NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
Ez a Nuggets semmilyen. Csak Jokic. Murray total hullamzo, ma csak rohangalt korbe, de amugy semmit nem tudott hozzaadni a jatekhoz, a tobbiek meg... Itt mindent Jokicnak kell csinalnia, kulonben zugnak is ki. Es hat ki is fognak, de egy ilyen meccsen, ami harom negyedig a kezukben volt.
Stez
ez a Denver jelenleg a legfiatalabb csapat az nba-ben és mindenidők 4. legfiatalabb PO csapata
future is bright
Negritis
Ez a Nuggets semmilyen. Csak Jokic. Murray total hullamzo, ma csak rohangalt korbe, de amugy semmit nem tudott hozzaadni a jatekhoz, a tobbiek meg... Itt mindent Jokicnak kell csinalnia, kulonben zugnak is ki. Es hat ki is fognak, de egy ilyen meccsen, ami harom negyedig a kezukben volt.
Stez
Egyetértek, színtelen, szagtalan, egy jó munkáscsapat. Le kéne akasztaniuk valakit a nyári FA-n, hogy legyen esélyük PO-ban. Egy sztár nem sztár manapság.
PEEtör
Ez nem az a csapat, aki ilyen hülyeségeket csinálna. 5 éve folyamatosan fejlődik a mag 30-ról 54W-re. Nincs csere-bere nyakra főre. A folyamatosság a csapat fő erénye. Csak Leonard és Durant miatt mennének bele ilyen rövidtávú gondolkodásba. Mert ugye őket csak snt vagy sapka alatti hely kreálásával van esély megszerezni. Davis lutri. Többiek a piacon nem érik meg, h felbolygassuk a keretet és talentet veszítsünk.
Murray fejlődésétől sok függ. 22 éves. Muszáj neki 40%-os triplázóvá válni, mert amint nem esnek a kinti dobások, gyűrűt esélye sincs támadni, csak Jokic segítségével, de ott is rengeteg opciót elvesz, h közepes atléta és ballhandler, ami a posztján elég nagy hátrány. Mellé védekezésben is csak visz. Illetve konzisztensé kell válnia. Hot és cold esték váltakozva, abban benne van ilyen 7. meccses besülés, aminek az ára a teljes szezon.
Plusz MPJr és Vanderbilt nálam potenciális forward páros 10 évre Jokic mellé. Őket is jó lenne előbb látni mire lehetnek képesek, mielőtt ilyen cserékbe igazolásokba beleugrana az FO. Ja és mellesleg, ahogy mások is írták, az idei szezonban 2. legfiatalabb csapat. A PO történetében 8. legfiatalabb.

Én szezon előtt 1 kör és egy szoros párharcot vártam a csapattól. Kb hozták, minimálisan felül is teljesítettek. Nem contender csapatokhoz kellene minket hasonlítani és máris nem látnád ilyen borúsan a csapatot.
dawyd728
Mit szólsz Malik Beasley használhatatlanságához? Nekem nagy csalódás volt a teljes szériában, miként az is - hogy látva a szenvedését - IT-t egy pillanatig nem vette elő Malone.

Tudom, hogy Thomas az alapszakaszban a kárára volt a rendszereteknek és nem sikerült beilleszteni, azt is tudom, hogy Murray kezéből kiveszi a labdát és elvesz a kreálásból, de főleg kiélezett helyzetben meg tud őrülni. Egyszer legalább megadtam volna neki egy negyedet, hátha... a 7. meccses leolvadásnál rosszabb szerintem nem lehetett volna.

