NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
Aludtam rá egyet, nem lett jobb.
Docnak mennie kellene, de így, hogy még egy évig van fixen Kawhi meg PG, nem hiszem, hogy meglépik a kibaszását.

Ha jövő év után lelép Kawhi meg PG akkor borzasztó évek következnek, mert kb 2027ig nincs első kör.
tenorx
Minek lépnének le, LA nagy piac, a tulaj nem sóher, a média hype is megvan. Egy OKC-ért senki se fogja ezt feladni. Max Miami tud ezzel versenyezni.
FLZOLI

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Aludtam rá egyet, nem lett jobb.
Docnak mennie kellene, de így, hogy még egy évig van fixen Kawhi meg PG, nem hiszem, hogy meglépik a kibaszását.

Ha jövő év után lelép Kawhi meg PG akkor borzasztó évek következnek, mert kb 2027ig nincs első kör.
tenorx
Minek lépnének le, LA nagy piac, a tulaj nem sóher, a média hype is megvan. Egy OKC-ért senki se fogja ezt feladni. Max Miami tud ezzel versenyezni.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
Annyira készpénznek vette mindenki a Lakers-Clippers nyugati döntőt, mint 2017-ben a Pats-Steelers AFC-döntőt. Aztán jött a Jags/Nuggets.
Kampman
mer a tavalyi ravens-chiefs? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Annyira készpénznek vette mindenki a Lakers-Clippers nyugati döntőt, mint 2017-ben a Pats-Steelers AFC-döntőt. Aztán jött a Jags/Nuggets.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Aludtam rá egyet, nem lett jobb.
Docnak mennie kellene, de így, hogy még egy évig van fixen Kawhi meg PG, nem hiszem, hogy meglépik a kibaszását.

Ha jövő év után lelép Kawhi meg PG akkor borzasztó évek következnek, mert kb 2027ig nincs első kör.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
Gonosz vagyok azt mondom PG és KL direkt csinálták elég volt a Buborékból 😛
Jah most látom a tweet is kb erről szól 😊

Persze, nyilván nem, de tény és való, amit írtam is Leo most messze nem adta bele, amit Torontoban és a Spursnél. S igen ez már Rivers felelőssége is. Azon túl, hogy arról nem tehet, hogy minden labda kifelé jön. Mert a dobó helyzetek azért megvoltak. De mentálisan nem tudta õsszekapni a csapatot. Pedig ilyen szinten már ez az egyik fő dolga.
dande
megvoltak azok a helyzetek?
a dobások megvoltak de nem kidolgozott játék végén hanem williams-pg-kawhi iso volt lényegében
és számomra ez Rivers felelőssége

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gonosz vagyok azt mondom PG és KL direkt csinálták elég volt a Buborékból 😛
Jah most látom a tweet is kb erről szól 😊

Persze, nyilván nem, de tény és való, amit írtam is Leo most messze nem adta bele, amit Torontoban és a Spursnél. S igen ez már Rivers felelőssége is. Azon túl, hogy arról nem tehet, hogy minden labda kifelé jön. Mert a dobó helyzetek azért megvoltak. De mentálisan nem tudta õsszekapni a csapatot. Pedig ilyen szinten már ez az egyik fő dolga.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
mondjuk erre én adtam volna a flagrant 1-et ha nem lett volna vége
Negritis
simán. és nem lényeg, hogy vége van-e a meccsnek. kell egy adatbázis, hogy ki mikor milyen technikait kapott, mert ha esetleg átmegy tendenciózusan faszkalapba, akkor ez meg tudja - jogosan - tolni a büntetést.

NRL-ben ez van, emberek kapják a büntetőpontokat, és ha összegyűlik belőlük egy bizonyos mennyiség, akkor bünti. ugyanígy, ha a sokadik eltiltást kapja, akkor nem egy meccsről indul, hanem 2-4 meccsről.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
YIKES!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
egyébként megkérdezném hogy Rivers mit adott hozzá ehhez a csapathoz?
ha Budenholzer elővehető a bukásért akkor bizony Doc is
és azt is megkérdezném hogy tényleg elit edző amit sokan mondanak?
a celtics bajnoki címe inkább volt Thibodeau védekezésének az érdeme mint Rivers zsenialitása
azóta meg nem sikerült semmit összeraknia
nyilván a Nyugat mindig kurvaerős volt, de az hogy a clippers semmit nem ért el a Griffin-Paul tengellyel az ő sara is ugyanúgy
Negritis
Simán az egyik legtúlértékeltebb edző. Ezt mondtam korábban is.
Azért egy Garnett-el az öltözőben nem olyan nehéz morált kialakítani... Meg 3 sztárral + prime Rondo-val is kötelező volt legalább a döntőig eljutni azzal a Bostonnal amely végül megadta neki a hype-ot. Azóta kb semmi, pedig ahogy te is írtad nem egyszer volt jó, akár top közeli kerete

