Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
csebi
Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Semmi jelentősége az alapszakasznak. Nem következik abból semmi, h 5-10-20-30 éve milyen arányban jutottak tovább magasabban rangsorolt csapatok a jelenkorra. Másrészt melyik az a csapat, akiből kiesik egy liga top5 játékosa és nem érzi meg? Tavalyi po legjobb egyéni teljesítményét az ellenfél legjobb játékosa nyújtotta. A keret igazából nem gyengült. Szezon előtt mindenki top5-be várta őket.
dawyd728
Nekem ez nagyon magyaros hozzáállás, hogy megmagyarázom a vereséget és hogy amúgy nem is gáz hogy kikaptunk.
Mindent meg lehet magyarázni, de
- Végig gürized az alapszakaszt, hogy pálya előnyöd legyen Keleten (és a ligában)
- Úgy mész a playoffba, hogy kb. legnagyobb esélyes vagy
- Odáig vagy mennyire mély vagy
- Kiülteted / pihenteted a sztárod a 4.meccsen mert hát olyan jónak hiszed magad, hogy nyersz így is.
- 5.meccsen 16 pontot kapsz és egy olyan kosárral megy az ellenfél OT-re ami....
- Nem sikerült sémát váltani és a Heat kb ugyanazzal ver meg mint három éve
- Butler akármennyire is god mode ha league 1 defensed van azért...
- 1.kiemeltként 3 meccsből 1-et nyersz utolsót giga leolvadással bukod el
- Spolstránál kiesett Herro és Oladipo is sorozat közben érdekes ő megtudta találni a megfelelő embereket-

Nekem jöhetsz a hátszeles távolugrással, meg hogy ilyen a sport, illetve nyilván Giannis sérülése nem segített és arra lehet fogni részben, de ez a szezon egy kövér fail a Bucksnál bárki bármit mond.
Illetve teljesen jól rámutatott, hogy Bud-ot ki kéne vágni, egyszerűen képtelen alkalmazkodni.


Toca
The Bucks did not finish with the best Point Differential (schedule-adjusted) in the NBA. They didn’t even finish in the top 10. They were 11th.

Milwaukee finished 13th in non-garbage time offense at Cleaning The Glass. They were just ninth in eFG%, despite having Antetokounmpo.

The Bucks, over the last five playoff runs, including this season, have the worst differential of any team between their expected eFG% and actual FG%. They literally shoot worse than they should, to a larger degree than any other team.

Teams also shoot great against them. Teams have shot above expectation in three of the five playoff runs overall vs. the Bucks.




But this season, more than any other, has been defined by wonkiness in the regular season. Everyone was beatable, no one was good on the road, and everyone was resting players, picking their spots.

The teams ranked No. 1, 4, 5, 6 and 10 in schedule-adjusted defense, have been eliminated already. (No. 2 Memphis faces a road elimination game Friday and No. 3 Boston faces the Hawks in a potential closeout Game 6 Thursday.)

The Heat shot an insane 45% from 3 in this series. They shot over 50% on contested 3s.

His back injury was unfortunate, and while it’s hard to believe the outcome would have changed, it has to be noted how much pain he was in. No wonder his normally not-excellent free throw rate was terrible, given the injury. If the player most believe is the best in the world is far from 100% and misses two games, it’s not that big of a surprise that Miami simply gained too much momentum for the Bucks to overcome.


Szóval egy olyan alapszakaszt nyertek meg olyan mérleggel, amivel kb soha nem lehetett volna. Az, h ligaelső valaki, ennyire keveset korábban sosem jelentett a kismillió pihentetés miatt.
Lehet, h mély a keret, de magának helyzetet teremteni képes játékosból, a crunch timeban felértékelődik kevés van, ha egyáltalán van. Sztár kiültetés jó duma, de azért ültették ki, mert nem volt 100%-os... Márpedig nem áprilisban kell bajnokságot nyerni, hanem május vége - június közepe között.

Ettől még tovább kellett volna jutni így is. De sérülések nélkül sem lett volna 5 meccses párharc. Sokkal inkább 6-7 meccsen kellett volna innen Bucksnak továbbjutni. Nem sikerült, ez van. Tovább kell lépni és tanulni belőle. Mindenesetre ez nálam jelölést se kapna az elmúlt x év legnagyobb kudarca címre.
dawyd728
Áprilisben ha elbukod akkor cseszheted mivan Májusban.
Ha valaki 45%-al dobál ellened a szériában és nem változtatsz def sémát akkor nekem az nem csak tyű milyen jó a másik csapat, hanem azt jelenti hogy totál idióta aki erre nem adjustál.

