NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Mi van LA-ben? 😀
dawyd728
jol beugrasztottal.mire odakapcsoltam mar semmi nem volt😀
ZoliMP
Harmadik közepén a két rookie vezetésével még vezettek is és a csarnok készült felrobbanni. Mikor beírtam kb onnantól átvette az irányítást a Warriors és szépen nyúltak el.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 910
Mi van LA-ben? 😀
dawyd728
jol beugrasztottal.mire odakapcsoltam mar semmi nem volt😀
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Ez a Pistons tipikusan az a csapat aki bejut a playoffba, csak minek. Annyira közük nincs a meccsekhez hogy kellemetlen nézni.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Mi van LA-ben? 😀
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Kellemes meglepetés ez a söprés a Celticstől 😊
Kampman
Az igazság az, h Oladipo sérülése után 10-ből 9 ember azt mondta 5. helyen becsorognak és ugyan hajtós szoros meccseken, de kikapnak. Ehhez képest blowout ugyan valóban nem volt, de minden meccsen voltak 4-5 perces időszakaik, amikor földbe álltak támadásban. Egyszerűen nincs elég firepower ebben a csapatban. Oladipoval is kevéske nagyobb célokra, de nélküle egy hajtós elit védekező csapat, de alapszakasz csapat. Az, h most a Celtics nem múlta alul a szezon során mutatott rapszodikus önmagukat, az szép dolog, de valahol elvárt. Én 4 db 4-0-t vártam, amiből ők és a Bucks hozta/hozza. A Raptors és a Warriors se gondolom, h nagy bajban lenne, de ha hozzájuk mérem a Celtics-t, akkor valóban meglepő, h pont ők azok, akik nem remegtek be egyszer se.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk sopres ide vagy oda, de valami elkepesztoen nem meggyozo szamomra ez a Celtics.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van, bár jobb játékra lesz később szükség. De, hogy én mennyire gyűlölöm, hogy az utolsó 2 percet elhúzzák 20-ra, pláne mikor már semmi értelme...................

Ilyenkor aki 3x megcsinálja automatikusan 6 pontot adnék a másik csaptnak vagy 10 másodperc mínusz. Ha valamit ezt nagyon gyűlölöm
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Kellemes meglepetés ez a söprés a Celticstől 😊
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Fura mód, ezen a meccsen inkább szerencsével nyertünk, ahogy az elsőn pechesek voltunk a millió egy kihagyott open helyzet miatt, úgy most mindenkinek jött emberről is a tripla.
2-2, de szerintem a Spurs se csüggedhet, mert korántsem dőlt még el. Amilyen tipikus csikócsapat vagyunk a mai dobóforma után lehet tripláról a 20-at fogjuk a következőn karcolni.
Továbbra is azt várom, h a 7.-en fog csak eldőlni.
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746



