Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Foggia nyert, a többi olasz kiesett...Kemény...

Síkrosszon mekkora esések voltak, te jó ég! Sajnálom, hogy reggel csak félszemmel tudtam követni, nagyon szeretem ezeket a versenyeket. Hullottak ott is az esélyesek bőven...
több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 399
Nem vagyok nagy short track rajongo, szoval csak tegnap lattam eloszor belole 20 percet.Amellett, hogy komoly munka es felkeszules van benne vicc ez a videozas minden futam utan, ertem en hogy miert kell, de akkor 😕
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Összesen: 84 pontot várok még.
somoskovig
Ez megint tul optimista, kb mindenkinek ermet tulajdonitasz.
Igor
Még nem is számoltam Sundby-vel a sprintváltóban. 😊 Optimista akkor lenne, ha a 3 alpesi sízőm összesen 8 indulásából (2 lesiklás, 3 kombi, 3 csapatverseny) nem összesen 10 ponttal számolnék. 😊 Mondjuk vicces, de azért egy norvég-olasz-francia dobogó benne van a csapatversenyben, főleg Hirscher nélkül. 😊
somoskovig
Na, ki az optimista? 😊

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Uh szegény srác repült egy nagyot.
 twitter.com/HoopDreamInc/status/966177589114130432
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Nézegetem a különbségeket, a sok kiesőt és Edit most lehet bosszús. Egy 5. hely minden további nélkül benne lett volna. Persze mi lett volna ha nincs, de McKennis nagyon hasonló képességű síző és ő simán ott az 5. helyen.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Még Vlhova lesz érdekes a holnapi kombi előtt. Mondjuk érdekes Shiffrin inkább nem fárassza magát, míg a szlovák igen.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Pedig a körülmények se rosszak, a pálya, a tűzés sem annyira bonyolult. Mondjuk női vk pályának átlagos. Férfinak volt gagyi.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
A mezőny negyede kiesik lesiklásban, meglepő.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Buzi mowinckel, szegény Weirather megint a végén szopódik be 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Utálom, ha igazam van. Leizzadtam. 😀 Vonn így csak 4 pont. Sebaj Goggia győzelme gyógyír. 😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Na már csak Mowinckel kavarhat be.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Valamiért azt érzem Venier és Siebenhofer bele fog rondítani a dobogóba. Edzéseken nagyon jól menetek.

Rosszul éreztem.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Gut majd talán Pekingben..
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Gut 😕
Szegény

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Weirather max bronz 😕

Akkor nyerjen Gut 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Most fújják le. 😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Nem hibázott Goggia. 😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hú, Goggia nagyon jót ment.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hajrá Weirather vagy Gut 😊
Jó menet volt, a végén maradt benne egy kicsi, ami sokba kerülhet.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Amúgy röviden, szigorúan nem Igor kedvéért. 😛

Alpesi sí:
Hirscher, Shiffrin és Vonn a maradék 3 egyéni számban legesélyesebb. Egyik biztos elszúrja, de tőlük 26 pont elvárás, de 30 kéne. Csapatban egyik sem indul. Brignone számára nem elég meredek a női lesikló pálya. Túl sok a tojástartós szakasz, ami nem erőssége. A super-g-ben is abban a szektorban volt kiemelkedő, ahol 1 másodpercre sem kellett "golyóban" menni. Lesiklásban én el sem indulnék a helyében, de kombinációban se számítok sok jóra tőle, mind a 3 másik női atlétám esélyesebb ott. Tőle már nem számítok pontra. Holdener van még nálam, aki kombinációban Shiffrin mögött toronymagasan 2. esélyes. Csalódnék, ha nem hozna 6 pontot még. Plusz talán a svájciak gyenge szereplése és egy aranyesély miatt maradna szombatra is. Ott még további pontokra számítok tőle.
Ha 40 pontot sikerül még kinyerni alpesi síből, akkor elégedett leszek. Habár még a draft idején az utolsó 3+1 számra min 50 pont volt tőlünk az elvárás.

Snowboard:
Ledecka toronymagas esélyes PGS-ben. Kihagyja a lesiklást is, h történelmet írhasson. Nagyon-nagyon csalódott lennék, ha ez nem sikerülne.
Galmarini ugyanebben a számban indul csak a férfiak között. Viszont ő nincs ekkora fölényben topesélyesek egyike, de simán benne van, h 4-be se kerül.
Összességében 10 pont a minimum, de lehet több is.

Freestlye sí:
Ferreira éremesélyes félcsőben, de hasonlóan, mint Galmarini. Ilyen esélyekkel nehéz azért számolni. Lehet arany és járhat úgy mint Kenworthy, aki mind a három menetét rontotta a döntőben és 12. lett, holott abszolút rendelkezett olyan menettel, amivel aranyat is nyerhetett volna. Szóval passz.
Női SX-ben nálam van még a jelenleg toronymagasan legjobb Naeslund. Holmlund sérülése óta kb alig vki tudja megszorongatni. Elmúlt 13 hónapban 15 vk versenyből 14x dobogón állt. Plusz világbajnok is lett.
Itt is 10 pont a minimum, amire számítok.

