Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Legjobb barátom katonatársai valami elképesztően jó csülök pörköltet csináltak :cool: köretet nem is toltunk hozzá csak a pöri jó puha kenyér meg alma paprikával(az az a paprika ami csalamádéval van megtöltve ugye?),persze a katona sztorik amikbe civilként betekintést nyerhettem szintén felejthetetlenek voltak 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Az egyetem egyik legfőbb tanítása, hogy délelőtt is tajtrészeggé ihatja magát az ember 😀 A 10 fős Csillagtúra csapatból 3an már nem tudtak megmozdulni délre 😀tenorx
Nekem az ilyenek kimaradtak...Kivéve gt-t 😀 Élmény volt meginni legalább fél liter kannást egy húzóra, plusz előtte vonaton sörözgetés. :cool: Volt aki már érkezés előtt kidobta a taccsot 😂 Nekem a fejfájás maradt estig, később aztán irgalmatlan bebaszás :cool: Másnap minden elölről. Imádtam...Asbee
Hahahaha, üdvözöllek titeket egy átlagos TF-es héten 😀😀😀


több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az egyetem egyik legfőbb tanítása, hogy délelőtt is tajtrészeggé ihatja magát az ember 😀 A 10 fős Csillagtúra csapatból 3an már nem tudtak megmozdulni délre 😀tenorx
Nekem az ilyenek kimaradtak...Kivéve gt-t 😀 Élmény volt meginni legalább fél liter kannást egy húzóra, plusz előtte vonaton sörözgetés. :cool: Volt aki már érkezés előtt kidobta a taccsot 😂 Nekem a fejfájás maradt estig, később aztán irgalmatlan bebaszás :cool: Másnap minden elölről. Imádtam...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Grillparty rulz.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az egyetem egyik legfőbb tanítása, hogy délelőtt is tajtrészeggé ihatja magát az ember 😀 A 10 fős Csillagtúra csapatból 3an már nem tudtak megmozdulni délre 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ha találsz neki való szekciót és egy jó kis konzulenst akkor mindenképp érdemes nekimenni. Sok múlik a szerencsén, mert ha bunkó opponenseket kapsz akkor azok lepontoznak, ha jóarcok akkor meg fel (nekem az egyik opponensem idióta volt és harmincból huszonkilencet adott ezért vezettem az első kör után). Mondjuk ez főleg a népesebb szekciókban számít mint ez a poltud volt, egy olyan ahol 4-5 érdemi dolgozat érkezik be ott a szóbeli dönt úgyis, ahol igazából kiderül, hogy ki mennyire felkészült és mennyire jó a dogája, sokkal inkább mint az írásbeli résznél.

Ami a legnagyobb buli benne az önéletrajzon és a tapasztalton kívül az ényleg a pénz. Mert ez az egyszeri negyvenöt is szép, de így jó esélyem van a köztársasági és a kiemlet ösztöndíjra is ha jól sikerül a köv vizsgaidőszakom (a kettő együtt nem kapható de akkoris). Ez plusz 34/15 rugó havonta a köv félévben, ami nagyon kell majd ha kiugrom Skóciába. Ha köztársaságit szerzek akkor biza eléri a százat a keresetem nulla melóval 😊 és a TDk bizony nagyon erősen beszámít ezekbe az extrákba, jobban mint bármi más, kivéve persze az OTDKt.

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akinek pénz kell TDkzzon, a győztes 70et kap, szabad a pálya 😛Rajna
Én ősszel szerintem megyek. Volt itt sulinkban egy innovációs verseny, ott bekerültem legjobb 10-be. Top3 sajnos már nem jött össze, olyanok kapták a díjakat, akiknek semmi közük nem volt a témához (fenntartható közlekedés), "csak" az előadásuk témája volt izgalmas (és nem azért mondom ezt, mert savanyú a szőlő...). Tanár biztatott TDK-ra. Plusz önéletrajzba is bele lehet venni, talán egyszer előnyt jelenthet majd...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Akinek pénz kell TDkzzon, a győztes 70et kap, szabad a pálya 😛Rajna
Én VBK-zni szoktam. Az mennyit kap?catattack
Az nem kap, az (ki)ad. 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
Akinek pénz kell TDkzzon, a győztes 70et kap, szabad a pálya 😛Rajna
Én VBK-zni szoktam. Az mennyit kap?
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Akinek pénz kell TDkzzon, a győztes 70et kap, szabad a pálya 😛

