Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
3450g, 54 cm 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
4 hét masszív ágyhozkötés után végre beültem a kocsiba és mentem egy kört a környéken, felért egy karib szigeteki nyaralással!!! 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A 4. résznél volt számolás is. EOQ meg ÁKvalami, illetve szét kellett osztani pótlékoló (vagy valami hasonló) cuccal a termékekre az önértéket.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Azon is ilyen hülyeségek vannak, mint nekünk Menedzsment és vállalatgazdaságtanból? Hálistennek nekünk valaki csinált kikérdező programot, onnan tanultam meg az összes igaz/hamist meg feleletválasztós kérdést.tenorx
Azért GTK-n szerintem komolyabban tanítják ezeket a dolgokat, szóval elég érdekes lenne, ha Szobiék is ilyen limonádét tanulnának. 😊Schleck
van benne elég sok számolás nekünk, nem tudom nektek mennyi volt. a vicc az, hogy abból a ZH-ból buktam meg, ami csak elmélet, mert úgy készültem, hogy csak tippelde lesz, erre volt kifejtős is. amúgy meg nekem ez még csak pót, mert mind a 4 zh-t most hétfő-kedden írtam meg, mert év közben óraütközés miatt nem tudtam bemenni zhzni.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mehetek pót-pótra Vállgazd2-ből 😊 😊Szobi22
Azon is ilyen hülyeségek vannak, mint nekünk Menedzsment és vállalatgazdaságtanból? Hálistennek nekünk valaki csinált kikérdező programot, onnan tanultam meg az összes igaz/hamist meg feleletválasztós kérdést.tenorx
Azért GTK-n szerintem komolyabban tanítják ezeket a dolgokat, szóval elég érdekes lenne, ha Szobiék is ilyen limonádét tanulnának. 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mehetek pót-pótra Vállgazd2-ből 😊 😊Szobi22
Azon is ilyen hülyeségek vannak, mint nekünk Menedzsment és vállalatgazdaságtanból? Hálistennek nekünk valaki csinált kikérdező programot, onnan tanultam meg az összes igaz/hamist meg feleletválasztós kérdést.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Mehetek pót-pótra Vállgazd2-ből 😊 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Prog2 ötös.
Like a boss :cool:
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Általában én sem. De láttam, hogy lesz, mondom megvárom, úgy sincs semmi dolgom.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Most nyertem facebookon egy Hegyalja fesztivál heti bérletet. Ma este nagy whiskeyzés lesz ennek örömére. Hell yeah!Sebii
utállak http://www.facebook.com/group.php?gid=103567979701838Höri
+1,én meg vehetem meg jó pénzért (mondjuk én nem is szoktam ilyen nyereményjátékokban részt venni 😊 )

több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Gentleman koncert :cool:

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hogy én mennyire szeretek írni :rolleyes:
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most nyertem facebookon egy Hegyalja fesztivál heti bérletet. Ma este nagy whiskeyzés lesz ennek örömére. Hell yeah!Sebii
utállak http://www.facebook.com/group.php?gid=103567979701838

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Most nyertem facebookon egy Hegyalja fesztivál heti bérletet. Ma este nagy whiskeyzés lesz ennek örömére. Hell yeah!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Feljutottunk az összegyetemi futsalbajnokság C ligájába. Kis lépés, de hát nem lehet egyből az A-ba jutni 😊 a jövő heti örömjáték már csak a veretlenségünkről szól majd, be tervezem kapni az eddig elkerült potyákat 😀Rajna
térjünk a tárgyra.

mennyi pénzt kapsz érte?Höri
Az attól függ. Sajna a D ligában nincs komoly díjazás érhtető módon, a két csoport győztese visszakapja a nevezést oszt jónapot. Ergo ha jövő héten kikapunk akkor semmit, ha nyerünk akkor kb. öt rugót, amit befizettem még a félév elején, szóval végső soron nullszaldó lehet.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Feljutottunk az összegyetemi futsalbajnokság C ligájába. Kis lépés, de hát nem lehet egyből az A-ba jutni 😊 a jövő heti örömjáték már csak a veretlenségünkről szól majd, be tervezem kapni az eddig elkerült potyákat 😀Rajna
térjünk a tárgyra.

mennyi pénzt kapsz érte?

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Feljutottunk az összegyetemi futsalbajnokság C ligájába. Kis lépés, de hát nem lehet egyből az A-ba jutni 😊 a jövő heti örömjáték már csak a veretlenségünkről szól majd, be tervezem kapni az eddig elkerült potyákat 😀

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen. 😀 de amikor felteszi az nem lesz az 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
villalobos all night long. :fuckyeah:gabtsi
easy lee 😀

tudom. szar volt

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
villalobos all night long. :fuckyeah:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
haha idéntől nem kell PÜ. Számvitel2 pénzügy szakosodáshoz--->Nem csúszok 😀 😀 😀eaglesmcnabb
úgy tűnik, nekem meg ezen a 8zh-s héten a Számvitel2 lesz, amit beáldozok 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
haha idéntől nem kell PÜ. Számvitel2 pénzügy szakosodáshoz--->Nem csúszok 😀 😀 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Megvan a repülőjegyem. :cool:

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Finom az töltve is,


meg töltetlenül is.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
alma paprikával(az az a paprika ami csalamádéval van megtöltve ugye?Cowboykarcsi
meg szokás tölteni csalamádéval


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal