NBA

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
TRade deadline podcast:

 www.nba1.hu/index.php?lap=blogroll2&uin=526

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy a baj, gyógyulást..........................

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nba-a-miami-sztarja-az-idenyben-mar-nem-lephet-palyara-2396441
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Trade deadline gondolataim és osztályzataim:

 hosszabbitas.hu/amerikai/oruletes-cserebere

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 183 — The Mathematician
azért a jó öreg Reggie messze nem Harden kategória 😀
Szakállról már az OKC-ben lehetett tudni, hogy klasszis, míg RJ annyit bizonyított hogy butított Rusty

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
thundernél ez a csere gáz?
sztem perkinsnel csak jobb lehet a török, míg jackson nem akart maradnibraxa88
szerintem a török nem lesz hasznosabb Perkinsnél, mert Kanternek az erőssége a támadójáték (pontosabban a labdatartás, palnákközeli 1-1, palánkközeli jumpshot), egyszóval ahhoz hogy jó legyen kell neki a labda
azért volt Perkins szuper fit az OKCban (kezdetekben), mert nem igényelte a labdát+produktív volt, ezen felül védőoldalon képes volt +-t hozni
Kanter erre nem képes, támadásban vissza fog esni, mert nem fog labdákat kapni a West+Durant párostól, védekezésben ő pedig -1 ember szinte minden értelemben

Jacksonnal meg az a gáz, hogy megint lehet, hogy elengedtek egy Hardent 😊, és ha nem hosszabbítanak Collisonnal és takarítanak pénzeket, lehet befért volna Jackson (annak ellenére, hogy voltak gondok vele lockerben, állítólag)
másrészt az Augustin-Waiters páros egymás kezéből fogja ki'integetni' a labdát
--
jobban belegondolva lehet a Suns lényegesen jobban megszívta

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap nyertese (szerintem) a Bucks. Hiába akinek Dávid Kornél dolgozik. 😀😀iktriad
ja, lemaradtam. mikor váltott?slowmotion
1 vagy 2 éve asszem.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 516

choose life
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 183 — The Mathematician
Garnett végre visszatért oda, ahova tartozik!!!!! Made my day ... 😊csebi
és a herceg is hazatért 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Garnett végre visszatért oda, ahova tartozik!!!!! Made my day ... 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
A nap nyertese (szerintem) a Bucks. Hiába akinek Dávid Kornél dolgozik. 😀😀iktriad
ja, lemaradtam. mikor váltott?
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
To SAC: Andre Milleriktriad
Ezzel néhány évet késtek, ami azt illeti. 😕)
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
azt a kurva 😮 előszőr ráfrissítettem az NBA honlapjára mert nem hittem el, a Suns üzletét xD
Garnett meg ezekszerint majd Minnesotában vonul vissza

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az összes mai trade

To MIL: Michael Carter-Williams, Tyler Ennis, Miles Plumlee
To PHI: LAL pick (protected)
To PHX: Brandon Knight

To BOS: Isaiah Thomas
To PHX: Marcus Thornton, CLE pick

To DET: Reggie Jackson
To OKC: D.J. Augustin, Enes Kanter, Steve Novak, Kyle Singler
To UTA: Kendrick Perkins, 1st round pick

To BOS: Luigi Datome, Jonas Jerebko
To DET: Tayshaun Prince

To HOU: Pablo Prigioni
To NYK: Alexey Shved, 2 2nd round picks

To HOU: K.J. McDaniels
To PHI: Isaiah Canaan, 2nd round pick

To MIA: Goran Dragic, Zoran Dragic
To NOP: Norris Cole, Shawne Williams
To PHX: Danny Granger, Justin Hamilton, John Salmons, 2 1st round picks

To DEN:
To PHI: JaVale McGee, OKC pick (protected)

To BKN: Thaddeus Young
To MIN: Kevin Garnett

To SAC: Andre Miller
To WAS: Ramon Sessions

To DEN: Will Barton, Victor Claver, Thomas Robinson, POR pick (protected), 2nd round pick
To POR: Arron Afflalo, Alonzo Gee