Az hogy X év legnagyobb kudarca azt vegyük ki, de hogy erre a szezonra "Failure" szót kell használni szerintem nem kérdés.
Ha a Celtics vagy a Sixers ellen estek volna ki akkor azt mondom, hogy ok benne van, de Hawks ellen kijött és szerintem a Celtics ellen is kifog majd jönni hogy azért ezt a sok sebből vérző Heatet meg lehet fogni Butle god mode ide vagy oda.
Csak hát ahhoz kell adjustment.
Toca
Persze áprilisban is el tudod bukni, sőt bármikor. Ha be se jutsz rájátszásba, úgy a legeslegjobb. Giannis közel 100%-os egészsége nélkül lövésük sincs a keleti döntőre. Miami ellen azt gondolták belefér. Nem fért.
Én vagyok itt talán az egyetlen, aki 5 éve időről időre tompítom a Buddal szembeni gyűlöletet. Sajnos nem segített most nekem. Ha kiteszik egy szót sem szólhat, de Spolstra nem Rivers vagy Mazzulla. Spolstránál nem nehéz rosszabbnak tűnni egy párharcban..
dawyd728
Heat és Knicks a két megverendő csapat a Keleti döntőig, ennek a csapatnak ez ha Giannis 80%os is hoznia kell.
Nem érzem hogy Spolstrának nagyon adjustálni kellett volna max azért mert kiesik 1 key és 1 rotációs embere, én azt éreztem Bud csak sodródik.
De te mit láttál mit próbált Bud az ellen tenni, hogy ne lőjék szét a triplavonalról úgy hogy közben Jimmy 30-40et dob?
több mint 3 éve
dawyd728 4 268
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
csebi
Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Semmi jelentősége az alapszakasznak. Nem következik abból semmi, h 5-10-20-30 éve milyen arányban jutottak tovább magasabban rangsorolt csapatok a jelenkorra. Másrészt melyik az a csapat, akiből kiesik egy liga top5 játékosa és nem érzi meg? Tavalyi po legjobb egyéni teljesítményét az ellenfél legjobb játékosa nyújtotta. A keret igazából nem gyengült. Szezon előtt mindenki top5-be várta őket.
dawyd728
Nekem ez nagyon magyaros hozzáállás, hogy megmagyarázom a vereséget és hogy amúgy nem is gáz hogy kikaptunk.
Mindent meg lehet magyarázni, de
- Végig gürized az alapszakaszt, hogy pálya előnyöd legyen Keleten (és a ligában)
- Úgy mész a playoffba, hogy kb. legnagyobb esélyes vagy
- Odáig vagy mennyire mély vagy
- Kiülteted / pihenteted a sztárod a 4.meccsen mert hát olyan jónak hiszed magad, hogy nyersz így is.
- 5.meccsen 16 pontot kapsz és egy olyan kosárral megy az ellenfél OT-re ami....
- Nem sikerült sémát váltani és a Heat kb ugyanazzal ver meg mint három éve
- Butler akármennyire is god mode ha league 1 defensed van azért...
- 1.kiemeltként 3 meccsből 1-et nyersz utolsót giga leolvadással bukod el
- Spolstránál kiesett Herro és Oladipo is sorozat közben érdekes ő megtudta találni a megfelelő embereket-

Nekem jöhetsz a hátszeles távolugrással, meg hogy ilyen a sport, illetve nyilván Giannis sérülése nem segített és arra lehet fogni részben, de ez a szezon egy kövér fail a Bucksnál bárki bármit mond.
Illetve teljesen jól rámutatott, hogy Bud-ot ki kéne vágni, egyszerűen képtelen alkalmazkodni.


Toca
The Bucks did not finish with the best Point Differential (schedule-adjusted) in the NBA. They didn’t even finish in the top 10. They were 11th.

Milwaukee finished 13th in non-garbage time offense at Cleaning The Glass. They were just ninth in eFG%, despite having Antetokounmpo.

The Bucks, over the last five playoff runs, including this season, have the worst differential of any team between their expected eFG% and actual FG%. They literally shoot worse than they should, to a larger degree than any other team.

Teams also shoot great against them. Teams have shot above expectation in three of the five playoff runs overall vs. the Bucks.




But this season, more than any other, has been defined by wonkiness in the regular season. Everyone was beatable, no one was good on the road, and everyone was resting players, picking their spots.

The teams ranked No. 1, 4, 5, 6 and 10 in schedule-adjusted defense, have been eliminated already. (No. 2 Memphis faces a road elimination game Friday and No. 3 Boston faces the Hawks in a potential closeout Game 6 Thursday.)

The Heat shot an insane 45% from 3 in this series. They shot over 50% on contested 3s.

His back injury was unfortunate, and while it’s hard to believe the outcome would have changed, it has to be noted how much pain he was in. No wonder his normally not-excellent free throw rate was terrible, given the injury. If the player most believe is the best in the world is far from 100% and misses two games, it’s not that big of a surprise that Miami simply gained too much momentum for the Bucks to overcome.


Szóval egy olyan alapszakaszt nyertek meg olyan mérleggel, amivel kb soha nem lehetett volna. Az, h ligaelső valaki, ennyire keveset korábban sosem jelentett a kismillió pihentetés miatt.
Lehet, h mély a keret, de magának helyzetet teremteni képes játékosból, a crunch timeban felértékelődik kevés van, ha egyáltalán van. Sztár kiültetés jó duma, de azért ültették ki, mert nem volt 100%-os... Márpedig nem áprilisban kell bajnokságot nyerni, hanem május vége - június közepe között.

