NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kép, amely tényleg többet mond 1000 szónál.


De akik nem érik be 1 képpel.
 twitter.com/NBA/status/1127758478846590976

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kawhi félelmetes, a tökéletes kosárlabdázó ha létezik ilyen. OFF-DEF elit és nem majomkodik, csak a sport.
Hendrix
De, pont a majomkodas mintapeldajat lattuk tole az elozo idenyben. Amugy ja, oriasi clutch a faszi.
Stez
Az egy több szempontból elbaszott sztori volt. Nincsenek pályán kívüli ügyei és nem szerepel feleslegesen, erre gondoltam.
Hendrix
Igazabol en meg mindig kivancsi lennek arra a sztorira, hogy valojaban mi is tortent. De ertem en, mire gondolsz, szimplan ugye azert irtam, mert az eremnek van egy masik oldala is, amely szerint azert akad karakterproblema Leonardnal. Igazabol itt az elkotelezettseg a bibi, aztan odanyomsz neki egy hosszu tavu szerzodest, de barmikor benne van, hogy fogja es benyomja a hisztit harom ev utan mondjuk, ha a csapat „csak” stabil playoff contender, de a GSW mondjuk rendre elpicsazza. A Spurs is allandoan rajatszasban volt, sot, championship contender volt, megis kialakult a feszko.

Igazabol en nem tudom, mit is akar o most akkor? A Spursnel azert hisztizett, hogy nem becsulik meg elegge es nem nyaljak ki a popsijat, de a hatterben allitolag a penz erdekli. A Raptorsnal kinyaljak a popit, jol is megy neki, a csapat is jo, de hat mennyi eselye van annak, hogy mindezek ellenere rohogve elhuz a fenebe nyaron? Azert nem keves, sot, perpillanat inkabb erre dol szvsz a merleg nyelve, mintsem a maradas fele.

Hova tervez menni, osszeall egy vagy ket sztarral, hogy megverhessek a GSW-t, vagy leszarja es elmegy egy Knicksbe mondjuk, amibol PO-csapatot csinal, de komoly faktor nem lesz a csapata?

több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Kawhi félelmetes, a tökéletes kosárlabdázó ha létezik ilyen. OFF-DEF elit és nem majomkodik, csak a sport.
Hendrix
De, pont a majomkodas mintapeldajat lattuk tole az elozo idenyben. Amugy ja, oriasi clutch a faszi.
Stez
Az egy több szempontból elbaszott sztori volt. Nincsenek pályán kívüli ügyei és nem szerepel feleslegesen, erre gondoltam.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Ez a Nuggets semmilyen. Csak Jokic. Murray total hullamzo, ma csak rohangalt korbe, de amugy semmit nem tudott hozzaadni a jatekhoz, a tobbiek meg... Itt mindent Jokicnak kell csinalnia, kulonben zugnak is ki. Es hat ki is fognak, de egy ilyen meccsen, ami harom negyedig a kezukben volt.
Stez
ez a Denver jelenleg a legfiatalabb csapat az nba-ben és mindenidők 4. legfiatalabb PO csapata
future is bright

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kawhi félelmetes, a tökéletes kosárlabdázó ha létezik ilyen. OFF-DEF elit és nem majomkodik, csak a sport.
Hendrix
De, pont a majomkodas mintapeldajat lattuk tole az elozo idenyben. Amugy ja, oriasi clutch a faszi.

több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Kawhi félelmetes, a tökéletes kosárlabdázó ha létezik ilyen. OFF-DEF elit és nem majomkodik, csak a sport.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OMG 😮
 twitter.com/InsideHoops/status/1127749811141324800
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fu de jó volt mind a két meccs, megérte fennmaradni 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt a hazai kosárpalánkot....... bmeg... mindegy a Bucks ellen úgy is sima 4-0 lett volna... Ezt ma Leonard nyerte meg....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom van a Rocketsnél is chokerebb banda. Mikor még nrm aludtam el majd 20 ponttal mentek..... Remélem a Raptors is hasonló lesz akkor már 😊
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ez a Nuggets semmilyen. Csak Jokic. Murray total hullamzo, ma csak rohangalt korbe, de amugy semmit nem tudott hozzaadni a jatekhoz, a tobbiek meg... Itt mindent Jokicnak kell csinalnia, kulonben zugnak is ki. Es hat ki is fognak, de egy ilyen meccsen, ami harom negyedig a kezukben volt.
Stez
Egyetértek, színtelen, szagtalan, egy jó munkáscsapat. Le kéne akasztaniuk valakit a nyári FA-n, hogy legyen esélyük PO-ban. Egy sztár nem sztár manapság.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
tegnap Allen? Curry-re célzol? 😀
és megint nfl-nba felcserélődöttNegritis
Nem, Paulra gondoltam (a szárnysegéd jobban játszik a tábornoknál analógia akart lenni), csak a Allen lett belőle. Ne kérdezd hogyan, a nevek weird dolgokat művelnek a fejemben. Lehet, hogy Paul Allen neve akadt fenn valamelyik idegpályán és transzformálta át a kimenetet. 😀
(Az NFL-t viszont nem szúrtam el most, valóban azt akartam írni. 😉 Az NFL edzőket, játékosokat is sokan az ábrázatuk, pálya melletti mimikájuk alapján ítélik meg, erre próbáltam utalni.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Portlandnek. Remélem McCollum és Lillard a Warriorst is meg tudja fricskázni legalább kétszer a nyugati döntőben.

Farago Ricsinek hianyzik az nfl.
"1oratol eloben nezheto a toronto raptors philadelphia eagles meccs"
ZoliMP
Remélem Wentzék tudnak róla, hogy jelenésük van a Scotiabank Arenaban.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
C-Mac megoldotta és brutál nagyot játszott, elbenazta a Denver a meccset.

Murray-en a sapka szép volt 😊

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 972
Farago Ricsinek hianyzik az nfl.
"1oratol eloben nezheto a toronto raptors philadelphia eagles meccs"
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Nuggets semmilyen. Csak Jokic. Murray total hullamzo, ma csak rohangalt korbe, de amugy semmit nem tudott hozzaadni a jatekhoz, a tobbiek meg... Itt mindent Jokicnak kell csinalnia, kulonben zugnak is ki. Es hat ki is fognak, de egy ilyen meccsen, ami harom negyedig a kezukben volt.

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 902 — Deion Sanders for president!
Frank Vogel lett a Lakers vezetőedzője
kapitnono
ő ki? ő alkotta meg a Vogel-Korda diszkriminációt?

csakviccvót, remélem beválik.
slowmotion
most nézem h Kidd ast coach
 gph.is/1UOkDft
Negritis
Ezen ö maga is meglepödött!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Frank Vogel lett a Lakers vezetőedzője
kapitnono
ő ki? ő alkotta meg a Vogel-Korda diszkriminációt?

csakviccvót, remélem beválik.
slowmotion
most nézem h Kidd ast coach

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Frank Vogel lett a Lakers vezetőedzője
kapitnono
ő ki? ő alkotta meg a Vogel-Korda diszkriminációt?

csakviccvót, remélem beválik.
több mint 5 éve
dawyd728 3 707
A mai meccs margójára:
-ennyire erős Durant nélkül is a Warriors
-ennyire lúzer csapat a Rockets
-Curry ezért MVP-je a csapatnak
PEEtör
Most sokan nekem fognak esni, de ránézésre, a pályán láthato kisugárzásra engem Harden leginkább az utóbbi 2-3 év LeBron-jára emlékeztet. Nem viccből mondom.

És nem, nem gondolom, hogy Harden bármiben is felérne LeBronhoz. Sőt azt sem, hogy LeBron ne lett volna leader és ultra clutch a karrierje nagy részében. Dehogynem. Viszont amióta a Warriors jött/jön szembe évről évre, hosszú éveken keresztül, azóta összesen 1 évben láttam úgy igazán a kulcs pillanatban hátára venni a csapatot. Akkor amikor hátrányból visszajöttek, és amihez valljuk be a Warriors is kellett.

Azon az egy alkalmon kívül ő is többször tűnt el a végén, mint nem. Még olyan is volt, hogy Irving volt a jobb, az "akarósabb", pont úgy, ahogy tegnap Allen. Persze LeBron is mindig remekül játszott (azért nem mindig, de többnyire), de Harden is jól játszik. Csak éppen nincs meg az az utolsó sebesség. LeBronnál ezt elintézzük annyival, hogy nyert már hármat, a hátán viszi a csapatait amióta az NFL-be került, és a Warriors már neki is sok. Harden meg nem nyert semmit, döntőben is csak egyszer volt, nála azt mondjuk, hogy túl flegma. Pedig lehet, hogy egyszerűen az van, hogy mindkettőt kizsigerelte/kizsigereli, hogy elvigye a csapatot a Warriorsig, aztán pedig ellenük meccsben tartsa magukat. És a legvégére nem marad már tartalék. És ha ezt érzi is, hogy se erő, se sansz, akkor az a képére is kiülhet. Nem tudom mentálisan mennyire nyomhat pl. agyon akár egy LeBron féle nagyságot is - nem beszélve Hardenről -, hogy pl. tegnap baromi jól kezdett, jól játszott a csapat, védekezésben is akartak, hajtottak, Allennek is ment a játék, papíron minden a legjobban alakul ... és így is annyit sikerül elérni, hogy a Durant nélküli Warriors ellen, amelyikben még Curry is csak alibizik, három negyed után, otthon, kulcs meccsen egálra állnak. Hogyan, ha még így se? És tudja, hogy Currynél csak idő kérdése, hogy "bekapcsoljon", és akkor annyi. Ez a tehetetlenség-érzés kiszívhatja az emberből azokat a legutolsó cseppnyi erőtartalékokat, akármennyire is kemény fából faragták. Csak vessük össze pl. Curry-vel, akinek abszolút nem kell ilyesmivel szembenéznie. Lazázik 3 negyeden keresztül, vigyorog mint a tejbetök, akkor is ha hibázik. Mert benne meg az van, hogy tök mindegy, úgyis meccsben lesz a csapat. Így azért könnyebb a 4. negyedre betartalékolni némi pluszt...

