NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Na 4-3 ide. Nem volt könnyű, de hozták a srácok a tippem. Jokic viszont nagyon ki lett facsarva, h továbbjussunk.
Blazers Nurkic nélkül kedvező match-up, de ez a g7 után szerintem az elsőt simán elviszik Lilllardék, onnantól viszont már nem mi vagyunk az esélyesek. A második szoros lesz, azt mindenképpen meg kellene nyerni, különben a 0-4 is benne van. Azért remélem 6 meccsig elnyújtjuk valahogy.
több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Ma/holnap végre indul az igazi playoff, KD azért még eltett egy szolid 50-est a biztonság kedvéért.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Álmunkban nem gondoltuk volna, de a Clippers hazai pályán a hetedik mérkőzést is kiharcolhatja a Warriors ellen. Erről, valamint a Jazz védekezőstratégiájáról és a fontos kosaraik hiányáról makogtam.


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
GSW-nek pláne azért szopás ez a plusz meccs, mert alapból durván rövid (semmi) a padjuk. Nem véletlen próbáltak rotálni alapszakaszban is, de azért a PO más kávéház. Aztán az is lehet még ráadásként, hogy Curry szokásosan nem 100%.

Meg az is, hogy 4-0-val söprik majd a Houstont ezek után. 😀
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
Ez a Clippers meglepően jó. Az megvan hogy Lou Will évi 8 milláért nyomja? A liga egyik, ha nem a legjobb dealje. Nyáron hozni kell két komoly játékost meg akivel érdemes hosszabbítani, aztán hagyszóljon.
Hendrix
jó ötlet volt ingyér' elengedni a szomszéd öltözőbe, amikor a csapat legjobbja volt
több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Ez a Clippers meglepően jó. Az megvan hogy Lou Will évi 8 milláért nyomja? A liga egyik, ha nem a legjobb dealje. Nyáron hozni kell két komoly játékost meg akivel érdemes hosszabbítani, aztán hagyszóljon.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Én ma nem voltam hajlandó kelni és csak a negyediket figyeltem. Ilyen helyzetben egy bajnokaspiráns felkapcsol és lezárja a párharcot, még -10-nél is. Újra kell gondolnom mindent, amit a Warriorsról gondoltam idén. Ők már tényleg nehezen, vagy egyáltalán nem tudnak védekezésben az elvárható fokozatba kapcsolni. Curry pedig nem tudom hogyan akar finals mvp lenni, de továbbra is Durant a vezér kényes helyzetekben.
Persze tovább fognak jutni, ők a jobb csapat, nem fog megint mindenki ilyen napot kifogni a Clippersnél. A sérthetetlenség érzete nálam lekerült róluk.
dawyd728
Sérthetetlenség nélkül lesznek bajnokok. Na puff 😀
Toca
Benne van. Csak ugye nálam 5 éve folyamatosan sérthetetlenek voltak. Cavs elleni vereség és a tavalyi Rockets párharc alatt is azt éreztem hiába szoros, de nyerni fognak, ha nem lesz xy-nak eltiltása/sérülése. Ez a csapat nem képes elit szinten védekezni. Támadásban is lassan, de folyamatosan szűkül a lehetőségük, ahonnan pontok várhatók. Még támadásban "féltem" őket legkevésbé. Ugye ez jellemezte az alapszakaszban végig őket. Csak akkor még könnyen meggyőzhető az ember azzal, h jóllakottak és majd a PO-ban kapcsolnak egy fokozatot. 3-1-es vezetésnél hazai pályán lezárhatnák a párharcot, készülhetnének a legnagyobb falat ellen, erre kiengedik a kezük közül a lezárás lehetőségét és két nap előnyt adnak Hardenéknek, akik frissebben fognak a párharcban menni. Korábbi meccsek alatt inkább elfogadja még az ember, h a nyolcadik ellen az alapszakaszban érzik magukat az effort még nincs meg blablabla. A párharc hazai pályás lezárásának kihagyása számomra red flag. Nem a jelenben. Mondom jobbak és tovább fognak menni, de a jövőben ebből még gondjuk is lehet.
Aztán az is lehet, h túlreagálom és Clippers izzasztja meg őket leginkább. Meglátjuk.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Én ma nem voltam hajlandó kelni és csak a negyediket figyeltem. Ilyen helyzetben egy bajnokaspiráns felkapcsol és lezárja a párharcot, még -10-nél is. Újra kell gondolnom mindent, amit a Warriorsról gondoltam idén. Ők már tényleg nehezen, vagy egyáltalán nem tudnak védekezésben az elvárható fokozatba kapcsolni. Curry pedig nem tudom hogyan akar finals mvp lenni, de továbbra is Durant a vezér kényes helyzetekben.
Persze tovább fognak jutni, ők a jobb csapat, nem fog megint mindenki ilyen napot kifogni a Clippersnél. A sérthetetlenség érzete nálam lekerült róluk.
dawyd728
Sérthetetlenség nélkül lesznek bajnokok. Na puff 😀
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Én ma nem voltam hajlandó kelni és csak a negyediket figyeltem. Ilyen helyzetben egy bajnokaspiráns felkapcsol és lezárja a párharcot, még -10-nél is. Újra kell gondolnom mindent, amit a Warriorsról gondoltam idén. Ők már tényleg nehezen, vagy egyáltalán nem tudnak védekezésben az elvárható fokozatba kapcsolni. Curry pedig nem tudom hogyan akar finals mvp lenni, de továbbra is Durant a vezér kényes helyzetekben.
Persze tovább fognak jutni, ők a jobb csapat, nem fog megint mindenki ilyen napot kifogni a Clippersnél. A sérthetetlenség érzete nálam lekerült róluk.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician
-10, +1 -7
a gsw küzd a lezárásért 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician
En mondjuk azt sem latom, hogy Harden es Durant tobbre ment volna. Szvsz ok sem fernenek meg egy csardaban.
Stez
a gond az h 2 brutál labdaigényes és 1 labdadomináns emberről beszélünk
ahol mind3 erőssége az ISO
esélyetelen h bármelyik 2 működött volna rendesen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En mondjuk azt sem latom, hogy Harden es Durant tobbre ment volna. Szvsz ok sem fernenek meg egy csardaban.