Ettől még tovább kellett volna jutni így is. De sérülések nélkül sem lett volna 5 meccses párharc. Sokkal inkább 6-7 meccsen kellett volna innen Bucksnak továbbjutni. Nem sikerült, ez van. Tovább kell lépni és tanulni belőle. Mindenesetre ez nálam jelölést se kapna az elmúlt x év legnagyobb kudarca címre.
dawyd728
Áprilisben ha elbukod akkor cseszheted mivan Májusban.
Ha valaki 45%-al dobál ellened a szériában és nem változtatsz def sémát akkor nekem az nem csak tyű milyen jó a másik csapat, hanem azt jelenti hogy totál idióta aki erre nem adjustál.

Az hogy X év legnagyobb kudarca azt vegyük ki, de hogy erre a szezonra "Failure" szót kell használni szerintem nem kérdés.
Ha a Celtics vagy a Sixers ellen estek volna ki akkor azt mondom, hogy ok benne van, de Hawks ellen kijött és szerintem a Celtics ellen is kifog majd jönni hogy azért ezt a sok sebből vérző Heatet meg lehet fogni Butle god mode ide vagy oda.
Csak hát ahhoz kell adjustment.
Toca
Persze áprilisban is el tudod bukni, sőt bármikor. Ha be se jutsz rájátszásba, úgy a legeslegjobb. Giannis közel 100%-os egészsége nélkül lövésük sincs a keleti döntőre. Miami ellen azt gondolták belefér. Nem fért.
Én vagyok itt talán az egyetlen, aki 5 éve időről időre tompítom a Buddal szembeni gyűlöletet. Sajnos nem segített most nekem. Ha kiteszik egy szót sem szólhat, de Spolstra nem Rivers vagy Mazzulla. Spolstránál nem nehéz rosszabbnak tűnni egy párharcban..
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
csebi
Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Semmi jelentősége az alapszakasznak. Nem következik abból semmi, h 5-10-20-30 éve milyen arányban jutottak tovább magasabban rangsorolt csapatok a jelenkorra. Másrészt melyik az a csapat, akiből kiesik egy liga top5 játékosa és nem érzi meg? Tavalyi po legjobb egyéni teljesítményét az ellenfél legjobb játékosa nyújtotta. A keret igazából nem gyengült. Szezon előtt mindenki top5-be várta őket.
dawyd728
Nekem ez nagyon magyaros hozzáállás, hogy megmagyarázom a vereséget és hogy amúgy nem is gáz hogy kikaptunk.
Mindent meg lehet magyarázni, de
- Végig gürized az alapszakaszt, hogy pálya előnyöd legyen Keleten (és a ligában)
- Úgy mész a playoffba, hogy kb. legnagyobb esélyes vagy
- Odáig vagy mennyire mély vagy
- Kiülteted / pihenteted a sztárod a 4.meccsen mert hát olyan jónak hiszed magad, hogy nyersz így is.
- 5.meccsen 16 pontot kapsz és egy olyan kosárral megy az ellenfél OT-re ami....
- Nem sikerült sémát váltani és a Heat kb ugyanazzal ver meg mint három éve
- Butler akármennyire is god mode ha league 1 defensed van azért...
- 1.kiemeltként 3 meccsből 1-et nyersz utolsót giga leolvadással bukod el
- Spolstránál kiesett Herro és Oladipo is sorozat közben érdekes ő megtudta találni a megfelelő embereket-

Nekem jöhetsz a hátszeles távolugrással, meg hogy ilyen a sport, illetve nyilván Giannis sérülése nem segített és arra lehet fogni részben, de ez a szezon egy kövér fail a Bucksnál bárki bármit mond.
Illetve teljesen jól rámutatott, hogy Bud-ot ki kéne vágni, egyszerűen képtelen alkalmazkodni.


Toca
The Bucks did not finish with the best Point Differential (schedule-adjusted) in the NBA. They didn’t even finish in the top 10. They were 11th.

Milwaukee finished 13th in non-garbage time offense at Cleaning The Glass. They were just ninth in eFG%, despite having Antetokounmpo.

The Bucks, over the last five playoff runs, including this season, have the worst differential of any team between their expected eFG% and actual FG%. They literally shoot worse than they should, to a larger degree than any other team.

Teams also shoot great against them. Teams have shot above expectation in three of the five playoff runs overall vs. the Bucks.




But this season, more than any other, has been defined by wonkiness in the regular season. Everyone was beatable, no one was good on the road, and everyone was resting players, picking their spots.

The teams ranked No. 1, 4, 5, 6 and 10 in schedule-adjusted defense, have been eliminated already. (No. 2 Memphis faces a road elimination game Friday and No. 3 Boston faces the Hawks in a potential closeout Game 6 Thursday.)

The Heat shot an insane 45% from 3 in this series. They shot over 50% on contested 3s.

His back injury was unfortunate, and while it’s hard to believe the outcome would have changed, it has to be noted how much pain he was in. No wonder his normally not-excellent free throw rate was terrible, given the injury. If the player most believe is the best in the world is far from 100% and misses two games, it’s not that big of a surprise that Miami simply gained too much momentum for the Bucks to overcome.


