NBA

33 feliratkozó

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Valaki nézzen már utána mi a Cavs mérlege, ha nem büntetőznek többet 12-15 alkalommal meccsenként. Idén talán 5 olyan meccsük volt, amikor nem dobtak majdnem kétszer annyit, mint az ellen. Azt nekem ne mondja senki, hogy mások nem támadják a gyűrűt ellenük, ők viszont mindent csak a festékből brusztolnak. Love nem játszott a 4. negyedben. Pacers csendben eltűnt a süllyesztőben, Hawks-Raptors szerintem nem tudja ezt a szintet tartani. A Bulls addig nem lesz sikeres, amíg Hinrich-Dunlevy duó 45 perc felett kap meccsenként. Hinrich-féle dupla-dupla, azaz 2 meccs zsinórban szerzett pont, és pozitív assziszt-turnover mutató nélkül, Dunlevy-féle dupla-dupla, azaz 4 meccs alatt kell szerezni 10 pont-10 lepattanó fölött, miközben 25 percet átlagolsz. És ez nem vicc.füligjimmy
Ha több büntetőt kapnak, akkor 16-7, ha kevesebbet, akkor meg 1-4.Schleck
Akkor mit szóltok majd a Cavs "toláshoz" ha Varejao helyére gyakorlatilag egy fiatalért (Tristan Thompshon) elhozzák majd Monroe-t a Pistonsból....flzoli
Monroe is egy nagyra nőtt négyes, és nem center, mi a tököt kezdenének vele, így is rossz szerkezetű a csapat. Ezért volt hülyeség a Josh Smith igazolás, életében normális center mellett nem játszott 35 percet meccsenként, berakni hármasba, hát összejött. Hogy egy klasszikus Üvegtigris idézettel zárjam soraimat: "Ésszel apám, ésszel!"

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egy Thompsonért nem adja oda a Pistons Monroet. Nem tudom ezt hol olvastad.Bazzani
Nem mondtam, hogy 1 az 1-ben megy majd a csere, de ők lehetnek a fő elemek. Nyílván pénzügyileg se stimmel a dolog, több csapatos csere is elképzelhető. A Pistons árulja Monroe-t, ez nem nagy titok, Varejao kiesésével pedig a Cavs is beszállt az érdeklődők sorába

több mint 9 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Smith > Rockets hivatalos

Az mondjuk durva, hogy gyakorlatilag a Parsons pénzből sikerült egy Brewer, Shved, Smith triót leigazolni.flzoli
és a 3 együtt se ér annyit mint az eredeti
amúgy az ő pénzéből nem Ariza jött? aki jobb fit mint Parsons egyébkéntNegritis
Szerintem baromira túl van értékelve. Jó játékos, de annyi pénzt biztosan nem ért, amennyit kifizet neki a Dallas.

Chandler Parsons $14,700,000flzoli
Ha normális értékén ad neki szerződést a Dallas, akkor simán meccseli a Rockets, mivel korlátozott jogú szabadügynök volt. A Mavsnél úgy voltak vele, hogy egy túlfizetett Parsons jobb, mint ha egyáltalán nincs Parsons, úgy meg főleg belefért, hogy Nowitzki diszkontáron írt alá.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy Thompsonért nem adja oda a Pistons Monroet. Nem tudom ezt hol olvastad.

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Smith > Rockets hivatalos

Az mondjuk durva, hogy gyakorlatilag a Parsons pénzből sikerült egy Brewer, Shved, Smith triót leigazolni.flzoli
és a 3 együtt se ér annyit mint az eredeti
amúgy az ő pénzéből nem Ariza jött? aki jobb fit mint Parsons egyébkéntNegritis
Szerintem baromira túl van értékelve. Jó játékos, de annyi pénzt biztosan nem ért, amennyit kifizet neki a Dallas.

Chandler Parsons $14,700,000

Trevor Ariza $8,579,089
Corey Brewer $4,702,500
Alexey Shved $3,282,056
= $16,563,645

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Josh Smith takes 21 shots in Houston debut and scores 21 points.deyell
Volt megint néhány hülye dobása, de a legtöbb elrontott dobása ziccer közeli ütés/vágásból adódott. Egészen jól játszott szerintem, főleg, hogy első meccse volt, és az egyik TOP csapat ellen.