https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
2.5 negyed után bealudtma, de addig élmény volt nézni Gasol védekezését számomra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
az OKC-nek össze kell raknia magát otthon, de nemtom meddig tart ki a szarba nyúlt Blazers szerencséje
Negritis
Szerintem nem is annyira szarbanyúlás van, inkább Billy Donovan és Terry Stotts közti különbség jött ki eddig a két meccs alatt. A széria előtt azt hittem, hogy pick and rollal szét fogják szopatni Kanter-t az összes meccsen. El is kezdték az első meccsen aztán valamiért leálltak vele, pedig kb mindegyik támadásból jött a kosár. És rámentek a hármasokra, amikor lehetett látni hogy George ilyen vállal nem fogja megnyerni azt a meccset (emberünkre kb egy hűtőt szerelnek amikor lemegy a padra...). Azt ott simán hozhatták volna, ha okosabb a game plan. Bár igazából 2 meccs alatt egyetlen felrajzolt támadás nem volt. Második meccsen személyes kedvencem volt amikor 2x is Markieff Morris ISO volt a play. Tök egyértelmű hogy PO meccsen ilyen 4-5 pontos különbségnél a rosterem kb 9ik játékosára játszok ISO-t. Meccs közben sem reagált semmit, kb meccs előtt ha megkérdezi valaki hogy melyik időpillanatban ki játszik a pályán akkor nagy valószínűséggel meg tudta volna mondani. Stotts meg pl bedobta Leonard-ot aki hozott egy újabb lendületet a harmadikban amikor kellett. Westy-t sem értem, hogy miért nem folyamatosan betörésekkel operál. Amikor támadja a gyűrűt az instant kosár, a jumpshootjai meg téglák.
2-0 ide, 2-0 oda ebben a párharcban még sokat tud fejlődni a Thunder, főleg ha Donovan felnő a feladathoz.
kisvanek4
Terry Stotts nagyon underrated edző. A csávó pechje, h annyira jó edző, h az alapszakaszban bőven a csapat szintje felett teljesít már évek óta. Majd mire PO-ba érnek, túlzott elvárások lesznek a csapata felé, akik nem tudnak annyit emelni a játékukon, amennyit mások majd végül choker bandának/edzőnek vannak elkönyvelve. Ennek a Thundernek nagyobb a füstje, mint a lángja. Rohadt könnyű első félszezon miatt sokan elhitték, h kihívói lehetnek Warriorsnak, majd az alapszakasz erős zárása során szépen a helyükre kerültek, de a fejekben még mindig az asw előtti játék alapján rangsorolt a többség. Mellesleg egy középszerű edzőjük is van, aki kanyarban nincs Stotts vagy Snyderhez képest, ha már csak a divízió riválisokat nézzük. Plusz azért én a szent tehén Presti szerepét is felhoznám ennek a Thundernek a játékát látva. Ha PG nem maradt volna a szezonra, szerintem már repült volna Sammy P. Oladipo és Sabonis játékát elnézve, úgy az egész Thunder keretkialakítását figyelve eléggé semmilyen a teljesítménye.
dawyd728
Presti az az ember, akinek az ölébe hullott (na jó a scoutok nem voltak rosszak) mindenidők legtehetségesebb csapata, amiből kihozott egy bukott döntőt.

Csak, hogy idén az egyik legnagyobb hibáját mondjam: a Lakers-szel kapcsolatban mindig felhozzák, hogy LeBron köré nem hoztak shootereket, nézzük már meg Westbrook és George mellé milyen shootereket hozott Presti (még annyira jókat sem).
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Hogy megszűnt itt is Simmons kritizálása. 😀 Brutál a gyerek még mindig.
Jughead
A gyerek egy ilyen csapatba való, amiben jelenleg játszik. Embiid nélkül, mozgékony jól dobó és védekező big wingekkel. Csak ugye Embiid jobb, nagyobb hatással bír a játékra mint Simmons. Eredendően Embiiddel lassabb a játék, kevesebb a hely. Amiben egy dobni nem tudó, zsúfolt festékkel teli védelmet megbontani nem tudó játékosként nettó emberhátrány. Amint szellős a palánk alatti terület, máris szárnyal.
Simán cserélném Davisre mindkét csapat helyében. Az látszik, h sikeres csak akkor lesz, ha köré építesz egy csapatot. Kicsit hasonló, mint Jokic. Ha őt is úgy játszatnánk, h nem rajta folyna keresztül minden támadás, és nem az ő erősségei és gyengéi alapján szerződtetne játékosokat a vezetőség, akkor egy 40 pár győzelemnél nem lenne többje a csapatnak. Simmons is olyan, h a limitáltságai miatt kevésbé lehet a csapaton belüli szerepén igazítani. Embiid mellett sosem lesznek contenderek, kivéve, ha megtanulna dobni. Viszont egy csapatot, amit minden poszton úgy építesz, ami a franchise playered számára ideális, akkor Simmonsszal is sikeres lehetsz, értsd bajnokesélyes lehetsz.