több mint 13 éve
catattack 3 520
Rátapintottál a lényegre. :rolleyes:
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Amíg az amatőrök a komolytalan töriérettségivel szöszmötöltek, én begyűjtöttem egy TDK 3. helyezést az egyetem legnépesebb szekciójában és az ezzel járó 45 rugót :cool: két év múlva OTDK, rettegjenek a népek 😛Rajna
A pénzt nem osztod szét nekem? 😐catattack
Az nem szétosztás lenne. 😛 Csak osztás. 😛
több mint 13 éve
catattack 3 520
Amíg az amatőrök a komolytalan töriérettségivel szöszmötöltek, én begyűjtöttem egy TDK 3. helyezést az egyetem legnépesebb szekciójában és az ezzel járó 45 rugót :cool: két év múlva OTDK, rettegjenek a népek 😛Rajna
A pénzt nem osztod szét nekem? 😐
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Amíg az amatőrök a komolytalan töriérettségivel szöszmötöltek, én begyűjtöttem egy TDK 3. helyezést az egyetem legnépesebb szekciójában és az ezzel járó 45 rugót :cool: két év múlva OTDK, rettegjenek a népek 😛

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Végre kimentem reggel futni, és a löttyedt testemmel letoltam 5 km-t. Első lépés a zatopeki úton. 😀

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Túléltem egy olyan motorbalesetet amibe a helyszinelők szerint 10-ből 9-en belehalnak. Ennél nagyobb make love poston nem is nagyon volt és nem is nagyon lesz...JayB
Gratulálok! Sok sikert a felépüléshez! Nekem is volt egy motoros reccsenésem, de az gázosabb volt! 2 hónap és újra motorozol! Milyen moci volt?catattack
köszönöm! Kawa er 6
több mint 13 éve
catattack 3 520
Túléltem egy olyan motorbalesetet amibe a helyszinelők szerint 10-ből 9-en belehalnak. Ennél nagyobb make love poston nem is nagyon volt és nem is nagyon lesz...JayB
Gratulálok! Sok sikert a felépüléshez! Nekem is volt egy motoros reccsenésem, de az gázosabb volt! 2 hónap és újra motorozol! Milyen moci volt?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
JayB az egyik haverom pont így járt, neki még mindig fémek vannak a lábában.
tenorx
Nekem is lesznek még úgy jó 1-2 évig de le van szarva, ennél jobban nemigen jöhettem volna ki a dologból
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Bödőcs még mindig zseniális. 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
JayB az egyik haverom pont így járt, neki még mindig fémek vannak a lábában.


Csak hogy én is makeloveoljak egy kicsit: 3 óra baszakodás után végre perzisztens a rohadt generikus 3ds vektortömböm!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Túléltem egy olyan motorbalesetet amibe a helyszinelők szerint 10-ből 9-en belehalnak. Ennél nagyobb make love poston nem is nagyon volt és nem is nagyon lesz...JayB
😮
mikor volt ez?és mi történt pontosan?Newman
Két hete szombaton történt a 7-es úton Fehérvár előtt, nyíl egyenes kihalt út, kinéztem egy kereszteződést jelző táblára (a kereszteződés jóval odébb votl), mire visszanéztem ott állt előttem egy fekete Volvo, durr bele, 3 méter féknyomot állapítottak meg a rendőrők, a motor órája 75-nél akadt ki, a Volvo terepjárót 1 méterrel sikerült megtolni, én magam állítólag 15 métert repültem. Én voltam telljes mértékben a felelős és a hibás de szerencsétlen helyzet volt, a volvos egy láthatatlan "embernemjártarra" útra akart lekanyarodni balra, egyáltalán nem számít az ember egy ilyen úton álló járműre, kellet volna. A mai napig nemtudom mikor kerülhetett oda, egy fél pillanatra néztem csak rá a táblára, egy több kilométeres egyenes úton látnom kellett volna. Combnyaktöréssel és térdszétnyílással megúsztam, a világ egyik legnagyobb mázlistájának tartom magam...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Túléltem egy olyan motorbalesetet amibe a helyszinelők szerint 10-ből 9-en belehalnak. Ennél nagyobb make love poston nem is nagyon volt és nem is nagyon lesz...JayB
😮
mikor volt ez?és mi történt pontosan?

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Túléltem egy olyan motorbalesetet amibe a helyszinelők szerint 10-ből 9-en belehalnak. Ennél nagyobb make love poston nem is nagyon volt és nem is nagyon lesz...
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Jó ez a Firefox 4

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
fantasztikus volt ez a hétvége a haverokkal Pécsett 😊