OFF topik

30 feliratkozó

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Valós, hogy megkapja a gépet, ha első lesz?JC6
Úgy néz ki igen, de nagyon kellene a lájk, mert le van maradva... 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Bálint fiam kérését szereteném továbbítani nektek:
zemanla
én is E5vösös voltam, fejre még tudom is, ki a srác 😂
és persze ment a lájkSzobi22
Kösz!
😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valós, hogy megkapja a gépet, ha első lesz?
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Bálint fiam kérését szereteném továbbítani nektek:
zemanla
én is E5vösös voltam, fejre még tudom is, ki a srác 😂
és persze ment a lájk

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nagyon sok mindenben felismerhető volt a Spetnazos könyv (esküszöm, most már írni fogom az ebook-ok címét 😀 , de azért még keresem). toxique
(Földi Pál: Szpecnaz? 😀)

Komolyra fordítva engem is érdekel a könyv, már csak azért is, mert lehet, hogy már volt a kezemben.
Viasat Explorerem sajna nincs.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ok!
Ha mégsem, majd az adminok törlik:
Sziasztok!

Bálint fiam kérését szereteném továbbítani nektek:

"Van egy nyereményjáték a ski.hu facebook oldalán amin fényképezőgépet lehet nyerni, ha az én képem kapja a legtöbb lájkot! a kép fent van, a lájkolgatás részében segítsetek légyszi (: aki nagyon rendes akar lenni elküldheti ezt ismerősöknek is!

előbb az oldalt:
http://www.facebook.com/pages/Skihu/103194386411303

aztán a képem: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=201933123152227&set=o.103194386411303

hálásköszönet mindenkinek "
Én is köszönöm! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hirtelen nem találom a fórum szabályzatot, de azét megkérdezem:
Kérhetem a fórumozó társak segítségét fotó lájkoláshoz? 😊
A fiamnak kellene a Fbookon.....
Ha lehet, beszúrom a linket.... (ha nem, nem 😊)zemanla
sztem beteheted, hisz nemes a cél 😊
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Hirtelen nem találom a fórum szabályzatot, de azét megkérdezem:
Kérhetem a fórumozó társak segítségét fotó lájkoláshoz? 😊
A fiamnak kellene a Fbookon.....
Ha lehet, beszúrom a linket.... (ha nem, nem 😊)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Csak bennem van annyi önuralom, hogy amihez közöm nincs, arról nem nyilvánítok fennhangon, ellentmondást nem tűrően véleményt.Sobri Jóska
Ezt értheti mindenki úgy, hogy Neked mindenhez van közöd és fennhangon, ellentmondást nem tűrően nyilvántasz véleményt. Persze a világ attól szép, hogy tele van ilyen önjelölt polihisztorokkal. 😊gyeek
Persze, mindenki úgy érti, ahogy akarja. 😊
Lehet úgy, ahogy írtam, és ezek szerint homlokegyenest ellentmondóan is.
Sőt, még az is kijöhet belőle, hogy valójában kicsi a pöcsöm, és még buzi is vagyok.
Fantázia kérdése az egész. 😉Sobri Jóska
Te mondtad; nem én.
Ja: honnan tudod, hogy nincs hozzá közöm? 😛 Megsúgta az RTL klub?
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
"The Truth About Killing" - pont tegnap volt a Viasat Exploreren.
Katonák, gyilkolás, halálozási statisztikák, némi pszicho + töri a rajongóknak. Nagyon sok mindenben felismerhető volt a Spetnazos könyv (esküszöm, most már írni fogom az ebook-ok címét 😀 , de azért még keresem). Bárkiből lehet kommandós, de konzekvensen és közvetlenül ölni csak nagyon kevesen képesek. Belőlük válogatják ki a pl. a Spetnaz/Delta Force/FFL REI3 tagjait. Nem hibbantak, csak egy speciális, deformált túlélési ösztönük van. Kevesebb, mint az emberiség 1/10-e képes rá (a pszichopata és a notórius gyilkos az nem ide tartozik, mivel nekik a normáltól eltérő az értékrendjük és a valóság-érzékelésük). Keresem, és meglesz az!
Szóval: az ember ösztönlény, de mindenek előtt fajfenntartó és társas lény. A fent említett doku is szépen levezeti.

Tehát: az uszító szódásszifonszemüveges CS meg Honor of medal spíler szájkaratés tetkós borotvált fenegyerek 90% hogy nem húzná meg a ravaszt célzott lövésre. Inkább meghalna.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Remélem senki nem volt innen ott a 2-es villamos Lágymányosi hídi végállomásánál. Újabb szörnyűség történt sajnos.F.Schleck
Heti rendszerességgel ácsorgok abban a megállóban, az Úr tegnap másfelé vitte utamat.