A másik kérdés, hogy szerinted Jokic-csal lehet feljebb jutni ennél? Úgy értem, hogy elismerem a technikai képzettségét, a pálya átlátási képességét és szervezőkészségét, de sokszor érzem azt, hogy felőrli őt a tömeg és nincs ereje a kulcspillanatokban (kondihiány?). A koncentrációs gondok a kisebb probléma talán, az javítható. Te építenél rá franchise-t?
több mint 5 éve
dawyd728 3 707
Ez a Nuggets semmilyen. Csak Jokic. Murray total hullamzo, ma csak rohangalt korbe, de amugy semmit nem tudott hozzaadni a jatekhoz, a tobbiek meg... Itt mindent Jokicnak kell csinalnia, kulonben zugnak is ki. Es hat ki is fognak, de egy ilyen meccsen, ami harom negyedig a kezukben volt.
Stez
ez a Denver jelenleg a legfiatalabb csapat az nba-ben és mindenidők 4. legfiatalabb PO csapata
future is bright
Negritis
Ez a Nuggets semmilyen. Csak Jokic. Murray total hullamzo, ma csak rohangalt korbe, de amugy semmit nem tudott hozzaadni a jatekhoz, a tobbiek meg... Itt mindent Jokicnak kell csinalnia, kulonben zugnak is ki. Es hat ki is fognak, de egy ilyen meccsen, ami harom negyedig a kezukben volt.
Stez
Egyetértek, színtelen, szagtalan, egy jó munkáscsapat. Le kéne akasztaniuk valakit a nyári FA-n, hogy legyen esélyük PO-ban. Egy sztár nem sztár manapság.
PEEtör
Ez nem az a csapat, aki ilyen hülyeségeket csinálna. 5 éve folyamatosan fejlődik a mag 30-ról 54W-re. Nincs csere-bere nyakra főre. A folyamatosság a csapat fő erénye. Csak Leonard és Durant miatt mennének bele ilyen rövidtávú gondolkodásba. Mert ugye őket csak snt vagy sapka alatti hely kreálásával van esély megszerezni. Davis lutri. Többiek a piacon nem érik meg, h felbolygassuk a keretet és talentet veszítsünk.
Murray fejlődésétől sok függ. 22 éves. Muszáj neki 40%-os triplázóvá válni, mert amint nem esnek a kinti dobások, gyűrűt esélye sincs támadni, csak Jokic segítségével, de ott is rengeteg opciót elvesz, h közepes atléta és ballhandler, ami a posztján elég nagy hátrány. Mellé védekezésben is csak visz. Illetve konzisztensé kell válnia. Hot és cold esték váltakozva, abban benne van ilyen 7. meccses besülés, aminek az ára a teljes szezon.
Plusz MPJr és Vanderbilt nálam potenciális forward páros 10 évre Jokic mellé. Őket is jó lenne előbb látni mire lehetnek képesek, mielőtt ilyen cserékbe igazolásokba beleugrana az FO. Ja és mellesleg, ahogy mások is írták, az idei szezonban 2. legfiatalabb csapat. A PO történetében 8. legfiatalabb.

Én szezon előtt 1 kör és egy szoros párharcot vártam a csapattól. Kb hozták, minimálisan felül is teljesítettek. Nem contender csapatokhoz kellene minket hasonlítani és máris nem látnád ilyen borúsan a csapatot.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 285
Azért ez így nagyon komoly volt, Butler már azt hitte h hősként menti OTra a meccset de a legfontosabb pillanatban csak 2.-3. Hegedűs volt. Kiváncsi vagyok vajon kap-e Phillytol szerződést maxra és aláírja-e vagy nem?
csebi
sztem el kell dönteni hogy Simmons vagy Butler, a 2 nem hiszem hogy megfér egymás mellett
Negritis
Az meg sztem egyértelmű h Simmons és akkor eljutunk oda h így vajon megérte-e cserélni érte ennyit. 1. Kort nélküle is túlélték volna.
csebi
Simmons elég gyenge volt, ami az illeti.
dande
Az utolsó két meccsen a legjobbjuk volt.
több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Milyen az élet...


