NBA
32 feliratkozó
több mint 4 éve
A környezetemben, és itt a fórumon is megkapja rendesen, (lehet csak szar körökben mozgok, és szar fórumokat olvasok), ahhoz képest nyilván full véletlen, hogy ugyanannyi gyűrűje van mint neked vagy nekem.Az ég kék, a fű zöld, az agyonhypeolt CP3 meg idén se nyer gyűrűt 😊Agyon hypeolt? A csávó sose kapta meg a neki járó elismerést, ezért is sajnálom rohadtul, hogy nem jött össze neki. :/
eaglesmcnabb
Jughead
Megint azt olvasom mindenhol, hogy:
a társak milyen gyenge napot fogtak ki,
CP3 valszeg sérülten játszott,
akaratgyenge játékot láttunk a többiektől,
A Mavsnek minden összejött
Hát baszki, azért van ott 37 évesen hogy vezér legyen, azt kb. semennyire az.
Való igaz, nem kedvelem, ezért nyilván elfogult vagyok valamennyire, de hogy CP3 eddig karrierje során soha egyik csapatát sem tudta a vállára venni krízishelyzetben, az szerintem nem véletlen.
persze nem szép dolog a káröröm, ezt belátom.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Az ég kék, a fű zöld, az agyonhypeolt CP3 meg idén se nyer gyűrűt 😊Agyon hypeolt? A csávó sose kapta meg a neki járó elismerést, ezért is sajnálom rohadtul, hogy nem jött össze neki. :/
eaglesmcnabb
több mint 4 éve
Mondanám hogy köszi Mavs hogy eltakarítottátok a Sunst, de így azért óvatosan inkább😊 Ilyen szintű blamát, leolvadást hazai pályán 7. meccsen ritkán látni.
több mint 4 éve
???? Amint Zidane is utalt rá, nem egyre gondoltunk.... én magára az utolsó meccsre, ő pedig/ti pedig az egész párharcra illetve a Suns szereplésére...nem kő mindjá támadni na 😉Te melyik ligát nézed? Az hogy papirforma helyett 7 meccsen esett ki a a Bucks az max a Celtics részéről volt choke job. Ahogy az 5. után többen el is sírtátok itt 😊csak pont az előző meccsen kb a Buckstól 😛 😉Luka - Dinwidi - Brunson 89Hát itt mégis mi a szar történt?
Suns 90
Nem tudom láttam-e ekkora mészárlást valaha 7.meccsen.
Toca
Ilyen összeomlás nem sűrűn látni.
zinedine5
dande
Toca
több mint 4 éve
Az ég kék, a fű zöld, az agyonhypeolt CP3 meg idén se nyer gyűrűt 😊
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Te melyik ligát nézed? Az hogy papirforma helyett 7 meccsen esett ki a a Bucks az max a Celtics részéről volt choke job. Ahogy az 5. után többen el is sírtátok itt 😊csak pont az előző meccsen kb a Buckstól 😛 😉Luka - Dinwidi - Brunson 89Hát itt mégis mi a szar történt?
Suns 90
Nem tudom láttam-e ekkora mészárlást valaha 7.meccsen.
Toca
Ilyen összeomlás nem sűrűn látni.
zinedine5
dande
több mint 4 éve
Konkrétan a Mavs 2019 márciusában nyert utoljára Arizonában.Nem egy meccsre gondolok, hanem mondjuk egy-két hónap alatt.csak pont az előző meccsen kb a Buckstól 😛 😉Luka - Dinwidi - Brunson 89Hát itt mégis mi a szar történt?
Suns 90
Nem tudom láttam-e ekkora mészárlást valaha 7.meccsen.
Toca
Ilyen összeomlás nem sűrűn látni.
zinedine5
dande
Egy szinte az egész ligát totálisan domináló csapat (március közepéig kb.), a rájátszás hetedik meccsére (meg úgy egészében az egész rájátszásra) -40-et hoz össze egy elvileg neki totálisan megfelelő (mivel ezelőtt a párharc előtt valami 11-0 volt az utolsó pár meccs.) ellenfél ellen.
zinedine5
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Nem egy meccsre gondolok, hanem mondjuk egy-két hónap alatt.csak pont az előző meccsen kb a Buckstól 😛 😉Luka - Dinwidi - Brunson 89Hát itt mégis mi a szar történt?
Suns 90
Nem tudom láttam-e ekkora mészárlást valaha 7.meccsen.