Szóval egy olyan alapszakaszt nyertek meg olyan mérleggel, amivel kb soha nem lehetett volna. Az, h ligaelső valaki, ennyire keveset korábban sosem jelentett a kismillió pihentetés miatt.
Lehet, h mély a keret, de magának helyzetet teremteni képes játékosból, a crunch timeban felértékelődik kevés van, ha egyáltalán van. Sztár kiültetés jó duma, de azért ültették ki, mert nem volt 100%-os... Márpedig nem áprilisban kell bajnokságot nyerni, hanem május vége - június közepe között.

Ettől még tovább kellett volna jutni így is. De sérülések nélkül sem lett volna 5 meccses párharc. Sokkal inkább 6-7 meccsen kellett volna innen Bucksnak továbbjutni. Nem sikerült, ez van. Tovább kell lépni és tanulni belőle. Mindenesetre ez nálam jelölést se kapna az elmúlt x év legnagyobb kudarca címre.
dawyd728
Áprilisben ha elbukod akkor cseszheted mivan Májusban.
Ha valaki 45%-al dobál ellened a szériában és nem változtatsz def sémát akkor nekem az nem csak tyű milyen jó a másik csapat, hanem azt jelenti hogy totál idióta aki erre nem adjustál.

Az hogy X év legnagyobb kudarca azt vegyük ki, de hogy erre a szezonra "Failure" szót kell használni szerintem nem kérdés.
Ha a Celtics vagy a Sixers ellen estek volna ki akkor azt mondom, hogy ok benne van, de Hawks ellen kijött és szerintem a Celtics ellen is kifog majd jönni hogy azért ezt a sok sebből vérző Heatet meg lehet fogni Butle god mode ide vagy oda.
Csak hát ahhoz kell adjustment.
több mint 3 éve
dawyd728 4 268
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
csebi
Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Semmi jelentősége az alapszakasznak. Nem következik abból semmi, h 5-10-20-30 éve milyen arányban jutottak tovább magasabban rangsorolt csapatok a jelenkorra. Másrészt melyik az a csapat, akiből kiesik egy liga top5 játékosa és nem érzi meg? Tavalyi po legjobb egyéni teljesítményét az ellenfél legjobb játékosa nyújtotta. A keret igazából nem gyengült. Szezon előtt mindenki top5-be várta őket.
dawyd728
Nekem ez nagyon magyaros hozzáállás, hogy megmagyarázom a vereséget és hogy amúgy nem is gáz hogy kikaptunk.
Mindent meg lehet magyarázni, de
- Végig gürized az alapszakaszt, hogy pálya előnyöd legyen Keleten (és a ligában)
- Úgy mész a playoffba, hogy kb. legnagyobb esélyes vagy
- Odáig vagy mennyire mély vagy
- Kiülteted / pihenteted a sztárod a 4.meccsen mert hát olyan jónak hiszed magad, hogy nyersz így is.
- 5.meccsen 16 pontot kapsz és egy olyan kosárral megy az ellenfél OT-re ami....
- Nem sikerült sémát váltani és a Heat kb ugyanazzal ver meg mint három éve
- Butler akármennyire is god mode ha league 1 defensed van azért...
- 1.kiemeltként 3 meccsből 1-et nyersz utolsót giga leolvadással bukod el
- Spolstránál kiesett Herro és Oladipo is sorozat közben érdekes ő megtudta találni a megfelelő embereket-

Nekem jöhetsz a hátszeles távolugrással, meg hogy ilyen a sport, illetve nyilván Giannis sérülése nem segített és arra lehet fogni részben, de ez a szezon egy kövér fail a Bucksnál bárki bármit mond.
Illetve teljesen jól rámutatott, hogy Bud-ot ki kéne vágni, egyszerűen képtelen alkalmazkodni.


Toca
The Bucks did not finish with the best Point Differential (schedule-adjusted) in the NBA. They didn’t even finish in the top 10. They were 11th.

Milwaukee finished 13th in non-garbage time offense at Cleaning The Glass. They were just ninth in eFG%, despite having Antetokounmpo.

The Bucks, over the last five playoff runs, including this season, have the worst differential of any team between their expected eFG% and actual FG%. They literally shoot worse than they should, to a larger degree than any other team.

Teams also shoot great against them. Teams have shot above expectation in three of the five playoff runs overall vs. the Bucks.




But this season, more than any other, has been defined by wonkiness in the regular season. Everyone was beatable, no one was good on the road, and everyone was resting players, picking their spots.

The teams ranked No. 1, 4, 5, 6 and 10 in schedule-adjusted defense, have been eliminated already. (No. 2 Memphis faces a road elimination game Friday and No. 3 Boston faces the Hawks in a potential closeout Game 6 Thursday.)

The Heat shot an insane 45% from 3 in this series. They shot over 50% on contested 3s.

His back injury was unfortunate, and while it’s hard to believe the outcome would have changed, it has to be noted how much pain he was in. No wonder his normally not-excellent free throw rate was terrible, given the injury. If the player most believe is the best in the world is far from 100% and misses two games, it’s not that big of a surprise that Miami simply gained too much momentum for the Bucks to overcome.