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Kawhi félelmetes, a tökéletes kosárlabdázó ha létezik ilyen. OFF-DEF elit és nem majomkodik, csak a sport.
Hendrix
De, pont a majomkodas mintapeldajat lattuk tole az elozo idenyben. Amugy ja, oriasi clutch a faszi.
Stez
Az egy több szempontból elbaszott sztori volt. Nincsenek pályán kívüli ügyei és nem szerepel feleslegesen, erre gondoltam.
Hendrix
Igazabol en meg mindig kivancsi lennek arra a sztorira, hogy valojaban mi is tortent. De ertem en, mire gondolsz, szimplan ugye azert irtam, mert az eremnek van egy masik oldala is, amely szerint azert akad karakterproblema Leonardnal. Igazabol itt az elkotelezettseg a bibi, aztan odanyomsz neki egy hosszu tavu szerzodest, de barmikor benne van, hogy fogja es benyomja a hisztit harom ev utan mondjuk, ha a csapat „csak” stabil playoff contender, de a GSW mondjuk rendre elpicsazza. A Spurs is allandoan rajatszasban volt, sot, championship contender volt, megis kialakult a feszko.

Igazabol en nem tudom, mit is akar o most akkor? A Spursnel azert hisztizett, hogy nem becsulik meg elegge es nem nyaljak ki a popsijat, de a hatterben allitolag a penz erdekli. A Raptorsnal kinyaljak a popit, jol is megy neki, a csapat is jo, de hat mennyi eselye van annak, hogy mindezek ellenere rohogve elhuz a fenebe nyaron? Azert nem keves, sot, perpillanat inkabb erre dol szvsz a merleg nyelve, mintsem a maradas fele.

Hova tervez menni, osszeall egy vagy ket sztarral, hogy megverhessek a GSW-t, vagy leszarja es elmegy egy Knicksbe mondjuk, amibol PO-csapatot csinal, de komoly faktor nem lesz a csapata?
Stez
Az az igazság hogy ezt nehéz megítélni, kb. mindenfélét írtak, de hogy valójában mi zajlott a két fél között sose fog kiderülni. Nekem Leonard nem tűnik szar arcnak, szerintem őt rossz irányba vitte a sleppje, rossz tanácsokat kapott. Otthon LA-ben szeretne játszani, ezért menne el Torontoból elsősorban nem azért mert szar a csapat.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Wow

 twitter.com/wojespn/status/1127917268837523456


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ja, igazából ez ezért volt. Bocs 76rs 😊

 twitter.com/i/status/1127750841941803008
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 444 — The Mathematician
Azért ez így nagyon komoly volt, Butler már azt hitte h hősként menti OTra a meccset de a legfontosabb pillanatban csak 2.-3. Hegedűs volt. Kiváncsi vagyok vajon kap-e Phillytol szerződést maxra és aláírja-e vagy nem?
csebi
sztem el kell dönteni hogy Simmons vagy Butler, a 2 nem hiszem hogy megfér egymás mellett
Negritis
Az meg sztem egyértelmű h Simmons és akkor eljutunk oda h így vajon megérte-e cserélni érte ennyit. 1. Kort nélküle is túlélték volna.
csebi
Simmons elég gyenge volt, ami az illeti.
dande
sztem rohadtul nem egyértelmű hogy Simmons
Butler-Harris-Embiid jobban elfér egymás mellett mint a
Simmons-Harris-Embiid

Simmons-t lehet értékre cserélni és összességében erősebben jöhet ki a csapat ha kimaxolják Butler-t

