Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Rátaláltam egy hihetetlen jóféle csokoládéra :cool: alpenvollmilch néven fut,a mogyorós,kekszes bizbasszai elég drágák de valamiért az itteni aldiban a sima tejcsokoládé csak 400Ft és ez nem a sma tábla méret hanem aza nagy fajta(!).És simán veri az milkát meg a bocit olcsóbbért.

http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/chocowrappers/uploads/Alpenvollmilch.jpg
Egy kép ha valaki ki akarja próbálni.Annyit hozzáteszek hogy ez még valószínűleg régebbi csomagolás mert a mostanin pont fordítva van a felirat,a choceur van alul és a alpenvollmilch felül kisebb betűvel,de egyébként így néz ki.Cowboykarcsi
Régen én is toltam. De a milkánál nem jobb. Összetevőket is ismerem, és tudom, hogy miben mi van (kraft foodsnál fejes ismerősöm van), hidd el, hogy a milka a legjobb 😊szaba
Ezzel egyetértek, szvsz is a milka a best. Jók ezek az aldis csokik is, de nálam a milkát nem szárnyalja túl. 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rátaláltam egy hihetetlen jóféle csokoládéra :cool: alpenvollmilch néven fut,a mogyorós,kekszes bizbasszai elég drágák de valamiért az itteni aldiban a sima tejcsokoládé csak 400Ft és ez nem a sma tábla méret hanem aza nagy fajta(!).És simán veri az milkát meg a bocit olcsóbbért.

http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/chocowrappers/uploads/Alpenvollmilch.jpg
Egy kép ha valaki ki akarja próbálni.Annyit hozzáteszek hogy ez még valószínűleg régebbi csomagolás mert a mostanin pont fordítva van a felirat,a choceur van alul és a alpenvollmilch felül kisebb betűvel,de egyébként így néz ki.Cowboykarcsi
Régen én is toltam. De a milkánál nem jobb. Összetevőket is ismerem, és tudom, hogy miben mi van (kraft foodsnál fejes ismerősöm van), hidd el, hogy a milka a legjobb 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Persze 😀 Fizika gyakon nincs kedvem pontosabban fogalmazni.
Amúgy meg


Kár, hogy ma már a Nestlé csak kávéport gyárt Szerencsen 😕
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Szerencsi csoki >akármitenorx
muff > szerencsi csokigyeek
😀 😀 😀
aranyköpésbe vele

Bár itt szerintem az akármi alatt akármilyen más csokoládéra gondolt Tenorx,de hát nyilván fogalmazhatott volna pontosan.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Szerencsi csoki >akármitenorx
muff > szerencsi csoki

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Szerencsi csoki >akármi
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Ez az Alpenvollmich tejcsokoládé valóban fantasztikus. 😊
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én alapból jobban szeretem a sima tejcsokoládét,én a legalapabb kevergetésnek sem vagyok a híve,ha csokit akarok enni eszek csokit ha mogyorót akkor meg eszek mogyorót,külön külön nem együtt 😛 😊 A Nestlé viszont tényleg all time No'1,ebben egyetértünk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ilyenből mogyorósat ettem asszem, az tényleg nagyon finom volt 😊 a sima natúr tejcsokit nem annyira szeretem. Egy volt, a réééééégei (minden táblában... 😛) Nestlé. Abból eszméletlen imádtam a natúr tejcsokit, azóta olyat nem ettem, és ezek a mai vastag szarok túl tömények ha nincs benne valami íz 😊
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Rátaláltam egy hihetetlen jóféle csokoládéra :cool: alpenvollmilch néven fut,a mogyorós,kekszes bizbasszai elég drágák de valamiért az itteni aldiban a sima tejcsokoládé csak 400Ft és ez nem a sma tábla méret hanem aza nagy fajta(!).És simán veri az milkát meg a bocit olcsóbbért.

http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/chocowrappers/uploads/Alpenvollmilch.jpg
Egy kép ha valaki ki akarja próbálni.Annyit hozzáteszek hogy ez még valószínűleg régebbi csomagolás mert a mostanin pont fordítva van a felirat,a choceur van alul és a alpenvollmilch felül kisebb betűvel,de egyébként így néz ki.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1-1 éjjeli eredmnykövetésnél előfordult már, hogy csak én voltam kint az nso twitter falán 😀

asszem legutóbb march madness első kör idején

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
és pont egy vv4 fika tweet felett.
wow, mennyországbriareos
nem jó, mert soccermeccsekre buzdít
amúgy rájöttem, hogy azokat a tweeteket olvassa be, amikbe ott a "meccs" szó, csak mindig vicces az nso-n ilyennel találkozniJJ
ezentúl mindig írd bele hogy meccs 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
és pont egy vv4 fika tweet felett.
wow, mennyországbriareos
nem jó, mert soccermeccsekre buzdít
amúgy rájöttem, hogy azokat a tweeteket olvassa be, amikbe ott a "meccs" szó, csak mindig vicces az nso-n ilyennel találkozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
és pont egy vv4 fika tweet felett.
wow, mennyország

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
húú de fontos ember lettem 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Leadtam. Az elmúlt 72 órában 10 órát ha aludtam /*+2 óra f1 nézés+kis fórumozás*/, de leadtam. Nem tudom elfogadják-e, de legalább valamit le tudtam adni, nem hittem volna tegnap este... És még ~10 perc volt is a határidőből 😊

Mondjuk, h holnap hogy megyek be 8ra dolgozni azt még nem tudom...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
igazából ki akartam próbálni ezt a kapcsolatosdit amiről mindig mondjátok milyen fasza.
1 hónap elég volt most megint pár évigbriareos
távkapcsolat. akkor nem idegesít. már ha azt nem bírod.

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
single again and lovin it
http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOAbriareos
Csalódtam benned,én eleve azt hittem hogy egy éjszakánál sosem töltesz többet ugyanannál a nőnél 😛Cowboykarcsi
igazából ki akartam próbálni ezt a kapcsolatosdit amiről mindig mondjátok milyen fasza.
1 hónap elég volt most megint pár évigbriareos
vagy hétig 😛 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
single again and lovin it
http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOAbriareos
Csalódtam benned,én eleve azt hittem hogy egy éjszakánál sosem töltesz többet ugyanannál a nőnél 😛Cowboykarcsi
igazából ki akartam próbálni ezt a kapcsolatosdit amiről mindig mondjátok milyen fasza.
1 hónap elég volt most megint pár évig

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
single again and lovin it
http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOAbriareos
Csalódtam benned,én eleve azt hittem hogy egy éjszakánál sosem töltesz többet ugyanannál a nőnél 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
single again and lovin it
http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOA

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Pajesz a menő srácok. Sőt, ha erős bajszom lesz, egyszer megcsinálom, hogy bajuszból pajeszbe átmenetet hagyok 😀 Az mekkora 😀szaba
az a bajesz, egy bajainak egyenesen kötelező viselet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Egy financiális hírtől eltekintve azt hiszem ma éltem át az év eddigi legjobb napját. \o/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Minden nap hálát adok az égnek, hogy itt dolgozhatok.

Napsütésben egy kávé-cigi kombó mellett olvasgatom a napi sajtót a teraszon, miközben rálátok a várra, a Dunára, az Erzsébet-hídra. Csodálatos. És ezért fizetnek is. 😊Soldados
Mázlista. De a cigit tagadd le, mert lassan bűncselekménnyé válik... 😀
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Kamionos bajuszt szívesen kipróbálnám, de sajnos a szőrzetem vonalvezetése teljesen alkalmatlan rá. Arról nem is beszélve, hogy kb. 2 hét után annyira viszket, hogy megőrülök.