Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 970 — The Mathematician
nem sokat fogok belőle élőben látni sajnos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Ami az NBA-ban Curry és GSW az az NFL-ben Mahomes és KC.....
ThundersNFL a Jobbágy
Én bírom Mahomest, de nagyon messze van még Currytől.
Toca
Miért?
ThundersNFL a Jobbágy
Mert egyelőre még nincs ott lerakott dolgokban. Lehet, hogy jó lesz a hasonlat úgy 6-8 év múlva, de Curry pályafutása / személyisége / impactja az egész játékra - NBAre nálam még egy magasabb polcra emeli.
több mint 3 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ami az NBA-ban Curry és GSW az az NFL-ben Mahomes és KC.....
ThundersNFL a Jobbágy
Én bírom Mahomest, de nagyon messze van még Currytől.
Toca
Miért?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 970 — The Mathematician
Ami az NBA-ban Curry és GSW az az NFL-ben Mahomes és KC.....
ThundersNFL a Jobbágy
Én bírom Mahomest, de nagyon messze van még Currytől.
Toca
én is inkább a jordan-jackson | brady-belichick párosokhoz hasonlítanám őket lassan
főleg ha idén is összejön nekik a döntő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Ami az NBA-ban Curry és GSW az az NFL-ben Mahomes és KC.....
ThundersNFL a Jobbágy
Én bírom Mahomest, de nagyon messze van még Currytől.
több mint 3 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ami az NBA-ban Curry és GSW az az NFL-ben Mahomes és KC.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Looney beteg ahogy Curry is. Kings meg be lett darálva.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Looney meg Curry vért szarik hogy a hátán becipelje a maradékot
Negritis, a vajda
Ennyire szarul játszani egyszerre Thompsont, Wigginst meg Poole-t meg sose láttam szerintem.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 970 — The Mathematician
Looney meg Curry vért szarik hogy a hátán becipelje a maradékot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 845
a skysports ytube csatorna -is-eloben adja....

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Poole nettó -1 mindenhol
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem érdemel semmit ez a Kings

több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 845
remelem a kings behuzza
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 970 — The Mathematician
Azért ez a Knicks elég hurka. Butler bicegve hozta le a 4. második felét. Nem sikerült támadni a sérült Butlert. Millió airball. Esetleges támadások..
dawyd728
Randle sérült? Azért nélküle nem olyan rossz ez az eredmény.
Stoki
igen Randle sérült, nélküle komoly gondba vannak
főleg mikor Barrett és Brunson is elfogy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
Szerintetek ki lenne jobb a LAL-nak?
Stoki
grizzlies megint 😊
Negritis, a vajda
Wolves?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 845
vmiert azt hittem h a kings - golden state meccs ma este ismetles lesz a sport1en.
erre elo.
tok ovatosan neztem minden oldalt nehogy beleszaladjak a vegeredmenybe 😀
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Randle sérült? Azért nélküle nem olyan rossz ez az eredmény.
több mint 3 éve
dawyd728 4 268
Azért ez a Knicks elég hurka. Butler bicegve hozta le a 4. második felét. Nem sikerült támadni a sérült Butlert. Millió airball. Esetleges támadások..
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 970 — The Mathematician
Lowry egy állat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 970 — The Mathematician
Szerintetek ki lenne jobb a LAL-nak?
Stoki
grizzlies megint 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dawyd728 4 268
Ne már ezzel a becsúszó szereléssel nyerjen a Knicks.
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Szerintetek ki lenne jobb a LAL-nak?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 970 — The Mathematician
AR kint van a knicks-heaten 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 970 — The Mathematician
Már már kínosan sima volt
Viszont innen csak Monty tud reagálni
Malone mondjuk rajzolhatna pár playt mpjre
Negritis, a vajda
Én is jobban érezném magamat, ha nem egy stech-4 lenne a szerepe a támadásban, de ahogy kiemelték Bazskáék, h Durantnek a labdavezetés a leggyengébb pontja, ami még így is elég jó, addig MPJ esetén ugyanez igaz, de egy centereket nem számítva liga alsó negyedében van ebben. Ha többet kell leütnie, abban benne van a TO esélye. A nuggetsnek pedig fastbreak D#-e nem po szint. Ha ellenünk futni tudnak, ott csak vesztesen jöhetünk ki. Ezért sincs a rotációban Jackson, Bryant, stb, mert hiába egyénileg jobbak, ha több to is jár velük. Malonenak az idén a filozófiája, h az játszhat, aki alacsony hibaszázalékkal tud játszani. Braun nem egy extra tehetség, h első szezonjában PO-ban ennyi játékpercet kell kapjon, egyszerűen a játékstílusában a legminimálisabb a nem várt hiba esélye, és tudod mit kaphatsz tőle estéről-estére. MPJ nem ilyen. Ő akár meccs nyerő ember is lehet, de olyan is, akin elmegy egy párharc, ha túl nagy szabadságot kap.
dawyd728
Amikor azt mondom rajzolj rá playt akkor arra utálok hogy vedd elő a Klay Thompson/ ray Allen playbookot és catchnshoot mer a srác automata
Nem kell leutnie csak legyen fél üresen 2 zárás után

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dawyd728 4 268
Már már kínosan sima volt
Viszont innen csak Monty tud reagálni
Malone mondjuk rajzolhatna pár playt mpjre
Negritis, a vajda
Én is jobban érezném magamat, ha nem egy stech-4 lenne a szerepe a támadásban, de ahogy kiemelték Bazskáék, h Durantnek a labdavezetés a leggyengébb pontja, ami még így is elég jó, addig MPJ esetén ugyanez igaz, de egy centereket nem számítva liga alsó negyedében van ebben. Ha többet kell leütnie, abban benne van a TO esélye. A nuggetsnek pedig fastbreak D#-e nem po szint. Ha ellenünk futni tudnak, ott csak vesztesen jöhetünk ki. Ezért sincs a rotációban Jackson, Bryant, stb, mert hiába egyénileg jobbak, ha több to is jár velük. Malonenak az idén a filozófiája, h az játszhat, aki alacsony hibaszázalékkal tud játszani. Braun nem egy extra tehetség, h első szezonjában PO-ban ennyi játékpercet kell kapjon, egyszerűen a játékstílusában a legminimálisabb a nem várt hiba esélye, és tudod mit kaphatsz tőle estéről-estére. MPJ nem ilyen. Ő akár meccs nyerő ember is lehet, de olyan is, akin elmegy egy párharc, ha túl nagy szabadságot kap.