kérdés, hogy mikor bejött a 4-es (?) verzió, napi 2-3-szor behalt a FF, és végül emiatt váltottam.Mikey
Annyira nem poén, amikor sok tabnál ténylegesen többet fogyaszt, mintha éppen Crysisoznál.
Pl.: A laptopnál kifejezetten szopás, ha gyorsan meríti az aksit.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
csomó jópofa dolog van még a Chrome-ban. pl, ha elkezded beírni a youtube-ot és nyomsz egy tab-ot, akkor egyből a youtube-on keresi azt, amit akarsz, de ez még sok oldalra vonatkozik. az alkalmazások sem rosszak + kurva gyors kevés memóriát zabálr, pillanatok alatt elindul, nincsenek felesleges gombok meg szövegek, szép, letisztult, igényes az egész. 2 éve nnincs vele problémám.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 531
Az egyszeri felhasználó pedig - mint amilyen az internetezők 98%-a - pont tojik arra, hogy melyik mennyi memóriát zabál.

Én kb. 5+ évig Firefoxot használtam, és egyszer sem zavart az, hogy sok memóriát használt.
Az persze már más kérdés, hogy mikor bejött a 4-es (?) verzió, napi 2-3-szor behalt a FF, és végül emiatt váltottam.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
csak a Chrome. nekem az a megfizethetetlen hogy nem kell google keresőzni, csak beírom fönt oszt jóvan. ehhez hogy mit zabál meg mit nem nem értek, de ha megy 2-3 meccs streamen egyszerre, a 3 fantasy gamecenter, meg még vagy 4-5 nfl.com-os gamecenter sem szokott baszakodni a rendszer, úgyhogy szerintem e téren is kurva jó.eaglesmcnabb
Ez már a Mozillában is él egyébként, hogy csak beírod felülre.
A Firefoxszal tényleg a legnagyobb gond az, hogy kibaszott sok memóriát eszik. Hogy miért? Mert nem szabadítja a foglalt memóriákat 😀 Nagyon nagyon fail.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
csak a Chrome. nekem az a megfizethetetlen hogy nem kell google keresőzni, csak beírom fönt oszt jóvan. ehhez hogy mit zabál meg mit nem nem értek, de ha megy 2-3 meccs streamen egyszerre, a 3 fantasy gamecenter, meg még vagy 4-5 nfl.com-os gamecenter sem szokott baszakodni a rendszer, úgyhogy szerintem e téren is kurva jó.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Én is évek óta Firefoxot használtam egészen kb 3 napig. Egyszerűen lassú, és kibaszott sok memóriát zabál, úgyhogy mostantól csak a Chrome 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én a firefoxról idén váltottam operára. A krómot is kipróbáltam, de szerintem a firefoxnál max az opera jobb (bár hozzá kell tennem, hogy azért eléggé so-so, mert mindkettőnek van olyan része, ami baromira hiányzik a másikból 😊 )

Legalább abban sztem 90% egyetért, hogy bármi csak IE ne 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
😊 Bevallom őszintén annyira megszoktam a Firefoxot + megszerettem a megoldásait (pl. saját készítésű Eagles skin makes love 😊 ), hogy az a 4 másodperc (jó, legyen 8 sec, ez átlag évi egy op-rendszer újrarakással 60 év alatt 480 másodperc= 8 perc) elvesztett idő nem ellensúlyozza a pozitív tapasztalatokat 😊 Persze lehet hogy maradi vagyok, és ha kipróbálnám a chrome-ot megszeretném 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Ez firefoxban 10 kattintás = + 4 másodperc 😊Rataxes
Hát barátom az + 4 mp. Chrome FTW 😊


több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Ez firefoxban 10 kattintás = + 4 másodperc 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ja és külön kiemelendő, a gogle chrome szinkronizálós cucca. két kattintásból átmentettem az összes linkemet. <3

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
asztalit raktam össze.

6 magos phenom, 8 giga hyper x ram
egy 150 gb-s ssd a rendszernek és fontosabb progiknak, plusz pár terra klasszik winchester

kell majd még bele egy combos videókari. bár most is úgy fut rajta a crysis 2 h sírok az örömtőlbriareos
de szeretem az új lapotopomat! 😊 😊 😊
http://www.users.hu/?p=termek&termek=28685&samsung-np300v5a-s06hu-notebook-narancs-156-hd-led-w7hp-core-i5-2410m-4gb-ddr3-500gb-gt520m-samsung-notebook

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 304 — #NoStress
kibaszott jó ez a mads iskolaszövetkezet, ma mentem be regisztrálni, és máris kaptam holnapra egy tuti melót. 😀eaglesmcnabb
Az a tuti, amikor már elköltötted a pénzt. 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
kibaszott jó ez a mads iskolaszövetkezet, ma mentem be regisztrálni, és máris kaptam holnapra egy tuti melót. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Enyhén volt jó ma a vádli edzés. 😀 😀 😀 😀 110be belement 15.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A QPAra készült idei filmünk: http://www.youtube.com/watch?v=FMni4pRk4oo&feature=share
Illetve a tavalyi, ami az előzménye: http://www.youtube.com/watch?v=zh3gZv2Y37s

Sajnos csak a harmadik hely jött össze a QPAn, de nagyon jól éreztem magam 😊tenorx
Ti hoztátok a Deloreant? 😀

Nekünk összejött a Külschönerz :cool:Pocs
Mi hát! 😀
Gratulálok a KülSchönherzhez a Laborpatkányok csapatának 😊 Kocsmafutáson gyakorlatilag végig együtt mentünk veletek.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
A QPAra készült idei filmünk: http://www.youtube.com/watch?v=FMni4pRk4oo&feature=share
Illetve a tavalyi, ami az előzménye: http://www.youtube.com/watch?v=zh3gZv2Y37s

Sajnos csak a harmadik hely jött össze a QPAn, de nagyon jól éreztem magam 😊tenorx
Ti hoztátok a Deloreant? 😀

Nekünk összejött a Külschönerz :cool:

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Mókás, hogy előbb nyertem felnőtt bajnokit Skóciában, mint itthon, de jó érzés :cool:Rajna
Micsoda? Részletek?vadibandi
Beléptem az egyetemi lacrossecsapatba, amely az egyetemi liga mellett a skót ligában is érdekelt, és van pár nagyon jó, válogatott játékosunk, de elég kevesen vannak, szóval a totál újoncok is komoly játékidőt kapnak. Így szombatonként skót bajnokikat játszom lacrosseban úgy, hogy egy hónappal ezelőtt azt se tudtam, hogy kell megfogni egy ütőt.