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Valaki nézzen már utána mi a Cavs mérlege, ha nem büntetőznek többet 12-15 alkalommal meccsenként. Idén talán 5 olyan meccsük volt, amikor nem dobtak majdnem kétszer annyit, mint az ellen. Azt nekem ne mondja senki, hogy mások nem támadják a gyűrűt ellenük, ők viszont mindent csak a festékből brusztolnak. Love nem játszott a 4. negyedben. Pacers csendben eltűnt a süllyesztőben, Hawks-Raptors szerintem nem tudja ezt a szintet tartani. A Bulls addig nem lesz sikeres, amíg Hinrich-Dunlevy duó 45 perc felett kap meccsenként. Hinrich-féle dupla-dupla, azaz 2 meccs zsinórban szerzett pont, és pozitív assziszt-turnover mutató nélkül, Dunlevy-féle dupla-dupla, azaz 4 meccs alatt kell szerezni 10 pont-10 lepattanó fölött, miközben 25 percet átlagolsz. És ez nem vicc.füligjimmy
Ha több büntetőt kapnak, akkor 16-7, ha kevesebbet, akkor meg 1-4.Schleck
Akkor mit szóltok majd a Cavs "toláshoz" ha Varejao helyére gyakorlatilag egy fiatalért (Tristan Thompshon) elhozzák majd Monroe-t a Pistonsból....

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki nézzen már utána mi a Cavs mérlege, ha nem büntetőznek többet 12-15 alkalommal meccsenként. Idén talán 5 olyan meccsük volt, amikor nem dobtak majdnem kétszer annyit, mint az ellen. Azt nekem ne mondja senki, hogy mások nem támadják a gyűrűt ellenük, ők viszont mindent csak a festékből brusztolnak. Love nem játszott a 4. negyedben. Pacers csendben eltűnt a süllyesztőben, Hawks-Raptors szerintem nem tudja ezt a szintet tartani. A Bulls addig nem lesz sikeres, amíg Hinrich-Dunlevy duó 45 perc felett kap meccsenként. Hinrich-féle dupla-dupla, azaz 2 meccs zsinórban szerzett pont, és pozitív assziszt-turnover mutató nélkül, Dunlevy-féle dupla-dupla, azaz 4 meccs alatt kell szerezni 10 pont-10 lepattanó fölött, miközben 25 percet átlagolsz. És ez nem vicc.füligjimmy
Ha több büntetőt kapnak, akkor 16-7, ha kevesebbet, akkor meg 1-4.

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Köszönöm 😊 végre nem csak én takarítanám el azt a duot a picsába a Bullsból ...

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Valaki nézzen már utána mi a Cavs mérlege, ha nem büntetőznek többet 12-15 alkalommal meccsenként. Idén talán 5 olyan meccsük volt, amikor nem dobtak majdnem kétszer annyit, mint az ellen. Azt nekem ne mondja senki, hogy mások nem támadják a gyűrűt ellenük, ők viszont mindent csak a festékből brusztolnak. Love nem játszott a 4. negyedben. Pacers csendben eltűnt a süllyesztőben, Hawks-Raptors szerintem nem tudja ezt a szintet tartani. A Bulls addig nem lesz sikeres, amíg Hinrich-Dunlevy duó 45 perc felett kap meccsenként. Hinrich-féle dupla-dupla, azaz 2 meccs zsinórban szerzett pont, és pozitív assziszt-turnover mutató nélkül, Dunlevy-féle dupla-dupla, azaz 4 meccs alatt kell szerezni 10 pont-10 lepattanó fölött, miközben 25 percet átlagolsz. És ez nem vicc.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
Josh Smith takes 21 shots in Houston debut and scores 21 points.

choose life
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Smith > Rockets hivatalos

Az mondjuk durva, hogy gyakorlatilag a Parsons pénzből sikerült egy Brewer, Shved, Smith triót leigazolni.flzoli
és a 3 együtt se ér annyit mint az eredeti
amúgy az ő pénzéből nem Ariza jött? aki jobb fit mint Parsons egyébként

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Smith addig lesz vicces amíg el nem kezd hajigálni mindenhonnan.Bazzani
Akkor szépen leültetik a padra és hagyják odaszáradni.
Ennyi pénzért bőven megérte a dolog, főleg ha véletlen be is válna a 4-es poszton.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Smith addig lesz vicces amíg el nem kezd hajigálni mindenhonnan.Bazzani
aki nem rakettás szurkoló, annak azután is vicces lesz.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Smith addig lesz vicces amíg el nem kezd hajigálni mindenhonnan.

