Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Pajesz gáz:

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Pajesz a menő srácok. Sőt, ha erős bajszom lesz, egyszer megcsinálom, hogy bajuszból pajeszbe átmenetet hagyok 😀 Az mekkora 😀szaba
Egy időben növesztettem pajeszt is. 😂 A hosszabb szerintem gáz, legalábbis nálam nagyon gázan nézett ki, a rövidebb már nem. 😊Vrijbloed
A pajesz tipikusan olyan ami csak bizonyos fejformához áll jól,nekem pl nem.De ilyen még a kamionos bajusz is,azt is kipróbálnám más pofával.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
a szakáll menő. ugye a kecskeszakállam 17 éves korom óta meg van (tavaly vágtam le egyszer poénból (nem volt az 😛), de gyakran nem borotválkozom 2-3 hétig és akkor eléggé plummeres a fejem.
ezzel ellentétes hogy a bajusz teljesen elviselhetetlen. azt is meghagyom néha 1 hónapig, körszakáll miatt, de rohadt idegesítő. és nekem is bevörösödik a bajszomharomt
Én a bajuszból csak az ilyen sportbajuszt utálom,ami még ilyen tizenéves korában van az embernek,az nagyon gáz,akkor én is levágtam,de most már teljesen jó és szakállhoz ha tehetem én meghagyom,kb egy 6 hónapos periódus volt amikor egyáltalán nem volt mert az akkori csajom nem szerette.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pajesz a menő srácok. Sőt, ha erős bajszom lesz, egyszer megcsinálom, hogy bajuszból pajeszbe átmenetet hagyok 😀 Az mekkora 😀szaba
Egy időben növesztettem pajeszt is. 😂 A hosszabb szerintem gáz, legalábbis nálam nagyon gázan nézett ki, a rövidebb már nem. 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Pajesz a menő srácok. Sőt, ha erős bajszom lesz, egyszer megcsinálom, hogy bajuszból pajeszbe átmenetet hagyok 😀 Az mekkora 😀
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez érdekes. Mármint, hogy bevörösödik, ha sokáig nem nyúlsz hozzá.

Mert pl nekem, ha növesztem, nekem is fekete, mint a hajam színe. Aztán nekem nem vörösödik, hanem egyre inkább szőke lesz. 😂
Egyelőre fogalmam sincs, miért, mondjuk nem hinném, hogy valaha is megtudom. 😛
Lehet vannak Viking felmenőim... 😂
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 087 — Saturday Night Lights
a szakáll menő. ugye a kecskeszakállam 17 éves korom óta meg van (tavaly vágtam le egyszer poénból (nem volt az 😛), de gyakran nem borotválkozom 2-3 hétig és akkor eléggé plummeres a fejem.
ezzel ellentétes hogy a bajusz teljesen elviselhetetlen. azt is meghagyom néha 1 hónapig, körszakáll miatt, de rohadt idegesítő. és nekem is bevörösödik a bajszomharomt
A tegnapi mítingünkre még körszakállal mentem, de reggelre levágtam, mert rájöttem, hogy ez nem az 😀, becses nejem pezsgőt akart bontani.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
De legalább nem vagyunk büdösek, mint a vegyészek 😀
tenorx
Ezt is inkább a VIK-ről hallottam, hogy előadásokon jó szagok szoktak terjengeni, mivel páran azt tartják menőnek, ha nem fürdenek, de erről még nincs tapasztalatom 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Mindegy mire raktad, gusztustalan 😛
Ex-Barney meg csak irigykedik a VIKre 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
De legalább nem vagyunk büdösek, mint a vegyészek 😀
Azért a baszott nagy like jelért meg faszkorbács jár eaglesmcnabb 😛tenorx
ne vedd sértésnek, nem annak szántam 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a szakáll menő. ugye a kecskeszakállam 17 éves korom óta meg van (tavaly vágtam le egyszer poénból (nem volt az 😛), de gyakran nem borotválkozom 2-3 hétig és akkor eléggé plummeres a fejem.
ezzel ellentétes hogy a bajusz teljesen elviselhetetlen. azt is meghagyom néha 1 hónapig, körszakáll miatt, de rohadt idegesítő. és nekem is bevörösödik a bajszom
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
De legalább nem vagyunk büdösek, mint a vegyészek 😀
Azért a baszott nagy like jelért meg faszkorbács jár eaglesmcnabb 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
De hazafele botorkálva hajnali 3-4 fele tényleg olyan voltam, mint egy homeless 😀 tenorx
Mondanám, hogy tipikus VIK-es, csak ők általában nem botorkálnak hajnali 3-4 körül az utcán 😛Pocs
Ne Olts!!! 😂 😂 😂

az elmúlt pár hét legnagyobb beszólása 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
De hazafele botorkálva hajnali 3-4 fele tényleg olyan voltam, mint egy homeless 😀 tenorx
Mondanám, hogy tipikus VIK-es, csak ők általában nem botorkálnak hajnali 3-4 körül az utcán 😛Pocs
He-he-he 😊
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
De hazafele botorkálva hajnali 3-4 fele tényleg olyan voltam, mint egy homeless 😀 tenorx
Mondanám, hogy tipikus VIK-es, csak ők általában nem botorkálnak hajnali 3-4 körül az utcán 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Áh ne irigyeld, hétvégén le kellett vágnom, pedig már pár hónapja növesztettem. De már vállalhatatlan volt 😀tenorx
Olyan nincs vállalhatatlan!A szakáll a férfi legfontosabb testszőrzete,karban kell tartani és akkor nem okoz gondot senkinél,sőt nagyon is megnyerő férfias és magabiztos külsőt kölcsönöz a férfinak :cool:Cowboykarcsi
Egyetértek. 😊 Igazán karakteres. 😊