Szóval, ha érdekel semmivel nem tartom többre vagy kevesebbre. Ugyanúgy esélytelennek tartom őket a döntőre, pedig a talent alapján liga másodikak.
dawyd728
Egy jő edző két (3) ilyen all time szinten tehetséges játékossal azért tudna alkotni. Mást ne mondjak az Embiid, Simmons pick&roll idén az egyik leghatékonyabb támadás volt a ligában, csak Brown nem szereti a pick&rollt így szinte sose hív ilyet, ami miatt hiába rohadt hatékony Simmons belőle, semmit se látunk a dologból.

De nem is rád céloztam te csak azt írtad túlértékelt (szerintem ez sem igaz), hanem azokra, akik Rondohoz vagy Rubiohoz hasonlítottak, vagy még hozzájuk sem. 😊
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
először csinálja meg, aztán alázzon, nem fordítva. nagy arccal nagyobb a pofára esés is.
slowmotion
Úgy elküldte hogy majdnem kiesett a pályáról az ember. Ha még be is dobja le kellett volna fújni a meccset, kivégzést nem adhatnak national TV-n.
Hendrix
de ebből nem kivégzés lett, csak bohóckodás

először csinálja meg, aztán alázzon, nem fordítva. nagy arccal nagyobb a pofára esés is.
slowmotion
Most ebből amúgy mit akarsz kihozni? 😊
flzoli
azt hogy ha szopatni akarsz mást menj biztosra hogy a pontok is ülnek
különben nem vagy több mint Nick Young

 www.youtube.com/watch?v=JG_wClmLUh8
Negritis
Most komolyan Harden lassan a szar mert elküldte hotdogert az embert és aztán kihagyta ? 😀
Toca
őszintén? rázza magát, mint egy hülyegyerek, vár két másodpercet, és a töküres hármast melléveri. nem szar, de így a munka nincs befejezve. kb mint amikor ágyba viszel egy durván jó nőt, aztán nem áll fel a pöcök.
slowmotion
Kicsit túlfújátok. Megcsinálta a cselt elbaszta na puff. Ő is ember.
Amúgy az hogy ezzel milyen előnyt szerzett pszicho oldalon az sokkal fontosabb mint egy dobás.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
először csinálja meg, aztán alázzon, nem fordítva. nagy arccal nagyobb a pofára esés is.
slowmotion
Úgy elküldte hogy majdnem kiesett a pályáról az ember. Ha még be is dobja le kellett volna fújni a meccset, kivégzést nem adhatnak national TV-n.
Hendrix
de ebből nem kivégzés lett, csak bohóckodás

először csinálja meg, aztán alázzon, nem fordítva. nagy arccal nagyobb a pofára esés is.
slowmotion
Most ebből amúgy mit akarsz kihozni? 😊
flzoli
azt hogy ha szopatni akarsz mást menj biztosra hogy a pontok is ülnek
különben nem vagy több mint Nick Young

 www.youtube.com/watch?v=JG_wClmLUh8
Negritis
Most komolyan Harden lassan a szar mert elküldte hotdogert az embert és aztán kihagyta ? 😀
Toca
őszintén? rázza magát, mint egy hülyegyerek, vár két másodpercet, és a töküres hármast melléveri. nem szar, de így a munka nincs befejezve. kb mint amikor ágyba viszel egy durván jó nőt, aztán nem áll fel a pöcök.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
először csinálja meg, aztán alázzon, nem fordítva. nagy arccal nagyobb a pofára esés is.
slowmotion
Most ebből amúgy mit akarsz kihozni? 😊
flzoli
azt hogy ha szopatni akarsz mást menj biztosra hogy a pontok is ülnek
különben nem vagy több mint Nick Young

 www.youtube.com/watch?v=JG_wClmLUh8
Negritis
Most komolyan Harden lassan a szar mert elküldte hotdogert az embert és aztán kihagyta ? 😀
Toca
lentebb linkeltem a Bazska videót ahol ugyanezt megcsinálja és bedobja
és igen ez Shaqtin a fool moment sztem
ettől még nem lesz se jobb, se rosszabb játékos
szimplán mint "ember" lesz más a vélemény róla

