OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nyilván, mert ez nettó hülyeség, de a kritika is egy olyan országból, ahol a káromkodás már nem szleng, hanem a köznyelv része...jjncaa
tehát azért, mert szar helyen élünk, nem kéne tudomást venni róla, hogy egy jobb helyen az attitűdből adódóan sokan megbélyegeznek valakit azért, mert jó abban, amit csinál?Szobi22
Ezt nem tudom, hogy szűrted le az írásomból, de ebben a témában akkor sincs okunk és jogunk kritizálni...jjncaa
bocsánat, akkor nem értettem jól, amit írtál. viszont azt sem értem, hogy miért ne lenne. már csak azért is, mert ott "minden jobb". mert -bár nem hinném, hogy így értelmezted- ez a részemről nem egy "amerikaszarahogyvan" típusú dolog volt, csak erre a számomra nagyon visszatetsző jelenségre egy újabb példa

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Nyilván, mert ez nettó hülyeség, de a kritika is egy olyan országból, ahol a káromkodás már nem szleng, hanem a köznyelv része...jjncaa
tehát azért, mert szar helyen élünk, nem kéne tudomást venni róla, hogy egy jobb helyen az attitűdből adódóan sokan megbélyegeznek valakit azért, mert jó abban, amit csinál?Szobi22
Ezt nem tudom, hogy szűrted le az írásomból, de ebben a témában akkor sincs okunk és jogunk kritizálni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nyilván, mert ez nettó hülyeség, de a kritika is egy olyan országból, ahol a káromkodás már nem szleng, hanem a köznyelv része...jjncaa
tehát azért, mert szar helyen élünk, nem kéne tudomást venni róla, hogy egy jobb helyen az attitűdből adódóan sokan megbélyegeznek valakit azért, mert jó abban, amit csinál?

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
tényleg, annyira szánalmas ez az álszentség:  comment.blog.hu/2012/10/20/basszameg_mondta_tom_hanks_a_tevebenSzobi22
De élnék én ebben a kurva szar világban 😊 (a kommentek is csodálatosak)jjncaa
azért ezt a cikket linkeltem, mert nem volt kedvem tovább keresgélni róla, az a lezáró mondat tényleg vicces, a kommenteket meg alap, hogy nem olvasom el. ettől függetlenül a jelenség létezik, és azt nevetségesnek tartomSzobi22
Nyilván, mert ez nettó hülyeség, de a kritika is egy olyan országból, ahol a káromkodás már nem szleng, hanem a köznyelv része...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
tényleg, annyira szánalmas ez az álszentség:  comment.blog.hu/2012/10/20/basszameg_mondta_tom_hanks_a_tevebenSzobi22
De élnék én ebben a kurva szar világban 😊 (a kommentek is csodálatosak)jjncaa
azért ezt a cikket linkeltem, mert nem volt kedvem tovább keresgélni róla, az a lezáró mondat tényleg vicces, a kommenteket meg alap, hogy nem olvasom el. ettől függetlenül a jelenség létezik, és azt nevetségesnek tartom

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
tényleg, annyira szánalmas ez az álszentség:  comment.blog.hu/2012/10/20/basszameg_mondta_tom_hanks_a_tevebenSzobi22
De élnék én ebben a kurva szar világban 😊 (a kommentek is csodálatosak)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
tényleg, annyira szánalmas ez az álszentség:  comment.blog.hu/2012/10/20/basszameg_mondta_tom_hanks_a_teveben

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Tessenek gyönyörködni a természetben, és nem rombolni, hanem óvni azt;
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Ritkán járok villamossal, de ha tudom, hogy az állatkertből eltávra is így járnak a kabalaállatok, majd gyakrabban fogok.

Sobri Jóska
Metrón láttam már savezt ősi hun (?) fejfedővel, hajviselettel és valami sas-félével... Nem emlékszem, mert ölyvnek nem volt elég testes, sólyomnak nagy volt, sz'al vmi sas lehetett talán, mert nem barna réti héja volt😀kishaszi
a leírás eleje alapján valószínűleg turul lehetett 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Wow, leégett a Big Tex, kissé brutál kép
 twitter.com/mkelly007/status/259325017668595712/photo/1


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Az ezoterikus vonatkozás, de még inkább az utolsó mondat miatt talán inkább a viccek között lenne a helye.

