NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
17.42-t dobott Anita elsőre.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Közben Rojas és Povea is megugrott a szintet.

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Lobanovszkij Maxim 22.25öt úszott. 21.97 kellett volna az elődöntőhöz.

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
maxim most úszik

több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 726
Kicsit lejt a medence, szerencse hogy képesek a lányok megrázni magukat, amikor kell..
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
Nem azt mondom, hogy vérzik a szemem, de azért eléggé önkínzás női vízilabdát nézni.
balintbaba
Kapcsolj az ES2-n női focira 😊
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
el ne baszarintsuk már innen...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
edina még mindig top, mióta bejött azóta +3
eaglesmcnabb
Engem meg is lepette, hogy nem ő a no1. Bár nem nézek minden 7végén női pólót azt is be kell vallanom.
alatriste
eddig nem volt gond a kapusteljesítménnyel, semmi nem indokolta a cserét, ezt is szerintem csak lélektanilag, de tény hogy ma majdnem mindent fog.
eaglesmcnabb
Harmadik negyedben bemondta HajdúBé hogy 0/3-mal kezdett
Heisman
az előző 2 meccsre gondoltam. mai meccsen sem volt kirívóan szar
De arra kíváncsi leszek ki kezd a kínaiak ellen, én bent hagynám Edinát.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
edina még mindig top, mióta bejött azóta +3
eaglesmcnabb
Engem meg is lepette, hogy nem ő a no1. Bár nem nézek minden 7végén női pólót azt is be kell vallanom.
alatriste
Az olimpiai selejtezőn Magyari vlt kb. az MVP. És aztán mst az USA ellen is brillírzott, igaz, az oroszok ellen meg most is mintha benn se lett volna a vízben.
Rajna
Usa ellen nagyon nyomott az oké az lepett meg engem kicsit, hog a torna előtt ő volt a kezdő. a selejtezőt nem néztem, így érthető.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 463 — !SuPeR6BoWL!
Széna téri gól

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Csak mondani kellett, pont kapott egy potyát Edina 😀


több mint 3 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 671 — Big Dick Nick
Nem azt mondom, hogy vérzik a szemem, de azért eléggé önkínzás női vízilabdát nézni.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
edina még mindig top, mióta bejött azóta +3
eaglesmcnabb
Engem meg is lepette, hogy nem ő a no1. Bár nem nézek minden 7végén női pólót azt is be kell vallanom.
alatriste
eddig nem volt gond a kapusteljesítménnyel, semmi nem indokolta a cserét, ezt is szerintem csak lélektanilag, de tény hogy ma majdnem mindent fog.
eaglesmcnabb
Harmadik negyedben bemondta HajdúBé hogy 0/3-mal kezdett

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
edina még mindig top, mióta bejött azóta +3
eaglesmcnabb
Engem meg is lepette, hogy nem ő a no1. Bár nem nézek minden 7végén női pólót azt is be kell vallanom.
alatriste
Az olimpiai selejtezőn Magyari vlt kb. az MVP. És aztán mst az USA ellen is brillírzott, igaz, az oroszok ellen meg most is mintha benn se lett volna a vízben.

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
edina még mindig top, mióta bejött azóta +3
eaglesmcnabb
Engem meg is lepette, hogy nem ő a no1. Bár nem nézek minden 7végén női pólót azt is be kell vallanom.
alatriste
eddig nem volt gond a kapusteljesítménnyel, semmi nem indokolta a cserét, ezt is szerintem csak lélektanilag, de tény hogy ma majdnem mindent fog.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
azért az a Kína meccs nem lesz egyszerű, ha ezekkel a japánokkal így megszenvedtünk
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 2 042 — Big Penix Energy
edina még mindig top, mióta bejött azóta +3
eaglesmcnabb
Engem meg is lepette, hogy nem ő a no1. Bár nem nézek minden 7végén női pólót azt is be kell vallanom.
alatriste
load management

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Na, most már csak behúzzák a lyányok.
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Amúgy brutál szinten Japánnak fújnak
Turnover fault 9-1 nekünk
Ez oszt életszerű

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
edina még mindig top, mióta bejött azóta +3
eaglesmcnabb
Engem meg is lepette, hogy nem ő a no1. Bár nem nézek minden 7végén női pólót azt is be kell vallanom.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
edina még mindig top, mióta bejött azóta +3

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
An San 3. olimpia bajnoki címe be lett már mondva?
Sixo
Igen
Valamelyik csatornán mondták
Chargers LT
már úgy értem ide

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
ricketts elsőre szintet ugrott

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
An San 3. olimpia bajnoki címe be lett már mondva?
Sixo
Igen
Valamelyik csatornán mondták

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
An San 3. olimpia bajnoki címe be lett már mondva?