OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nem tudom,hogy hol van az a topic de mivel nem találom ide rakom 😀 Ma Nyíregyházán fél 2 fele kijárkált Michigan States pulcsiban ? 😀

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
nesztek e 😀JC6
Letelt?
Már?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nesztek e 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tenorx
nem önkéntes magánzárkában van a válogatottmeccses fogadás miatt?sutianap
dede 😊Divat
saztán rájön mennyivel könyebb így az élete 😉sutianap
kizárt, sztem már legalább 50+ hsz van neki előnézetbe! 😀Divat
biztos kapunk lájkot mi is! RememberofCuJoSix!sutianap
szerencse h diszlájk nincs! 😉

|
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
tenorx
nem önkéntes magánzárkában van a válogatottmeccses fogadás miatt?sutianap
dede 😊Divat
saztán rájön mennyivel könyebb így az élete 😉sutianap
kizárt, sztem már legalább 50+ hsz van neki előnézetbe! 😀Divat
biztos kapunk lájkot mi is! RememberofCuJoSix!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tenorx
nem önkéntes magánzárkában van a válogatottmeccses fogadás miatt?sutianap
dede 😊Divat
saztán rájön mennyivel könyebb így az élete 😉sutianap
kizárt, sztem már legalább 50+ hsz van neki előnézetbe! 😀

|
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
tenorx
nem önkéntes magánzárkában van a válogatottmeccses fogadás miatt?sutianap
dede 😊Divat
saztán rájön mennyivel könyebb így az élete 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
csak nekem hiányzik JC6 kollega? 😕

mondjuk legalább nem tud egyszerre lájkolgatni Mozartal... 😀Divat
Miért, mi van vele?tenorx
nem önkéntes magánzárkában van a válogatottmeccses fogadás miatt?sutianap
dede 😊

|
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
csak nekem hiányzik JC6 kollega? 😕

mondjuk legalább nem tud egyszerre lájkolgatni Mozartal... 😀Divat
Miért, mi van vele?tenorx
nem önkéntes magánzárkában van a válogatottmeccses fogadás miatt?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
csak nekem hiányzik JC6 kollega? 😕

mondjuk legalább nem tud egyszerre lájkolgatni Mozartal... 😀Divat
Miért, mi van vele?
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Megint kiderült, hogy több college meccset kellene néznem. 😀

(A szokásosnál dúskeblűbb) Natalie Portman és Michael Fassbender a Texas-Baylor meccs alatt fogatott 1 jelenetet egy készülő Terrence Malick filmhez.iktriad
Pont be akartam írni, hogy Höri lájkját várom. Meg a sportszelepes beszólást😛PPPP

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
csak nekem hiányzik JC6 kollega? 😕

mondjuk legalább nem tud egyszerre lájkolgatni Mozartal... 😀

|
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Toy Story
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valaki tudna nekem dobni mailba egy meghívót ide?  onlinetvkeresre.eu
Nem igazán megy a reg 😀Toca
Ment PM. (nem a Manning)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Valaki tudna nekem dobni mailba egy meghívót ide?  onlinetvkeresre.eu
Nem igazán megy a reg 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megint kiderült, hogy több college meccset kellene néznem. 😀

(A szokásosnál dúskeblűbb) Natalie Portman és Michael Fassbender a Texas-Baylor meccs alatt fogatott 1 jelenetet egy készülő Terrence Malick filmhez.
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 570 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Joó Abigél megmutatta a térdéből kivett porcot az Esti Showderben. Durva...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Where the wild things are helyett Where the internet lives...
 www.google.com/about/datacenters/gallery/#/

