NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Harden ahogy nem kapja meg a kamufaltjait amit a POban nem kapott meg úgy mint az alapszakaszban visszább esett jóval.
Mondjuk ettől még érthetetlen hogy a 4.negyedben miért nem mer többet vállalni...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En nem tudom, hogy mi kell Hardennek, hogy megvaltozzon korulotte a helyzet, de alapbol van egy olyan bekepzelt kisugarzasa es visszataszito testbeszede, a kamufaultjaival, a jatekstilusaval, a hangulat-ingadozasaval, amitol fugg, epp mennyire hajlando vedekezni, ami most mar egyre inkabb ellenszenves.

Meg hat tenyleg, latod, hogy beszor 35 pontot meccsenkent, de hat o akkor tunik el, amikor nagyon kellene, mig Curry ket es fel negyedik szart sem csinal, majd beszor negy olyan clutch harmast, hogy csak nezel, mi van.

Harden olyan semmilyen. Es hozza kepest Leonard a vilag legnagyobb leadere szvsz, pedig Leonardrol maga Pop kozolte, hogy az oltozoben abszolut nem volt vezer, ha valakinek, hat neki azert elhiszem, ha ezt mondja.

Es hat azt sem lehet mondani, hogy nem dobalta a kosarakat ebben a PO-ban, mert szep atlagot hozott, csak hat... Ezen a Houstonon meg valahogy nagyon erezheto, hogy hiaba eros, hiaba tudta rendre megszorongatni a GSW-t, vezer nelkuli csapat es pont egy olyan kaliber hianyzott, aki hozza a pluszt akkor, amikor nagyon kell. Az a baj, hogy ranezek Hardenre, es abszolut azt erzem, hogy le sem szarja az egeszet, neki eleg a statisztika es az egyeni elismeresek. Ezzel szenben pedig egy szarhazi Curry majdnem ataludta az egesz szeriat, szetalibizte a kepet a sorozatban, majd kiesett Durant, egybol elo is szedte a pluszt es megmutatta, hogy neki igenis kell a kovetkezo gyuru.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 336 — #NoStress
Harden nemvédekezésél sokkal nagyobb gáz vele kapcsolatban, hogy halvérű.
Se nem leader, se nem clutch, egyszerűen csak egy sima topjátékos, magasan képzett fogaskerék, aki végzi a munkáját, leteszi amit tud, se többet, se kevesebbet.
Hajnalban se a védekezése hiányzott, hanem a szenvtelensége volt kevés.
Sobri Jóska
a védekezés általános hiányosság, de azt kárpótolja a támadással bőven
viszont zsinórba 2 fontos meccsen "aludt be" a 4. negyedben mikor a csapat élére kellett volna állni
Negritis
Ezt mondom én is.
Mintha egy alapszakaszmeccs 2.negyede lett volna 10 pont fórban.
Gáz.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
Harden nemvédekezésél sokkal nagyobb gáz vele kapcsolatban, hogy halvérű.
Se nem leader, se nem clutch, egyszerűen csak egy sima topjátékos, magasan képzett fogaskerék, aki végzi a munkáját, leteszi amit tud, se többet, se kevesebbet.
Hajnalban se a védekezése hiányzott, hanem a szenvtelensége volt kevés.
Sobri Jóska
a védekezés általános hiányosság, de azt kárpótolja a támadással bőven
viszont zsinórba 2 fontos meccsen "aludt be" a 4. negyedben mikor a csapat élére kellett volna állni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 336 — #NoStress
Harden nemvédekezésél sokkal nagyobb gáz vele kapcsolatban, hogy halvérű.
Se nem leader, se nem clutch, egyszerűen csak egy sima topjátékos, magasan képzett fogaskerék, aki végzi a munkáját, leteszi amit tud, se többet, se kevesebbet.
Hajnalban se a védekezése hiányzott, hanem a szenvtelensége volt kevés.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az más kérdés, hogy a Warriors már nélküle is championship kaliber csapat volt, így ha kiesik, úgy tűnhet, mintha nem is lenne rá szükség. De van, mert éppen miatta ilyen ordas a Warriors dominancia. Nélküle is nyertek, és valószínűleg nyernének is. De nem ennyit, és nem így.
peterk2005
Mégis nélküle sikerült elérni az nba legjobb mérlegét, igaz hogy utána már a döntőben 3-1 ről elbukták, de ők nélküle is ugyanolyan erősek voltak.
kapitnono
Nem hiszem, hogy Warriors és Warriors között az alapján különbséget lehetne tenni, hogy melyik mennyi alapszakasz meccset nyert. Akkor sem, ha az éppenséggel rekord. Az a Warriors egy fiatal, új csapat volt, élvezték a játék minden pillanatát, végigrohantak az alapszakaszon, aztán az utolsó 10-15 meccsen meg már a rekord esélye miatt lényegében playoff módba kapcsoltak, hogy meg legyen. Az utóbbi évek Warriorsát meg csak az érdekli, hogy sérülés nélkül megússzák az alapszakaszt. Simán elengednek idegenbeli szériákat, csak menedzselik az idényt. Tavaly még a home field se nagyon izgatta őket. És, hát a nyugat is más volt 5-6 éve, mint manapság.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az más kérdés, hogy a Warriors már nélküle is championship kaliber csapat volt, így ha kiesik, úgy tűnhet, mintha nem is lenne rá szükség. De van, mert éppen miatta ilyen ordas a Warriors dominancia. Nélküle is nyertek, és valószínűleg nyernének is. De nem ennyit, és nem így.
peterk2005
Mégis nélküle sikerült elérni az nba legjobb mérlegét, igaz hogy utána már a döntőben 3-1 ről elbukták, de ők nélküle is ugyanolyan erősek voltak.
kapitnono
Amugy ez is egy érdekes kérdés. Szerintetek igy nem lett “elpazarolva” a 73-9, hogy végül a bajnoki cím nem lett meg? A Bulls 72-10-re mindeki ugy emlékszik ugye, hogy a valaha volt egyik legjobb csapat, hisz a bajnoki címet is behúzták.
Cowboykarcsi90
Olyan ez, mint a Patriots tokeletes szezonja. A tokeletes meglem lett tokeletes, rekord ide vagy oda, szamomra az egesz kerek azzal lett volna, ha behuzzak a legvegen a gyurut is. Igy is emberfeletti, akarcsak a GSW csucsa, de szerintem tizbol nyolc jatekos lazan elcserelne a rekordot a bajnoki cimre.