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
először csinálja meg, aztán alázzon, nem fordítva. nagy arccal nagyobb a pofára esés is.
slowmotion
Most ebből amúgy mit akarsz kihozni? 😊
flzoli
azt hogy ha szopatni akarsz mást menj biztosra hogy a pontok is ülnek
különben nem vagy több mint Nick Young

 www.youtube.com/watch?v=JG_wClmLUh8
Negritis
Most komolyan Harden lassan a szar mert elküldte hotdogert az embert és aztán kihagyta ? 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
először csinálja meg, aztán alázzon, nem fordítva. nagy arccal nagyobb a pofára esés is.
slowmotion
Most ebből amúgy mit akarsz kihozni? 😊
flzoli
azt hogy ha szopatni akarsz mást menj biztosra hogy a pontok is ülnek
különben nem vagy több mint Nick Young


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Embiid szerintem nem franchise player, mert üvegből van. Lassan azon is elgondolkodnék, hogy megéri-e érte maxot adni a hosszabbításkor. Tehetsége alapján simán TOP3 magas, de egy időzített bomba a térde.
flzoli
2 éve megkapta a maxot. Én örülnék ha nem az lenne vele mint volt mondjuk Andrew Bynummal aki ha játszott posztja legjobbja volt, csak a sérülések közbeszóltak.

Simmons jó gyerek csak irányító létére pontjai +70%-át gyűrű közeléből szerzi, 3PT nulla, FT meg egy erős 60%.

dawyd728
Egy bizonyos Westbrook kb. ilyen képességekkel MVP lett, csak ő csúcsra pörgette a one-man show faktort magában. Simmons esetén is kéne egy ilyesmi ego boost, hogy huzamosabb ideig legyen meg benne a gyilkos ösztönHendrix

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Embiid szerintem nem franchise player, mert üvegből van. Lassan azon is elgondolkodnék, hogy megéri-e érte maxot adni a hosszabbításkor. Tehetsége alapján simán TOP3 magas, de egy időzített bomba a térde.
flzoli
2 éve megkapta a maxot. Én örülnék ha nem az lenne vele mint volt mondjuk Andrew Bynummal aki ha játszott posztja legjobbja volt, csak a sérülések közbeszóltak.

Simmons jó gyerek csak irányító létére pontjai +70%-át gyűrű közeléből szerzi, 3PT nulla, FT meg egy erős 60%.

+1
Sajnos ez szerintem kulturális alapon megy. Persze lehet mondani, h nem minden amerikai ilyen és európaiak között is van paraszt, ahogy nem is rasz kérdés természetesen. Ilyenkor Cuban mondatai köszönnek vissza számomra, ahol burkoltan DSJ és Doncic közti különbséget firtatta. Egyszerűen Amerikában az anyjukat is eladná az ember 1-1 jelenetért, ami ikonikussá képes tenni őket. Smith is a játék 1-2 elemét leszámítva egy borzasztó játékos, de mégis az egyszerű paraszt azt az 1-2 elemet jegyzi meg, azok vannak megosztva orrba szájba és az all-round fundamentumokra építő játék háttérbe szorulva, mert 10 másodpercben nem lehet sokkolót abból bemutatni. Ugye mikor valaki poszterre kerül az van rossz védőnek titulálva, mikor az aki még meg se próbálja, ha nem is jónak, de kb átlagosként tekintenek rá. Ott van pl McGee. Megkérdezel embereket ő vagy Jokic a jobb védő, a többség biztos az agysebészt mondaná. Úgy tűnhet mintha elkalandoznék, de nem, mert sajnos a gondolkodást arrafelé sokkal jobban a mixtape-ek minősége befolyásolja sokkal kevésbé a játék alapjainak megléte. Nézd meg Russellról terjedt egy videó az elmúlt hetekben, h utcai ruhában egy brooklyni hvcs ellen 1-1-ben milyen bokatörő módon ment el. Pedig ott nem is volt semmi ilyen felesleges mozdulat, mint Hardennél. A pálya melletti reakciók egyből azok voltak, h háá de megaláztak téged is tesó, pedig valószínű 0-24-ben az a srác alázott ott mindenkit. Az ilyen közeg ilyen viselkedés termel ki az NBA-ben is. Vagy nézd meg Iverson talán legikonikusabb mozdulata, mikor Lue fölött átlép egy tripla után, pedig aztán az ő pályafutásából sok gyönyörű játékot is lehetne választani és mégis ez ugrik be elsőre.
dawyd728
Te szakértői szemmel nézed viszont az emberek többsége nem ért hozzá, eleve nem is érdekli ilyen szinten. Megnéznek néha egy-egy meccset vagy highlightot és szórakozni akarnak, showt akarnak, ennyi. Oda meg nyilván nem egy 30 passzos támadást vagy kiváló védekezést tesznek hanem posztert, ankle breakert, alley oopot. Az persze tény és probléma hogy emiatt sok "jómunkásember" nincs elismerve.