Szóval egy olyan alapszakaszt nyertek meg olyan mérleggel, amivel kb soha nem lehetett volna. Az, h ligaelső valaki, ennyire keveset korábban sosem jelentett a kismillió pihentetés miatt.
Lehet, h mély a keret, de magának helyzetet teremteni képes játékosból, a crunch timeban felértékelődik kevés van, ha egyáltalán van. Sztár kiültetés jó duma, de azért ültették ki, mert nem volt 100%-os... Márpedig nem áprilisban kell bajnokságot nyerni, hanem május vége - június közepe között.

Ettől még tovább kellett volna jutni így is. De sérülések nélkül sem lett volna 5 meccses párharc. Sokkal inkább 6-7 meccsen kellett volna innen Bucksnak továbbjutni. Nem sikerült, ez van. Tovább kell lépni és tanulni belőle. Mindenesetre ez nálam jelölést se kapna az elmúlt x év legnagyobb kudarca címre.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
az ugye megvan, hogy az NBA szerint is hibaztak a birok a Butler egyenlito kosaranal

marmint a bucks jatekosra kellett volna hibat fujni.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
csebi
Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Semmi jelentősége az alapszakasznak. Nem következik abból semmi, h 5-10-20-30 éve milyen arányban jutottak tovább magasabban rangsorolt csapatok a jelenkorra. Másrészt melyik az a csapat, akiből kiesik egy liga top5 játékosa és nem érzi meg? Tavalyi po legjobb egyéni teljesítményét az ellenfél legjobb játékosa nyújtotta. A keret igazából nem gyengült. Szezon előtt mindenki top5-be várta őket.
dawyd728
Nekem ez nagyon magyaros hozzáállás, hogy megmagyarázom a vereséget és hogy amúgy nem is gáz hogy kikaptunk.
Mindent meg lehet magyarázni, de
- Végig gürized az alapszakaszt, hogy pálya előnyöd legyen Keleten (és a ligában)
- Úgy mész a playoffba, hogy kb. legnagyobb esélyes vagy
- Odáig vagy mennyire mély vagy
- Kiülteted / pihenteted a sztárod a 4.meccsen mert hát olyan jónak hiszed magad, hogy nyersz így is.
- 5.meccsen 16 pontot kapsz és egy olyan kosárral megy az ellenfél OT-re ami....
- Nem sikerült sémát váltani és a Heat kb ugyanazzal ver meg mint három éve
- Butler akármennyire is god mode ha league 1 defensed van azért...
- 1.kiemeltként 3 meccsből 1-et nyersz utolsót giga leolvadással bukod el
- Spolstránál kiesett Herro és Oladipo is sorozat közben érdekes ő megtudta találni a megfelelő embereket-

Nekem jöhetsz a hátszeles távolugrással, meg hogy ilyen a sport, illetve nyilván Giannis sérülése nem segített és arra lehet fogni részben, de ez a szezon egy kövér fail a Bucksnál bárki bármit mond.
Illetve teljesen jól rámutatott, hogy Bud-ot ki kéne vágni, egyszerűen képtelen alkalmazkodni.
Toca
Egyetértek csak 2 kiegészítés:

- Giannis a 3. meccsen pihent, mert 1-1 után úgy gondolták, hogy belefér
- nem csak az 5. meccsen olvadtak le a 4. negyedben, hanem a 4. meccsen is, sőt ott még jobban. 92-78-ról lett a vége 114-119.
Jughead
Bocsi igen elírtam a meccset, köszi. 😊
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
csebi
Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Semmi jelentősége az alapszakasznak. Nem következik abból semmi, h 5-10-20-30 éve milyen arányban jutottak tovább magasabban rangsorolt csapatok a jelenkorra. Másrészt melyik az a csapat, akiből kiesik egy liga top5 játékosa és nem érzi meg? Tavalyi po legjobb egyéni teljesítményét az ellenfél legjobb játékosa nyújtotta. A keret igazából nem gyengült. Szezon előtt mindenki top5-be várta őket.
dawyd728
Nekem ez nagyon magyaros hozzáállás, hogy megmagyarázom a vereséget és hogy amúgy nem is gáz hogy kikaptunk.
Mindent meg lehet magyarázni, de
- Végig gürized az alapszakaszt, hogy pálya előnyöd legyen Keleten (és a ligában)
- Úgy mész a playoffba, hogy kb. legnagyobb esélyes vagy
- Odáig vagy mennyire mély vagy
- Kiülteted / pihenteted a sztárod a 4.meccsen mert hát olyan jónak hiszed magad, hogy nyersz így is.
- 5.meccsen 16 pontot kapsz és egy olyan kosárral megy az ellenfél OT-re ami....
- Nem sikerült sémát váltani és a Heat kb ugyanazzal ver meg mint három éve
- Butler akármennyire is god mode ha league 1 defensed van azért...
- 1.kiemeltként 3 meccsből 1-et nyersz utolsót giga leolvadással bukod el
- Spolstránál kiesett Herro és Oladipo is sorozat közben érdekes ő megtudta találni a megfelelő embereket-

