NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként elképesztő látni, hogy nem csak 12 évesek használják az "xd"-t 😀
tenorx
Helyes, mert eleg ciki lenne tolem, ha azt hasznalnam, amit a nalam ot evvel idosebbek.

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Egyébként elképesztő látni, hogy nem csak 12 évesek használják az "xd"-t 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Westbrook és Harden rendszeresen megkapja a magáét statpadderkedésért, halkan említsük meg, hogy Booker tegnap két perccel a meccs vége előtt amikor 48 ponttal állt, beállt az ellenfél palánkja alá, nem futott vissza védekezni, és ott várta a labdát. Szerencséjére kiharcolták a turnovert és felbaszták neki, de én ilyet még nem igazán láttam. Ez már egy új szint, ilyen mélyre a másik kettő egyszer sem süllyedt.
Cruyffista
Ezt nem talaltam, van rola video?
Stez
 www.youtube.com/watch?v=HIr8VKfZEj4
6. perc környéke
Negritis
Volt egy másik szög, amiből látszott a masik félpálya is. Miután felállt, már előre mozgott, pedig még nem dobta el az ellenfél a labdát. De az is sokat elárul a mentalitásáról, hogy 1-2 másodpercig csak csücsülve nézett egy szoros állásnál.
Cruyffista
Mert ismeri a csapatat, tudta, hogy kivedekezik. xd
Amugy ja, en nekem ebbol nem tunne fel, mert az latszodott, hogy elvesziti a labdat, majd tetveszkedik meg a foldon, mire meg felkel, szedik a pattanot, ezert mozog elore.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Ha Westbrook és Harden rendszeresen megkapja a magáét statpadderkedésért, halkan említsük meg, hogy Booker tegnap két perccel a meccs vége előtt amikor 48 ponttal állt, beállt az ellenfél palánkja alá, nem futott vissza védekezni, és ott várta a labdát. Szerencséjére kiharcolták a turnovert és felbaszták neki, de én ilyet még nem igazán láttam. Ez már egy új szint, ilyen mélyre a másik kettő egyszer sem süllyedt.
Cruyffista
Ezt nem talaltam, van rola video?
Stez
 www.youtube.com/watch?v=HIr8VKfZEj4
6. perc környéke
Negritis
Volt egy másik szög, amiből látszott a masik félpálya is. Miután felállt, már előre mozgott, pedig még nem dobta el az ellenfél a labdát. De az is sokat elárul a mentalitásáról, hogy 1-2 másodpercig csak csücsülve nézett egy szoros állásnál.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Ha Westbrook és Harden rendszeresen megkapja a magáét statpadderkedésért, halkan említsük meg, hogy Booker tegnap két perccel a meccs vége előtt amikor 48 ponttal állt, beállt az ellenfél palánkja alá, nem futott vissza védekezni, és ott várta a labdát. Szerencséjére kiharcolták a turnovert és felbaszták neki, de én ilyet még nem igazán láttam. Ez már egy új szint, ilyen mélyre a másik kettő egyszer sem süllyedt.
Cruyffista
Ezt nem talaltam, van rola video?
Stez
 www.youtube.com/watch?v=HIr8VKfZEj4
6. perc környéke

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Westbrook és Harden rendszeresen megkapja a magáét statpadderkedésért, halkan említsük meg, hogy Booker tegnap két perccel a meccs vége előtt amikor 48 ponttal állt, beállt az ellenfél palánkja alá, nem futott vissza védekezni, és ott várta a labdát. Szerencséjére kiharcolták a turnovert és felbaszták neki, de én ilyet még nem igazán láttam. Ez már egy új szint, ilyen mélyre a másik kettő egyszer sem süllyedt.
Cruyffista
Ezt nem talaltam, van rola video?