Hozzáteszem, én nem szeretem "analizálni" az ábrázatuk alapján a sportolókat (az NFL edzőket, játékosokat sem), mert ahány ember annyiféle, van aki ránézésre összeszarja magát úgy erőlködik miközben lazsál, a másik meg flegmának, bambának néz ki de mégis az utolsó idegszálával is küzd. Szóval ez csak benyomás, én mindkét játékoson hasonló jeleket láttam.
peterk2005
Erről van szó. Most Curry a hős, az MVP, meg minden egyéb, mert volt 1,5 jó negyede. Az, h előtte többet ártott, mint használt, az feledés homályába veszik, pedig vajmi köze volt ahhoz, h félidőben egál volt, de arról is kevés szó esik, h Kerr mesterien menedzselte le Curry és Green falt gondjait a cserékkel, vagy ténylegesen a cserék mit raktak le, vagy Houstonnal szemben egyik napról a másikra elvárás lett, h nyerni kell, az pont terhet vett le Curry és az egész Warriors válláról és terhet rakott a Rockets játékosokra, mert itt az esély muszáj nyerni, különben bohócot csinálunk magunkból. Mindezt úgy, h évek óta underdogként készülnek a Warriors ellen. JVG a közvetítés elején Tucker nyilatkozat bejátszásánál is kiakadt, hogyan képzeli, h hasonlóan veszélyes csapatnak tartja az ellent Durant nélkül is. Számomra ez pont azt mutatta, h a hirtelen megnövekedett elvárást próbálta tompítani, nehogy összenyomja őket, mire Jeff szándékosan ellene ment ennek a narratívának és pakolta vissza a terhet. Persze ez már nem számított aznap, de hány és hány alkalom lehetett a meccsig, amikor hasonlóval szembesültek Tuckerék. Persze való igaz, aki nem tudja ezt a helyzetet kezelni, az nem érdemli meg a továbbjutást. Ettől még nem lett jobb csapat a Warriors Durant nélkül, vagy ilyesmi, de felszabadultabb igen, míg a Rockets görcsösebb. Ha a széria elején esik ki Durant, akkor idővel kijött volna a tehetség visszaesés a Warriors oldalán és Hardenék túl tudtak volna lendülni 1-2 meccs után ezen a hirtelen jött elvárson.

Mindenesetre összességében örülök a Warriors továbbjutásának, a kosárlabdát játszó csapat mindig is előnyt fog élvezni nálam egy a játék hackelésére játszó csapat ellen, még akkor is, ha a ligát 3 évre unalomba fullasztó csapatnak kell ehhez szurkolni.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Frank Vogel lett a Lakers vezetőedzője
kapitnono
az nem is akkora baromság mint vártam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Frank Vogel lett a Lakers vezetőedzője


több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Engem inkább a Stevens Celtics dologról érdekel, hogy mit gondoltok. Vajon meddig tart a türelrm irányában? Ha vmikor most itt lett volna minden esély, hogy nagydöntőbe menjenek, de igen távol kerültek tőle. Vagy Irving helyett kellene más "sztár"?
dande
a legutóbbi keleten nyugaton-t javaslom meghallgatásra sok érdekesség elhangzik
de kb a lényeg h el kéne dönteni hogy mi legyen nem pedig 1 seggel 2 lovat mert az nem megy
sztem Brown és Tatum szépen beárazták magukat, és max egy all-star közeli szint van bennük
vagy robbantanak AD-ért, vagy leépítik a veteránokat és bíznak benne hogy Tatum/Brown mégis all-time great tehetség
az látszik hogy a Hayward project besült és Irving sem volt jó hatással a chemistry-re
nem tudom hogy bárki (Pop-n kívül) képes lett-e volna többet kihozni ebből a gárdából
a tavalyi erőn felüli teljesítmény idén elvárás lett, az meg összenyömta őket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Engem inkább a Stevens Celtics dologról érdekel, hogy mit gondoltok. Vajon meddig tart a türelrm irányában? Ha vmikor most itt lett volna minden esély, hogy nagydöntőbe menjenek, de igen távol kerültek tőle. Vagy Irving helyett kellene más "sztár"?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
tegnap Allen? Curry-re célzol? 😀
és megint nfl-nba felcserélődött

és látom az analógiát amire célzol, de nem tudom ténylegesen meghúzható-e
főleg ahogy Irving idén leolvadt mikor szükség lett volna rá

én inkább azon kezdenék el gondolkozni hogy a Harden-D'Antoni házasságból lehet-e döntő
vagy eleve lehet-e bajnokcsapatot építeni tisztán Harden-re így hogy a játéka visszaesik a PO-ban


amúgy Klay-t mocskosul alulértékelik sokan, a csávó hihetetlenül odateszi magát mikor szükség van rá
ha nincs akkor meg szépen csendben védekezik
igénytelen munkásembernek tűnik, de ugyanúgy képes mindenre a labdával mint Curry-Durant csak telibe szarja azt hogy ő legyen a vezéralak

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!