Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Azért Shawnka ezt odatettük 😀 másodpercre pontosan 😀


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dextert csak eredetiben, max felirattal emberek 😊 Amúgy az a csaj, akiről beszéltek játszott a Spartacus: Gods of the Arena sorozatban és ott szépen le is vetkőzik 😉
Mellesleg Debra Dexter felesége IRL 😊 bár én sem értem, nekem sem tetszik egyáltalán :/pc_x
már elváltak vagy válófélben vannak

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Van a Dexter című sorozatban egy fekete hajú nő,a drogelvonó programmban ismerkedett meg vele.Valami hihetetlen mód bejön 😊 :cool:
Cowboykarcsi
A hölgy neve Jamie Murray. Brit származású, és legutóbb a Spartacus 2. évadában tűnt fel. Ott sokat villantott 😛 😀

szerk: 😂 PC, másodpercre pontosan sikerült ugyanazt leírni 😀

szerk2: Nézze mindenki, nem igazán található jobb sorozat manapság ennél!
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Dextert csak eredetiben, max felirattal emberek 😊 Amúgy az a csaj, akiről beszéltek játszott a Spartacus: Gods of the Arena sorozatban és ott szépen le is vetkőzik 😉
Mellesleg Debra Dexter felesége IRL 😊 bár én sem értem, nekem sem tetszik egyáltalán :/


több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Én konkrétan miatta hagytam abba a sorozatot a második évad elején. A mozgás, a beszéde, mindene elképesztően nőietlen és tényleg taszító.Schleck
nekem a stílusa qrvára bejön Debranak... 😊
amúgy mint csaj nekem Rita és Lumen tetszetős.

jöjjön már az s06...de messze van még szeptember 😕Divat
Oz-ban még Laguerta is jó csaj volt. 😀Bébé
aki a teltebb idomokat szereti annak most is jó... 😊

|
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nálam is úgy volt hogy sok embertől hallottam hogy jó,egyik haverom is teljesen rápörgött viszont akkor valamiért nem érdekelt annyira hogy leüljek egy részt is megnézni.Aztán egy pár hete véletlen belefutottam és végig néztem két részt és teljesen beszippantott azóta minden szombaton kapcsolok a tv6ra.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nos ez így nem hangzik rosszul, bár eddig még csak a Gyilkos Elmék volt az egyetlen sorozat, amit képes voltam végignézni... Lehet letöltök pár részt, hátha meggyőz a sorozat.eaglesmcnabb
én azt nem nézem, de olvastam, hogy az egyik részben szerepelni fog benne Dallas Clark a következő évadban 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Nos ez így nem hangzik rosszul, bár eddig még csak a Gyilkos Elmék volt az egyetlen sorozat, amit képes voltam végignézni... Lehet letöltök pár részt, hátha meggyőz a sorozat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hány évados egyébként?Cowboykarcsi
miről szól egyébként? 😀
Sokan odavannak érte, de én ennek ellenére még 1 részt sem láttam.eaglesmcnabb
a miami rendőrség vérnyomelemzője éjszakánként sorozatgyilkosként tölti az idejét.

hosszú távon meg arról, hogy miképp lesz belőle normális, hétköznapi ember.

És melyik megy most a tv6on,első második évad?Cowboykarcsi
2.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
hány évados egyébként?Cowboykarcsi
miről szól egyébként? 😀
Sokan odavannak érte, de én ennek ellenére még 1 részt sem láttam.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Van a Dexter című sorozatban egy fekete hajú nő,a drogelvonó programmban ismerkedett meg vele.Valami hihetetlen mód bejön 😊 :cool:

Aki kíváncsi rá meg tudja lesni most megy a tv6on.

Viszont a (Dexter)hugát játszó csajszi iszonyat taszító.Cowboykarcsi
Én konkrétan miatta hagytam abba a sorozatot a második évad elején. A mozgás, a beszéde, mindene elképesztően nőietlen és tényleg taszító.Schleck
nekem a stílusa qrvára bejön Debranak... 😊
amúgy mint csaj nekem Rita és Lumen tetszetős.

jöjjön már az s06...de messze van még szeptember 😕Divat
Oz-ban még Laguerta is jó csaj volt. 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
És melyik megy most a tv6on,első második évad?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Van a Dexter című sorozatban egy fekete hajú nő,a drogelvonó programmban ismerkedett meg vele.Valami hihetetlen mód bejön 😊 :cool:

Aki kíváncsi rá meg tudja lesni most megy a tv6on.