Szerintem ezek az alázások simán beleférnek, azért felnőtt profi sportolókról beszélünk, nem amatőrők ellen csinálják. A trash talk ugyanez, aki meg fejben gyenge az simán megzuhan vagy elszáll az agya és ebből előnyt tud kovácsolni a csapat, főleg egy playoffban.
Hendrix
először csinálja meg, aztán alázzon, nem fordítva. nagy arccal nagyobb a pofára esés is.
slowmotion
Most ebből amúgy mit akarsz kihozni? 😊

több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
először csinálja meg, aztán alázzon, nem fordítva. nagy arccal nagyobb a pofára esés is.
slowmotion
Úgy elküldte hogy majdnem kiesett a pályáról az ember. Ha még be is dobja le kellett volna fújni a meccset, kivégzést nem adhatnak national TV-n.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Embiid szerintem nem franchise player, mert üvegből van. Lassan azon is elgondolkodnék, hogy megéri-e érte maxot adni a hosszabbításkor. Tehetsége alapján simán TOP3 magas, de egy időzített bomba a térde.
flzoli
2 éve megkapta a maxot. Én örülnék ha nem az lenne vele mint volt mondjuk Andrew Bynummal aki ha játszott posztja legjobbja volt, csak a sérülések közbeszóltak.

Simmons jó gyerek csak irányító létére pontjai +70%-át gyűrű közeléből szerzi, 3PT nulla, FT meg egy erős 60%.

+1
Sajnos ez szerintem kulturális alapon megy. Persze lehet mondani, h nem minden amerikai ilyen és európaiak között is van paraszt, ahogy nem is rasz kérdés természetesen. Ilyenkor Cuban mondatai köszönnek vissza számomra, ahol burkoltan DSJ és Doncic közti különbséget firtatta. Egyszerűen Amerikában az anyjukat is eladná az ember 1-1 jelenetért, ami ikonikussá képes tenni őket. Smith is a játék 1-2 elemét leszámítva egy borzasztó játékos, de mégis az egyszerű paraszt azt az 1-2 elemet jegyzi meg, azok vannak megosztva orrba szájba és az all-round fundamentumokra építő játék háttérbe szorulva, mert 10 másodpercben nem lehet sokkolót abból bemutatni. Ugye mikor valaki poszterre kerül az van rossz védőnek titulálva, mikor az aki még meg se próbálja, ha nem is jónak, de kb átlagosként tekintenek rá. Ott van pl McGee. Megkérdezel embereket ő vagy Jokic a jobb védő, a többség biztos az agysebészt mondaná. Úgy tűnhet mintha elkalandoznék, de nem, mert sajnos a gondolkodást arrafelé sokkal jobban a mixtape-ek minősége befolyásolja sokkal kevésbé a játék alapjainak megléte. Nézd meg Russellról terjedt egy videó az elmúlt hetekben, h utcai ruhában egy brooklyni hvcs ellen 1-1-ben milyen bokatörő módon ment el. Pedig ott nem is volt semmi ilyen felesleges mozdulat, mint Hardennél. A pálya melletti reakciók egyből azok voltak, h háá de megaláztak téged is tesó, pedig valószínű 0-24-ben az a srác alázott ott mindenkit. Az ilyen közeg ilyen viselkedés termel ki az NBA-ben is. Vagy nézd meg Iverson talán legikonikusabb mozdulata, mikor Lue fölött átlép egy tripla után, pedig aztán az ő pályafutásából sok gyönyörű játékot is lehetne választani és mégis ez ugrik be elsőre.
dawyd728
Te szakértői szemmel nézed viszont az emberek többsége nem ért hozzá, eleve nem is érdekli ilyen szinten. Megnéznek néha egy-egy meccset vagy highlightot és szórakozni akarnak, showt akarnak, ennyi. Oda meg nyilván nem egy 30 passzos támadást vagy kiváló védekezést tesznek hanem posztert, ankle breakert, alley oopot. Az persze tény és probléma hogy emiatt sok "jómunkásember" nincs elismerve.