Nekem jöhetsz a hátszeles távolugrással, meg hogy ilyen a sport, illetve nyilván Giannis sérülése nem segített és arra lehet fogni részben, de ez a szezon egy kövér fail a Bucksnál bárki bármit mond.
Illetve teljesen jól rámutatott, hogy Bud-ot ki kéne vágni, egyszerűen képtelen alkalmazkodni.
Toca
Egyetértek csak 2 kiegészítés:

- Giannis a 3. meccsen pihent, mert 1-1 után úgy gondolták, hogy belefér
- nem csak az 5. meccsen olvadtak le a 4. negyedben, hanem a 4. meccsen is, sőt ott még jobban. 92-78-ról lett a vége 114-119.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
csebi
Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Semmi jelentősége az alapszakasznak. Nem következik abból semmi, h 5-10-20-30 éve milyen arányban jutottak tovább magasabban rangsorolt csapatok a jelenkorra. Másrészt melyik az a csapat, akiből kiesik egy liga top5 játékosa és nem érzi meg? Tavalyi po legjobb egyéni teljesítményét az ellenfél legjobb játékosa nyújtotta. A keret igazából nem gyengült. Szezon előtt mindenki top5-be várta őket.
dawyd728
Nekem ez nagyon magyaros hozzáállás, hogy megmagyarázom a vereséget és hogy amúgy nem is gáz hogy kikaptunk.
Mindent meg lehet magyarázni, de
- Végig gürized az alapszakaszt, hogy pálya előnyöd legyen Keleten (és a ligában)
- Úgy mész a playoffba, hogy kb. legnagyobb esélyes vagy
- Odáig vagy mennyire mély vagy
- Kiülteted / pihenteted a sztárod a 4.meccsen mert hát olyan jónak hiszed magad, hogy nyersz így is.
- 5.meccsen 16 pontot kapsz és egy olyan kosárral megy az ellenfél OT-re ami....
- Nem sikerült sémát váltani és a Heat kb ugyanazzal ver meg mint három éve
- Butler akármennyire is god mode ha league 1 defensed van azért...
- 1.kiemeltként 3 meccsből 1-et nyersz utolsót giga leolvadással bukod el
- Spolstránál kiesett Herro és Oladipo is sorozat közben érdekes ő megtudta találni a megfelelő embereket-

Nekem jöhetsz a hátszeles távolugrással, meg hogy ilyen a sport, illetve nyilván Giannis sérülése nem segített és arra lehet fogni részben, de ez a szezon egy kövér fail a Bucksnál bárki bármit mond.
Illetve teljesen jól rámutatott, hogy Bud-ot ki kéne vágni, egyszerűen képtelen alkalmazkodni.
több mint 3 éve
dawyd728 4 268
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 970 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=lizF2DJTess

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 647 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
1 napos delay-jal nézem a meccseket, szóval most néztem meg a MEM-LAK és GSW-Kings meccseket

Nem értem ezt a Memphist... Tillman és Brooks kezd úgy hogy több kárt csinálnak mit hasznot, ott van a padon Kennard aki nagyon érzi most és Jones aki tökéletesen tehermentesiti Morantot
Nem hiszem el hogy 5 meccs alatt nem sikerült kitalálni úgy hogy nagyobb meritéssel játszanak hogy mi a legjobb felállás, ennek ellenére nyertek, de a Lakers nem annyira akarta mert hazamennek és 4-2vel akarják lezárni...
Ha következő meccsen nem a Morant-Bane-Kennard-Jones-JJJ felállás kapja a legtöbb percet kirúgnám az edzőt..., fájt nézni hogy ennyire ragaszkodnak pl. Brookshoz
ja és a Lakersnek nincs ponterős centere se, minek Tillmannek több mint 5 percet adni...
Egyelőre magukat verik meg...

Csóri Kings kiejti magát.., utolsó két meccsen hatalmas chokeban vannak, mindkét végjátékot elqrták... Itt csak Monk játéka zavar, mert fantasztikus iso scorer de még életében nem passzolt, erre minden végjátékban ott van és ha egyszer is megkapja a ladbát tuti rámegy a kosárra vagy eldobja emberről... így azért nehéz... btw tökéletes 6. embernek; Sabonist meg lassan a kosár alól fogják csak... ennél azért jobban tud dobni... GSW kezd éledezni, a következő meccs simább lesz mint az eddigiek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
Ha kiesel a 8. Helyről másnap már munkanélküli kéne legyen az edző.
FLZOLI
Azért én még Finchet nem rúgnam ki emiatt. De holnap leírom vele kapcsolatban is a véleményem.
csebi
Korrigáltam, a Bucksról szólt a mondandóm de a Minny a Garnett időkből is kedves csapat nekem, Antot bírom, szóval jó lenne ha végre ott is rend alakulna valamikor 🙂
FLZOLI
Gondoltam csak lecsaptam 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha kiesel a 8. Helyről másnap már munkanélküli kéne legyen az edző.
FLZOLI
Azért én még Finchet nem rúgnam ki emiatt. De holnap leírom vele kapcsolatban is a véleményem.
csebi
Korrigáltam, a Bucksról szólt a mondandóm de a Minny a Garnett időkből is kedves csapat nekem, Antot bírom, szóval jó lenne ha végre ott is rend alakulna valamikor 🙂

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
Ha kiesel a 8. Helyről másnap már munkanélküli kéne legyen az edző.
FLZOLI
Azért én még Finchet nem rúgnam ki emiatt. De holnap leírom vele kapcsolatban is a véleményem.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha kiesel a 8. helyezettel szemben másnap már munkanélküli kéne legyen az edző. Ez ilyen egyszerű.