Toca
Ilyen összeomlás nem sűrűn látni.
zinedine5
dande
Egy szinte az egész ligát totálisan domináló csapat (március közepéig kb.), a rájátszás hetedik meccsére (meg úgy egészében az egész rájátszásra) -40-et hoz össze egy elvileg neki totálisan megfelelő (mivel ezelőtt a párharc előtt valami 11-0 volt az utolsó pár meccs.) ellenfél ellen.
több mint 4 éve
a bucksnál elfogyott a támadás és nagyon kijött middleton hiányacsak pont az előző meccsen kb a Buckstól 😛 😉Luka - Dinwidi - Brunson 89Hát itt mégis mi a szar történt?
Suns 90
Nem tudom láttam-e ekkora mészárlást valaha 7.meccsen.
Toca
Ilyen összeomlás nem sűrűn látni.
zinedine5
dande
meg az hogy Bud továbbra sem elit edző
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csak pont az előző meccsen kb a Buckstól 😛 😉Luka - Dinwidi - Brunson 89Hát itt mégis mi a szar történt?
Suns 90
Nem tudom láttam-e ekkora mészárlást valaha 7.meccsen.
Toca
Ilyen összeomlás nem sűrűn látni.
zinedine5
több mint 4 éve
VanillaSky
1 696
Yuhééé!A feleségemet viszem is vacsorázni este, ünneplés lesz, persze hazudnék, ha előzetesen azt állítom, hogy ebből a Mavs jön majd ki!
Ettől függetlenül a C még mindig hatalmas lyuk, viszont Bullock és főleg Doe-Doe megfizetése nagyon megérte utóbbi még mindig olcsóért a belét is kitevő Mavs, stabil védőmunkával.
Szerkesztette: VanillaSky
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 4 éve
Luka - Dinwidi - Brunson 89Hát itt mégis mi a szar történt?
Suns 90
Nem tudom láttam-e ekkora mészárlást valaha 7.meccsen.
Toca
Ilyen összeomlás nem sűrűn látni.
több mint 4 éve
Luka - Dinwidi - Brunson 89Suns 90
Nem tudom láttam-e ekkora mészárlást valaha 7.meccsen.
több mint 4 éve
Travis Kelce Suns fan?
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Egyik se ismeri Lil Waynet 😀
több mint 4 éve
Gratulálok a Dallasnak! Ezt a vergődést nem nézem továbbMég simán összeszedheti magát a Suns, de én is úgy döntöttem, hogy alszok 😀
playmaker90
több mint 4 éve
Gratulálok a Dallasnak! Ezt a vergődést nem nézem tovább
több mint 4 éve
Ricsi, ne ejtsd már az e-t a Mavericksben.Zavarja a fülem a Mevöriksz.
több mint 4 éve
22 bedobott tripla 7. meccsen frencsájz és NBA rekord 😊#Beat the Heat


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 4 éve
No ez végül jó mulatság, férfi munka volt még ha nehezen is indult. Csak tartok tőle, hogy kellően el is fáradt a csapat. Simán benne van, hogy az első meccset "átpihenjük" a Heat ellen.Hajrá 😊!
több mint 4 éve
a Fultz draft nem volt rossz lépés, ott mindenki azt húzta volna helyettükKivéve Ainge, aki inkább hátracserélt és 1/3-n kihúzta Tatumot...
Negritis
Rest is history

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Hihetetlen ahogy Udoka összerántotta ezt a Celticset. Amit védekeztek az tényleg elit.
több mint 4 éve
Giannis is kihagy már mindent.jep, holiday kezd megjönni de lopez eltűntAnnál már csak a Buck offense rosszabb, triplaikrol ne is beszeljunk …Lett volna inkább a Mavs meccs korán ez kb. roncsderbidobálják magukat a játékosok, de botrányos a játékvezetés
Toca
Negritis
Toca
jani meg erőlteti a középtávolit de nem jó benne
Negritis
Hát Middleton nélkül ez volt várható egész sokáig húzta.
több mint 4 éve
jep, holiday kezd megjönni de lopez eltűntAnnál már csak a Buck offense rosszabb, triplaikrol ne is beszeljunk …Lett volna inkább a Mavs meccs korán ez kb. roncsderbidobálják magukat a játékosok, de botrányos a játékvezetés
Toca
Negritis
Toca
jani meg erőlteti a középtávolit de nem jó benne
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Annál már csak a Buck offense rosszabb, triplaikrol ne is beszeljunk …Lett volna inkább a Mavs meccs korán ez kb. roncsderbidobálják magukat a játékosok, de botrányos a játékvezetés
Toca
Negritis