Még mindig nem tudom megemészteni, amit ma a Suns csinált. Mondjuk a 76ers se kutya, hogy elcserélték MCWt. Szerintem hivatalosan is változtassák meg a logójukat egy tankra. 😀
A nap nyertese (szerintem) a Bucks. Hiába akinek Dávid Kornél dolgozik. 😀😀
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
thundernél ez a csere gáz?
sztem perkinsnel csak jobb lehet a török, míg jackson nem akart maradni
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szerencsétlen Thunder, már megint saját magukkal szúrtak ki...sapka
Akkor mit szóljanak a Suns fanok? McDonough negyed óra alatt lerombolta, amit 2 év alatt felépített.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
szerencsétlen Thunder, már megint saját magukkal szúrtak ki...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
George Karl has reached agreement on a four-year, nearly $15M deal to become coach of the Sacramento Kings, league source told Yahoo Sports.‏@WojYahooNBA
Hát meglátjuk.Mikey
Pusztulásra van ítélve az a csapat (Nem Karl miatt) .... Pár év és London Queens vagy Shanghai KKP lesz belőlükflzoli
vagy Seattle Supersonics
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
George Karl has reached agreement on a four-year, nearly $15M deal to become coach of the Sacramento Kings, league source told Yahoo Sports.‏@WojYahooNBA
Hát meglátjuk.Mikey
Pusztulásra van ítélve az a csapat (Nem Karl miatt) .... Pár év és London Queens vagy Shanghai KKP lesz belőlük

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
George Karl has reached agreement on a four-year, nearly $15M deal to become coach of the Sacramento Kings, league source told Yahoo Sports.‏@WojYahooNBA
Hát meglátjuk.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Evans idei játéka mindenképpen megéri a pénzét. Néha túlpörög, de összességében AD mellett ő az, aki a hátán viszi a csapatot.
Holiday egészségesen szintén megéri a pénzét szerintem.

Gordont meg kibeszéltük.

Valóban kell valami sikerélmény, mire AD lejár, de azt is meg kell jegyeznem, rendesen ráugrottunk a cerkára bő 10 éve, amikor bekúrtak minket az NBA legerősebb divíziójába.
Idén se mutatsz olyan divíziót, ahol a negyedik 50% felett áll, kivéve a SW-t, ahol a mi ,540-ünk az ötödik, utolsó helyre jó.atapapa
Igen, nagyon brutál az a divizió. Még azt is meg merem kockáztatni, hogy 4 potenciális divizió első van az SW-be, amely máshol simán behúzná a csoportot. A tervezett Playoff szisztéma váltás mellett én akár egy füst alatti divizió mahinálást is el tudok képzelni.




Mondjuk itt cidrizhetnél megint, hogy a Memphis vagy ti kerülnétek a "Texas"-i csoportba 😊

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Evans idei játéka mindenképpen megéri a pénzét. Néha túlpörög, de összességében AD mellett ő az, aki a hátán viszi a csapatot.
Holiday egészségesen szintén megéri a pénzét szerintem.

Gordont meg kibeszéltük.

Valóban kell valami sikerélmény, mire AD lejár, de azt is meg kell jegyeznem, rendesen ráugrottunk a cerkára bő 10 éve, amikor bekúrtak minket az NBA legerősebb divíziójába.
Idén se mutatsz olyan divíziót, ahol a negyedik 50% felett áll, kivéve a SW-t, ahol a mi ,540-ünk az ötödik, utolsó helyre jó.

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Asik csak tartva lesz, ha már odalöktük érte az idei első kört

Nagy szerződésre FA-ről nem lesz pénz, mivel Gordon szerintem lehívja a 15 milliós opcióját...atapapa
 www.spotrac.com/nba/new-orleans-pelicans/yearly-cap/

Davis rookie szerződésének végéig azért illene összehozni egy értelmes csapatot köré, mert különben dobbantani fog.
Gordon+Evans+Holiday együtt egy fincsi 35 millát tesz zsebre idén, ennyi pénzért én azért a "korrekt"-nál jobb játékot várnék tőlük mondjuk

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Asik csak tartva lesz, ha már odalöktük érte az idei első kört

Nagy szerződésre FA-ről nem lesz pénz, mivel Gordon szerintem lehívja a 15 milliós opcióját...

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk Butler is inkább 2es 😊
Dragicra én is kiváncsi leszek a piacon nem olyan szezonja van mint gondoltam(tuk)Drip
Amúgy egy bátrabb csapat Reggie Jackson-nak ha odaígér egy a közepesnél jobb szerződést nagyot nyerhetne. Nem egy extraklasszis, de akár egy 20/8-as mutatót is kinéznék belőle jövőre

Dragic és az ügynöke szerintem tavaly még max szerződésben gondolkodott, az idei teljesítménye után max a leghülyébbek adnák meg neki szerintem (felkészül a Knicks, a Phily és a Lakers 😀 )