Sífutás:
Holnap indul Harvey. Nem tudom mire számítsak tőle. Szerintem a bronz mázlival még meg is lehet. Az olasz, a svéd, a svájci vagy a francia váltóval lesznek harcban. Talán vmi kisülhet ebből. Az orosz-norvég ellen esélytelenek. 50 km-en szerintem nem fog indulni..
0-ra számítok.

Gyorskorcsolya:
Wüst csapatban indul. Remélem lenyomják a japánokat.
Itt én merész leszek és 10 ponttal számolok.



Ha ezeket összeadom, az kb 60-70 pont. 180-190-el én nem tudom mire leszek jó. Titkon egy bronzban még bízom, de inkább 4-5. hely. Amit már a draft után is írtam, az nagy gond lett végül, h a késői körökben egyéni egyszámos, nagy vagy kevésbé nagy esélyeseket választottam és nem éremesélyes váltó/csapatverseny tagokat. Főleg ezek közül is az egyszámos kishibával4évmunkájakuka számokban abszolút nem az számít ki milyen vk eredményeket hozott, hanem kinek milyen a feje. Jaelin Kauf és Xu Mengtao pl óriási baklövés volt a szánkó páros mellett. Mondjuk én arra is rámentem, h legyen min. 5 coloradoi a csapatomban és ez sem segítette az eredményességem. Konkrétan eddig mindenki alul teljesít közülük. Ferreira-Kenworthy párosból kijönne 10 pont végül és alpesi síben is 30 a Vonn-Shiffrin párosból, akkor azt mondom szódával elmegy.
Röviden ennyi. Ha csinálunk ilyet 2020/2022-ben is, akkor ezekből a hibáimból mindenképpen tanulnom kell.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Pellegrino már egyszer megcsapta az idén, bár talán tanultak belőle. Vissza kéne nézni Sundby mennyire bírta a hegyet, uccsó 1-2 körben én ott kóstolgatnám kicsit, hátha nem bírja.
Igor
Pellegrino 1,5 km-en és szigorúan szabad stílusban van versenyben vele. A sprint váltó már inkább a gyors távolsági menők terepe. Ezzel nem azt mondom, h a holnapi számra nem a top 5 versenyző lesz az induló 28 váltó 56 emberéből, csak ő és Klaebo közötti különbség már felfedezhető. Plusz nincs normális társa sem. Éremre esélyesek, de aranyra nem. Plusz Pellegrino olyan pályákon szokott jó lenni, ami síkabb. Ott tud kijönni a technikája, amivel talán valamelyest nagyobb csúcssebességre képes. Amúgy nem lesz kivel kóstolgatni Sundby-t.
Oi, oi... ahelyett hogy egész nap engem kóstolgatsz, inkább valami elemzést tegyél fel a hátralevő emberekről/várható pontszámról és sorrendről 😛
Hát egyelőre érd be annyival, h nem ízlesz. 😀
Amúgy hiszed, ha nem, az ötleted már bennem is megfogalmazódott, de valóban lebonyolítási nehézségei lennének.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Összesen: 84 pontot várok még.
somoskovig
Ez megint tul optimista, kb mindenkinek ermet tulajdonitasz.
Igor
Még nem is számoltam Sundby-vel a sprintváltóban. 😊 Optimista akkor lenne, ha a 3 alpesi sízőm összesen 8 indulásából (2 lesiklás, 3 kombi, 3 csapatverseny) nem összesen 10 ponttal számolnék. 😊 Mondjuk vicces, de azért egy norvég-olasz-francia dobogó benne van a csapatversenyben, főleg Hirscher nélkül. 😊

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sundby szerintem visszakapja, h a 30km-en csapatember volt. Klaebo annyival kiemelkedik, h nem oszt szoroz ki a társa a jelenlegi keretből.
dawyd728
Pellegrino már egyszer megcsapta az idén, bár talán tanultak belőle. Vissza kéne nézni Sundby mennyire bírta a hegyet, uccsó 1-2 körben én ott kóstolgatnám kicsit, hátha nem bírja.

Amúgy Igor síszáma is jobb lenne ennél a bohóckodásnál.
dawyd728
Oi, oi... ahelyett hogy egész nap engem kóstolgatsz, inkább valami elemzést tegyél fel a hátralevő emberekről/várható pontszámról és sorrendről 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Sundby szerintem visszakapja, h a 30km-en csapatember volt. Klaebo annyival kiemelkedik, h nem oszt szoroz ki a társa a jelenlegi keretből.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Shiffrin, Hirscher megerősítette és most már Vonn is jelezte szarik a csapatversenyre. Fasza.. Remélem Holdener azért indul, h a 9 sízőmből 1 éremesély azért maradjon. Amúgy Igor síszáma is jobb lenne ennél a bohóckodásnál. Na mindegy fis alpesi vezetése ennél nagyobb jelzést nem is kaphatna a pofájába.