OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
nem tudom felbukkantak-e már itt valamelyik topicban ezek a képek , de nagyon jók!

 index.hu/nagykep/2012/10/19/itt_lakik_az_internet/
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Régi fórumos Móka Miki küldte nekem arckönyvön:
süti
Mondjuk ez Lakatos Bence, lánykorában. 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante


A czigány

Vajda Péter: Nemzeti képes ábéczé, olvasó és mulattató könyv, magyar szorgalmas fiúk és leányok számára

Pest, 1842


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Ahogy én is utaltam rá, a gond nem az eltaknyolás, hanem arra hajaz ez a film, amikor érzéketlen, tuskó agyhalottak fogyatékos embereket produkáltatnak.
Itt a második gát után valakinek (leginkább a tesitanárnak, vagy bármely felnőttnek a környéken) oda kellett volna menni a leányzóhoz, átkarolni a vállát, és annyit mondani: "hagyd a picsába, hülyeség az egész, ne eröltessók, nem akarsz te kárluiz lenni, ne is törődj vele, reméljük nem fáj, gyere, üljünk le kicsit odébb".
De nem ez történt, hagyták teljesen értelmetlenül szerencsétlenkedni.
Óriási csattanós picsánrugás mindazoknak akiknek köszönhetően ez megtörténhetett.Sobri Jóska
ha egy fogyatékos ember képességeinek határait feszegeti, az becsülendő, ha viszont egy "ép" erőlteti a végletekig, amiben fogyatékos, az szánalomra méltó, ennyi a történet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
na ezért respect:  index.hu/video/2012/11/11/ha_cselezunk_ugyse_latja_senki/

Toca: nem azzal van itta gond, hogy nem tudja valaki elsőre végigcsinálni. csak taláűn először nem ártana megtanulni, hogy jut át egy gáton. ja igen, és tökre köszi, ha valaki elmagyarázza nekem miről szól a sport, a kitartás és az akarat, mert én ugye nem tudom

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 649 — Vikings fan
(...) el is taknyolt egy párszor, de csak végigvitte.Amadeus91
Gogo
Hülyék vagytok, le kellett volna baszni már két gát után mert hát mit próbálkozik tovább. A motiváció és a kitartás már szart sem ér!
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
(...) el is taknyolt egy párszor, de csak végigvitte.Amadeus91

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ugyammá fijug, sima fézbúkos poén, lementek a mezei futóversenyre azt megcsinálták a kis filmjüket, az epic aza lábnyújtás a háttérben.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Ahogy én is utaltam rá, a gond nem az eltaknyolás, hanem arra hajaz ez a film, amikor érzéketlen, tuskó agyhalottak fogyatékos embereket produkáltatnak.
Itt a második gát után valakinek (leginkább a tesitanárnak, vagy bármely felnőttnek a környéken) oda kellett volna menni a leányzóhoz, átkarolni a vállát, és annyit mondani: "hagyd a picsába, hülyeség az egész, ne eröltessók, nem akarsz te kárluiz lenni, ne is törődj vele, reméljük nem fáj, gyere, üljünk le kicsit odébb".
De nem ez történt, hagyták teljesen értelmetlenül szerencsétlenkedni.
Óriási csattanós picsánrugás mindazoknak akiknek köszönhetően ez megtörténhetett.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 960
A rövidgáthoz kell a legjobb mozgáskoordináció a futószámok közül, ha az ügyességit belevesszük akk kb. még a diszkosz, kalapács, magas, rúd ami hasonlóan kemény ilyen tekintetben, én pl. nem véletlen nem próbálkoztam vele sosem atlétikaedzésen 😊empty taxi
Ez így szép, de a csajnak semmi köze nemhogy a gáthoz, hanem magához az atlétikához (vagy bármihez, ami futást igényel), szimplán nincs megfelelő mozgáskoordinációja és innentől kezdve ez edzői hiba, alapok nélkül küldeni valakit egy komplex futómozgást igénylő versenyre/felmérőrepc_x
én sem születtem tornásznak, de azért megcsináltam a korlátot, gyűrűt...Amadeus91
gátaztál valaha?empty taxi
kellett, az akkori tesi tanárom komolyan vette az atlétikát. Amúgy nem értem a fennakadásotokat. Nincs a csajnak köze hozzá, el is taknyolt egy párszor, de csak végigvitte. Az eltaknyolásból való felállás meg csak az élet szerves része.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Honnan kapták a cégek a nevüket:
 www.funnyjunk.com/funny_pictures/3111008/How+companies+got+their+names/
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
A rövidgáthoz kell a legjobb mozgáskoordináció a futószámok közül, ha az ügyességit belevesszük akk kb. még a diszkosz, kalapács, magas, rúd ami hasonlóan kemény ilyen tekintetben, én pl. nem véletlen nem próbálkoztam vele sosem atlétikaedzésen 😊empty taxi
Ez így szép, de a csajnak semmi köze nemhogy a gáthoz, hanem magához az atlétikához (vagy bármihez, ami futást igényel), szimplán nincs megfelelő mozgáskoordinációja és innentől kezdve ez edzői hiba, alapok nélkül küldeni valakit egy komplex futómozgást igénylő versenyre/felmérőrepc_x
én sem születtem tornásznak, de azért megcsináltam a korlátot, gyűrűt...Amadeus91
gátaztál valaha?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A rövidgáthoz kell a legjobb mozgáskoordináció a futószámok közül, ha az ügyességit belevesszük akk kb. még a diszkosz, kalapács, magas, rúd ami hasonlóan kemény ilyen tekintetben, én pl. nem véletlen nem próbálkoztam vele sosem atlétikaedzésen 😊empty taxi
Ez így szép, de a csajnak semmi köze nemhogy a gáthoz, hanem magához az atlétikához (vagy bármihez, ami futást igényel), szimplán nincs megfelelő mozgáskoordinációja és innentől kezdve ez edzői hiba, alapok nélkül küldeni valakit egy komplex futómozgást igénylő versenyre/felmérőrepc_x
én sem születtem tornásznak, de azért megcsináltam a korlátot, gyűrűt...Amadeus91
És nem ejtettél le közben semmit? Kalapács, csavarhúzó, dörzspapír....?? 😛
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 960
A rövidgáthoz kell a legjobb mozgáskoordináció a futószámok közül, ha az ügyességit belevesszük akk kb. még a diszkosz, kalapács, magas, rúd ami hasonlóan kemény ilyen tekintetben, én pl. nem véletlen nem próbálkoztam vele sosem atlétikaedzésen 😊empty taxi
Ez így szép, de a csajnak semmi köze nemhogy a gáthoz, hanem magához az atlétikához (vagy bármihez, ami futást igényel), szimplán nincs megfelelő mozgáskoordinációja és innentől kezdve ez edzői hiba, alapok nélkül küldeni valakit egy komplex futómozgást igénylő versenyre/felmérőrepc_x
én sem születtem tornásznak, de azért megcsináltam a korlátot, gyűrűt...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
A rövidgáthoz kell a legjobb mozgáskoordináció a futószámok közül, ha az ügyességit belevesszük akk kb. még a diszkosz, kalapács, magas, rúd ami hasonlóan kemény ilyen tekintetben, én pl. nem véletlen nem próbálkoztam vele sosem atlétikaedzésen 😊empty taxi
Ez így szép, de a csajnak semmi köze nemhogy a gáthoz, hanem magához az atlétikához (vagy bármihez, ami futást igényel), szimplán nincs megfelelő mozgáskoordinációja és innentől kezdve ez edzői hiba, alapok nélkül küldeni valakit egy komplex futómozgást igénylő versenyre/felmérőrepc_x
Abszolút igaz, bár ugye kb. HS korú lehet a lány és akk muszáj vmit sportolni az USA-ban és szerencsétlen lány vhogy az atlétikánál kötött ki és valóban edzői hiba így odaállítani vkit. Ráadásul szerencsétlennek ez azért pszichésen is szarul eshet pláne így h felkerült a netre a dolog.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
fetomyval mi a g.ci van?
catattack
kiment amerikába és tour managerkedik avrilnek