A 73-9-es GSW-t meg megemlitem barkinek, az elso reakcioja az, hogy mekkorat szopott az a csapat a dontoben. Hiaba az emberfeletti alapszakasz.

Az NHL-ben a Lightning baszta szet ebben az alapszakaszban a teljes ligat, rekordot dontott rekordra, egyenileg es csapatszinten is, a PO-ban meg ugy zugott ki egybol, hogy nezni is rossz volt.

Ugyhogy nalam egyertelmuen a gyurun van a hangsuly, es inkabb egy 45-47-50 W-s alapszakasz, de aztan a korona keruljon fel a fejre.

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Az más kérdés, hogy a Warriors már nélküle is championship kaliber csapat volt, így ha kiesik, úgy tűnhet, mintha nem is lenne rá szükség. De van, mert éppen miatta ilyen ordas a Warriors dominancia. Nélküle is nyertek, és valószínűleg nyernének is. De nem ennyit, és nem így.
peterk2005
Mégis nélküle sikerült elérni az nba legjobb mérlegét, igaz hogy utána már a döntőben 3-1 ről elbukták, de ők nélküle is ugyanolyan erősek voltak.
kapitnono
Amugy ez is egy érdekes kérdés. Szerintetek igy nem lett “elpazarolva” a 73-9, hogy végül a bajnoki cím nem lett meg? A Bulls 72-10-re mindeki ugy emlékszik ugye, hogy a valaha volt egyik legjobb csapat, hisz a bajnoki címet is behúzták.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Az más kérdés, hogy a Warriors már nélküle is championship kaliber csapat volt, így ha kiesik, úgy tűnhet, mintha nem is lenne rá szükség. De van, mert éppen miatta ilyen ordas a Warriors dominancia. Nélküle is nyertek, és valószínűleg nyernének is. De nem ennyit, és nem így.
peterk2005
Mégis nélküle sikerült elérni az nba legjobb mérlegét, igaz hogy utána már a döntőben 3-1 ről elbukták, de ők nélküle is ugyanolyan erősek voltak.


több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Abban a tekintetben igazad van, hogy Curry és Thompson kb. ugyanolyan jó játékosok, mint Westbrook és Harden, de emellé nem primadonnák. Elférnek Durant mellett úgy, hogy nincs belőle állandó konfliktus és egymás játékának folytogatása.