Viszont a (Dexter)hugát játszó csajszi iszonyat taszító.Cowboykarcsi
Én konkrétan miatta hagytam abba a sorozatot a második évad elején. A mozgás, a beszéde, mindene elképesztően nőietlen és tényleg taszító.Schleck
nekem a stílusa qrvára bejön Debranak... 😊
amúgy mint csaj nekem Rita és Lumen tetszetős.

jöjjön már az s06...de messze van még szeptember 😕

|
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hány évados egyébként?Cowboykarcsi
5 ment le, ősszel jön a 6.
egyelőre ennyi van berendelve

4-et szinkronizáltak le asszem

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
hány évados egyébként?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Van a Dexter című sorozatban egy fekete hajú nő,a drogelvonó programmban ismerkedett meg vele.Valami hihetetlen mód bejön 😊 :cool:

Aki kíváncsi rá meg tudja lesni most megy a tv6on.

Viszont a (Dexter)hugát játszó csajszi iszonyat taszító.Cowboykarcsi
Én konkrétan miatta hagytam abba a sorozatot a második évad elején. A mozgás, a beszéde, mindene elképesztően nőietlen és tényleg taszító.Schleck
az első évadban én az összes mellékszereplőt utáltam. Debrát is, de ma már kedvelem őt is.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Van a Dexter című sorozatban egy fekete hajú nő,a drogelvonó programmban ismerkedett meg vele.Valami hihetetlen mód bejön 😊 :cool:

Aki kíváncsi rá meg tudja lesni most megy a tv6on.

Viszont a (Dexter)hugát játszó csajszi iszonyat taszító.Cowboykarcsi
Én konkrétan miatta hagytam abba a sorozatot a második évad elején. A mozgás, a beszéde, mindene elképesztően nőietlen és tényleg taszító.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Van a Dexter című sorozatban egy fekete hajú nő,a drogelvonó programmban ismerkedett meg vele.Valami hihetetlen mód bejön 😊 :cool:

Aki kíváncsi rá meg tudja lesni most megy a tv6on.

Viszont a (Dexter)hugát játszó csajszi iszonyat taszító.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Aszittem ennyi azért lejön....szaba
rosszul hitted. konkretan az agyhalal jon le majd minden hszedbol had emlekeztesselek.
Fake
Aranyköpésgyanús 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Itt is. Aztán remélem nem fölöslegesen pazarolom a sort az aláírrásból, és visszajön 😛 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Ezzel mondjuk elég sokat elmondtál. Mit kéne tennünk, tudunk segíteni? Innen messziről?apeszos
Persze, írjátok ki aláírásba azt, ami nekem és eaglesmcnabb-nek is van 😀shawnka
Megvan....apeszos
Megvan...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Off:
Cowboykarcsi, odabasz a sig-ed 😀 😂pc_x
Kösz...COOLCATS!!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezzel mondjuk elég sokat elmondtál. Mit kéne tennünk, tudunk segíteni? Innen messziről?apeszos
Persze, írjátok ki aláírásba azt, ami nekem és eaglesmcnabb-nek is van 😀shawnka
Megvan....
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Ezzel mondjuk elég sokat elmondtál. Mit kéne tennünk, tudunk segíteni? Innen messziről?apeszos
Persze, írjátok ki aláírásba azt, ami nekem és eaglesmcnabb-nek is van 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én is msnen beszéltem vele egy hete, elég komoly témában, de erről inkább nem beszélnék. Megmondom őszintén, én kezdetben örültem neki, hogy nem ír a fórumra, mert arra gondoltam, hogy így csinálni fog valami komolyat, mondjuk keres magának munkát vagy valami hasonló dolgot, amivel elfoglalja magát, de sajnos nem, legalábbis egyelőre nem... Az a baj, hogy konq IRL nagyon befordulós ember, és ha valamit a fejébe vesz (pl most az, hogy senkinek sem hiányzik, ami ugye nincs így), akkor az úgy is van és kész.JSanyo
Ezzel mondjuk elég sokat elmondtál. Mit kéne tennünk, tudunk segíteni? Innen messziről?