OFF topik

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
A win 8 elsősorban érintőképernyős mobil platformokra lett kitalálva. Egérrel nekem elsőre kifejezetten kényelmetlen kezelni, márpedig ahhoz amihez én használom a laptopot, arra alkalmatlan a tablet és a smartphone. A hibrid laptopoknál majd adok neki még egy esélyt, de nekem eddig nagyon nem jön be a metro dizájn. (bár nekem még csak releasecandidate-hez volt szerencsém, de maga a kinézet asszem nem sokat változott)

Viszont ez csak design, maga az operációs rendszer attól jó, mind performancia, mind megbízhatóság terén. Csak máshogy néz ki, szokatlan, még nem tudják használni, ezért leszarozzák.
Emlékszem amikor bejött az office 2007, mennyien szarozták, mert nem voltak hozzászokva, ma már el se tudom képzelni, h hogy lehetett office2003-mat használni.

Én saját PC egyelőre nem szerzem be, de karácsonyra veszek smartfone-t az csakis winphone alapú lesz.
Aki nyitott az újdonságokra, annak mindenképp ajánlom, aki kicsit begyepesedett vagy technofób, annak nem.

btw: a metro az majdnem teljesen kiölhető belőle, ha ügyesen testre szabod még akár lehet h nem is lesz annyira csúnya, és a metro-s appok nagyon gyorsan el fognak terjedni, bárki írhat és oszthat meg

A Win9 is várhatóan ezt az utat fogja követni, szóval érdemes barátkozni a felülettel, mert minden második tényleg jó, szóval... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Hány éve megy már ez a szöveg, hogy nah majd most jön a pingvin? PC-n teljesen sansztalanok szerintem még mindig. Mondom ezt úgy, hogy az előzetes videók és írások alapján a 8 felülete nekem is inkább csak érintőképernyőn tűnik értelmes ötletnek, de úgyis megszokják az emberek majd.Schleck
Csak eddig a Valve se akarta a játékait Linux alá készíteni... Az meg, hogy mi lesz a nyerő úgyis majd a sok warezos fogja eldönteni. Azzal meg sokra megy a Win 8, hogy gyorsabban bootol, amikor olyan az egész mint egy mobil alkalmazás...

Mindenesetre a Windows is olyan, mint a Star Trek filmek; jó és szar váltakozik. Csak míg a ST esetében a páros, addig a Windows esetében a páratlanok a jobbak (vagy fordítva?).süti
Van páratlan, de jó Star Trek movie.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hány éve megy már ez a szöveg, hogy nah majd most jön a pingvin? PC-n teljesen sansztalanok szerintem még mindig. Mondom ezt úgy, hogy az előzetes videók és írások alapján a 8 felülete nekem is inkább csak érintőképernyőn tűnik értelmes ötletnek, de úgyis megszokják az emberek majd.Schleck
Csak eddig a Valve se akarta a játékait Linux alá készíteni... Az meg, hogy mi lesz a nyerő úgyis majd a sok warezos fogja eldönteni. Azzal meg sokra megy a Win 8, hogy gyorsabban bootol, amikor olyan az egész mint egy mobil alkalmazás...

Mindenesetre a Windows is olyan, mint a Star Trek filmek; jó és szar váltakozik. Csak míg a ST esetében a páros, addig a Windows esetében a páratlanok a jobbak (vagy fordítva?).
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem egy nagy kalad. Első oszlopban 3 név. Második oszlopban a hét napjai, ismétlődnek, 3. oszlopban reggel, dél, este, 4. oszlop számok. A három feltételnek megfelelő számokat összeadod. összetett HA függvénybe ágyazott SZUM fügvénnyel próbálkoztam, mérsékelt sikerrel.füligjimmy
valahogy így kellene, de szerintem a leírásod nagyon egysíkra vezető, és így csak azt lehet mondani, hogy így-így😀, végső esetben töltsd fel valahova a táblát (ha publikus), és rakd be ide | vaagy küldd el pmbe a linket és vetek rá egy pillantást | sapka
SZUMHATÖBB. megadom az összegtartományt, a kritériumokat, oszt csocsi. Bazzeg, migrént kaptam

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Nem egy nagy kalad. Első oszlopban 3 név. Második oszlopban a hét napjai, ismétlődnek, 3. oszlopban reggel, dél, este, 4. oszlop számok. A három feltételnek megfelelő számokat összeadod. összetett HA függvénybe ágyazott SZUM fügvénnyel próbálkoztam, mérsékelt sikerrel.füligjimmy
valahogy így kellene, de szerintem a leírásod nagyon egysíkra vezető, és így csak azt lehet mondani, hogy így-így😀,
egyébként mi a szösz ez a 3 feltételnek megfelelő számokat összeadod, milyen számok/értékek vannak nevekhez és napokhoz rendelve?😊
végső esetben töltsd fel valahova a táblát (ha publikus), és rakd be ide | vaagy küldd el pmbe a linket és vetek rá egy pillantást |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Excelben kéne egy kis segítség. Bevállaltam hogy segítek felkészülni az egyik unokahugomnak, oszt nem tudok semmit 😀 Ha van 4 oszlopom, és a 4. oszlopban azokat a számokat szeretném összeadni, amelyek a másik három oszlopban bizonyos felételeket teljesítenek, azt hogyan kell? Beágyazott És, Ha függvények?