De azért az az OKC még így is működött, pedig akkor mindhárman a karrierjük elején jártak, azóta (talán Westbrookon kívül) csak jobbak lettek. Ha nem is Warriorsi harmóniában, de három ilyen emberrel az NBA-ben bármit el lehet érni. Mondjuk a Warriorsban még a három mellé ott van Green is, szóval valószínűleg igazad van.

A Durantos vs Durant nélküli Warriorssal kapcsolatban: a kosárlabda ilyen sport. Túl kevesen vannak pályán egyszerre ahhoz, hogy ha a tehetség meghalad egy bizonyos szintet, akkor mindenkiből kihozható legyen a potenciál-maximum. Ez kéziben is így van. Ha összeraksz 5-6 képességre elit játékost, akik külön-külön csapatban abszolút vezérek, és statokban is csúcsproduktumot nyújtanak, akkor a külön-külön teljesítmény nem adódik össze teljesen. Lesz valamennyi "veszteség", mert egymástól veszik el a levegőt. De ettől még az a csapat amelyik elit játékosokat tud összerakni, jobb lesz - feltéve, hogy a játékosok passzolnak egymáshoz -, mert a "veszteségből" tartalékot csinálnak. Egy meccsen ugyan nem tudják kihasználni mindenki maximumát, de hosszabb távon csökkenti a csapat teljesítmény hullámzását, az egy játékosra eső terhelést, stb. És ez a tartalék akkor is előjön, ha valaki kiesik. Most éppen Durant.

Azt viszont nem gondolom, hogy ezzel a Warriors ne gyengült volna. Jelenleg Durant a legjobb játékos a ligában, ehhez kétség sem férhet. Ha be tudják illeszteni egy csapatba - márpedig be tudták - akkor azt a csapatot javítani fogja. Az más kérdés, hogy a Warriors már nélküle is championship kaliber csapat volt, így ha kiesik, úgy tűnhet, mintha nem is lenne rá szükség. De van, mert éppen miatta ilyen ordas a Warriors dominancia. Nélküle is nyertek, és valószínűleg nyernének is. De nem ennyit, és nem így. A legnagyobbaknál is kötelezően jön 1-1 gyengébb idény, időszak, mert a sikerbe is bele lehet fáradni. Az utóbbi két évben már a Warriorson is érezhető ez. Egyre nehezebb a 3.-4.-.5. playoffra is összekaparni magad, ha addig mindig mindent nyertél. Kell egy-egy vereség, hogy a motiváció újra az egekben legyen. Az, hogy a Warriorsnál még a látszólagos küszködés ellenére sem tudod elképzelni, hogy a végén ne ők nyerjenek, ezt adja Durant.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Nincs Cousins, nincs Durant - nincs probléma. Hiába nullázták Curry-t egy teljes félidőn keresztül, a Houston Rockets mégis kipottyant saját közönsége előtt. Erről és (némileg) a Trail Blazers - Nuggets hatodik mérkőzéséről makogtam.🏀✌️🐵


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kiesik a playoff messze legjobb játékosa a csapatból. Aki mellesleg nem "csak úgy" legjobb, de most ér éppen a jordani, lebroni régiókba azzal ahogy játszik. A csapat második legjobb játékosa három negyedig csak azért van a pályán, hogy foul-t kövessen el vagy eladja a labdát. Aztán úgy 8 percre megrázza magát és így is nyernek idegenben, döntő meccsen a nagy rivális ellen, amelyik NBA szinten is kb. talán a 2. legjobb csapat jelenleg?

Ez a Warriors más ligában játszik, mint az NBA többi csapata. Ilyen dominanciát én még nem láttam egy mayor sportban sem. Egy-egy évben talán, de 4-5-6 évben egy huzamban nem. Parity my ass.

Ja, és nincs bajom a Warriors-al, sőt, nekik szurkolok, szurkoltam. Durant már az OKC idők óta a kedvenc aktív játékosom, Curry meg annyira különleges, hogy nem lehet nem érdekes amit csinál. A Houston játéka meg számomra merő unalom, akármennyire is remek játékos Harden. De azért a parity eltűnését így is sajnálom. Parity nélkül a siker sem ér annyit.

