Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Áh ne irigyeld, hétvégén le kellett vágnom, pedig már pár hónapja növesztettem. De már vállalhatatlan volt 😀tenorx
Olyan nincs vállalhatatlan!A szakáll a férfi legfontosabb testszőrzete,karban kell tartani és akkor nem okoz gondot senkinél,sőt nagyon is megnyerő férfias és magabiztos külsőt kölcsönöz a férfinak :cool:

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Áh ne irigyeld, hétvégén le kellett vágnom, pedig már pár hónapja növesztettem. De már vállalhatatlan volt 😀
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
irigylem a szakálladat akkor 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a debreceni Tesco köcsög egy hely 😛 még a 23 éves tesómtól is elkérik 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Tőlem még az életbe nem kértek el személyit, 15 évesen már simán vettem a piát 😀 (Szakáll ftw)
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Mondjátok már szerencsétlenek hogy boldog születésnapot!Ezt próbálja már mióta kicsikarni 😛 😊Cowboykarcsi
1,'nyád 😛
2,nem akarok kicsikarni semmit,mert nem szeretem nagy dobra verni,csak gondoltam megosztom azt az örömöt,hogy már nem kell egy 18+-os emberkével mennem a Tescoba,ha piát akarok venni+nem akarom azt sem,hogy elvonóba való alkoholistának nézzenek 😛Newman
Már csak azértis. Boldog születésnapot! 😀 Hogy nőnek a gyerekek 😀 Lassan mehetek nyugdíjas igazolványért 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mondjátok már szerencsétlenek hogy boldog születésnapot!Ezt próbálja már mióta kicsikarni 😛 😊Cowboykarcsi
1,'nyád 😛
2,nem akarok kicsikarni semmit,mert nem szeretem nagy dobra verni,csak gondoltam megosztom azt az örömöt,hogy már nem kell egy 18+-os emberkével mennem a Tescoba,ha piát akarok venni+nem akarom azt sem,hogy elvonóba való alkoholistának nézzenek 😛

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mondjátok már szerencsétlenek hogy boldog születésnapot!Ezt próbálja már mióta kicsikarni 😛 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
jó lenne :rolleyes: de nem 😕

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
szert tettél egy pénztáros haverra?

child please!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
😀 nem pont 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
végre,mától nem kell nagykorú mellém a bevásárlóközpontokban,hogy megvegyem a piát 😛 :cool:Newman
mész az elvonóra ?

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
végre,mától nem kell nagykorú mellém a bevásárlóközpontokban,hogy megvegyem a piát 😛 :cool:

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma találkoztam Gabókockával a Fővárosi Bíróság Felszámolási Csoportjának kezelőirodájában. 😊vadibandi
tovább nő a kapcsolatháló

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ma találkoztam Gabókockával a Fővárosi Bíróság Felszámolási Csoportjának kezelőirodájában. 😊




több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
éljen a tavaszi futball!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Talamasca.

Jegy megvan, nő megvan, pálinka megvan. Mi bajom lehet? 😀Soldados
Elmarad a buli.Matthew99
mint az Infected egy hétre rá.. mondjuk másnap meccsem van, szóval mázlinak is felfoghatjuk a dolgot. valaki nem tudja esetleg, miért offolt be?

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Ha jól tévedek holnap van Fradi-Újpest is, a buli meg a pálinka arra is stimmelhetne. 😊Dub
Két számomra érdektelen csapat kölcsönös faszkodására cseppet sem vagyok kíváncsi, nekem egyik klub se hiányozna. 😊Soldados
Egy bizonyos réteg nem is a csapatok miatt járkál ilyen meccsekre. 😊 Egyébként felőlem akár az egész soccert is beszüntethetnék, sok értelme amúgy sincsen.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha jól tévedek holnap van Fradi-Újpest is, a buli meg a pálinka arra is stimmelhetne. 😊Dub
Két számomra érdektelen csapat kölcsönös faszkodására cseppet sem vagyok kíváncsi, nekem egyik klub se hiányozna. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Ha jól tévedek holnap van Fradi-Újpest is, a buli meg a pálinka arra is stimmelhetne. 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csodálatos nap, csodálatos idő, madárcsicsergés, rügyező fák, holnap az év bulija, kellemes, mosolygós női táraság. Áhhh, ilyenkor minden gondomat elfelejtem, annyira jó. :cool:Soldados
Milyen buli lesz holnap?eaglesmcnabb
Talamasca.

Jegy megvan, nő megvan, pálinka megvan. Mi bajom lehet? 😀Soldados
Erről az a jelenet jut az eszembe a "Nagy Durranás"-ból, mikor Pete "Hullajelölt" Thompson korházba kerül, és azt mondja - "Korházban vagyok. Mi bajom lehetne?" És a következő jelenet a temetése.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Csodálatos nap, csodálatos idő, madárcsicsergés, rügyező fák, holnap az év bulija, kellemes, mosolygós női táraság. Áhhh, ilyenkor minden gondomat elfelejtem, annyira jó. :cool:Soldados
Milyen buli lesz holnap?eaglesmcnabb
Talamasca.

Jegy megvan, nő megvan, pálinka megvan. Mi bajom lehet? 😀Soldados
bolondok napja, tehát lehet az egész csak átverés volt 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Csodálatos nap, csodálatos idő, madárcsicsergés, rügyező fák, holnap az év bulija, kellemes, mosolygós női táraság. Áhhh, ilyenkor minden gondomat elfelejtem, annyira jó. :cool:Soldados
Milyen buli lesz holnap?eaglesmcnabb
Talamasca.

Jegy megvan, nő megvan, pálinka megvan. Mi bajom lehet? 😀Soldados
Elmarad a buli.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csodálatos nap, csodálatos idő, madárcsicsergés, rügyező fák, holnap az év bulija, kellemes, mosolygós női táraság. Áhhh, ilyenkor minden gondomat elfelejtem, annyira jó. :cool:Soldados
Milyen buli lesz holnap?eaglesmcnabb
Talamasca.

Jegy megvan, nő megvan, pálinka megvan. Mi bajom lehet? 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Csodálatos nap, csodálatos idő, madárcsicsergés, rügyező fák, holnap az év bulija, kellemes, mosolygós női táraság. Áhhh, ilyenkor minden gondomat elfelejtem, annyira jó. :cool:Soldados
Milyen buli lesz holnap?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!