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha Westbrook és Harden rendszeresen megkapja a magáét statpadderkedésért, halkan említsük meg, hogy Booker tegnap két perccel a meccs vége előtt amikor 48 ponttal állt, beállt az ellenfél palánkja alá, nem futott vissza védekezni, és ott várta a labdát. Szerencséjére kiharcolták a turnovert és felbaszták neki, de én ilyet még nem igazán láttam. Ez már egy új szint, ilyen mélyre a másik kettő egyszer sem süllyedt.
Cruyffista
Tavaly is ezt csinálta. Boston elleni meccséről is a bohózat, mint egy elképesztő teljesítmény ugrik be..
dawyd728
ráadásul az addig sem kis arca duplájára nőtt azután a meccs után
vicc a csávó
több mint 4 éve
dawyd728 3 651
Milyen jó hangulatot tud 2000 szurkoló okozni.

 streamable.com/ipved

De lennék most a szlovénok helyében.
dawyd728
miert voktak ott? a kosar meccs miatt vagy..?
ZoliMP
Dragic és Doncic egymás ellen. Szlovénia két leghíresebb sportolója. Miami. Tengerpart. Viszonylag olcsó repjegy. De szép eis lenne, ha nekünk magyaroknak lenne ilyen lehetőségünk. 😀
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 851
Milyen jó hangulatot tud 2000 szurkoló okozni.

 streamable.com/ipved

De lennék most a szlovénok helyében.
dawyd728
miert voktak ott? a kosar meccs miatt vagy..?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Azért jó ez a gsw sírás tényleg normális a vízi síelés a kosárban 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Milyen jó hangulatot tud 2000 szurkoló okozni.



De lennék most a szlovénok helyében.
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Elkészült az NBA franchise playereit nyolc szakértő szavazatai alapján rangsoroló videó második, egyben záró epizódja, ahol a top 15 került terítékre. Hol helyezkedik el LeBron? Embiid vagy Jokic van magasabban? Ki a Warriors legjobb játékosa? Giannis vajon elviszi az első helyet? Kiderül a videómból!🏀✌️🐵


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Ha Westbrook és Harden rendszeresen megkapja a magáét statpadderkedésért, halkan említsük meg, hogy Booker tegnap két perccel a meccs vége előtt amikor 48 ponttal állt, beállt az ellenfél palánkja alá, nem futott vissza védekezni, és ott várta a labdát. Szerencséjére kiharcolták a turnovert és felbaszták neki, de én ilyet még nem igazán láttam. Ez már egy új szint, ilyen mélyre a másik kettő egyszer sem süllyedt.
Cruyffista
Tavaly is ezt csinálta. Boston elleni meccséről is a bohózat, mint egy elképesztő teljesítmény ugrik be..
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Ha Westbrook és Harden rendszeresen megkapja a magáét statpadderkedésért, halkan említsük meg, hogy Booker tegnap két perccel a meccs vége előtt amikor 48 ponttal állt, beállt az ellenfél palánkja alá, nem futott vissza védekezni, és ott várta a labdát. Szerencséjére kiharcolták a turnovert és felbaszták neki, de én ilyet még nem igazán láttam. Ez már egy új szint, ilyen mélyre a másik kettő egyszer sem süllyedt.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
a magic - pelenka duó egyre retardáltabb
ha tényleg meghúzzák azt h walton helyére kidd
nincs miről beszélni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Blazers újra egy kórház a város szélén. Korábban McCollum, ma Nurkic..
Ez könnyen jelenteti azt, h Lillard lesz Davis után a következő nagy hal, aki cserélve lesz, hacsak nem mutat extrém módon hűséget.
dawyd728
Lehet hogy én vagyok túl romantikus alkat, de elhiszem, amikor Lillard azt nyilatkozza, hogy nem fog a gyűrű miatt más csapatba igazolni, neki sokkal nagyobb legacy az, hogyha egy csapatnál maradva lesz emblematikus játékosa a ligának. A ligának is jót tenne ha több ilyen sztár lenne. Persze ettől még lehet ez egy DeRozan féle sztori is, de én azt sem látom annyira jönni. Várni kell amíg lejár Leonard, Turner és utána lehet a piacról hozni játékost, vagy ha meg akarják bontani a mostani hármast, akkor elcserélik McC-t. Nagyon sajnálom Nurkic-ot meg az egész Blazerst mert bitang szezon eddig ez újra az alapszakaszban, de azért reménykedek, hogy a Kanter&Collins párossal is tudnak menni egy kört legalább. Csak remélem, hogy az így kiesett percekből 0-t kap Leonard és inkább Collins lesz favorizálva.
kisvanek4
Ne legyen igazam, de azt érzem, amit 2013-ban Gallinari sérülése után. Ott mi is egy alapszakasz csapatként voltunk elkönyvelve a múltunk miatt, de nagy dobása készültünk az arra az évre meglépett változtatások miatt. Nálunk 2 év rémálom következett. Már az a szezon is kuka lett, utána sérülésekből lassú kilábalás, majd eligazodások, edzőcsere következett. Másfél év nézhetetlen 40%-os kosárlabda folytatta, aminek a végén már jöttek az edzés lemondások, az ittas vezetések, a látványos beleszarások. Aztán csak utána az újjáépítés.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
ma Nurkic..
dawyd728
Na ez elég csúnyán nézett ki. De hogy a hülye bírót aki berúgott a lábába, szétcsapnám egy szívlapáttal az tuti.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Blazers újra egy kórház a város szélén. Korábban McCollum, ma Nurkic..
Ez könnyen jelenteti azt, h Lillard lesz Davis után a következő nagy hal, aki cserélve lesz, hacsak nem mutat extrém módon hűséget.
dawyd728
Lehet hogy én vagyok túl romantikus alkat, de elhiszem, amikor Lillard azt nyilatkozza, hogy nem fog a gyűrű miatt más csapatba igazolni, neki sokkal nagyobb legacy az, hogyha egy csapatnál maradva lesz emblematikus játékosa a ligának. A ligának is jót tenne ha több ilyen sztár lenne. Persze ettől még lehet ez egy DeRozan féle sztori is, de én azt sem látom annyira jönni. Várni kell amíg lejár Leonard, Turner és utána lehet a piacról hozni játékost, vagy ha meg akarják bontani a mostani hármast, akkor elcserélik McC-t. Nagyon sajnálom Nurkic-ot meg az egész Blazerst mert bitang szezon eddig ez újra az alapszakaszban, de azért reménykedek, hogy a Kanter&Collins párossal is tudnak menni egy kört legalább. Csak remélem, hogy az így kiesett percekből 0-t kap Leonard és inkább Collins lesz favorizálva.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Blazers újra egy kórház a város szélén. Korábban McCollum, ma Nurkic..
Ez könnyen jelenteti azt, h Lillard lesz Davis után a következő nagy hal, aki cserélve lesz, hacsak nem mutat extrém módon hűséget.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Félpályás meccsnyertes buzzer beater.
 twitter.com/SportsCenter/status/1109974970212540416
iktriad
joógabinál ez a "kicsúszott a kezéből, azért kellett visszamennie" kategória.
ezt hívják felületes újságírásnak, vagy mi (meg a szabályok nem ismeretének)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Félpályás meccsnyertes buzzer beater.
 twitter.com/SportsCenter/status/1109974970212540416
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745