Amúgy akárhányszor leülök a playoff elé, nem tud nem eszembe jutni, hogy az OKC-nek néhány éve ott hevert a lábuk előtt az esély, hogy ők legyenek a Warriors, csak nem vették észre. Ha én OKC döntéshozó lettem volna azokban az időkben, az tuti, hogy egész életemben nem tudnék napirendre térni afölött hogy micsoda esélyt hagytam elszaladni.
peterk2005
Amikor sok zseni van a csapatban, akkor a zsenialitas nem feltornyosul, hanem vetekszik, legalabbis ennel a Golden State-nel ez mutatkozik meg. Durant zsenije miatt nincs akkora tere es szerepe Thompsonnak, de igazabol Currynek sem kell kiadnia magabol mindent. Most meg, ahogy kiesett Durant, Curry tenylegesen megerkezett a playoffba, Thompson is megnyomta, ennek koszonhetoen pedig a kulonbseg ugyanugy megvan, mint Duranttel lenne.

Itt a kerdes igazabol szerintem az, hogy ez a Warriors egy brutal Duranttel, de „nem teljes” Thompsonnal es Curryvel jobb-e, vagy Durant nelkul, amikor viszont Currynek es Thompsonnak is nagyobb a „tere”. A helyzet az, hogy en imadom Durantet, a liga egyik legjobbja, ha nem a legjobbja, de abszolut nem vagyok meggyozodve arrol, hogy ez a Warriors nelkule rosszabb. Nyilvan az alapszakaszban nelkule sokkal nagyobb terhelest kapnanak Curryek, de jatekeroben gondolva, illetve rendszerben szerintem semmivel sem rosszabb az a rendszer, amiben nincsen ott Durant. Elvannak ezek a sracok egyutt, de en rengetegszer erzem azt, hogy valahogy nem mukodik annyira olajozottan ez a gepezet, ha ott van mindegyik sztar a palyan.

Ami a regi OKC-t illeti, szerintem sosem lett volna Warriors, szerintem a Harden, Westbrook, Durant trio „megdoglott” volna egymas mellett.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
@peterk nba-re célzol ugye? 😀
az OKC azt baszta el hogy nekiállt smucigoskodni
a Suns is ebbe a hibába esett anno (meg még pár csapat)

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kiesik a playoff messze legjobb játékosa a csapatból. Aki mellesleg nem "csak úgy" legjobb, de most ér éppen a jordani, lebroni régiókba azzal ahogy játszik. A csapat második legjobb játékosa három negyedig csak azért van a pályán, hogy foul-t kövessen el vagy eladja a labdát. Aztán úgy 8 percre megrázza magát és így is nyernek idegenben, döntő meccsen a nagy rivális ellen, amelyik NBA szinten is kb. talán a 2. legjobb csapat jelenleg?

Ez a Warriors más ligában játszik, mint az NBA többi csapata. Ilyen dominanciát én még nem láttam egy mayor sportban sem. Egy-egy évben talán, de 4-5-6 évben egy huzamban nem. Parity my ass.

Ja, és nincs bajom a Warriors-al, sőt, nekik szurkolok, szurkoltam. Durant már az OKC idők óta a kedvenc aktív játékosom, Curry meg annyira különleges, hogy nem lehet nem érdekes amit csinál. A Houston játéka meg számomra merő unalom, akármennyire is remek játékos Harden. De azért a parity eltűnését így is sajnálom. Parity nélkül a siker sem ér annyit.

Amúgy akárhányszor leülök a playoff elé, nem tud nem eszembe jutni, hogy az OKC-nek néhány éve ott hevert a lábuk előtt az esély, hogy ők legyenek a Warriors, csak nem vették észre. Ha én OKC döntéshozó lettem volna azokban az időkben, az tuti, hogy egész életemben nem tudnék napirendre térni afölött hogy micsoda esélyt hagytam elszaladni.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
Azért vicces, hogy abban a topikban, amiben Harden védekezése miatt van basztatva, Simmons is egy szar, aki meg a legjobb védekezést mutatja be az egész PO-ban.

