NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

OFF topik

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aki lájkolja ezt a hsz-t, üdvözül.Dzsokijuing
ment a lájk, ámen! 😀

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 144 — Saturday Night Lights
Aki lájkolja ezt a hsz-t, üdvözül.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nos, mivel sok hozzászólásom kiverte pár embernél a biztosítékot, így magamba szálltam, és most közvéleményt fogok kutatni.

Ha ma éjfélig ez a hsz-em 25 vagy több like-ot kap, akkor lemondok tisztségemről, és komolyan elgondolkozom rajta, érdemes-e folytatnom bowl.hu -s fórumozásomat.

Schleck, JJ, haromt..várjatok...mindjárt kész vagyok...mindjárt...MOST! MEHET A LIKE!JC6
napi mártír?
basszameg, ha szaba írná ezt, már legalább 250-nél járnánkStez
Egyrészt én 1000-nél járnék, másrészt a Longosra toltam egyet, de sajna nem lesz meg :/
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 885 — Csodabogár
Nyomtam egyet nehogy szar napod legyen JC :cool:petey
Várj, 25 like felett kezd el gondolkodni, hogy van-e értelme maradnia. Tehát a szavazatoddal csak eltaszítod a fórumtól 😀 Legalábbis asszem. :/ 😊Bálesz
és tényleg 😀 de legalább hozzájárulunk szerény tudásunkkal hogy JC el kezdjen gondolkodni 😉

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Nyomtam egyet nehogy szar napod legyen JC :cool:petey
Várj, 25 like felett kezd el gondolkodni, hogy van-e értelme maradnia. Tehát a szavazatoddal csak eltaszítod a fórumtól 😀 Legalábbis asszem. :/ 😊

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
helyes most regisztrálok még 98-szor 😂

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jóó, nyomjatok nekem is 100 lájkot éjfélig és Gm játékban eladom éjfél után az első érdeklődőnek 3. körért Jake Longot 😊 😀

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 885 — Csodabogár
Nyomtam egyet nehogy szar napod legyen JC :cool:

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Beszarok ezen a like-vadászaton 😀 Tényleg ez az értékmérő? Kétlem.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
mártír? nem neked írtak gyalázkodó PM-et, hagyjál már most az egyszer Stez...JC6
Mindezt Gera miatt... Hát megérte? 😀Hanni
Na igen.. Mert ha a mi AirSanyíííííínkról lenne szó, akkor még le is borulnék előtte 😀

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Nos, mivel sok hozzászólásom kiverte pár embernél a biztosítékot, így magamba szálltam, és most közvéleményt fogok kutatni.

Ha ma éjfélig ez a hsz-em 25 vagy több like-ot kap, akkor lemondok tisztségemről, és komolyan elgondolkozom rajta, érdemes-e folytatnom bowl.hu -s fórumozásomat.

Schleck, JJ, haromt..várjatok...mindjárt kész vagyok...mindjárt...MOST! MEHET A LIKE!JC6
Milyen tisztséged van?
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
mártír? nem neked írtak gyalázkodó PM-et, hagyjál már most az egyszer Stez...JC6
Mindezt Gera miatt... Hát megérte? 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
mártír? nem neked írtak gyalázkodó PM-et, hagyjál már most az egyszer Stez...JC6
Egy tebowista szerzetes pár hirtelenebb, meggondolatlanabb ember miatt még nem fúj visszavonulót.
Úgyhogy "az Úr Isten megsegít engem, kicsoda kárhoztatna engem?" Ézs.50:9
Ígyhát te csak " Bízzál az Úrban és jót cselekedjél; e földön lakozzál és hűséggel élj. Gyönyörködjél az Úrban, és megadja néked szíved kéréseit. Hagyjad az Úrra a te útadat, és bízzál benne, majd ő teljesíti." Zsolt.37:3-5

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mártír? nem neked írtak gyalázkodó PM-et, hagyjál már most az egyszer Stez...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nos, mivel sok hozzászólásom kiverte pár embernél a biztosítékot, így magamba szálltam, és most közvéleményt fogok kutatni.

Ha ma éjfélig ez a hsz-em 25 vagy több like-ot kap, akkor lemondok tisztségemről, és komolyan elgondolkozom rajta, érdemes-e folytatnom bowl.hu -s fórumozásomat.

Schleck, JJ, haromt..várjatok...mindjárt kész vagyok...mindjárt...MOST! MEHET A LIKE!JC6
napi mártír?
basszameg, ha szaba írná ezt, már legalább 250-nél járnánk

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
a bowl.hu-nak nem érdeke senkit eltanácsolni a fórumról, a mi célunk a minél több olvasó, fórumozó, hozzászóló


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
http://majomszotyi.blog.hu/2011/03/30/leelvezted_a_medvet

Leélveztem a medvét.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
látom senkinek sem esett le, hogy avval a hsz-el csak az új csajokat akartam hatásosan bemutatni 😛briareos
De, csak én is felhasználtam... 😉Matthew99
Ezen kívül nem is nagyon kellett bemutatni őket. Látok.....
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
látom senkinek sem esett le, hogy avval a hsz-el csak az új csajokat akartam hatásosan bemutatni 😛briareos
De, csak én is felhasználtam... 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
Te külön kategória vagy.. 😛apeszos
Nem gondolom... 5-6 like bejön bárkinek egy jobban sikerült képre.Matthew99
Én nem a like-ra gondoltam..... A sig készítésre. 😊apeszos
látom senkinek sem esett le, hogy avval a hsz-el csak az új csajokat akartam hatásosan bemutatni 😛

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Srácok, cimboráimmal viccelődök holland - magyar előtt és rátértünk az olimipiai játékokra akkor-és-most témában. Öttusa. Azt mindhárman megállapítottuk, hogy ez egy katonai sport és milyen jó, hogy a magyarok is olyan nagy eredményeket értek el ebben a fontos sportágban. Viszont kiváncsi lennék az egyes véleményekre, miért épp az az 5 versenyszám alakult ki a sportágban ami -- ha már "katonai" sport (sorrend nélkül): vívás, úszás, futás, lovaglás, céllövés. Aki eltalálja mi mire jutottunk, az egy akkora lájkot kap, hogy megreped a képernyője, de legalább az egyféleképp gondolkodás miatt nagyot röhögnék. A saját végeredményem lehet nem tűnik egy nagy durranásnak, de a ti véleményetekre azért kiváncsi vagyok. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért az NFL-es wallomra meg a Polamalu sigemre kapott 12 likeot nem mondanám kevésnek.Matthew99
Te külön kategória vagy.. 😛apeszos
Nem gondolom... 5-6 like bejön bárkinek egy jobban sikerült képre.Matthew99
Én nem a like-ra gondoltam..... A sig készítésre. 😊
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Azért az NFL-es wallomra meg a Polamalu sigemre kapott 12 likeot nem mondanám kevésnek.Matthew99
Te külön kategória vagy.. 😛apeszos
Nem gondolom... 5-6 like bejön bárkinek egy jobban sikerült képre.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
viccek, sigek, cigányozás, szabaoltás a menőWyatt
sigért nem hiszem h nagyon mennének likeokbriareos
Azért az NFL-es wallomra meg a Polamalu sigemre kapott 12 likeot nem mondanám kevésnek.Matthew99
Te külön kategória vagy.. 😛
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
viccek, sigek, cigányozás, szabaoltás a menőWyatt
sigért nem hiszem h nagyon mennének likeokbriareos
Azért az NFL-es wallomra meg a Polamalu sigemre kapott 12 likeot nem mondanám kevésnek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.