Bámulatos galéria


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950


remek 4 részes amatőr sorozat, amerikai turista.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Én csak a cikk létjogosultságát kérdőjeleztem meg, egy véleményvezér blog foglalkozhatna ennél mélyenszántóbb problémákkal isjjncaa
szerintem egy tévével és médiával foglalkozó blogon abszolút van helye egy ilyennek. szerinted mi az, amiről pl írniuk kellett volna?Szobi22
Legközelebb arról fog írni, hogy miért hordanak csadort az arab nők vagy miért van annyi énekes-táncos jelenet egy indiai műsorban? Igen, az amerikaiak borzasztó prűdek, sőt álszentek, a mi értékrendünk szerint, de az egy másik kultúra, és azt sem sikerült még bizonyítani, hogy a médiában megengedett explicit nyelvezet a helyes út...jjncaa
Egyébként itthon igenis érdekes arról írni, hogy miért hordanak csadort az arab nők vagy miért van annyi énekes-táncos jelenet egy indiai műsorban, pont azért, mert más kultúra, és nem keni-vágja mindenki.
Sobri Jóska
Végülis igen, akkor érdekes lehet írni az amerikai prüdériáról is, csak nem ebben a hangnemben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Én csak a cikk létjogosultságát kérdőjeleztem meg, egy véleményvezér blog foglalkozhatna ennél mélyenszántóbb problémákkal isjjncaa
szerintem egy tévével és médiával foglalkozó blogon abszolút van helye egy ilyennek. szerinted mi az, amiről pl írniuk kellett volna?Szobi22
Legközelebb arról fog írni, hogy miért hordanak csadort az arab nők vagy miért van annyi énekes-táncos jelenet egy indiai műsorban? Igen, az amerikaiak borzasztó prűdek, sőt álszentek, a mi értékrendünk szerint, de az egy másik kultúra, és azt sem sikerült még bizonyítani, hogy a médiában megengedett explicit nyelvezet a helyes út...jjncaa
Egyébként itthon igenis érdekes arról írni, hogy miért hordanak csadort az arab nők vagy miért van annyi énekes-táncos jelenet egy indiai műsorban, pont azért, mert más kultúra, és nem keni-vágja mindenki.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Én csak a cikk létjogosultságát kérdőjeleztem meg, egy véleményvezér blog foglalkozhatna ennél mélyenszántóbb problémákkal isjjncaa
szerintem egy tévével és médiával foglalkozó blogon abszolút van helye egy ilyennek. szerinted mi az, amiről pl írniuk kellett volna?Szobi22
Legközelebb arról fog írni, hogy miért hordanak csadort az arab nők vagy miért van annyi énekes-táncos jelenet egy indiai műsorban? Igen, az amerikaiak borzasztó prűdek, sőt álszentek, a mi értékrendünk szerint, de az egy másik kultúra, és azt sem sikerült még bizonyítani, hogy a médiában megengedett explicit nyelvezet a helyes út...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én csak a cikk létjogosultságát kérdőjeleztem meg, egy véleményvezér blog foglalkozhatna ennél mélyenszántóbb problémákkal isjjncaa
szerintem egy tévével és médiával foglalkozó blogon abszolút van helye egy ilyennek. szerinted mi az, amiről pl írniuk kellett volna?

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Nyilván, mert ez nettó hülyeség, de a kritika is egy olyan országból, ahol a káromkodás már nem szleng, hanem a köznyelv része...jjncaa
tehát azért, mert szar helyen élünk, nem kéne tudomást venni róla, hogy egy jobb helyen az attitűdből adódóan sokan megbélyegeznek valakit azért, mert jó abban, amit csinál?Szobi22
Ezt nem tudom, hogy szűrted le az írásomból, de ebben a témában akkor sincs okunk és jogunk kritizálni...jjncaa
bocsánat, akkor nem értettem jól, amit írtál. viszont azt sem értem, hogy miért ne lenne. már csak azért is, mert ott "minden jobb". mert -bár nem hinném, hogy így értelmezted- ez a részemről nem egy "amerikaszarahogyvan" típusú dolog volt, csak erre a számomra nagyon visszatetsző jelenségre egy újabb példaSzobi22
Én csak a cikk létjogosultságát kérdőjeleztem meg, egy véleményvezér blog foglalkozhatna ennél mélyenszántóbb problémákkal is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nyilván, mert ez nettó hülyeség, de a kritika is egy olyan országból, ahol a káromkodás már nem szleng, hanem a köznyelv része...jjncaa
tehát azért, mert szar helyen élünk, nem kéne tudomást venni róla, hogy egy jobb helyen az attitűdből adódóan sokan megbélyegeznek valakit azért, mert jó abban, amit csinál?Szobi22
Ezt nem tudom, hogy szűrted le az írásomból, de ebben a témában akkor sincs okunk és jogunk kritizálni...jjncaa
bocsánat, akkor nem értettem jól, amit írtál. viszont azt sem értem, hogy miért ne lenne. már csak azért is, mert ott "minden jobb". mert -bár nem hinném, hogy így értelmezted- ez a részemről nem egy "amerikaszarahogyvan" típusú dolog volt, csak erre a számomra nagyon visszatetsző jelenségre egy újabb példa