annyi biztos h Butler-Simmons együtt nem működik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ez így nagyon komoly volt, Butler már azt hitte h hősként menti OTra a meccset de a legfontosabb pillanatban csak 2.-3. Hegedűs volt. Kiváncsi vagyok vajon kap-e Phillytol szerződést maxra és aláírja-e vagy nem?
csebi
sztem el kell dönteni hogy Simmons vagy Butler, a 2 nem hiszem hogy megfér egymás mellett
Negritis
Az meg sztem egyértelmű h Simmons és akkor eljutunk oda h így vajon megérte-e cserélni érte ennyit. 1. Kort nélküle is túlélték volna.
csebi
Simmons elég gyenge volt, ami az illeti.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ez így nagyon komoly volt, Butler már azt hitte h hősként menti OTra a meccset de a legfontosabb pillanatban csak 2.-3. Hegedűs volt. Kiváncsi vagyok vajon kap-e Phillytol szerződést maxra és aláírja-e vagy nem?
csebi
sztem el kell dönteni hogy Simmons vagy Butler, a 2 nem hiszem hogy megfér egymás mellett
Negritis
Az meg sztem egyértelmű h Simmons és akkor eljutunk oda h így vajon megérte-e cserélni érte ennyit. 1. Kort nélküle is túlélték volna.
csebi

Szerintem Butlert talan meg be is tudnak suriteni Simmons melle, de Harrist viszont mar biztos nem. Vagy Harrist Simmons melle, akkor Butlernek papa. Bar fogalmam sincs, mekkora helyuk lesz es mi fer majd bele. De Simmonsnak amugy meg ervenyes szerzodese van ket evre, nem latom, miert kellene elsietni vele a hosszabbitast.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
Azért ez így nagyon komoly volt, Butler már azt hitte h hősként menti OTra a meccset de a legfontosabb pillanatban csak 2.-3. Hegedűs volt. Kiváncsi vagyok vajon kap-e Phillytol szerződést maxra és aláírja-e vagy nem?
csebi
sztem el kell dönteni hogy Simmons vagy Butler, a 2 nem hiszem hogy megfér egymás mellett
Negritis
Az meg sztem egyértelmű h Simmons és akkor eljutunk oda h így vajon megérte-e cserélni érte ennyit. 1. Kort nélküle is túlélték volna.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 444 — The Mathematician
Azért ez így nagyon komoly volt, Butler már azt hitte h hősként menti OTra a meccset de a legfontosabb pillanatban csak 2.-3. Hegedűs volt. Kiváncsi vagyok vajon kap-e Phillytol szerződést maxra és aláírja-e vagy nem?
csebi
sztem el kell dönteni hogy Simmons vagy Butler, a 2 nem hiszem hogy megfér egymás mellett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
Azért ez így nagyon komoly volt, Butler már azt hitte h hősként menti OTra a meccset de a legfontosabb pillanatban csak 2.-3. Hegedűs volt. Kiváncsi vagyok vajon kap-e Phillytol szerződést maxra és aláírja-e vagy nem?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kép, amely tényleg többet mond 1000 szónál.


De akik nem érik be 1 képpel.
 twitter.com/NBA/status/1127758478846590976

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kawhi félelmetes, a tökéletes kosárlabdázó ha létezik ilyen. OFF-DEF elit és nem majomkodik, csak a sport.
Hendrix
De, pont a majomkodas mintapeldajat lattuk tole az elozo idenyben. Amugy ja, oriasi clutch a faszi.
Stez
Az egy több szempontból elbaszott sztori volt. Nincsenek pályán kívüli ügyei és nem szerepel feleslegesen, erre gondoltam.
Hendrix
Igazabol en meg mindig kivancsi lennek arra a sztorira, hogy valojaban mi is tortent. De ertem en, mire gondolsz, szimplan ugye azert irtam, mert az eremnek van egy masik oldala is, amely szerint azert akad karakterproblema Leonardnal. Igazabol itt az elkotelezettseg a bibi, aztan odanyomsz neki egy hosszu tavu szerzodest, de barmikor benne van, hogy fogja es benyomja a hisztit harom ev utan mondjuk, ha a csapat „csak” stabil playoff contender, de a GSW mondjuk rendre elpicsazza. A Spurs is allandoan rajatszasban volt, sot, championship contender volt, megis kialakult a feszko.