Tenorx: azért dobhattál volna egy képet, hogy miért volt vállalhatatlan. 😛
Leért a padlóig, és már ráléptél és elestél miatta, vagy mi? 😛Vrijbloed
Hát így full összevissza állt, és olyan 5-6 cmes volt már. Mondjuk eddig amikor úgy döntött akkor bevörösödött (nem vicc), most hálistennek full fekete volt 😀
De hazafele botorkálva hajnali 3-4 fele tényleg olyan voltam, mint egy homeless 😀 Most fiatalodtam 10 évet.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Áh ne irigyeld, hétvégén le kellett vágnom, pedig már pár hónapja növesztettem. De már vállalhatatlan volt 😀tenorx
Olyan nincs vállalhatatlan!A szakáll a férfi legfontosabb testszőrzete,karban kell tartani és akkor nem okoz gondot senkinél,sőt nagyon is megnyerő férfias és magabiztos külsőt kölcsönöz a férfinak :cool:Cowboykarcsi
Egyetértek. 😊 Igazán karakteres. 😊

Tenorx: azért dobhattál volna egy képet, hogy miért volt vállalhatatlan. 😛
Leért a padlóig, és már ráléptél és elestél miatta, vagy mi? 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ezt adom! (Csak valaki magyarázza ezt el anyámnak is 😂 )Gabesz92
ezt meg én adom 😀

A szakáll király 😀 Mellesleg tőlem sem kértek még életemben soha személyit semmihez. Diákot viszont annál inkább 😀fetomy
Dettó,egyfolytában kérik el a diákomat buszon villamoson,az a legdurvább amikor állunk 4-5en csoporttársakkal,és én vagyok az egyedüli akitől elkérik 😀

Gogo: Távol áll tőlem a mohamedán vallás,a disznóhúst szeretem,és ami azt illeti a 72 szüzet is lecserélném inkább 72 kurvára 😛 😀Cowboykarcsi
Tessék: http://www.beszamolok.com/lap/komment_lista/index.php
Van itt több is. 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Olyan nincs vállalhatatlan!A szakáll a férfi legfontosabb testszőrzete,karban kell tartani és akkor nem okoz gondot senkinél,sőt nagyon is megnyerő férfias és magabiztos külsőt kölcsönöz a férfinak :cool:Cowboykarcsi
Ezt adom! (Csak valaki magyarázza ezt el anyámnak is 😂 )Gabesz92
ezt meg én adom 😀

A szakáll király 😀 Mellesleg tőlem sem kértek még életemben soha személyit semmihez. Diákot viszont annál inkább 😀fetomy
Dettó,egyfolytában kérik el a diákomat buszon villamoson,az a legdurvább amikor állunk 4-5en csoporttársakkal,és én vagyok az egyedüli akitől elkérik 😀

Gogo: Távol áll tőlem a mohamedán vallás,a disznóhúst szeretem,és ami azt illeti a 72 szüzet is lecserélném inkább 72 kurvára 😛 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Na igen, a diákot viszont tőlem is gyakran kérik. Mondjuk most már egyáltalán nem, hála a kombós ingyen BKV bérlet/90%os vasútjegy kártyámnak 😀tenorx
Én csak úgy hívom, hogy csököttségi bizonyítvány! 😊vadibandi
😂
Amúgy én is jól tartom magam, feszt elkérik a diákot. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Na igen, a diákot viszont tőlem is gyakran kérik. Mondjuk most már egyáltalán nem, hála a kombós ingyen BKV bérlet/90%os vasútjegy kártyámnak 😀tenorx
Én csak úgy hívom, hogy csököttségi bizonyítvány! 😊




több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
a debreceni Tesco köcsög egy hely 😛 még a 23 éves tesómtól is elkérik 😀Newman
Múltkor kértek tőlem is. Dehát alapból 3-4 évvel fiatalabbnak nézek ki... 😀

Diákot max akkor kérnek vonaton, ha új a bérlet. Bár múltkor majdnem balhé volt, mert frissen vettem, toll nem volt nálam, aztán mondták, hogy legközelebb bünti. Nehéz volt elmagyaráznom a dolgokat. Dehát ez van, a vasútra születni kell... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Na igen, a diákot viszont tőlem is gyakran kérik. Mondjuk most már egyáltalán nem, hála a kombós ingyen BKV bérlet/90%os vasútjegy kártyámnak 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Olyan nincs vállalhatatlan!A szakáll a férfi legfontosabb testszőrzete,karban kell tartani és akkor nem okoz gondot senkinél,sőt nagyon is megnyerő férfias és magabiztos külsőt kölcsönöz a férfinak :cool:Cowboykarcsi
Ezt adom! (Csak valaki magyarázza ezt el anyámnak is 😂 )Gabesz92
ezt meg én adom 😀

A szakáll király 😀 Mellesleg tőlem sem kértek még életemben soha személyit semmihez. Diákot viszont annál inkább 😀
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Olyan nincs vállalhatatlan!A szakáll a férfi legfontosabb testszőrzete,karban kell tartani és akkor nem okoz gondot senkinél,sőt nagyon is megnyerő férfias és magabiztos külsőt kölcsönöz a férfinak :cool:Cowboykarcsi
Ezt adom! (Csak valaki magyarázza ezt el anyámnak is 😂 )