NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Huh már azt gondoltam az OKC jön. Tân a Utah kicsit könyebb. Talán!

Hogy néznek ki most akkor az ágak?

Hej ha egyszer összejönne a Celtics Rockets döntő 😊 (nem fog)😉
dande
A Jazz sokkal nehezebb ellenfél, mint az OKC.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Nagyon bízok a nyugati nagydöntőben, ez a Spurs-Thunder/Blazers ág koncentráltan, teljes keretet jó forgatva igen is teljesíthető. A Warriors ellen nem lenne sok esély, de egy fáradt Rockets ellenit még akár szorossá is lehet tenni. Persze ez már elég nagy előreszaladás, de jó alapozás lehet a következő szezonra, ahol nyáron egy all star kaliberrel erősítve nagyon komoly tényező lehet a Nuggets. Akár bajnokesélyes is.
több mint 4 éve
dawyd728 3 651
Huh már azt gondoltam az OKC jön. Tân a Utah kicsit könyebb. Talán!

Hogy néznek ki most akkor az ágak?

Hej ha egyszer összejönne a Celtics Rockets döntő 😊 (nem fog)😉
dande
Szokásosan ágakra van bontva, nem olyan, mint az nfl po, ahol a kiemelés számít. Itt, ha upset van egy párharc során, akkor nem a Bucks/Warriors lesz a következő ellenfél, hanem az ágon soron következő.
Ezek a "negyedek" vannak:

1. MIL vs. 8. DET
4. BOS vs. 5. IND

2. TOR vs. 7. ORL
3. PHI vs. 6. BKN



1. GSW vs. 8. LAC
4. HOU vs. 5. UTA

2. DEN vs. 7. SAS
3. POR vs. 6. OKC

A második körben kinéz 3 pofás párharc. Remélem a sportTV is eszerint sakkoz, mert nem lenne jó nyugati döntő mind a 4 sima meccsével elriasztani a casual fanokat.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Huh már azt gondoltam az OKC jön. Tân a Utah kicsit könyebb. Talán!

Hogy néznek ki most akkor az ágak?

Hej ha egyszer összejönne a Celtics Rockets döntő 😊 (nem fog)😉
több mint 4 éve
dawyd728 3 651
Örültet mi volt itt az utolsó meccseken. Tipszmiksz gyanús.
30-al megy a 3. közepén a Kings a Blazers fakó ellen, ahol a kezdők kiülték. Majd 10-el már a Blazers a meccs utolsó perceiben. 😮 Ezzel a W-vel előzték a Rockets, mert a Nuggets is nyert, így nem lett hármas holtverseny, ahol ők voltak a legrosszabbak, a ketteset pedig nyerik a a Houston ellen.
Na, de hogy nyert a Nuggets kezdő a tartalékos Wolves ellen? Nulla lelkesedés volt azután, h a Blazers 30-al ég és valószínű kikap, majd jött a hír, kb 5 perccel a vége előtt, h már egál a másik meccs, mikor kb 10-el égett a Denver a tartalékos Minny ellen, és már mindenki készült a Thunderre és a Rockets ágra. Viszont a Nuggets a hír hallatára 15-0-át csinált az utolsó 4 percben.
Ja és ez csak egy szelete ennek az őrült utolsó napnak.

Szombaton kezdődik a buli:
 twitter.com/BenGolliver/status/1116200745802457090

 twitter.com/HPbasketball/status/1116210548897533952?s=19

Szerkesztette: dawyd728
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
 twitter.com/budweiserusa/status/1115600248322383873