Eddig sem Bud miatt voltak jók hanem inkább annak ellenére. Nurse szerintem nagyon működne náluk hosszú távon is, amikor le kell cserélni a csapatot Giannis körül.

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
csebi
Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.

Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?
ZERO_L
Igazából az a kérdés, hogy mi volt a cél a PO előtt? Ha egy győzelem a 8. ellen, akkor persze nincs kudarc, ha efelett, akkor igen.

Szerintem jóval efelett volt.
Jughead
Milliószor elmondja a legtöbb sportoló, h mennyi mindennek kell stimmelnie, a sikerhez összeállnia. Igen sérülések kerüljék el a csapatot, egy távolugrónak hátszele legyen, ne ellenszele, stb. Itt most nekik nem állt össze minden. 3 meccset sérülés miatt nem játszott Giannis. 4. meccsre mikor visszajön, MJ reinkarnációja játszik a túloldalt. Az 5. meccsen is nyerésre állnak, de lehoznak egy bűn rossz negyedet, amikor már nem fért volna bele egy rossz zárónegyed és most akkor süllyedjenek el szégyenükben, mert világ legnagyobb kudarcát szenvedték el.
Ez hülyeség.
dawyd728
Egyetértek és hozzáteszem, h Giannis jó gyerek nem dob a busz alá senkit.
Sok sztár azt mondta volna, h új impulzus kell= burkolt utalást tett volna arra, h Bud-nak reszeltek.
A görög nem ilyen, tudja h ez nem az ő dolga és szépen beáll a dirba, mert jó katona.
Willie Parker
Többször is kritizálta Budot és vezetőket az interjúban, szerinte Jimmy-t nem jó taktikával fogták, illetve azzal se értett egyet, hogy nem a párharca koncentráltak, hanem a bajnoki címre (utalva pl. arra, hogy kiültették pihenni, mert úgyis meg lesz nélküle is).
Jughead
Hát az utóbbi tényleg jó nagy baromság volt, ennyire előre tervezni nem szabad
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
csebi
Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.

Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?
ZERO_L
Igazából az a kérdés, hogy mi volt a cél a PO előtt? Ha egy győzelem a 8. ellen, akkor persze nincs kudarc, ha efelett, akkor igen.

Szerintem jóval efelett volt.
Jughead
Milliószor elmondja a legtöbb sportoló, h mennyi mindennek kell stimmelnie, a sikerhez összeállnia. Igen sérülések kerüljék el a csapatot, egy távolugrónak hátszele legyen, ne ellenszele, stb. Itt most nekik nem állt össze minden. 3 meccset sérülés miatt nem játszott Giannis. 4. meccsre mikor visszajön, MJ reinkarnációja játszik a túloldalt. Az 5. meccsen is nyerésre állnak, de lehoznak egy bűn rossz negyedet, amikor már nem fért volna bele egy rossz zárónegyed és most akkor süllyedjenek el szégyenükben, mert világ legnagyobb kudarcát szenvedték el.
Ez hülyeség.
dawyd728
Egyetértek és hozzáteszem, h Giannis jó gyerek nem dob a busz alá senkit.
Sok sztár azt mondta volna, h új impulzus kell= burkolt utalást tett volna arra, h Bud-nak reszeltek.
A görög nem ilyen, tudja h ez nem az ő dolga és szépen beáll a dirba, mert jó katona.
Willie Parker
Többször is kritizálta Budot és vezetőket az interjúban, szerinte Jimmy-t nem jó taktikával fogták, illetve azzal se értett egyet, hogy nem a párharca koncentráltak, hanem a bajnoki címre (utalva pl. arra, hogy kiültették pihenni, mert úgyis meg lesz nélküle is).
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
csebi
Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.

Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?
ZERO_L
Igazából az a kérdés, hogy mi volt a cél a PO előtt? Ha egy győzelem a 8. ellen, akkor persze nincs kudarc, ha efelett, akkor igen.

Szerintem jóval efelett volt.
Jughead
Milliószor elmondja a legtöbb sportoló, h mennyi mindennek kell stimmelnie, a sikerhez összeállnia. Igen sérülések kerüljék el a csapatot, egy távolugrónak hátszele legyen, ne ellenszele, stb. Itt most nekik nem állt össze minden. 3 meccset sérülés miatt nem játszott Giannis. 4. meccsre mikor visszajön, MJ reinkarnációja játszik a túloldalt. Az 5. meccsen is nyerésre állnak, de lehoznak egy bűn rossz negyedet, amikor már nem fért volna bele egy rossz zárónegyed és most akkor süllyedjenek el szégyenükben, mert világ legnagyobb kudarcát szenvedték el.
Ez hülyeség.
dawyd728
Nem kell elsüllyedni, de ez kudarc, ami tény, hiszen nem érték el, amit akartak (az már csak hab a tortán, hogy nem kicsi kudarc, hanem a legnagyobb az NBA elmúlt éveiből). Az, hogy elkezdett az újságíróval példálózni, csak szimplán irtó szánalmassá tette az egészet.

