OFF topik

30 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 439 — TODDHERREMANS79
Ma olyat láttam, hogy nem hittem a szememnek. Nem voltam messze tőle, hogy egy nő seggét fényképezzem az utcán. 😀
Szóval olyan szoknya volt rajta, hogy ilyen rendes amerikai foci mez anyagból készült, Vikings színekkel és a seggénél rá volt írva, hogy Moss majd alatta a 84-es szám. Eszemben nem volt, hogy ilyen létezik. 😊F.Schleck
legalább jó csaj volt ? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ma olyat láttam, hogy nem hittem a szememnek. Nem voltam messze tőle, hogy egy nő seggét fényképezzem az utcán. 😀
Szóval olyan szoknya volt rajta, hogy ilyen rendes amerikai foci mez anyagból készült, Vikings színekkel és a seggénél rá volt írva, hogy Moss majd alatta a 84-es szám. Eszemben nem volt, hogy ilyen létezik. 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy Hurkát mér utálja ennyire mindenki? 😀 Szabától vártam volna ilyen mínusz 150es karmát 😀fetomy
akármit írok be, már jön a dislike, sztem már automatikus mindenkinél, de már nagyon nem vicces...Hurka
Hurka imádja rátukmálni az izlését mindenkire, és ha nem értenek egyet vele, akkor átmegy támadó menyétbe.

több mint 13 éve
catattack 3 520
a legjobb az volt mikor eredménykövetőbe valaki beírta hogy "meleg a süti",süti nevű felhasználó pedig válaszolt rá egy ilyennel: :mad:

😀Joci
Emlékszem, az én voltam! 😊 Jó móka volt.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
http://www.youtube.com/watch?v=3UpSlpvb1is

Gondoltam, hogy van benne átverés, de hogy ekkora... 😀barney
persze ki van írva, hogy van amit csak eljátszanak, de ez tényleg a pofátlanság határa 😊 meg volt egy rész, amikor vonat után szalad a végén, na, ott is fékeztek neki egy szépet, hogy fel tudjon szállni hátul 😊

ja, és horvátban egy hét alatt egyetlen BC-s pólót láttam csak..

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
azért az poén, hogy az aranyköpésekhez oda van írva, hogy válasz nulla, mégis van már 200 látogatása majdnem... 😀fetomy
persze, mert mindenki kíváncsi arra, hogy Briareos milyen opening hsz-t írtkonqueror
mondjuk nem tudom ki tudott -1et nyomni rá 😀

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most jutott eszembe, a miskolci Tescoban az Electro Worldbe ment be egy Raiders mezes Randy Moss.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Budapest-Monastir(08.17)-Monastir-Budapest(08.24) repülőn Denver Broncos sapkás tag. Elég újnak és szépnek tűnt, pacsi érte.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
miért mondtál nemet?adam8
fogalmam sincs,biztos a távolság miatt... 😛Newman
nem vágta le h a billiárdozni annak a kódja, h billiárdasztalon kúrni nagymellű ribancokat
milyen volt a hangom? 😀briareos
meglepő módon,olyan,mint a podcast-ban 😛

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
a jövőbeli draftokat is fogjátok majd közvetíteni?EaRl
ez még nagyon messze van, lehetetlen még erre választ adni 😊
tervbe vehetőleg természetesen igenHurka
sőt a tervek szerint a következő jóval komolyabb lesz mint az előző, már írom a tervezetet

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
http://www.youtube.com/watch?v=3UpSlpvb1is

Gondoltam, hogy van benne átverés, de hogy ekkora... 😀

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
a jövőbeli draftokat is fogjátok majd közvetíteni?EaRl
ez még nagyon messze van, lehetetlen még erre választ adni 😊
tervbe vehetőleg természetesen igen
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
a jövőbeli draftokat is fogjátok majd közvetíteni?
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
1. sztem egyáltalán nem írok faszságokat, nem kell a fórum hülyéjének nézni engem
2. ez így csont nem poén, hogy kb. hsz-t se írok, és már megy a dislike..Hurka
1. Ez az egész jól megmutatja, hogy miért nincs túl sok értelme ennek a like/dislike rendszernek.
2. Az elején te kezdted el az egészet azzal, hogy provokáltad a jónépet. 😀F.Schleck
ez igaz, de azóta külön szóltam, hogy ez már nem joke így 😊Hurka
egy jótanács, amíg a dislikeokon rinyálsz, biztos h kapni fogod őket, szoval lépj túl rajta.