Szerintem ezek az alázások simán beleférnek, azért felnőtt profi sportolókról beszélünk, nem amatőrők ellen csinálják. A trash talk ugyanez, aki meg fejben gyenge az simán megzuhan vagy elszáll az agya és ebből előnyt tud kovácsolni a csapat, főleg egy playoffban.
Hendrix
először csinálja meg, aztán alázzon, nem fordítva. nagy arccal nagyobb a pofára esés is.
slowmotion
Óriás pofára esés, hogy nem dobta be. Azóta is mindenki arról beszél...
Mondjuk nehéz először bedobni hogy utána fektesd el egy dobocsellel az embert 😀
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Embiid szerintem nem franchise player, mert üvegből van. Lassan azon is elgondolkodnék, hogy megéri-e érte maxot adni a hosszabbításkor. Tehetsége alapján simán TOP3 magas, de egy időzített bomba a térde.
flzoli
2 éve megkapta a maxot. Én örülnék ha nem az lenne vele mint volt mondjuk Andrew Bynummal aki ha játszott posztja legjobbja volt, csak a sérülések közbeszóltak.

Simmons jó gyerek csak irányító létére pontjai +70%-át gyűrű közeléből szerzi, 3PT nulla, FT meg egy erős 60%.

+1
Sajnos ez szerintem kulturális alapon megy. Persze lehet mondani, h nem minden amerikai ilyen és európaiak között is van paraszt, ahogy nem is rasz kérdés természetesen. Ilyenkor Cuban mondatai köszönnek vissza számomra, ahol burkoltan DSJ és Doncic közti különbséget firtatta. Egyszerűen Amerikában az anyjukat is eladná az ember 1-1 jelenetért, ami ikonikussá képes tenni őket. Smith is a játék 1-2 elemét leszámítva egy borzasztó játékos, de mégis az egyszerű paraszt azt az 1-2 elemet jegyzi meg, azok vannak megosztva orrba szájba és az all-round fundamentumokra építő játék háttérbe szorulva, mert 10 másodpercben nem lehet sokkolót abból bemutatni. Ugye mikor valaki poszterre kerül az van rossz védőnek titulálva, mikor az aki még meg se próbálja, ha nem is jónak, de kb átlagosként tekintenek rá. Ott van pl McGee. Megkérdezel embereket ő vagy Jokic a jobb védő, a többség biztos az agysebészt mondaná. Úgy tűnhet mintha elkalandoznék, de nem, mert sajnos a gondolkodást arrafelé sokkal jobban a mixtape-ek minősége befolyásolja sokkal kevésbé a játék alapjainak megléte. Nézd meg Russellról terjedt egy videó az elmúlt hetekben, h utcai ruhában egy brooklyni hvcs ellen 1-1-ben milyen bokatörő módon ment el. Pedig ott nem is volt semmi ilyen felesleges mozdulat, mint Hardennél. A pálya melletti reakciók egyből azok voltak, h háá de megaláztak téged is tesó, pedig valószínű 0-24-ben az a srác alázott ott mindenkit. Az ilyen közeg ilyen viselkedés termel ki az NBA-ben is. Vagy nézd meg Iverson talán legikonikusabb mozdulata, mikor Lue fölött átlép egy tripla után, pedig aztán az ő pályafutásából sok gyönyörű játékot is lehetne választani és mégis ez ugrik be elsőre.
dawyd728
Te szakértői szemmel nézed viszont az emberek többsége nem ért hozzá, eleve nem is érdekli ilyen szinten. Megnéznek néha egy-egy meccset vagy highlightot és szórakozni akarnak, showt akarnak, ennyi. Oda meg nyilván nem egy 30 passzos támadást vagy kiváló védekezést tesznek hanem posztert, ankle breakert, alley oopot. Az persze tény és probléma hogy emiatt sok "jómunkásember" nincs elismerve.