Igazából egy kicsit szemét kérdés volt, de egyedül annyit kellett volna válaszolni, hogy persze, hogy kudarc (vélhetően a legtöbb játékos ennyivel letudta volna) és lehet menni tovább.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
csebi
Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.

Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?
ZERO_L
Igazából az a kérdés, hogy mi volt a cél a PO előtt? Ha egy győzelem a 8. ellen, akkor persze nincs kudarc, ha efelett, akkor igen.

Szerintem jóval efelett volt.
Jughead
Milliószor elmondja a legtöbb sportoló, h mennyi mindennek kell stimmelnie, a sikerhez összeállnia. Igen sérülések kerüljék el a csapatot, egy távolugrónak hátszele legyen, ne ellenszele, stb. Itt most nekik nem állt össze minden. 3 meccset sérülés miatt nem játszott Giannis. 4. meccsre mikor visszajön, MJ reinkarnációja játszik a túloldalt. Az 5. meccsen is nyerésre állnak, de lehoznak egy bűn rossz negyedet, amikor már nem fért volna bele egy rossz zárónegyed és most akkor süllyedjenek el szégyenükben, mert világ legnagyobb kudarcát szenvedték el.
Ez hülyeség.
dawyd728
Egyetértek és hozzáteszem, h Giannis jó gyerek nem dob a busz alá senkit.
Sok sztár azt mondta volna, h új impulzus kell= burkolt utalást tett volna arra, h Bud-nak reszeltek.
A görög nem ilyen, tudja h ez nem az ő dolga és szépen beáll a dirba, mert jó katona.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
csebi
Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.

Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?
ZERO_L
Igazából az a kérdés, hogy mi volt a cél a PO előtt? Ha egy győzelem a 8. ellen, akkor persze nincs kudarc, ha efelett, akkor igen.

Szerintem jóval efelett volt.
Jughead
Milliószor elmondja a legtöbb sportoló, h mennyi mindennek kell stimmelnie, a sikerhez összeállnia. Igen sérülések kerüljék el a csapatot, egy távolugrónak hátszele legyen, ne ellenszele, stb. Itt most nekik nem állt össze minden. 3 meccset sérülés miatt nem játszott Giannis. 4. meccsre mikor visszajön, MJ reinkarnációja játszik a túloldalt. Az 5. meccsen is nyerésre állnak, de lehoznak egy bűn rossz negyedet, amikor már nem fért volna bele egy rossz zárónegyed és most akkor süllyedjenek el szégyenükben, mert világ legnagyobb kudarcát szenvedték el.
Ez hülyeség.
dawyd728
plusz azt az egyenlito kosarat nezze meg mki. egy ilyennel elmenni OTre, hat en sem valaszolnek kevesebben.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
dawyd728 4 268
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
csebi
Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.

Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?
ZERO_L
Igazából az a kérdés, hogy mi volt a cél a PO előtt? Ha egy győzelem a 8. ellen, akkor persze nincs kudarc, ha efelett, akkor igen.

Szerintem jóval efelett volt.
Jughead
Milliószor elmondja a legtöbb sportoló, h mennyi mindennek kell stimmelnie, a sikerhez összeállnia. Igen sérülések kerüljék el a csapatot, egy távolugrónak hátszele legyen, ne ellenszele, stb. Itt most nekik nem állt össze minden. 3 meccset sérülés miatt nem játszott Giannis. 4. meccsre mikor visszajön, MJ reinkarnációja játszik a túloldalt. Az 5. meccsen is nyerésre állnak, de lehoznak egy bűn rossz negyedet, amikor már nem fért volna bele egy rossz zárónegyed és most akkor süllyedjenek el szégyenükben, mert világ legnagyobb kudarcát szenvedték el.
Ez hülyeség.
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
csebi
Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.

Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?
ZERO_L
Igazából az a kérdés, hogy mi volt a cél a PO előtt? Ha egy győzelem a 8. ellen, akkor persze nincs kudarc, ha efelett, akkor igen.

Szerintem jóval efelett volt.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
csebi
Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.

Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.


ZERO_L
Nem érték el a céljukat, szóval nyilván kudarc.
Jughead
Komoly újságírói teljesítmény feltenni ezt a kérdést az NBA legjobb játékosának.
Dzsokijuing
Egyetértek, én is adom, hogy végre nem bullshit kérdés ment. Giannis nem is tudott vele mit kezdeni, nincs ehhez hozzászokva.
Jughead
Félig ironizáltam, mert nem csak rajta ment el a szezon, de vissza kell néznem a meccset.
A Heat drámai javuláson ment keresztül, megérdemelt a továbbjutásuk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)