több mint 11 éve
catattack 3 520
fetomyval mi a g.ci van?
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
A rövidgáthoz kell a legjobb mozgáskoordináció a futószámok közül, ha az ügyességit belevesszük akk kb. még a diszkosz, kalapács, magas, rúd ami hasonlóan kemény ilyen tekintetben, én pl. nem véletlen nem próbálkoztam vele sosem atlétikaedzésen 😊empty taxi
Ez így szép, de a csajnak semmi köze nemhogy a gáthoz, hanem magához az atlétikához (vagy bármihez, ami futást igényel), szimplán nincs megfelelő mozgáskoordinációja és innentől kezdve ez edzői hiba, alapok nélkül küldeni valakit egy komplex futómozgást igénylő versenyre/felmérőre


több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
A rövidgáthoz kell a legjobb mozgáskoordináció a futószámok közül, ha az ügyességit belevesszük akk kb. még a diszkosz, kalapács, magas, rúd ami hasonlóan kemény ilyen tekintetben, én pl. nem véletlen nem próbálkoztam vele sosem atlétikaedzésen 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Én sajnálom szegény kis csajt.
EZ viszont epic ebben a témában:

😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
miért nem a viccekhez tetted?Szobi22
mert inkább szánalmas
eaglesmcnabb
En speciel kuldok neki egy hatalmas respectet hogy a 2. Gat utan nem hagyta a faszba es megha vegig is botladozott beert. Gondolom nem ilyen szarul gataz csak 1-2 belerugay utan mar lepni alig bir.Toca
a mozgásából itélve, nem egy sportoló, gondolom kötelező gyakorlat volt tesi óránbriareos
Bizony, sokkal inkább pedagógiai hiba ez, ha versenyre kényszerítik, ebben semmi öröme nem volt a csajnka, még a célba jutás után sem, szóval még csak nem is az, hogy riszpekt... Semmi követnivaló nincs ebben a videóban :/


több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
miért nem a viccekhez tetted?Szobi22
mert inkább szánalmas
eaglesmcnabb
En speciel kuldok neki egy hatalmas respectet hogy a 2. Gat utan nem hagyta a faszba es megha vegig is botladozott beert. Gondolom nem ilyen szarul gataz csak 1-2 belerugay utan mar lepni alig bir.Toca
a mozgásából itélve, nem egy sportoló, gondolom kötelező gyakorlat volt tesi órán

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 649 — Vikings fan
miért nem a viccekhez tetted?Szobi22
mert inkább szánalmas
eaglesmcnabb
En speciel kuldok neki egy hatalmas respectet hogy a 2. Gat utan nem hagyta a faszba es megha vegig is botladozott beert. Gondolom nem ilyen szarul gataz csak 1-2 belerugay utan mar lepni alig bir.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Régi fórumos Móka Miki küldte nekem arckönyvön:
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
eaglesmcnabb
Sírok 😀 😀