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez egyaltalan nem igaz, Russell iden jol tolta abszolut. Jah, varj, az mar mas csapat. 8D
#justamagicmagic

több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
egy AllTime-HoF kaliberű játékos igen beszólhat mindenkinek:
de
1. látszodjon hogy megtettél mindent, ami idén messze nem volt meg a statok ott vannak de elég üresek (ha már Westyt előveszik ezért állandóan)
2. ha azt mondom hogy ez a szezon arra van hogy fejlődjünk és lássuk mivan
majd beleszarok mindenbe és ha nem az van amit szeretnék akkor mindenki menjen a picsába
és közlöm hogy nem így nem lehet csinálni semmit


 www.youtube.com/watch?v=7RO4fR9kiXo
nem mondom hogy mindenben egyetértek vele, de azért vannak fontos dolgok
Negritis
Szerintem 16. szezonjában elvárható lenne ha nem kellene mindent megtennie és off-def űrstatokkal rájátszásba vinnie egy csapatot. A 27-8-8 59% TS brutálisan jó, a liga 90% meg se közelíti ezeket a statokat. Arról nem tehet hogy a fél csapat állandóan sérült, vagy nyomás alatt beszartak.

Nem beszélve hogy Waltonnak is voltak azért WTF lineupjai ha jól emlékszem, a fogyatékos Magic meg érthetetlen hogy kerülhet Lakers kaliberű klub vezetői székébe.

Egy dallasi, akit még szeretek is 😉:

 index.hu/sport/kosarlabda/2019/04/10/nowitzki_dallas_mavericks_nba_bucsu/

Örülök, hogy nem bajnoki gyűrű nélkül vonul vissza, s ha lehet ne térjen vissza mert úgy gondolja, hogy mégis. Ez így kerek 😊
dande
Ha lehet tényleg ne, már idén is -1 ember volt általában.

Wade viszont még 1-2 évet simán letudna nyomni, mondjuk 37 évesen +200 millával a bankszámlán megértem hogy nem akarja erőltetni.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Egy még idén is (pedig ugye új csapat + komoly sérülés) top 10 játékost elcserélni, fasza ötlet. 😀

Irving meg sose veszett össze amúgy LeBronnal.

Jamal Crawford a liga egyik leghaszontalabb játékosa évek óta (támadásban is, védekezésben pláne).

Nem akartam külön-külön reagálni. 😀

Szerkesztette: Jughead
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Pörgetem a statokat, egyszer csak szembejön Crawford neve mellett az 51 pont... miafasz. Ő is visszavonul, vagy ez így minek szólhat?
Cruyffista
Még vénségére is az egyik legjobb támadó játékos volt a streetball alapokkal.
flzoli
52%-s TS, 100as Offensive Rating

 stats.nba.com/players/advanced/?sort=OFF_RATING&dir=-1
Negritis
Nem muszáj egyébként mindent a számok nyelvére lefordítani, mint ami a mai NBA-ben dívik.

Amúgy ez komoly, Jodie Meeks féle extra klasszis 118.3 OFFRTG.... 😊
flzoli
márpedig de pont az advanced statok mutatják h quality vs quantity

amúgy azt nem találtam hogyan lehet perc/meccs minimumot betenni hogy a sallangot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Pörgetem a statokat, egyszer csak szembejön Crawford neve mellett az 51 pont... miafasz. Ő is visszavonul, vagy ez így minek szólhat?
Cruyffista
Még vénségére is az egyik legjobb támadó játékos volt a streetball alapokkal.
flzoli
52%-s TS, 100as Offensive Rating

 stats.nba.com/players/advanced/?sort=OFF_RATING&dir=-1
Negritis
Nem muszáj egyébként mindent a számok nyelvére lefordítani, mint ami a mai NBA-ben dívik.