Támadásban nincs meg minden fegyvere egy Kawhi ellen ez tény,és ez látszik is, de amúgy dobáson kívül a játék minden elemében elit, és hát láttuk pl. Giannisnál is, hogy egy dobást bizony össze lehet kukázni a semmiből is.
Jughead
nem, a semmiből nem lehet kukázni egy dobást
60%os büntetőző ami siralmas ebből nem nagyon lesz semmi

és nem csak a dobásban nem elég jó, van még egyéb probléma is vele
és igen ő a spectrum másik fele, jó játékos aki szarul támad de jól védekezik
Negritis
Nem lehet? 😀 Kiddnek, Millsapnek, Ibakának sikerült, de Lowry a legjobb példa, aki konkrétan elit shooter lett a semmiből.

Arra meg, hogy szarul támad nehéz mit mondani annyira messze van a valóságtól ez az állítás. 😀
Jughead
nah akkor nézzük csak a raw statokat újoncként:
Kidd 38.5 FG, 70 FT
Millsap 52.5, 67
Ibaka 54.3, 62
Lowry 36.8, 89
vs
Benniboy 54.5 FG 56FT
Lonzo 36, 45
Rondo 42, 64
lehet sokat fejlődni, de ha a büntetőt nem dobod be a büdös életbe nem lesz belőled semmi a periméterről
és Ibaka már a Thunderben is bőven mutatta azt hogy be tudja dobálni a középtávolikat szóval őt se hoznám ellenpéldának

nem magamtól mondom ezt, hanem elemzők hozzák fel mikor a potenciálját nézik Simmonsnak
hiába támadja kurvajól a gyűrűt ha Embiid és Butler ott van mellette mert nem tudja azt csinálni mint Giannis

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor nekem az NHL szezin után a az NBA is kuka.... Francba. Tán ha a Philly tovább megy, akkor még egy kicsit tudok vkinek drukkolni...
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A mai meccs margójára:
-ennyire erős Durant nélkül is a Warriors
-ennyire lúzer csapat a Rockets
-Curry ezért MVP-je a csapatnak
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mara vegem 8D


több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért vicces, hogy abban a topikban, amiben Harden védekezése miatt van basztatva, Simmons is egy szar, aki meg a legjobb védekezést mutatja be az egész PO-ban.

Támadásban nincs meg minden fegyvere egy Kawhi ellen ez tény,és ez látszik is, de amúgy dobáson kívül a játék minden elemében elit, és hát láttuk pl. Giannisnál is, hogy egy dobást bizony össze lehet kukázni a semmiből is.
Jughead
nem, a semmiből nem lehet kukázni egy dobást
60%os büntetőző ami siralmas ebből nem nagyon lesz semmi

és nem csak a dobásban nem elég jó, van még egyéb probléma is vele
és igen ő a spectrum másik fele, jó játékos aki szarul támad de jól védekezik
Negritis
Nem lehet? 😀 Kiddnek, Millsapnek, Ibakának sikerült, de Lowry a legjobb példa, aki konkrétan elit shooter lett a semmiből.

Arra meg, hogy szarul támad nehéz mit mondani annyira messze van a valóságtól ez az állítás. 😀
Jughead
Simmonssal nem az a baj elsodlegesen, hogy nem tamad jol, hanem az, hogy a gyerek egy kibaszott elmebeteg allat lehetne tamadasban meg ugy is, hogy nem kepes tavolrol dobni, csak nem eleg agressziv, keveset tor be, nem igazan hasznalja ki azt, hogy mondjuk ha o iranyit, akkor olyan missmatch a vedoje szamara, amivel meg tudna bontani az ellenfeleket siman. Es egyebkent ha agresszivabban jatszana, tobbet torne be, akkor az asszisztokat is jobban hozna, mert jobban ki tudna adogatni a labdakat a festekbol. Jelenleg viszont mindenki tudja, hogy tizbol nyolcszor passzolni fog ugy is, ha betor, akkor sem huzodik be az ellenfel a palankhoz es segit be a tarsanak.

Nekem a gondom ez vele, hogy meg fakezuen is akkora potencial van benne, hogy az valami felelmetes, de o nem akarja ezt kihasznalni. Azzal meg, hogy az esetek tobbsegeben o nem a pontszerzes lehetoseget keresi, hanem a szervezeset es a passzet, azzal meg nagyon sokszor minusz jatekossa valik a tamadasoknal.

De mamugy soha eletben nem irtam ra, hogy szar, mert szerintem nem szar egyaltalan, csak soft.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Houston we have a problem: The Golden State Warriors. Durant nélkül, Curry 0 dobott ponttal az első félidőben és így is sikerült kikapni otthon.