Szörnyű...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nagyon jó Eisen lépője:
http://www.whosay.com/RichEisen/photos/13991

kár h még csak hasonlót se látok a webshopban.gabtsi
most jött ki sztem 1-2 hónap és elérhető lesz
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyon jó Eisen lépője:
http://www.whosay.com/RichEisen/photos/13991

kár h még csak hasonlót se látok a webshopban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Remélem senki nem volt innen ott a 2-es villamos Lágymányosi hídi végállomásánál. Újabb szörnyűség történt sajnos.F.Schleck
Mi volt?szaba
http://index.hu/bulvar/2011/02/28/jarokelok_koze_rohant_egy_auto_a_soroksari_uton/
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Remélem senki nem volt innen ott a 2-es villamos Lágymányosi hídi végállomásánál. Újabb szörnyűség történt sajnos.F.Schleck
Mi volt?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köszi triangle.
az a baj, hogy vissza kell mennem a telenorba, újra aktiválni a netet, mert egyik letöltött program sem indul internet nélkül. mindegyik vacak csatlakozni akar, de ugye nem tud...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Remélem senki nem volt innen ott a 2-es villamos Lágymányosi hídi végállomásánál. Újabb szörnyűség történt sajnos.

több mint 13 éve
triangle 1 283
Tudnátok normális oldalt ajánlani, ahol a Samsung Galaxy S-re tudnék letölteni hasznos dolgokat? Valamilyen androidos oldalt..


Előre kösziJC6
Hát a marketet gondolom ismered. Mire gondoltál?F.Schleck
A netről progikat letölteni, vagy játékokat, amik hasznosak, kikapcsolódásra alkalmasak.
Csak egy probléma van: minden internetes dolgot letiltattam a telefonon, mert mindig csatlakozni akart minden vacakhoz, frissítést töltött magától, stb. és jött egy zsíros csekk a telenortól, hó közepén...JC6
nokiaprogramok.hu oldalon rengeteg hasznos tippet és persze letöltéseket is találsz.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Csak bennem van annyi önuralom, hogy amihez közöm nincs, arról nem nyilvánítok fennhangon, ellentmondást nem tűrően véleményt.Sobri Jóska
Ezt értheti mindenki úgy, hogy Neked mindenhez van közöd és fennhangon, ellentmondást nem tűrően nyilvántasz véleményt. Persze a világ attól szép, hogy tele van ilyen önjelölt polihisztorokkal. 😊gyeek
Persze, mindenki úgy érti, ahogy akarja. 😊
Lehet úgy, ahogy írtam, és ezek szerint homlokegyenest ellentmondóan is.
Sőt, még az is kijöhet belőle, hogy valójában kicsi a pöcsöm, és még buzi is vagyok.
Fantázia kérdése az egész. 😉

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Van egy kifejezés angolul a kertes házra,valamilyen szó és utána a house.Asszem d betűvel kezdődik,egyik nyomorék fordító programban sem találtam meg ezt a bizonyos szót.Tud valaki segíteni?Cowboykarcsi
Doktor House


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Csak bennem van annyi önuralom, hogy amihez közöm nincs, arról nem nyilvánítok fennhangon, ellentmondást nem tűrően véleményt.Sobri Jóska
Ezt értheti mindenki úgy, hogy Neked mindenhez van közöd és fennhangon, ellentmondást nem tűrően nyilvántasz véleményt. Persze a világ attól szép, hogy tele van ilyen önjelölt polihisztorokkal. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
igen,köszi

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Van egy kifejezés angolul a kertes házra,valamilyen szó és utána a house.Asszem d betűvel kezdődik,egyik nyomorék fordító programban sem találtam meg ezt a bizonyos szót.Tud valaki segíteni?Cowboykarcsi
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_house_types
detached-re gondolsz?
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Van egy kifejezés angolul a kertes házra,valamilyen szó és utána a house.Asszem d betűvel kezdődik,egyik nyomorék fordító programban sem találtam meg ezt a bizonyos szót.Tud valaki segíteni?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem az ember pont, hogy nem ösztönlény. Legalábbis minden emberre ezt így nem lehet rásütni. Inkább ösztönlények az állatok. Igaz az ember gyermekkorában ösztönösen bújik az agyjához, sír ha valami bajavan, DE az ember élete során befogadja az információkat, tudja mérlegelni a helyzeteket és képes komplex gondolkozásra. Emellett az embernek lelke is van, ami kiemeli az állatok közül. Szóval ezzel én nem értek egyet.

Az lehetséges, hogy az emberek 90% képes az ölésre, DE ez egyedül akkor elérhető ha a manapság legélethűbb kiképzést kapja és nem döbben le a csatatéren. Lehet mondani, hogy CoD-n nőttem fel meg utálom a szomszédomat és majd őt odaképzelem és kicsinálom, de azért a fronton ez nem így működik... A világháborúban körülbelül 2%-nyi katona volt alkalmas erre, aki közelharcban probléma nélkül képes volt ölni, ezek nagyrésze pszichopata, akik nem képesek felfogni a másik ember mimikját. Ezért jöttek a vietnámi és hidegháborúban a különféle szerek, manapság pedig az egyre élethűbb kiképzéseknek "köszönhetően" a katonák körülbelül 95% gondolkodás (!) nélkül képes gyilkolni.