több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Még jó hogy Harden OKC pályafutása alatt 220 meccsen 7 szer volt kezdő. Playoffban 43 meccsen 0 azaz 0. Az azelőttibe viszont van igazságtartam.
KeyG
Papíron valóban nem volt kezdő de utolsó OKC szezonjában 31 percet játszott és 10 dobást vállalt. Thabo Sefolosha kezdett előtte, őt tényleg vétek lett volna padon hagyni.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Utólag könnyű okosnak lenni de kíváncsi lennék hogy mi lett volna ha a Thunder anno Westbrookot cseréli el Harden helyett...

Kemény azért hogy a Westbrook-Harden-Durant-Jeff Green-Ibaka kezdőt sikerült leépíteni egy Westbrook one man showra pár év alatt. Itt a vezetők/edzők munkáját is megkérdőjelezném.
Hendrix
Így utólag vicces az egészben, h akkoriban, legalábbis a magyar nba körökben kb hasonló arányban voltak a Hardenhez inkább ragaszkodók, mint most a Westbrookkal járt jobban a Thunder típusú nba követők. Persze nem azt mondom, h bárki látta ezt a Hardent, de már akkor is a játéka olyan volt, hiába volt akkoriban még rosszabb játékos, amit könnyebben tudsz illeszteni Duranthez, meg úgy kb bárkihez. Addig Westbrook már csak akkor is egyféleképpen volt képes játszani. Itt most nem arra célzok, h öncélú lenne vagy ilyesmi. A srác nem érti ezt a mondást:
"I'm letting the game come to me."
Nem tud ladba nélkül hatékony lenni a csapata számára, és irányító (ballhandler) létére hiába ad rengeteg gólpasszt, ha olyanná válik vele a csapata játéka, h csak akkor születik pont, ha ő pontot szerez, ha ajtó ablak gólpasszt ad, vagy esetleg egy Durant kaliberű sztár megkreálja magának a helyzetet. Más. Meg kell nézni Jokic a denveri támadójátékra gyakorolt hatását. Hiába szerez csak 20 pontot és 8 gólpasszt, de motorja a Nuggets támadásának. Úgy alakulnak ki dobóhelyzetek, h akár 2-3 passzal az ő érintése után sülnek csak a kosarak hatékony helyzetekből. Ezt az engine szerepet Westbrook már akkor se tudta betölteni, viszont a mentalitása pedig egy időzített bomba volt. Harden már akkor is egy könnyebben rendszerbe illeszthető játékos volt, ugye akkor távolról sem egy ilyen a rendszer önmaga típusú játékos volt. Ettől még való igaz kisebb hatással bírt akkoriban a játékra, mint Russ.