Nyolc NBA szakértő rangsorolta a 30 csapat leginkább alapkőnek számító játékosait.🏀 Volt egy-két meglepetés, de szinte biztos, hogy két ugyanolyan sorrendet lehetetlen összerakni. Mennyire értetek egyet erősorrendünk első felével? A ti listátok hogy nézne ki? Írjátok meg!✌️🐵

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Russel azért mutatja milyen jó ötlet volt a Mozgov szerződés ....
kupleráj az egész

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Megvan a 9 győzelem egymás után, Pop 22. pozitív szezonja zsinórban. Epic.

A tegnapival 8-9 a SAS a GSW ellen a Steve Kerr érában, ezzel ők a legjobbak.
eaglesmcnabb
rühellem őket, de minden tisztelet jár nekik
remélem összejön a 3. hely

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Csak annyit a tankolásról, h a 6 év után ma PO-ba jutott Nuggets aktív rotációjában 1 db lottery pick van(Murray). Az egész újjáépítés során 1x se volt a csapat 30 győzelem alatt.
Persze Jokic szerencse, de rajta kívül is csupa olyan játékos, akik használhatók és a liga nagyobbik része számára elérhetők lettek volna. Persze lehet a championship window sose fog kinyílni, de ez az állandó tankolás és, aki nem hajlandó tankolni a sikerért, az bolond attitűd szerintem már a ló túlsó oldala. Persze Shawful éra utolsó évében a Nuggets FO is részben bedobta a gyeplőt és zuhanórepülés akkor is volt, de mindössze 52L erejéig.
dawyd728
és ha MPJ-ből csak fele olyan játékos lesz mint várható ha egészséges akkor az brutál lehet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!