én eddig két dologra adtam dislikeot, haromt fradikás nyitóhszére, mert azért mégiscsak az igglezről van szó 😛
és a dislike rinyákra.

child please!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
majd jön szaba valami csodálatos traddel a GM-ben, aztán le is nyom egy nap alatt, kevés az előnyöd 😊Stez
1. sztem egyáltalán nem írok faszságokat, nem kell a fórum hülyéjének nézni engem
2. ez így csont nem poén, hogy kb. hsz-t se írok, és már megy a dislike..Hurka
1. Ez az egész jól megmutatja, hogy miért nincs túl sok értelme ennek a like/dislike rendszernek.
2. Az elején te kezdted el az egészet azzal, hogy provokáltad a jónépet. 😀F.Schleck
ez igaz, de azóta külön szóltam, hogy ez már nem joke így 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. sztem egyáltalán nem írok faszságokat, nem kell a fórum hülyéjének nézni engem
2. ez így csont nem poén, hogy kb. hsz-t se írok, és már megy a dislike..Hurka
1. korrekt sztem kb mindenki egyetért vele
2. az elején te vetted annak h like=dislike csak azóta te és sztem sokan mások is megunták de néhányan nem tudják leállítani magukat, a világ még nem dől össze 😉
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
akármit írok be, már jön a dislike, sztem már automatikus mindenkinél, de már nagyon nem vicces...Hurka
majd jön szaba valami csodálatos traddel a GM-ben, aztán le is nyom egy nap alatt, kevés az előnyöd 😊Stez
1. sztem egyáltalán nem írok faszságokat, nem kell a fórum hülyéjének nézni engem
2. ez így csont nem poén, hogy kb. hsz-t se írok, és már megy a dislike..Hurka
1. Ez az egész jól megmutatja, hogy miért nincs túl sok értelme ennek a like/dislike rendszernek.
2. Az elején te kezdted el az egészet azzal, hogy provokáltad a jónépet. 😀

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Amúgy Hurkát mér utálja ennyire mindenki? 😀 Szabától vártam volna ilyen mínusz 150es karmát 😀fetomy
akármit írok be, már jön a dislike, sztem már automatikus mindenkinél, de már nagyon nem vicces...Hurka
majd jön szaba valami csodálatos traddel a GM-ben, aztán le is nyom egy nap alatt, kevés az előnyöd 😊Stez
1. sztem egyáltalán nem írok faszságokat, nem kell a fórum hülyéjének nézni engem
2. ez így csont nem poén, hogy kb. hsz-t se írok, és már megy a dislike..
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy Hurkát mér utálja ennyire mindenki? 😀 Szabától vártam volna ilyen mínusz 150es karmát 😀fetomy
akármit írok be, már jön a dislike, sztem már automatikus mindenkinél, de már nagyon nem vicces...Hurka
majd jön szaba valami csodálatos traddel a GM-ben, aztán le is nyom egy nap alatt, kevés az előnyöd 😊

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
na ja, Szaba merre kóbászol? 😀 Lehet túl magas neki hogy az nflponthuról idetaláljon :cool:petey
lehet megártott neki az új "csoda dressz" amit kapott


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
na ja, Szaba merre kóbászol? 😀 Lehet túl magas neki hogy az nflponthuról idetaláljon :cool:

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Amúgy Hurkát mér utálja ennyire mindenki? 😀 Szabától vártam volna ilyen mínusz 150es karmát 😀fetomy
akármit írok be, már jön a dislike, sztem már automatikus mindenkinél, de már nagyon nem vicces...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Amúgy Hurkát mér utálja ennyire mindenki? 😀 Szabától vártam volna ilyen mínusz 150es karmát 😀fetomy
Mert az elején ő kérte a fórumozókat. Szaba meg eddig megbújik, csak ez lehet az oka 😀

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Amúgy Hurkát mér utálja ennyire mindenki? 😀 Szabától vártam volna ilyen mínusz 150es karmát 😀fetomy
mert packers drukker 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy Hurkát mér utálja ennyire mindenki? 😀 Szabától vártam volna ilyen mínusz 150es karmát 😀