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Smith > Rockets hivatalos

Az mondjuk durva, hogy gyakorlatilag a Parsons pénzből sikerült egy Brewer, Shved, Smith triót leigazolni.

több mint 9 éve
nigga hering Green Bay Packers 28
Bazzani
Légyszi tudnál küldeni linket a sport1 Facebook csoportjához?nigga hering
 www.facebook.com/sport1tvBazzani
Grazie
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Spencer Hawes öltözéke.
| az egy másik dolog, hogy fekete cipőhöz hófehér zoknit húzott |



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani
Légyszi tudnál küldeni linket a sport1 Facebook csoportjához?nigga hering
 www.facebook.com/sport1tv

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 418 — LIGHTS OUT!
Shaquille O'Neal just FLOPPED into a Christmas Tree on Inside The NBA!
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

több mint 9 éve
nigga hering Green Bay Packers 28
Az nba1.hu Pistons fórumáról másolom be ezt ide hátha ott nem olvassa mindenki. Josh Smith kivágásával kapcsolatban írták:
NEM 5,4milliót fogtok neki fizetni, hanem még kevesebbet!!!
Van egy szabály, amit úgy látom egyelőre kint is kevés szakíró vett észre. Mark Deeks-re is ráírtam, mert még ő is benézte. Ez a set-off, ami a CBA FAQ 66.pontjának 2.felében van leírva. Nyilván senki nem gondolta, hogy ennek egyszer jelentősége lesz, de SVG elolvasta a CBA-t 😉
A Sport 1 FB csoportba már leírtam, szóval csak átmásolom:
"Amikor egy játékost úgy hajítanak ki, hogy garantált, élő szerződése van és 48óráig a kutyának nem kell ezzel a szerződéssel, akkor utána teljesen szabadon igazolható lesz. A régi csapat a full összeggel tartozik neki és ebből nem jön le az új csapattól kapott pénze, mint anno az amnesty esetében, hanem a kettőt együtt kapja. DE...
Van egy aprónak tűnő szabály, ami később még könnyítheti a Pistons terheit és ezért NEM MINDEGY mennyiért ír alá Smith.
A 'set-off' szabály annyit jelent, hogy ha egy ilyen helyzetbe került játékos bármilyen profi csapathoz aláír (legyen akárhol a világon), akkor az új fizetése és az aktuális 1éves vet min. közötti különbség felével csökken a régi fizuja.
Az 1éves vet min. most $816,482. Tehát ha Smith mondjuk (a könnyebb számolás miatt) aláír valahova $1,816,482-ért, akkor itt fél milliót spórolhat a Pistons. Smith így is kap plusz $1,316,482-t az eredeti Pistons fizujához képest, de mégsem mindent.
Ennek a következő években lesz nagyobb jelentősége, hiszen Smith a stretch provision miatt még 5évig lesz a csapat fizujában 5,4misiért. Viszont ha összeszedi magát és kap egy jobb szerződést, akkor ez még sokkal csökkenhet.
pl. ha '16/17-be kap egy 8misit, akkor abból lejön az akkori 1éves vet min. ($874,636) és a különbség fele 3,56millió, tehát a Pistons rengeteget spórolhat. És természetesen nem csak lóvéban, hanem sapka alatti helyben is, hiszen a fentiek mindkettőre vonatkoznak!
Tehát Smith legnagyobb drukkere innentől kezdve SVG!!!
Bazzani
Légyszi tudnál küldeni linket a sport1 Facebook csoportjához?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Élmény lesz nézni, ahogy ezt az enyhén szólva amúgy sem túl szimpatikus Rockets-t szétbarmolja 😀Duff
Mert mi a bajod a Rockets-l, hogy túl jók 😉 😛 ?
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az nba1.hu Pistons fórumáról másolom be ezt ide hátha ott nem olvassa mindenki. Josh Smith kivágásával kapcsolatban írták:
NEM 5,4milliót fogtok neki fizetni, hanem még kevesebbet!!!
Van egy szabály, amit úgy látom egyelőre kint is kevés szakíró vett észre. Mark Deeks-re is ráírtam, mert még ő is benézte. Ez a set-off, ami a CBA FAQ 66.pontjának 2.felében van leírva. Nyilván senki nem gondolta, hogy ennek egyszer jelentősége lesz, de SVG elolvasta a CBA-t 😉
A Sport 1 FB csoportba már leírtam, szóval csak átmásolom:
"Amikor egy játékost úgy hajítanak ki, hogy garantált, élő szerződése van és 48óráig a kutyának nem kell ezzel a szerződéssel, akkor utána teljesen szabadon igazolható lesz. A régi csapat a full összeggel tartozik neki és ebből nem jön le az új csapattól kapott pénze, mint anno az amnesty esetében, hanem a kettőt együtt kapja. DE...
Van egy aprónak tűnő szabály, ami később még könnyítheti a Pistons terheit és ezért NEM MINDEGY mennyiért ír alá Smith.
A 'set-off' szabály annyit jelent, hogy ha egy ilyen helyzetbe került játékos bármilyen profi csapathoz aláír (legyen akárhol a világon), akkor az új fizetése és az aktuális 1éves vet min. közötti különbség felével csökken a régi fizuja.
Az 1éves vet min. most $816,482. Tehát ha Smith mondjuk (a könnyebb számolás miatt) aláír valahova $1,816,482-ért, akkor itt fél milliót spórolhat a Pistons. Smith így is kap plusz $1,316,482-t az eredeti Pistons fizujához képest, de mégsem mindent.
Ennek a következő években lesz nagyobb jelentősége, hiszen Smith a stretch provision miatt még 5évig lesz a csapat fizujában 5,4misiért. Viszont ha összeszedi magát és kap egy jobb szerződést, akkor ez még sokkal csökkenhet.
pl. ha '16/17-be kap egy 8misit, akkor abból lejön az akkori 1éves vet min. ($874,636) és a különbség fele 3,56millió, tehát a Pistons rengeteget spórolhat. És természetesen nem csak lóvéban, hanem sapka alatti helyben is, hiszen a fentiek mindkettőre vonatkoznak!
Tehát Smith legnagyobb drukkere innentől kezdve SVG!!!