példa: szeretném összeadni, ki mikor mennyit költött a menzán, és a feltételem, hogy PISTIKE, KEDD, REGGEL, mellette az összeg. Valaki? Akárki? Senki?füligjimmy
ehhez látni kéne a táblázatot magátAmadeus91
Nem egy nagy kalad. Első oszlopban 3 név. Második oszlopban a hét napjai, ismétlődnek, 3. oszlopban reggel, dél, este, 4. oszlop számok. A három feltételnek megfelelő számokat összeadod. összetett HA függvénybe ágyazott SZUM fügvénnyel próbálkoztam, mérsékelt sikerrel.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Excelben kéne egy kis segítség. Bevállaltam hogy segítek felkészülni az egyik unokahugomnak, oszt nem tudok semmit 😀 Ha van 4 oszlopom, és a 4. oszlopban azokat a számokat szeretném összeadni, amelyek a másik három oszlopban bizonyos felételeket teljesítenek, azt hogyan kell? Beágyazott És, Ha függvények?

példa: szeretném összeadni, ki mikor mennyit költött a menzán, és a feltételem, hogy PISTIKE, KEDD, REGGEL, mellette az összeg. Valaki? Akárki? Senki?füligjimmy
ehhez látni kéne a táblázatot magát

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Excelben kéne egy kis segítség. Bevállaltam hogy segítek felkészülni az egyik unokahugomnak, oszt nem tudok semmit 😀 Ha van 4 oszlopom, és a 4. oszlopban azokat a számokat szeretném összeadni, amelyek a másik három oszlopban bizonyos felételeket teljesítenek, azt hogyan kell? Beágyazott És, Ha függvények?

példa: szeretném összeadni, ki mikor mennyit költött a menzán, és a feltételem, hogy PISTIKE, KEDD, REGGEL, mellette az összeg. Valaki? Akárki? Senki?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
 www.origo.hu/techbazis/20121106-nyugdijba-kuldi-a-microsoft-a-messengert.html

RIP MSN (mikor még nem volt facebook és az msn+myvip combóval ment az élet)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na majd "megveszem" aztán kiderül. Azt máshonnan is hallottam, hogy kicsivel gyorsabb, no meg azt is, hogy voltak vele kompatibilitási gondjai néhány játéknál...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Azért az elgondolkodtató, mikor olyan nagy nevek, mint Newell vagy Carmack konkrétan nyíltan leszarozzák a Win 8-at. 😉 Pingvin uralom lesz itten hamarosan gyerekek.
süti
Hány éve megy már ez a szöveg, hogy nah majd most jön a pingvin? PC-n teljesen sansztalanok szerintem még mindig. Mondom ezt úgy, hogy az előzetes videók és írások alapján a 8 felülete nekem is inkább csak érintőképernyőn tűnik értelmes ötletnek, de úgyis megszokják az emberek majd.Schleck
a "hagyományos" asztal is megmaradt amúgy, 7-ről mondjuk én sem forszíroznám a váltást, de érezhetően gyorsabb, bár vannak gyerekbetegségei, az biztos (kétszer kellett pl. feltelepítenem a chrome-os bővítményeket, egyszer külön a metro felületen...)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért az elgondolkodtató, mikor olyan nagy nevek, mint Newell vagy Carmack konkrétan nyíltan leszarozzák a Win 8-at. 😉 Pingvin uralom lesz itten hamarosan gyerekek.
süti
Hány éve megy már ez a szöveg, hogy nah majd most jön a pingvin? PC-n teljesen sansztalanok szerintem még mindig. Mondom ezt úgy, hogy az előzetes videók és írások alapján a 8 felülete nekem is inkább csak érintőképernyőn tűnik értelmes ötletnek, de úgyis megszokják az emberek majd.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
win8, potom 9 ezerért 😊 elsőre tetszikjjncaa
Azt hogy sikerült úgy beszerezni?Asbee
 windows.microsoft.com/hu-HU/windows/buy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azért az elgondolkodtató, mikor olyan nagy nevek, mint Newell vagy Carmack konkrétan nyíltan leszarozzák a Win 8-at. 😉 Pingvin uralom lesz itten hamarosan gyerekek.

Meg talán az Apple (?) volt aki perelte is, mert Win 8-ban is "csempe" megnevezés volt az új kinézetnek. 😀 Sok multi se tud már mit kezdeni a szabadidejével...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
win8, potom 9 ezerért 😊 elsőre tetszikjjncaa
Azt hogy sikerült úgy beszerezni?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan

Nagyon jó szemléltető videó a Japánban 2011-ben történt cunami pusztításáról. Tipikus before&after vidi, de durva a különbség....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
win8, potom 9 ezerért 😊 elsőre tetszikjjncaa
Kevesebb vasat zabál mint a Win7, már ezért is megéri. De a hálózat kezelése szerintem az eddigi Windowsok közül a legjobb.apeszos
Sok kritikus vélemény lesz, az biztos, de nekem nagyon bejön ez a metro felület 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
win8, potom 9 ezerért 😊 elsőre tetszikjjncaa
Kevesebb vasat zabál mint a Win7, már ezért is megéri. De a hálózat kezelése szerintem az eddigi Windowsok közül a legjobb.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
win8, potom 9 ezerért 😊 elsőre tetszik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.technet.hu/hir/20121104/fizikai_fajdalmat_okoz_a_matematika/



"My brain hurts" by Monty Phyton:
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A 40 leglenyűgözőbb természetfotó:
 www.pxleyes.com/blog/2011/05/the-40-most-spectacular-and-mindblowing-photos-of-nature/
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.kommenthuszar.com/pic/kh_1316541238_fiu-lany.png

Hát, valahogy így. 😀 :S
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Másnak is behalt a YouTube?

Internal Server Error. Közben megjavult...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
ez olyan sok szinten wtf, hogy itt a helye szerintem
Szobi22



4-sről nekem mindig az fog eszembe jutni, amit a BME-s vegyész barátnőm mondott vala, hogy még egy kicsit süllyed a suli, akkor a bemondó simán befogja mondani, hogy "Next Stop BME 2-s labor"

criminal lawyer or criminal lawyer?