Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
sífutás
Oestberg, Iversen - utóbbi a sprintváltóban lehetett volna jó, ha nem Sundby-t teszik... ez valóban értelmezhetetlen. Remélem a Spitsov, Bolshunov duó mindenkit elpicsáz...
Igor
ezt néztem én is, kibaszott erősnek tűnik ez a ruszki duó... Én Sundbyttól tartok egy kicsit, nem az a győztes típus sajna... Mondjuk én Krügert raktam volna be Sundby helyére nem Iversent, itt azért fontos az állóképesség is (anno Vittoz is nagyot ment sprintváltóban, pedig ő aztán minden volt csak nem sprinter) és ebben Spitsov azért kurva jó lesz. Krueger pedig eddig minden számban kiemelkedőt ment). Bolshunov pedig csapta meg már Klaebot szabad stílusban

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Igor
Klaebo a csapatsprintben, ott nyugodtan fogadhatsz az olaszokra és akkor hátradőlök, és kerüld a ruszki hokisokat és akkor se lesz gond
eaglesmcnabb
Megtettem az olaszokat és oroszokat 😉 így hogy Sundby benne van, simán el tudja cseszni Klaebonak 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nekem olyan sok esélyem már nincs, mondjuk ez a ter Mors bronz a mai nap azért tetszett... magasan a csapat MVP-je eddig. 😊

short track
férfi 500m - Lim
női 1000m - Choi, Shim
férfi váltó - DK (2 fő, Lim és Kwak)

Férfi 500-ra nem bazírozunk, viszont női 1000-en illene Choi-nak ezt megnyernie.. illetve Shim is bizonyíthat, a férfi váltónak pedig nyerni kell... min 26 pont kéne, de jobban örülnék ha meglenne a 30+ azért..

gyorskori
férfi team pursuit - Verweij
női tem pursuit - Kodaira tuti nem, Ter Mors nagyon kérdőjeles... 😕
férfi 1000m - Verweij
férfi tömegrajt - Verweij
női tömegrajt - ???

Verweij még megnyerheti nekem a ligát, ha tarol 😀
Csapatban favoritok, 1000-en negyedik számú esélyes, míg tömegrajtosban harmadik favorit... igazából ha hoz 10 pontot annak már örülni fogok, de számoljunk 6-tal.. nőknél lehet indulóm se lesz? Ezt eléggé elnéztem, főleg Kodairával.. 😕 de Arisa Go se volt valami nagy pick.

biatlon
Bjontegaard a norvég, Herrmann a német váltóban hozhat 6/10 pontot, de a szlovák, finn női váltók 0 pont... bár mindkettő favorit, számoljunk mondjuk 16-tal.

sífutás
Oestberg, Iversen - utóbbi a sprintváltóban lehetett volna jó, ha nem Sundby-t teszik... ez valóban értelmezhetetlen. Remélem a Spitsov, Bolshunov duó mindenkit elpicsáz... Az hogy a nőknél bekerült Björgen annyira nem lep meg...
Oestberg 30 kilin nem fog csinálni semmit... ez egy nagy 0 innentől, krva anyját azoknak akik a csapatot így választották..

alpesi sí
Vlhova hozhat még valamit kombiban vagy a csapatban... na persze, pláne amilyen formában van.
0 pont.

Loch, Benecken, amcsi Kim, Uno és a nemlétező Lorentzen már nem fog pontot hozni..


Szóval van kb három sportágam még, amiben jön 26+6+16... talán kicsit több lesz, és gyűjtök 60-at, de ezzel már dobogó nem lesz. 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Marad az olasz bronz biathlonban.
Mondjuk nem értem mit kell csinálni, egy DSQ-ért. Emberre lőni? 😀
dawyd728
Like in the movie:
 www.youtube.com/watch?v=2MEam0hHM5g


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kocsog nemetek, minden fogadasomat elcseszik.. 😕
Igor
Nekem meg az utolsó fantasy esélyemet 😛 itt még Sabliková 2. helyénél is dühösebb voltam, két lövészetben 6 hiba Peiffertől, hogy ha csak 2.nak bejön, az duplaezüst, így meg semmi. A kanadai short track-váltó is kizáratta magát a biztonság kedvéért.

De igazából nem sok van már nekem vissza, van a két biatlonváltóban komoly esély, de a mai után nem mondok oda semmit, Halfvarsson/Manificat csapatsprintben, az északi összetett csapat, Zagitova, Lorentzen, Hwang, Hamelin és Boutin short trackben, Matt/Pinturault, a francia és az osztrák alpesi sícsapat, meg Poltoranin és esetleg Weng a végén. Persze ha mind nyer jó vagyok 😀 de a fele valsz érmet se hoz.