Klay Thompson tuti maximumot fog kapni a nyáron. És sanszosan a Warriors lesz az, aki ezt kifizeti neki.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 336 — #NoStress
Azért vicces, hogy abban a topikban, amiben Harden védekezése miatt van basztatva, Simmons is egy szar, aki meg a legjobb védekezést mutatja be az egész PO-ban.

Támadásban nincs meg minden fegyvere egy Kawhi ellen ez tény,és ez látszik is, de amúgy dobáson kívül a játék minden elemében elit, és hát láttuk pl. Giannisnál is, hogy egy dobást bizony össze lehet kukázni a semmiből is.
Jughead
nem, a semmiből nem lehet kukázni egy dobást
60%os büntetőző ami siralmas ebből nem nagyon lesz semmi

és nem csak a dobásban nem elég jó, van még egyéb probléma is vele
és igen ő a spectrum másik fele, jó játékos aki szarul támad de jól védekezik
Negritis
Vagyis logikailag kijelenthetjük, hogy Harden és Simmons kurva jól támad és védekezik.
Akkor meg mi a gond?

több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 169
Azért vicces, hogy abban a topikban, amiben Harden védekezése miatt van basztatva, Simmons is egy szar, aki meg a legjobb védekezést mutatja be az egész PO-ban.

Támadásban nincs meg minden fegyvere egy Kawhi ellen ez tény,és ez látszik is, de amúgy dobáson kívül a játék minden elemében elit, és hát láttuk pl. Giannisnál is, hogy egy dobást bizony össze lehet kukázni a semmiből is.
Jughead
nem, a semmiből nem lehet kukázni egy dobást
60%os büntetőző ami siralmas ebből nem nagyon lesz semmi

és nem csak a dobásban nem elég jó, van még egyéb probléma is vele
és igen ő a spectrum másik fele, jó játékos aki szarul támad de jól védekezik
Negritis
Nem lehet? 😀 Kiddnek, Millsapnek, Ibakának sikerült, de Lowry a legjobb példa, aki konkrétan elit shooter lett a semmiből.

Arra meg, hogy szarul támad nehéz mit mondani annyira messze van a valóságtól ez az állítás. 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
Azért vicces, hogy abban a topikban, amiben Harden védekezése miatt van basztatva, Simmons is egy szar, aki meg a legjobb védekezést mutatja be az egész PO-ban.

Támadásban nincs meg minden fegyvere egy Kawhi ellen ez tény,és ez látszik is, de amúgy dobáson kívül a játék minden elemében elit, és hát láttuk pl. Giannisnál is, hogy egy dobást bizony össze lehet kukázni a semmiből is.
Jughead
nem, a semmiből nem lehet kukázni egy dobást
60%os büntetőző ami siralmas ebből nem nagyon lesz semmi

és nem csak a dobásban nem elég jó, van még egyéb probléma is vele
és igen ő a spectrum másik fele, jó játékos aki szarul támad de jól védekezik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 169
Azért vicces, hogy abban a topikban, amiben Harden védekezése miatt van basztatva, Simmons is egy szar, aki meg a legjobb védekezést mutatja be az egész PO-ban.

Támadásban nincs meg minden fegyvere egy Kawhi ellen ez tény,és ez látszik is, de amúgy dobáson kívül a játék minden elemében elit, és hát láttuk pl. Giannisnál is, hogy egy dobást bizony össze lehet kukázni a semmiből is.
több mint 4 éve
dawyd728 3 695
Durant kihagyja a széria hátralevő részét. Így favorit lett a Rockets, minden nyomás rajtuk, a bajnok Warriorst pedig tipikusan összeránthatja Durant kiválása. Sima liba.
PEEtör
Lehet, bar en azt mondom, a Rockets be fogja huzni ezt igy es nem szurja el. De persze most igy ismet elo kell lepnie Thompsonnak es Currynek, ez meg lehet, hogy jol sul el. Megjosolni sem merem ezt a parharcot igy.
Stez
A Rockets most kvázi megkapta azt a lehetőséget, amit a Warriors tavaly, mikor Chris Paul megsérült.
iktriad
Khm. Először Rockets volt szerencsés Iggy sérülésével. Ha azt veszem a sors csak egyenlített tavaly. Ellenben Durant nélkül ez a Warriors nagyon verhető ennek a Rocketsnek.