NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Csodálatos nap, csodálatos idő, madárcsicsergés, rügyező fák, holnap az év bulija, kellemes, mosolygós női táraság. Áhhh, ilyenkor minden gondomat elfelejtem, annyira jó. :cool:Soldados
Milyen buli lesz holnap?eaglesmcnabb
Talamasca.

Jegy megvan, nő megvan, pálinka megvan. Mi bajom lehet? 😀Soldados
Elmarad a buli.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csodálatos nap, csodálatos idő, madárcsicsergés, rügyező fák, holnap az év bulija, kellemes, mosolygós női táraság. Áhhh, ilyenkor minden gondomat elfelejtem, annyira jó. :cool:Soldados
Milyen buli lesz holnap?eaglesmcnabb
Talamasca.

Jegy megvan, nő megvan, pálinka megvan. Mi bajom lehet? 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Csodálatos nap, csodálatos idő, madárcsicsergés, rügyező fák, holnap az év bulija, kellemes, mosolygós női táraság. Áhhh, ilyenkor minden gondomat elfelejtem, annyira jó. :cool:Soldados
Milyen buli lesz holnap?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csodálatos nap, csodálatos idő, madárcsicsergés, rügyező fák, holnap az év bulija, kellemes, mosolygós női táraság. Áhhh, ilyenkor minden gondomat elfelejtem, annyira jó. :cool:Soldados
reméljük végre az agyadat is helyrerázod 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csodálatos nap, csodálatos idő, madárcsicsergés, rügyező fák, holnap az év bulija, kellemes, mosolygós női táraság. Áhhh, ilyenkor minden gondomat elfelejtem, annyira jó. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Átmentünk az ISO auditon, fuckyeah 😊 :cool:

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Kész vagyok ezzel a mocskos TDk-val. 22 órája egyfolytában szerkesztettem de kész. Remélem egyfajta VCU-ként bejutok a Final Fourba mert az újabb pénzt jelentene az egyetem kárára, lassan én leszek a legveszteségesebb beruházásuk 😀Rajna
Majd visszajön befektetett pénzük, ha 15 év múlva tömegek fognak a költségtérítéses szakokra jelentkezni csak azért, mert te oda jártál.vadibandi
Számítok a csemetédre 😉

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Kész vagyok ezzel a mocskos TDk-val. 22 órája egyfolytában szerkesztettem de kész. Remélem egyfajta VCU-ként bejutok a Final Fourba mert az újabb pénzt jelentene az egyetem kárára, lassan én leszek a legveszteségesebb beruházásuk 😀Rajna
Majd visszajön befektetett pénzük, ha 15 év múlva tömegek fognak a költségtérítéses szakokra jelentkezni csak azért, mert te oda jártál.vadibandi
És minden reggel imádkoznak majd a Rajna szobor előtt és adakoznak.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Kész vagyok ezzel a mocskos TDk-val. 22 órája egyfolytában szerkesztettem de kész. Remélem egyfajta VCU-ként bejutok a Final Fourba mert az újabb pénzt jelentene az egyetem kárára, lassan én leszek a legveszteségesebb beruházásuk 😀Rajna
Majd visszajön befektetett pénzük, ha 15 év múlva tömegek fognak a költségtérítéses szakokra jelentkezni csak azért, mert te oda jártál.




több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Kész vagyok ezzel a mocskos TDk-val. 22 órája egyfolytában szerkesztettem de kész. Remélem egyfajta VCU-ként bejutok a Final Fourba mert az újabb pénzt jelentene az egyetem kárára, lassan én leszek a legveszteségesebb beruházásuk 😀

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
megyek magyar-hollandra, elfogadta az mlsz az akkreditációt 😊
sajtópáholy, sajtótájékoztató, készül majd a tudósítás 😊
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Lassan annyit keresek, mint az anyám mindenfajta munka nélkül :cool: BCE-TK a legfaszább hely ingyenélésre.

több mint 13 éve
Gabor K 15
g-sus mónika! hát mi csecs és vagina attack van a városban! :loveit:gabtsi
azé nyílván nem véletlen h Gábor napra lett időzítve 😀


több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
g-sus mónika! hát mi csecs és vagina attack van a városban! :loveit:gabtsi
Ha csecs van, az már neked öreg! 😊




több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
g-sus mónika! hát mi csecs és vagina attack van a városban! :loveit:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem érdekel semmi, se az alkohol, se a zh-k ma este elengedem magam és kész :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mai Morning Show 😀 Kasza Tibi rohadt beteg, sírtam végig 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Süt a nap!!!!!!!Deny
És még a szél se fúj!! 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Végül is már tegnap óta tavasz van 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Jaja nagyon durván süt a nap ma már poloban rohangaltam.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Süt a nap!!!!!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
levette az egyik bástyáját, így a megmaradt vezérével és eg bástyájával (plusz resztli) nem bírta megcsinálni a két bástyával tanult mattkombinációt.vadibandi
várj, szóval a lányod ellenfelének volt vezére+1 bástya+király, és a lányodnak egy bástyája?, mert azt xre hozni tényleg szép dolog, a fáradtság ellenére is.sapka
Ez elég valószerűtlen, bástya lecserél, vezér simán mattol, ezt a kicsik is ismerik, király+vezérrel mattadás alaptanulmány.
Lehet időzavarban volt. Én is adtam sakkversenyen x-re nyert partit időzavar miatt. Sőt, még világbajnoki döntőn is volt ilyen parti.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
levette az egyik bástyáját, így a megmaradt vezérével és eg bástyájával (plusz resztli) nem bírta megcsinálni a két bástyával tanult mattkombinációt.vadibandi
várj, szóval a lányod ellenfelének volt vezére+1 bástya+király, és a lányodnak egy bástyája?, mert azt xre hozni tényleg szép dolog, a fáradtság ellenére is.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Hát persze, mert mert a lányom levette az egyik bástyáját, így a megmaradt vezérével és eg bástyájával (plusz resztli) nem bírta megcsinálni a két bástyával tanult mattkombinációt. No meg az is igaz, hogy egy déltán kezdődött verseny hetedik fordulójában történt kb. este 7 körül.vadibandi
na, így már rögtön más a királyné fekvése 😊

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tegnap sakkversenyen elnézte a vezérét, majd nagyvonalúan felajánlotta a döntetlent, amit az ellenfél pár további lépés után el is fogadott.vadibandi
azért ez így nagyon sarkított 😀, lehet hogy ennek ellenére is tökéletesen döntött az ellenfél.sapka
Hát persze, mert mert a lányom levette az egyik bástyáját, így a megmaradt vezérével és eg bástyájával (plusz resztli) nem bírta megcsinálni a két bástyával tanult mattkombinációt. No meg az is igaz, hogy egy déltán kezdődött verseny hetedik fordulójában történt kb. este 7 körül.