Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 393 — nabege2@yahoo.com
 twitter.com/i/status/1420262496905138176

„Kapd el a tevehajcsárokat! ("Hol die Kameltreiber")” – hallatszódott be Patrick Moster német kerékpárosedző hangja az olimpiai közvetítésbe, amikor versenyzőjét próbálta ezekkel a szavakkal biztatni.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Hmm, úgy látom ez kínai csapat jóval gyengébb mint 4 éve, minden szempontból...

Ha itt kikapnak, akkor valszeg már csoportkörben kiesnek 5. helyen, ami olimpia címvédőtől elég gáz lenne...
Igor
1.15-ös oddsuk volt meccs előtt, ami azért az oroszok ellen eléggé meglepő

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 279 — Jedi Master
Hajrá orosz lányok, nyerjen a szebbik 😁

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Cseh Laci meglepetés 🙂Ha holnap véletlenül összejön egy érem simán ő minden idők legjobb magyar úszója...

Szegény Bogi, a végén el is sírta magát. Közel volt az érem, a kínai 🐬 - t nem lehetett verni, de az amcsikkal talán
FLZOLI
Lehet becsülni Lacit, meg tényleg nagyon szép a karrierje, de azért nagyon kevés a vb és olimpiai aranya ahhoz, hogy ő legyen a legnagyobb. Egerszegi kapásból egész más kategória, de Darnyi is előtte van egyértelműen a rövidebb karrier ellenére is. És akkor ott van még Katinka is.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hmm, úgy látom ez kínai csapat jóval gyengébb mint 4 éve, minden szempontból...

Ha itt kikapnak, akkor valszeg már csoportkörben kiesnek 5. helyen, ami olimpia címvédőtől elég gáz lenne...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Cseh Laci meglepetés 🙂Ha holnap véletlenül összejön egy érem simán ő minden idők legjobb magyar úszója...

Szegény Bogi, a végén el is sírta magát. Közel volt az érem, a kínai 🐬 - t nem lehetett verni, de az amcsikkal talán

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 279 — Jedi Master
Dunán Kína-orosz csapat női röpi 😊
warr_b
Bizony, épp odakapcsoltam
Már ideje volt 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 508 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dunán Kína-orosz csapat női röpi 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Holnap már kezdődik az atlétika?
warr_b
Ja, férfi 10000-en már aranyat is osztanak.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 508 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Holnap már kezdődik az atlétika?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 508 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mire felkeltem és megnéztem zanzásítva mindent kb nekünk véget is ért a nap 😕

Úszás: nem csak Mohay SZG is rendszeresen fals állás tolt. Basszus az olimpia eleje óta írják az 123 sebességét. Erre ma is benyögi SZG, hogy x 3. Könyörgöm ha 3. lenne, akkor látnád a sebességét!!!
NB2
Szerintem ott nem az első három helyezett sebességét mutatják, hanem a három éppen leggyorsabbét.
warr_b
Az első háromét mutatják, bár ha előzés van, késnek kicsit.
Rajna
Akkor én láttam rosszul.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 508 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Horváto.-Montenegró 13-8


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mire felkeltem és megnéztem zanzásítva mindent kb nekünk véget is ért a nap 😕

Úszás: nem csak Mohay SZG is rendszeresen fals állás tolt. Basszus az olimpia eleje óta írják az 123 sebességét. Erre ma is benyögi SZG, hogy x 3. Könyörgöm ha 3. lenne, akkor látnád a sebességét!!!
NB2
Szerintem ott nem az első három helyezett sebességét mutatják, hanem a három éppen leggyorsabbét.
warr_b
Az első háromét mutatják, bár ha előzés van, késnek kicsit.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 508 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah, Jessica Fox hibátlan volt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nagyon szép haja van ennek a Jessica Foxnak 😊
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 508 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mire felkeltem és megnéztem zanzásítva mindent kb nekünk véget is ért a nap 😕

Úszás: nem csak Mohay SZG is rendszeresen fals állás tolt. Basszus az olimpia eleje óta írják az 123 sebességét. Erre ma is benyögi SZG, hogy x 3. Könyörgöm ha 3. lenne, akkor látnád a sebességét!!!
NB2
Szerintem ott nem az első három helyezett sebességét mutatják, hanem a három éppen leggyorsabbét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
nem semmi meccs volt
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
na a végére megjött Hajdu B is 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 825 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy várható volt egy gyenge nap lett ez a mi szempontunkból (még talán annál is gyengébb, Cseh meg Telegdy döntőjét leszámítva).

A kövi napokban nem leszek vagy max csendbe figyelek mert tábor jön, nektek jó szórakozást, néhány arany kiszurkolását! 😊 😊 😊
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 393 — nabege2@yahoo.com
Mire felkeltem és megnéztem zanzásítva mindent kb nekünk véget is ért a nap 😕

Úszás: nem csak Mohay SZG is rendszeresen fals állás tolt. Basszus az olimpia eleje óta írják az 123 sebességét. Erre ma is benyögi SZG, hogy x 3. Könyörgöm ha 3. lenne, akkor látnád a sebességét!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
húú, mekkora pont volt ez is, így még maradt remény
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Azért ez az 50 mp-es bünti a világranglista második brazilnak kicsit erős volt... 😳
warr_b
Szerintem sincs arányban az érintésért kapott 2 másodperces büntetésekkel.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
sajnos még ez se lesz elég Lin-nek, pedig megvolt a jó kezdés, de most ledarálja Fan 😕
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 508 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért ez az 50 mp-es bünti a világranglista második brazilnak kicsit erős volt... 😳


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
húú, micsoda kezdés 😊
ott a másik is!

Szerkesztette: Szesze