Hasonlót érzek most Sixersnél is. Simmons abban hasonlít Westbrookra, h ő is nehezen illeszthető az aktuális csapatába. Vagy itt is azt mondják talentből oldjátok meg, míg tarthatatlanná nem válik a luxusadó, vagy cserélni kell az össze nem illő játékosok közül azt, aki köré a legnehezebben lehet bajnokcsapatot építeni. Viszont nála bonyolítja a dolgot, h tanítható dolog hiányzik, még akkor is, ha naaaagyon hiányzik. Azt leszámítva egy top5 játékos potenciál van benne. Mindezt tovább bonyolítja, h Embiid pedig egy óriási kérdőjel az egészsége miatt a következő 6-7 évre előre. Ha ez nem lenne elég Embiid azok a meccsek kb felén, amin játszik, ott valós mvp-nek tűnik.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 039
Utólag könnyű okosnak lenni de kíváncsi lennék hogy mi lett volna ha a Thunder anno Westbrookot cseréli el Harden helyett...

Kemény azért hogy a Westbrook-Harden-Durant-Jeff Green-Ibaka kezdőt sikerült leépíteni egy Westbrook one man showra pár év alatt. Itt a vezetők/edzők munkáját is megkérdőjelezném.
Hendrix
Még jó hogy Harden OKC pályafutása alatt 220 meccsen 7 szer volt kezdő. Playoffban 43 meccsen 0 azaz 0. Az azelőttibe viszont van igazságtartam.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Utólag könnyű okosnak lenni de kíváncsi lennék hogy mi lett volna ha a Thunder anno Westbrookot cseréli el Harden helyett...

Kemény azért hogy a Westbrook-Harden-Durant-Jeff Green-Ibaka kezdőt sikerült leépíteni egy Westbrook one man showra pár év alatt. Itt a vezetők/edzők munkáját is megkérdőjelezném.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Lillard, te jo atyaeg. Annyira underrated ez a csavo. Mekkora kiraly!
Stez
Király... de hogy védekezett, azt mondd!?

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még ebben a körben sem lefutott minden (remėlem azéa Utahnak nem adunk még egy meccset) de a következő körben kinéz 3 de akár 4db 7 meccses párharc is.
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Bazska hozta a keleti történéseket:



Én meg nyugatot, közte Lillard mebolondulását:


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Ennyit keletről. 2 meccsre voltak jók az 5-8. csapatok. Még így is felülmúlták a várakozásaimat.
dawyd728
Nyugaton is csak egy párharc van.
Jughead
Nyugati leglaposabb is van olyan izgalmas, mint a keleti legizgalmasabb. Keleten 2 tükörsima és 2 sima, míg nyugaton 2 sima és 2 közepesen izgalmas párharc van/volt. Persze remélem Malone innen nem nyújtja 7 meccsre.
dawyd728
Valószínűleg nem ugyanazt a PO-t nézzük. A Boston-Pacers vagy a Philly-Brooklyn jóval “izgalmasabb” mint az eddigi Houston-Jazz vagy GSW-LAC párharcok. 😊
Jughead
Jazz játszott két szoros meccset míg a Nets mennyit? Celtics-Pacers meccsekből megszakítás nélkül 5 percnél nem láttam többet. Lehet ettől van, de én már az elején úgy ültem le, h esélytelen a Pacers. Tudtam, h minden meccsen 1-2x le fogják dobni támadásban a horgonyt 4-5 percekre, amivel nem lehet nyerni. Ha esetleg szorossá teszik 1-1 meccset a végéig, akkor pedig a star power hiánya a végén úgy sem feléjük billenti a mérleg nyelvét. Nekem ez a párharc egykutya a Bucks-Pistonsszal. Ehhez képest pl a Clippers többet adott nekem, mint a két keleti számomra tükörsima párharc. Plusz Jazz is szorongatja annyira a Houstont, mint a Nets vagy a Magic tette. Persze a keletiek azért tűnhetnek szorosabbnak, mert rögtön az elején volt a meglepi, majd a simázás, addig pl a Jazz kb azt hozza, amit előre elvárható volt. Két sima zakó, majd két szoros meccs és 1-3. Ha leültetsz casual fanokat a párharcok elé nulla ismeretanyaggal az alapszakaszról, akkor értelemszerűen az fog szorosnak tűnni, ahol a párharc elején a hazai pályát elvették és nem az, ahol a magasabb kiemelt hozza a hazai kötelezőket.
Na mindegy. Másképp látjuk nem nagy ügy.

Ettől még a 2 W édeskevés. Persze a nyugati kb 5-6W se sok, talán még alul is múlták a várakozásimat.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician
PG-nek is sok esze volt. Minden idők egyik legjobbjával játszhatott volna otthon LA-ben, helyette maradt Oklahomában...Elhiszem hogy Westbrook jóarc, csak ezzel nem jutnak messzire.
Hendrix
kisebb a kupleráj a thundernél mint a lal-ben, szóval teljesen jól döntött
jelenleg a helyében inkább azt sajnálnám h nem a clippers

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
PG-nek is sok esze volt. Minden idők egyik legjobbjával játszhatott volna otthon LA-ben, helyette maradt Oklahomában...Elhiszem hogy Westbrook jóarc, csak ezzel nem jutnak messzire.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Westbrook amúgy borzasztóan túl van értékelve. Idén 47% TS-el dolgozik a playoffban, ez az a szint hogy előrébb lenne a csapata ha dobást sem vállalna. Rossz shot selection, fontos helyzetben WTF dolgokat művel. A számai jól néznek ki, csak impact nem nagyon van mögötte.

Durantet teljesen megértem hogy lelépett, meglepődnék ha ez az ember valaha bajnok lenne 1.-2. opcióként. Mentalitásából fakadóan meg nem fogja beérni kiegészítő szereppel.
Hendrix
Szerintem sehol sem értékelik sokra.
Kint gyakorlatilag mindenhol ekézik már, hogy a játék teljesen elment mellette és másfelé fejlődött, neki meg be kell látnia, hogy scorer, nem shooter, mert ezzel egyszemélyben ejti ki az OKC-t.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Ennyit keletről. 2 meccsre voltak jók az 5-8. csapatok. Még így is felülmúlták a várakozásaimat.
dawyd728
Nyugaton is csak egy párharc van.
Jughead
Nyugati leglaposabb is van olyan izgalmas, mint a keleti legizgalmasabb. Keleten 2 tükörsima és 2 sima, míg nyugaton 2 sima és 2 közepesen izgalmas párharc van/volt. Persze remélem Malone innen nem nyújtja 7 meccsre.
dawyd728
Valószínűleg nem ugyanazt a PO-t nézzük. A Boston-Pacers vagy a Philly-Brooklyn jóval “izgalmasabb” mint az eddigi Houston-Jazz vagy GSW-LAC párharcok. 😊