több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Élmény lesz nézni, ahogy ezt az enyhén szólva amúgy sem túl szimpatikus Rockets-t szétbarmolja 😀
több mint 9 éve
nigga hering Green Bay Packers 28
Josh Smith-t kivágta a Pistons. Na melyik csapat teszi tönkre a saját szezonját a leigazolásával 😀 Reméljük nem a Kings.Duff
Majd a Knicks lesz 😀 ott Melon kívűl úgy is levitézlett vagy túlfizett emberek játszanak.nigga hering
xDgaben
Jó Melo is túlvanfizetve, de szerintem a játéka ér évi 18millát, de mondjuk Stoudemire 24! millát visz haza és mit csinált a knicksbe? Szinte semmit kb 3-4 millát érne most, vagy Bargnani 15milla asszem közben ő 2ér és a cserepadon ül.Phil Jackson nehéz helyzetbe van. De Melo szerintem az egyik legjobb az NBAbe, csak most nyáron elcseszte h nem a bullsba ment.nigga hering
nekem nem hiányzik
az öreg Phil-nek meg kell pár év míg kitakarít, de végig viszigaben
Most majd nyáron lesz +24millája a sapi alatt a nyáron+1 top10 draft cetlije valszeg. Abból a pénzből már neves FAkat igazolhat (jövő nyáron nem is lesz belőlük hiány) szóval szerintem a knicksnél nagy változások lesznek (főleg ha Marc Gasol hozzájuk igazol)