Igazabol en nem tudom, mit is akar o most akkor? A Spursnel azert hisztizett, hogy nem becsulik meg elegge es nem nyaljak ki a popsijat, de a hatterben allitolag a penz erdekli. A Raptorsnal kinyaljak a popit, jol is megy neki, a csapat is jo, de hat mennyi eselye van annak, hogy mindezek ellenere rohogve elhuz a fenebe nyaron? Azert nem keves, sot, perpillanat inkabb erre dol szvsz a merleg nyelve, mintsem a maradas fele.

Hova tervez menni, osszeall egy vagy ket sztarral, hogy megverhessek a GSW-t, vagy leszarja es elmegy egy Knicksbe mondjuk, amibol PO-csapatot csinal, de komoly faktor nem lesz a csapata?

több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Kawhi félelmetes, a tökéletes kosárlabdázó ha létezik ilyen. OFF-DEF elit és nem majomkodik, csak a sport.
Hendrix
De, pont a majomkodas mintapeldajat lattuk tole az elozo idenyben. Amugy ja, oriasi clutch a faszi.
Stez
Az egy több szempontból elbaszott sztori volt. Nincsenek pályán kívüli ügyei és nem szerepel feleslegesen, erre gondoltam.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 444 — The Mathematician
Ez a Nuggets semmilyen. Csak Jokic. Murray total hullamzo, ma csak rohangalt korbe, de amugy semmit nem tudott hozzaadni a jatekhoz, a tobbiek meg... Itt mindent Jokicnak kell csinalnia, kulonben zugnak is ki. Es hat ki is fognak, de egy ilyen meccsen, ami harom negyedig a kezukben volt.
Stez
ez a Denver jelenleg a legfiatalabb csapat az nba-ben és mindenidők 4. legfiatalabb PO csapata
future is bright

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kawhi félelmetes, a tökéletes kosárlabdázó ha létezik ilyen. OFF-DEF elit és nem majomkodik, csak a sport.
Hendrix
De, pont a majomkodas mintapeldajat lattuk tole az elozo idenyben. Amugy ja, oriasi clutch a faszi.

több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Kawhi félelmetes, a tökéletes kosárlabdázó ha létezik ilyen. OFF-DEF elit és nem majomkodik, csak a sport.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OMG 😮
 twitter.com/InsideHoops/status/1127749811141324800
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fu de jó volt mind a két meccs, megérte fennmaradni 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt a hazai kosárpalánkot....... bmeg... mindegy a Bucks ellen úgy is sima 4-0 lett volna... Ezt ma Leonard nyerte meg....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom van a Rocketsnél is chokerebb banda. Mikor még nrm aludtam el majd 20 ponttal mentek..... Remélem a Raptors is hasonló lesz akkor már 😊
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ez a Nuggets semmilyen. Csak Jokic. Murray total hullamzo, ma csak rohangalt korbe, de amugy semmit nem tudott hozzaadni a jatekhoz, a tobbiek meg... Itt mindent Jokicnak kell csinalnia, kulonben zugnak is ki. Es hat ki is fognak, de egy ilyen meccsen, ami harom negyedig a kezukben volt.
Stez
Egyetértek, színtelen, szagtalan, egy jó munkáscsapat. Le kéne akasztaniuk valakit a nyári FA-n, hogy legyen esélyük PO-ban. Egy sztár nem sztár manapság.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
tegnap Allen? Curry-re célzol? 😀
és megint nfl-nba felcserélődöttNegritis
Nem, Paulra gondoltam (a szárnysegéd jobban játszik a tábornoknál analógia akart lenni), csak a Allen lett belőle. Ne kérdezd hogyan, a nevek weird dolgokat művelnek a fejemben. Lehet, hogy Paul Allen neve akadt fenn valamelyik idegpályán és transzformálta át a kimenetet. 😀
(Az NFL-t viszont nem szúrtam el most, valóban azt akartam írni. 😉 Az NFL edzőket, játékosokat is sokan az ábrázatuk, pálya melletti mimikájuk alapján ítélik meg, erre próbáltam utalni.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)