Amúgy ez komoly, Jodie Meeks féle extra klasszis 118.3 OFFRTG.... 😊

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Pörgetem a statokat, egyszer csak szembejön Crawford neve mellett az 51 pont... miafasz. Ő is visszavonul, vagy ez így minek szólhat?
Cruyffista
Még vénségére is az egyik legjobb támadó játékos volt a streetball alapokkal.
flzoli
52%-s TS, 100as Offensive Rating

 stats.nba.com/players/advanced/?sort=OFF_RATING&dir=-1

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Pörgetem a statokat, egyszer csak szembejön Crawford neve mellett az 51 pont... miafasz. Ő is visszavonul, vagy ez így minek szólhat?
Cruyffista
Még vénségére is az egyik legjobb támadó játékos volt a streetball alapokkal.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En marpedig nagyon megneznem LeBront az Euroligaban. 8)

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Jamest minek kéne elcserélni? Üzletileg nagy haszon, hozni kell mellé 2 sztárt aztán hadd szóljon. Azt is eltudom képzelni hogy Kyrie nyáron Lakers játékos.
Hendrix
Irving hülye lenne megint szívni James mellett

és kb senki nem akar James mellé jönni
ha figyelted azt a hisztit amit levágott és azt ahogy a "i want this team to grow" dumából
"they aren't good enough gimme AD" lett és amit a slepp levágott semmi szükség rá

valamint nekem young core + walton > james
Negritis
Egy franchise player akit all time kaliberben emlegetnek kb a draftolása óta és Jordanhez mérik mért ne hallassa a hangját? Az egoja, a megfelelni akarás és a folyamatos hype gondolom körülötte biztosan sokat torzított eleve a személyiségén, kár normál-civil emberekkel összevetni.

Az álszerény PC barát kamuk aztán tényleg sokat érnének...
flzoli
egy AllTime-HoF kaliberű játékos igen beszólhat mindenkinek:
de
1. látszodjon hogy megtettél mindent, ami idén messze nem volt meg a statok ott vannak de elég üresek (ha már Westyt előveszik ezért állandóan)
2. ha azt mondom hogy ez a szezon arra van hogy fejlődjünk és lássuk mivan
majd beleszarok mindenbe és ha nem az van amit szeretnék akkor mindenki menjen a picsába
és közlöm hogy nem így nem lehet csinálni semmit


 www.youtube.com/watch?v=7RO4fR9kiXo
nem mondom hogy mindenben egyetértek vele, de azért vannak fontos dolgok
Negritis
Úgy mondod ezt mintha nem ugyanezrt csinálta volna Clevlandben.
Csak LA más piac. Csak Nyugat más tészta mint az akkori kelet. Csak itt abból kellett főzni ami van, nem kapott senkit maga mellé. Csak itt a többi játákos mikor hallották, hogy akkor eladják őket telibeszartak mindent és annyi is lett a playoffnak.

Lebron kétlem, hogy magától menne, tradelni meg nem fogják.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Pörgetem a statokat, egyszer csak szembejön Crawford neve mellett az 51 pont... miafasz. Ő is visszavonul, vagy ez így minek szólhat?
Cruyffista
be kell árazni Bookert 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Pörgetem a statokat, egyszer csak szembejön Crawford neve mellett az 51 pont... miafasz. Ő is visszavonul, vagy ez így minek szólhat?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Jamest minek kéne elcserélni? Üzletileg nagy haszon, hozni kell mellé 2 sztárt aztán hadd szóljon. Azt is eltudom képzelni hogy Kyrie nyáron Lakers játékos.
Hendrix
Irving hülye lenne megint szívni James mellett

és kb senki nem akar James mellé jönni
ha figyelted azt a hisztit amit levágott és azt ahogy a "i want this team to grow" dumából
"they aren't good enough gimme AD" lett és amit a slepp levágott semmi szükség rá

valamint nekem young core + walton > james
Negritis
Egy franchise player akit all time kaliberben emlegetnek kb a draftolása óta és Jordanhez mérik mért ne hallassa a hangját? Az egoja, a megfelelni akarás és a folyamatos hype gondolom körülötte biztosan sokat torzított eleve a személyiségén, kár normál-civil emberekkel összevetni.