Psychic Claims That Steve Jobs Isn’t Having A Nice Afterlife

 newsfeed.time.com/2012/10/18/psychic-claims-that-steve-jobs-isnt-having-a-nice-afterlife/

"Barely a year after Steve Jobs passed away, a psychic is claiming that she’s in contact with the co-founder of Apple, and that all is apparently not rosy.

Reverend Betsy Cohen — named one of “New York’s top 10 psychics” by the extremely unscientific website of pyschic Cynthia Becker — sat down recently with Vice magazine’s Motherboard tech site in an attempt to get in touch with the deceased tech mogul’s spirit.

The results were, er, illuminating. The good news for Jobs is that he’s “not in hell.” The not so good news? Cohen said “he’s had to do a lot of reviewing of his life. Right now he knows the lesson he has to learn, but he hasn’t learned it yet.” Even more worrisome for Jobs is that “he’s trying to get out of this man-made hell that he’s in,” which makes it sound slightly as if he’s been reincarnated as a Foxconn employee."
Szabler
En Mac er basert på verdens mest avanserte operativsystem, og er like brukervennlig som den er kraftig. Den leveres med programmer som elevene kan lage fantastiske prosjekter med. Og du kan gjøre enda mer med iWork, Pro-programmer og Snow Leopard Server.
Hvem som helst kan lage en større skjerm. Men hvis størrelse er den eneste målestokken , får du en telefon som føles for stor og uhåndterlig. iPhone 5 har en 4 tommers skjerm som er laget på riktig måte: Ja, den er større. Men bredden er den samme som på iPhone 4S. Dermed kan alt du alltid har gjort med én hånd, som å skrive på tastaturet, fortsatt gjøres med bare én hånd – på en større skjerm som viser deg mer av nettsiden. Mer av innboksen. Flere hendelser i kalenderen. Til og med flere apper på Hjem-skjermen.

több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Az ezoterikus vonatkozás, de még inkább az utolsó mondat miatt talán inkább a viccek között lenne a helye.

Psychic Claims That Steve Jobs Isn’t Having A Nice Afterlife

 newsfeed.time.com/2012/10/18/psychic-claims-that-steve-jobs-isnt-having-a-nice-afterlife/

"Barely a year after Steve Jobs passed away, a psychic is claiming that she’s in contact with the co-founder of Apple, and that all is apparently not rosy.

Reverend Betsy Cohen — named one of “New York’s top 10 psychics” by the extremely unscientific website of pyschic Cynthia Becker — sat down recently with Vice magazine’s Motherboard tech site in an attempt to get in touch with the deceased tech mogul’s spirit.

The results were, er, illuminating. The good news for Jobs is that he’s “not in hell.” The not so good news? Cohen said “he’s had to do a lot of reviewing of his life. Right now he knows the lesson he has to learn, but he hasn’t learned it yet.” Even more worrisome for Jobs is that “he’s trying to get out of this man-made hell that he’s in,” which makes it sound slightly as if he’s been reincarnated as a Foxconn employee."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
ez a hír annyira magyar, hogy elmondani nem lehet 😀
 hvg.hu/Tudomany/20121018_nav_warezszerverkristof
majdnem elsírtam magam, akkorát röhögtem mikor megláttam 😀Amadeus91
Azt a szakértelmet soha nem fogják megfizetni. Hogyisne, hogy egy "technikus" többet keressen, mint az osztályvezető úr?
Mondjuk minden vonalon ez van.
"Mit keres Oszkó Péter a WizzAir-ben?"