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
egyébként megkérdezném hogy Rivers mit adott hozzá ehhez a csapathoz?
ha Budenholzer elővehető a bukásért akkor bizony Doc is
és azt is megkérdezném hogy tényleg elit edző amit sokan mondanak?
a celtics bajnoki címe inkább volt Thibodeau védekezésének az érdeme mint Rivers zsenialitása
azóta meg nem sikerült semmit összeraknia
nyilván a Nyugat mindig kurvaerős volt, de az hogy a clippers semmit nem ért el a Griffin-Paul tengellyel az ő sara is ugyanúgy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
Beverley egy csótány, már többször bebizonyosodott...és az edzője se különb
Stoki

mondjuk erre én adtam volna a flagrant 1-et ha nem lett volna vége

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dawyd728 3 695
2009 után újra Lakers-Nuggets konferenciadöntő
a Billups-Anthony féle csapatot is imádtam
de ez a Jokic-Murray fémjelezte gárda is szerethető

ettől még Go Lakers, de ha a Celtics nem jut a döntőbe akkor nem leszek szomorú a szezon végén
Negritis
Ez a 4. WCF a csapat történetében. 3x a Lakers jött ellenfélként. Ebből a 2 lejátszott után bajnokok is lettek.
több mint 3 éve
dawyd728 3 695
Fasza, ha az ember az álmait élheti. 😊
Lényegtelen mi lesz. Élmény nézni minden percét a meccseinknek. Megfizethetetlen tapasztalat ez ennek a csikócsapatnak. Ha valami hülyeséget is csinálunk, tudom abból is hosszútávon csak gyarapodni fogunk. És igen imádom ezt az utazást. Shawful kirakása után kezdődött. Rögös volt. Tele bukkanókkal, de látva ezeket a boldog arcokat, akik szemed előtt fejlődtek a liga tökutolsó védelméből ide..., akik közül 1 db volt top10 pick, 1db premium FA igazolás(árban, széles körű megítélésében inkább lesajnált), azt leszámítva saját, többnyire lesajnált fiatallal.
Csak mosolygok és mosolygok.
Imádom ezt a csapatot. 😉 😊
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mekkora blokk volt Adebayo-tól a végén.... 😊

A Nuggets végül behúzta, nagyon összeálltak a végére. Jó kis párharc lehet a Lakers ellen, bár valahogy nincs előttem, hogy a resztli nyeri meg nekik ha Davis és James (+ a cserék) előszedik a satu védekezést és kiszedik a Jokic-Murray duót aztán ki tudja

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
2009 után újra Lakers-Nuggets konferenciadöntő
a Billups-Anthony féle csapatot is imádtam
de ez a Jokic-Murray fémjelezte gárda is szerethető

ettől még Go Lakers, de ha a Celtics nem jut a döntőbe akkor nem leszek szomorú a szezon végén
Negritis
Adná a LAL-BOS döntő. Bár apám már 65+, és nincs magyon képben a ligával kapcsolatban, neki a hetvenes évek óta a Celtics a kedvence, nekem meg - amióta érdekelt a kosárlabda - a Lakers.
slowmotion
jah korábban már írtam hogy vicces lenne 2009/10 után egy újabb Lakers-Celtics döntő 2019/20ban 😀
Negritis
Persze, de nekem évtől függetlenül
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
2009 után újra Lakers-Nuggets konferenciadöntő
a Billups-Anthony féle csapatot is imádtam
de ez a Jokic-Murray fémjelezte gárda is szerethető

ettől még Go Lakers, de ha a Celtics nem jut a döntőbe akkor nem leszek szomorú a szezon végén
Negritis
Adná a LAL-BOS döntő. Bár apám már 65+, és nincs magyon képben a ligával kapcsolatban, neki a hetvenes évek óta a Celtics a kedvence, nekem meg - amióta érdekelt a kosárlabda - a Lakers.
slowmotion
jah korábban már írtam hogy vicces lenne 2009/10 után egy újabb Lakers-Celtics döntő 2019/20ban 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
2009 után újra Lakers-Nuggets konferenciadöntő
a Billups-Anthony féle csapatot is imádtam
de ez a Jokic-Murray fémjelezte gárda is szerethető

ettől még Go Lakers, de ha a Celtics nem jut a döntőbe akkor nem leszek szomorú a szezon végén
Negritis
Adná a LAL-BOS döntő. Bár apám már 65+, és nincs magyon képben a ligával kapcsolatban, neki a hetvenes évek óta a Celtics a kedvence, nekem meg - amióta érdekelt a kosárlabda - a Lakers.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
2009 után újra Lakers-Nuggets konferenciadöntő
a Billups-Anthony féle csapatot is imádtam
de ez a Jokic-Murray fémjelezte gárda is szerethető

ettől még Go Lakers, de ha a Celtics nem jut a döntőbe akkor nem leszek szomorú a szezon végén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Ki fogja Jokicot? AD?
Stoki
dwight meg james
Negritis
Akkor Dwight a 2.negyed közepére kipontozódott... 😊
Stoki
Inkább Jokic mint most majdnem 3 negyed alatt. Azért a Lakers D fényévekkel jobb mint ez a Clippers D. Nem vagyok biztos benne hogy Jokic vagy Murray annyira fog szárnyalni mint itt a 4. meccs után


több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 382 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Beverley egy csótány, már többször bebizonyosodott...és az edzője se különb
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
Ki fogja Jokicot? AD?
Stoki
dwight meg james
Negritis
Akkor Dwight a 2.negyed közepére kipontozódott... 😊
Stoki
sztem tudja limitálni, nem lesz könnyű de ha elvégzi a házimunkát és megnézi Gobert mit csinált akkor megoldható

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
Murray teljesen megbolondult, én a 6.ra vártam tőle ezt a meccset
mondjuk a Jokic block leonardon se volt gyenge

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 382 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ki fogja Jokicot? AD?
Stoki
dwight meg james
Negritis
Akkor Dwight a 2.negyed közepére kipontozódott... 😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
Ki fogja Jokicot? AD?
Stoki
dwight meg james

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!