Szerintem ezek az alázások simán beleférnek, azért felnőtt profi sportolókról beszélünk, nem amatőrők ellen csinálják. A trash talk ugyanez, aki meg fejben gyenge az simán megzuhan vagy elszáll az agya és ebből előnyt tud kovácsolni a csapat, főleg egy playoffban.
Hendrix
először csinálja meg, aztán alázzon, nem fordítva. nagy arccal nagyobb a pofára esés is.
több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Embiid szerintem nem franchise player, mert üvegből van. Lassan azon is elgondolkodnék, hogy megéri-e érte maxot adni a hosszabbításkor. Tehetsége alapján simán TOP3 magas, de egy időzített bomba a térde.
flzoli
2 éve megkapta a maxot. Én örülnék ha nem az lenne vele mint volt mondjuk Andrew Bynummal aki ha játszott posztja legjobbja volt, csak a sérülések közbeszóltak.

Simmons jó gyerek csak irányító létére pontjai +70%-át gyűrű közeléből szerzi, 3PT nulla, FT meg egy erős 60%.

+1
Sajnos ez szerintem kulturális alapon megy. Persze lehet mondani, h nem minden amerikai ilyen és európaiak között is van paraszt, ahogy nem is rasz kérdés természetesen. Ilyenkor Cuban mondatai köszönnek vissza számomra, ahol burkoltan DSJ és Doncic közti különbséget firtatta. Egyszerűen Amerikában az anyjukat is eladná az ember 1-1 jelenetért, ami ikonikussá képes tenni őket. Smith is a játék 1-2 elemét leszámítva egy borzasztó játékos, de mégis az egyszerű paraszt azt az 1-2 elemet jegyzi meg, azok vannak megosztva orrba szájba és az all-round fundamentumokra építő játék háttérbe szorulva, mert 10 másodpercben nem lehet sokkolót abból bemutatni. Ugye mikor valaki poszterre kerül az van rossz védőnek titulálva, mikor az aki még meg se próbálja, ha nem is jónak, de kb átlagosként tekintenek rá. Ott van pl McGee. Megkérdezel embereket ő vagy Jokic a jobb védő, a többség biztos az agysebészt mondaná. Úgy tűnhet mintha elkalandoznék, de nem, mert sajnos a gondolkodást arrafelé sokkal jobban a mixtape-ek minősége befolyásolja sokkal kevésbé a játék alapjainak megléte. Nézd meg Russellról terjedt egy videó az elmúlt hetekben, h utcai ruhában egy brooklyni hvcs ellen 1-1-ben milyen bokatörő módon ment el. Pedig ott nem is volt semmi ilyen felesleges mozdulat, mint Hardennél. A pálya melletti reakciók egyből azok voltak, h háá de megaláztak téged is tesó, pedig valószínű 0-24-ben az a srác alázott ott mindenkit. Az ilyen közeg ilyen viselkedés termel ki az NBA-ben is. Vagy nézd meg Iverson talán legikonikusabb mozdulata, mikor Lue fölött átlép egy tripla után, pedig aztán az ő pályafutásából sok gyönyörű játékot is lehetne választani és mégis ez ugrik be elsőre.
dawyd728
Te szakértői szemmel nézed viszont az emberek többsége nem ért hozzá, eleve nem is érdekli ilyen szinten. Megnéznek néha egy-egy meccset vagy highlightot és szórakozni akarnak, showt akarnak, ennyi. Oda meg nyilván nem egy 30 passzos támadást vagy kiváló védekezést tesznek hanem posztert, ankle breakert, alley oopot. Az persze tény és probléma hogy emiatt sok "jómunkásember" nincs elismerve.

Szerintem ezek az alázások simán beleférnek, azért felnőtt profi sportolókról beszélünk, nem amatőrők ellen csinálják. A trash talk ugyanez, aki meg fejben gyenge az simán megzuhan vagy elszáll az agya és ebből előnyt tud kovácsolni a csapat, főleg egy playoffban.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
az OKC-nek össze kell raknia magát otthon, de nemtom meddig tart ki a szarba nyúlt Blazers szerencséje
Negritis
Szerintem nem is annyira szarbanyúlás van, inkább Billy Donovan és Terry Stotts közti különbség jött ki eddig a két meccs alatt. A széria előtt azt hittem, hogy pick and rollal szét fogják szopatni Kanter-t az összes meccsen. El is kezdték az első meccsen aztán valamiért leálltak vele, pedig kb mindegyik támadásból jött a kosár. És rámentek a hármasokra, amikor lehetett látni hogy George ilyen vállal nem fogja megnyerni azt a meccset (emberünkre kb egy hűtőt szerelnek amikor lemegy a padra...). Azt ott simán hozhatták volna, ha okosabb a game plan. Bár igazából 2 meccs alatt egyetlen felrajzolt támadás nem volt. Második meccsen személyes kedvencem volt amikor 2x is Markieff Morris ISO volt a play. Tök egyértelmű hogy PO meccsen ilyen 4-5 pontos különbségnél a rosterem kb 9ik játékosára játszok ISO-t. Meccs közben sem reagált semmit, kb meccs előtt ha megkérdezi valaki hogy melyik időpillanatban ki játszik a pályán akkor nagy valószínűséggel meg tudta volna mondani. Stotts meg pl bedobta Leonard-ot aki hozott egy újabb lendületet a harmadikban amikor kellett. Westy-t sem értem, hogy miért nem folyamatosan betörésekkel operál. Amikor támadja a gyűrűt az instant kosár, a jumpshootjai meg téglák.
2-0 ide, 2-0 oda ebben a párharcban még sokat tud fejlődni a Thunder, főleg ha Donovan felnő a feladathoz.
kisvanek4
Terry Stotts nagyon underrated edző. A csávó pechje, h annyira jó edző, h az alapszakaszban bőven a csapat szintje felett teljesít már évek óta. Majd mire PO-ba érnek, túlzott elvárások lesznek a csapata felé, akik nem tudnak annyit emelni a játékukon, amennyit mások majd végül choker bandának/edzőnek vannak elkönyvelve. Ennek a Thundernek nagyobb a füstje, mint a lángja. Rohadt könnyű első félszezon miatt sokan elhitték, h kihívói lehetnek Warriorsnak, majd az alapszakasz erős zárása során szépen a helyükre kerültek, de a fejekben még mindig az asw előtti játék alapján rangsorolt a többség. Mellesleg egy középszerű edzőjük is van, aki kanyarban nincs Stotts vagy Snyderhez képest, ha már csak a divízió riválisokat nézzük. Plusz azért én a szent tehén Presti szerepét is felhoznám ennek a Thundernek a játékát látva. Ha PG nem maradt volna a szezonra, szerintem már repült volna Sammy P. Oladipo és Sabonis játékát elnézve, úgy az egész Thunder keretkialakítását figyelve eléggé semmilyen a teljesítménye.
dawyd728
Szerintem Presti egy mágus, hogy évről évre a semmiből tudott értelmes játékosokat hozni úgy, hogy Oklahoma még mindig egy Memphis szerű kisváros NBA léptékkel.
flzoli
Értelmes alatt az elit atlétákat, elit méretekkel érted, akkor oké, de aki a játékot játszani is tudná, abból kevés van a csapatban már évek óta, aki volt, azokat is időről-időre elengedték. 3 db top100-as játékosuk van, abból Adams is a második 50-ben. Ez elég karcsú.