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ritkán járok villamossal, de ha tudom, hogy az állatkertből eltávra is így járnak a kabalaállatok, majd gyakrabban fogok.
Sobri Jóska
Metrón láttam már savezt ősi hun (?) fejfedővel, hajviselettel és valami sas-félével... Nem emlékszem, mert ölyvnek nem volt elég testes, sólyomnak nagy volt, sz'al vmi sas lehetett talán, mert nem barna réti héja volt😀kishaszi
Aztán mennyi a pótdíj a ragadozómadárra? 😀Höri
Nincs hivatalos szám, mert még semelyik ellenőrnek nem sikerült behajtani egy fillért sem a tulajokon😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ritkán járok villamossal, de ha tudom, hogy az állatkertből eltávra is így járnak a kabalaállatok, majd gyakrabban fogok.
Sobri Jóska
Metrón láttam már savezt ősi hun (?) fejfedővel, hajviselettel és valami sas-félével... Nem emlékszem, mert ölyvnek nem volt elég testes, sólyomnak nagy volt, sz'al vmi sas lehetett talán, mert nem barna réti héja volt😀kishaszi
Aztán mennyi a pótdíj a ragadozómadárra? 😀Höri
Simán felvehetnék ezt is a listára. Mondjuk már a szállítható poggyászok meghatározása is vicces: Minden utas legfeljebb 2 db 40x50x80 vagy 2 db 20x20x200 cm méretet meg nem haladó, tömegénél fogva egy személy által hordozható, a fel- és leszállást nem akadályozó kézipoggyászt, illetve 1 db szánkót, 1 pár sílécet, 1 köteg becsomagolt facsemetét, 1 db gyermekkocsit, 1 db kerekes széket szállíthat díjtalanul.

Csak a leggyakoribb esetekre térnek ki sajnos. 😀

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
ez a hír annyira magyar, hogy elmondani nem lehet 😀
 hvg.hu/Tudomany/20121018_nav_warezszerverkristof
majdnem elsírtam magam, akkorát röhögtem mikor megláttam 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ritkán járok villamossal, de ha tudom, hogy az állatkertből eltávra is így járnak a kabalaállatok, majd gyakrabban fogok.
Sobri Jóska
Metrón láttam már savezt ősi hun (?) fejfedővel, hajviselettel és valami sas-félével... Nem emlékszem, mert ölyvnek nem volt elég testes, sólyomnak nagy volt, sz'al vmi sas lehetett talán, mert nem barna réti héja volt😀kishaszi
Aztán mennyi a pótdíj a ragadozómadárra? 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ez a hír annyira magyar, hogy elmondani nem lehet 😀
 hvg.hu/Tudomany/20121018_nav_warezszerver
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ritkán járok villamossal, de ha tudom, hogy az állatkertből eltávra is így járnak a kabalaállatok, majd gyakrabban fogok.

Sobri Jóska
Metrón láttam már savezt ősi hun (?) fejfedővel, hajviselettel és valami sas-félével... Nem emlékszem, mert ölyvnek nem volt elég testes, sólyomnak nagy volt, sz'al vmi sas lehetett talán, mert nem barna réti héja volt😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Ritkán járok villamossal, de ha tudom, hogy az állatkertből eltávra is így járnak a kabalaállatok, majd gyakrabban fogok.


több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Meghalt Komár Laci, a Király nyugosztalja.

 index.hu/napirajz/2012/10/17/viszlat_laci/?fb_action_ids=10151210104329901&fb_action_types=og.recommends&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%2210151210104329901%22%3A541568495859336%7D&action_type_map=%7B%2210151210104329901%22%3A%22og.recommends%22%7D&action_ref_map=%5B%5DDzsokijuing
Ez olyan jó rajz, hogy így csak többen látják:


több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 133 — Saturday Night Lights
Meghalt Komár Laci, a Király nyugosztalja.

 index.hu/napirajz/2012/10/17/viszlat_laci/?fb_action_ids=10151210104329901&fb_action_types=og.recommends&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%2210151210104329901%22%3A541568495859336%7D&action_type_map=%7B%2210151210104329901%22%3A%22og.recommends%22%7D&action_ref_map=%5B%5D

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
az eredeti felvétel Felix tegnapelőtti ugrásáról



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
itt mki Degec lakosa? 😀

|
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
látszik, hogy hajnalban meccset néztem, sorry all 😀JC6
irány a Bye Week tesó? 😀Amadeus91
egy hetes szabim jön a fórumon, mert ez a pöcs válogatott 6 pontot hozott a konyhára

😀JC6
Ha tudnád mennyit dolgoztunk rajta 😉, miért világít a zöld lámpád 😀?