Szerkesztette: Rajna

több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Shiffrin nem indul lesiklásban.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Összesen: 84 pontot várok még.
somoskovig
Ez megint tul optimista, kb mindenkinek ermet tulajdonitasz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Kalla és Hellner is bekerült a sprintváltóba, nyami 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Nekem az alábbi van még vissza:

Goggia/Mowinckel/Worley - lesiklásban első kettő közül egy érmet szeretnék, legyen ezüst, 6 pont, kombinációban nem tudom, mennek-e, de egyik se lenne esélyes, csapatban viszont még valami leeshet, 6 pont
Diggins - női csapatsprintben egy érem, 4 pont
Bergsma (USA), Takagi (JAP) - Női gyorskorcsolya váltó Japán ezüst, USA 4. lesz szerintem, 6 pont (bár a japók odaverhetnének a hollandoknak), tömegrajtosban Takagi elcsíphet egy érmet, 4 pont
Svendsen-Boe-Boe: nyerjék meg a nyomorult férfi váltót, 30 pont
Frentzel: váltóarany, 10 pont
Schmid, Graabak: váltóbronz, 4 pont x 2
Weber: négyesbobban egy érem, 6 pont
Kleveland: big air érem, 4 pont
Bergsma (NED): nem tudom, miért nem indították csapat üldözésesben, nem hinném hogy lesz csere, tömegrajtosban nem fog odaérni

Összesen: 84 pontot várok még. Ha véletlenül a norvég északi összetett váltó nyerne a németek előtt, akkor az plusz 8 pont. 😊 Valahol 200 körül lesz a zárás, azt nem tudom, hogy ez mire lesz elég. Persze ha mondjuk a norvég férfi biatlonváltó nem nyer, akkor megette a fene az egészet.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kiszámoltam hogy nem leszek 1. és nem leszek utolsó sem, valszeg a 4-5. helyért fogok menni, de ebben a mezőnyben ez nem rossz.
nyilvánvaló taktikai hibákat vétettem a draftnál, majd Pekingben okosabb leszek, és kevésbé elfogult :d

Norvégoknál mi indokolja, hogy sundby megy Krüger helyett csapatsprintben?

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Ezeket tartogassuk az NFL eredménykövetőkre😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amúgy a norvégok, ha elvesztik az éremtáblázatot, azt az északi összetettesek és a biatlonisták nyakába varrhatják.
dawyd728
Ebből van nálam 3+2... 😊
somoskovig
 www.youtube.com/watch?v=HiRFGTZY8Ls

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Amúgy a norvégok, ha elvesztik az éremtáblázatot, azt az északi összetettesek és a biatlonisták nyakába varrhatják.
dawyd728
Ebből van nálam 3+2... 😊

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Még Igor is megelőzött
dawyd728
Mintha ez akkora lehetetlen dolog lenne... 😕 mivel harmadik leszek gabo es ??? mogott, ez bizony 4 emberrel meg fog tortenni 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
A finnek elaludtak, Korea ütött két gólt gyorsan.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Na így 4 nap leforgása alatt élről sikerült utolsó előtti helyre visszaesni. Még Igor is megelőzött 19 emberrel.. Valami nagyot kell virítania az embereimnek, különben én is csinálok egy peiffert. 😕
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igor
Klaebo a csapatsprintben, ott nyugodtan fogadhatsz az olaszokra és akkor hátradőlök, és kerüld a ruszki hokisokat és akkor se lesz gond

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kocsog nemetek, minden fogadasomat elcseszik.. 😕
Igor
köcsög fogadásaid az összes emberemet elcseszik 😀
eaglesmcnabb
Milyen embered van meg hatra?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kocsog nemetek, minden fogadasomat elcseszik.. 😕
Igor
köcsög fogadásaid az összes emberemet elcseszik 😀

a csapatom szerzett ma 3 ezüstöt, mindhárom futamban Rajna embere nyert 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kocsog nemetek, minden fogadasomat elcseszik.. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Amúgy a norvégok, ha elvesztik az éremtáblázatot, azt az északi összetettesek és a biatlonisták nyakába varrhatják.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
fritz alázás
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Papírforma..
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
erre megbotlik, jólvan mostmár hajrá Riessle

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Watabe lehet 5-ben sem lesz így.
dawyd728
szerintem most jól taktikázott, ha nem hagyja a sprintre, lehet lesz esélye egy éremre az emelkedő miatt
eaglesmcnabb
Éppen sprintre hagyja. 😀 Beenged embereket a meccsbe.
dawyd728
egyedül nem bírta volna, ha a dombot meghúzza szerintem nem lesz 6 ember a sprintre, de persze benne van hogy piros tartományban megy már msot is, de alapesetben nem sokkal szarabb futó mint pl. frenzel

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!