Az álszerény PC barát kamuk aztán tényleg sokat érnének...
flzoli
egy AllTime-HoF kaliberű játékos igen beszólhat mindenkinek:
de
1. látszodjon hogy megtettél mindent, ami idén messze nem volt meg a statok ott vannak de elég üresek (ha már Westyt előveszik ezért állandóan)
2. ha azt mondom hogy ez a szezon arra van hogy fejlődjünk és lássuk mivan
majd beleszarok mindenbe és ha nem az van amit szeretnék akkor mindenki menjen a picsába
és közlöm hogy nem így nem lehet csinálni semmit



nem mondom hogy mindenben egyetértek vele, de azért vannak fontos dolgok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy dallasi, akit még szeretek is 😉:

 index.hu/sport/kosarlabda/2019/04/10/nowitzki_dallas_mavericks_nba_bucsu/

Örülök, hogy nem bajnoki gyűrű nélkül vonul vissza, s ha lehet ne térjen vissza mert úgy gondolja, hogy mégis. Ez így kerek 😊
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jamest minek kéne elcserélni? Üzletileg nagy haszon, hozni kell mellé 2 sztárt aztán hadd szóljon. Azt is eltudom képzelni hogy Kyrie nyáron Lakers játékos.
Hendrix
Irving hülye lenne megint szívni James mellett

és kb senki nem akar James mellé jönni
ha figyelted azt a hisztit amit levágott és azt ahogy a "i want this team to grow" dumából
"they aren't good enough gimme AD" lett és amit a slepp levágott semmi szükség rá

valamint nekem young core + walton > james
Negritis
Egy franchise player akit all time kaliberben emlegetnek kb a draftolása óta és Jordanhez mérik mért ne hallassa a hangját? Az egoja, a megfelelni akarás és a folyamatos hype gondolom körülötte biztosan sokat torzított eleve a személyiségén, kár normál-civil emberekkel összevetni.

Az álszerény PC barát kamuk aztán tényleg sokat érnének...

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jamest minek kéne elcserélni? Üzletileg nagy haszon, hozni kell mellé 2 sztárt aztán hadd szóljon. Azt is eltudom képzelni hogy Kyrie nyáron Lakers játékos.
Hendrix
en nem tudom elkepzelni
James elpasszolasa pedig siman benne van, es indokolhato is lenne
Stez
Ha egy Doncic ülne a padon miatta oké, de az átlagosnál kicsit jobb nem sztár kaliber fiatalokért hülyék lennének elcserélni, pláne 1 év után

több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
4 döntőt játszottak, abból 1 nyertek. Ez tényleg vállalhatatlan.

Irving elhitte magáról hogy nagy király, aztán követelte hogy cseréljék el. Időközben persze rájött hogy nem könnyű vezérnek lenni, nemrég fel is hívta LeBront és elnézést kért.

Én ami Lakers meccset láttam idén az alapján egyik fiatal sem egy korszakos tehetség. Anthony Davisért nyugodt szívvel akárkit oda lehet adni. James-Irving-Davis pár jól védekező open triplát bedobni képes kiegészítővel jól néz ki, ha meg Jamesnek lefő a kávé még mindig ott lesz a 30 körüli Irving-Davis duó.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jamest minek kéne elcserélni? Üzletileg nagy haszon, hozni kell mellé 2 sztárt aztán hadd szóljon. Azt is eltudom képzelni hogy Kyrie nyáron Lakers játékos.
Hendrix
en nem tudom elkepzelni
James elpasszolasa pedig siman benne van, es indokolhato is lenne

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Jamest minek kéne elcserélni? Üzletileg nagy haszon, hozni kell mellé 2 sztárt aztán hadd szóljon. Azt is eltudom képzelni hogy Kyrie nyáron Lakers játékos.
Hendrix
Irving hülye lenne megint szívni James mellett

és kb senki nem akar James mellé jönni
ha figyelted azt a hisztit amit levágott és azt ahogy a "i want this team to grow" dumából
"they aren't good enough gimme AD" lett és amit a slepp levágott semmi szükség rá

valamint nekem young core + walton > james

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
sírjatok ti is
 twitter.com/NBA/status/1115765536489709568
Cruyffista
Azért ez se rossz:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.