NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lillard, te jo atyaeg. Annyira underrated ez a csavo. Mekkora kiraly!

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
EPIC!!!
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Ennyit keletről. 2 meccsre voltak jók az 5-8. csapatok. Még így is felülmúlták a várakozásaimat.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Életképtelen csapat, semmi haszna Nash óta annak a franchisenak. Költözzenek akkor délebbre, egy mexikói csapat sokat dobna a ligán.

Most komolyan ahol egy Booker kéne a vezér legyen...

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Sunsnal ramentek az ideny/vezetoedzo mutatora.
Stez
könnyebb elküldeni az edzőt mint a csapat vezetőségét 😀
Negritis
A tengerentuli Palermo. 8D
Stez
Én pedig nekik lennek a “szurkolójuk” , de a Nash éra utáni majomparádé teljesen elhidegített a csapattól...ma már kb a kezdő ötöst nem tudnám felsorolni... azt hogy ki az edző én Gentry óta nem követem xD
Cowboykarcsi90
Pedig Kokoskov nem is niemand. Sajnálom őt. Sok sikert minőségi vezetőedzőt találni helyette ezek után.
Sarveréktől megkérdezném, hogy mi volt felé az elvárás idén? És az elvárás mennyiben volt reális ezzel a kerettel?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Azért az jó, hogy a Jazz-t nem söpörték ki végül és behúztak otthon egyet.
flzoli
és látszik hogy tavaly óta semmit nem tanult a Rockets
megint azon ment el kb a meccs hogy hajigálták a trojkákat -8nál és kb 10et hagytak ki zsinórba
Negritis
Nem latom, hogy ez a Rockets tovabbjut egy GSW elleni parharcban, pedig aztan Curryek is olyan elkepesztoen el tudnak komolytalankodni meccseket...
Stez
Mert Harden nem védekezik. Evidens.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért az jó, hogy a Jazz-t nem söpörték ki végül és behúztak otthon egyet.
flzoli
és látszik hogy tavaly óta semmit nem tanult a Rockets
megint azon ment el kb a meccs hogy hajigálták a trojkákat -8nál és kb 10et hagytak ki zsinórba
Negritis
Nem latom, hogy ez a Rockets tovabbjut egy GSW elleni parharcban, pedig aztan Curryek is olyan elkepesztoen el tudnak komolytalankodni meccseket...

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Azért az jó, hogy a Jazz-t nem söpörték ki végül és behúztak otthon egyet.
flzoli
és látszik hogy tavaly óta semmit nem tanult a Rockets
megint azon ment el kb a meccs hogy hajigálták a trojkákat -8nál és kb 10et hagytak ki zsinórba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért az jó, hogy a Jazz-t nem söpörték ki végül és behúztak otthon egyet.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Pistons tipikusan az a csapat aki bejut a playoffba, csak minek. Annyira közük nincs a meccsekhez hogy kellemetlen nézni.
Hendrix
1. A legjobb játékos jó esetben 50%-os állapotban játszott amikor épp tudott.
2. A Bucks szerintem jelenleg kevés keleti csapat ellen szenvedne meg.
3. A legrosszabb matchup voltak nekünk, Raptors ellen egy egészséges Griffinel nagyobb esély lett volna.
4. Tényleg szarok vagyunk, de a mögöttünk végzők sem voltak ezek szerint jobbak.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A Sunsnal ramentek az ideny/vezetoedzo mutatora.
Stez
könnyebb elküldeni az edzőt mint a csapat vezetőségét 😀
Negritis
A tengerentuli Palermo. 8D
Stez
Én pedig nekik lennek a “szurkolójuk” , de a Nash éra utáni majomparádé teljesen elhidegített a csapattól...ma már kb a kezdő ötöst nem tudnám felsorolni... azt hogy ki az edző én Gentry óta nem követem xD

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Sunsnal ramentek az ideny/vezetoedzo mutatora.
Stez
könnyebb elküldeni az edzőt mint a csapat vezetőségét 😀
Negritis
A tengerentuli Palermo. 8D

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
A Sunsnal ramentek az ideny/vezetoedzo mutatora.
Stez
könnyebb elküldeni az edzőt mint a csapat vezetőségét 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Sunsnal ramentek az ideny/vezetoedzo mutatora.

több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746



https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Mi van LA-ben? 😀
dawyd728
jol beugrasztottal.mire odakapcsoltam mar semmi nem volt😀
ZoliMP
Harmadik közepén a két rookie vezetésével még vezettek is és a csarnok készült felrobbanni. Mikor beírtam kb onnantól átvette az irányítást a Warriors és szépen nyúltak el.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 932
Mi van LA-ben? 😀
dawyd728
jol beugrasztottal.mire odakapcsoltam mar semmi nem volt😀
több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Ez a Pistons tipikusan az a csapat aki bejut a playoffba, csak minek. Annyira közük nincs a meccsekhez hogy kellemetlen nézni.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Mi van LA-ben? 😀
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Kellemes meglepetés ez a söprés a Celticstől 😊
Kampman
Az igazság az, h Oladipo sérülése után 10-ből 9 ember azt mondta 5. helyen becsorognak és ugyan hajtós szoros meccseken, de kikapnak. Ehhez képest blowout ugyan valóban nem volt, de minden meccsen voltak 4-5 perces időszakaik, amikor földbe álltak támadásban. Egyszerűen nincs elég firepower ebben a csapatban. Oladipoval is kevéske nagyobb célokra, de nélküle egy hajtós elit védekező csapat, de alapszakasz csapat. Az, h most a Celtics nem múlta alul a szezon során mutatott rapszodikus önmagukat, az szép dolog, de valahol elvárt. Én 4 db 4-0-t vártam, amiből ők és a Bucks hozta/hozza. A Raptors és a Warriors se gondolom, h nagy bajban lenne, de ha hozzájuk mérem a Celtics-t, akkor valóban meglepő, h pont ők azok, akik nem remegtek be egyszer se.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk sopres ide vagy oda, de valami elkepesztoen nem meggyozo szamomra ez a Celtics.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van, bár jobb játékra lesz később szükség. De, hogy én mennyire gyűlölöm, hogy az utolsó 2 percet elhúzzák 20-ra, pláne mikor már semmi értelme...................

Ilyenkor aki 3x megcsinálja automatikusan 6 pontot adnék a másik csaptnak vagy 10 másodperc mínusz. Ha valamit ezt nagyon gyűlölöm
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 373
Kellemes meglepetés ez a söprés a Celticstől 😊
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Fura mód, ezen a meccsen inkább szerencsével nyertünk, ahogy az elsőn pechesek voltunk a millió egy kihagyott open helyzet miatt, úgy most mindenkinek jött emberről is a tripla.
2-2, de szerintem a Spurs se csüggedhet, mert korántsem dőlt még el. Amilyen tipikus csikócsapat vagyunk a mai dobóforma után lehet tripláról a 20-at fogjuk a következőn karcolni.
Továbbra is azt várom, h a 7.-en fog csak eldőlni.
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746



https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom