Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 403 — nabege2@yahoo.com
Mára kb. ennyi ugye, asszem még női hoki van...
Igor
Ez is milyen fasza, ma fél2kor zár a bazár, tegnap meg 4 után lett vége a női normál sáncnak. De szerencsére 4 dolog is megy egy időben, mert miért ne...
peach
Jó, éjszaka van, ez érthető (bár speciel pont curling vagy korcsolya mehetett volna később) - de az amcsiknak még nagyobb szívás...
Igor
Mondjuk én nem értem ezt a rohadt ázsiai vonalat. Európában kb minden verseny 3x népszerűbb és nem is kell éjjel versenyezni senkinek. Azért vicc, hogy amúgy is hideg van, de még ráadásul totál éjjel vannak a versenyek😊
Nálam 5 téli olimpia közül 3 lenne Európában, egy Usában, egy meg Ázsiában! Afrika kimarad, me rasszista vagyok 😀
NB2
Könnyű itthonról okoskodni nyílván, én nem is az idő eltolódást szídom, hanem, hogy józan paraszti ésszel úgy beosztani az időpontokat, hogy minél több minden legyen élőben nézhető. Kb mint amit igor is írt. A mai napban benne maradt másfél-két óra lyukas idő.
peach
Nem okoskodásból mondtam, azzal a résszel egyetértek, hogy reggel 8 és 10 között tényleg mindig van egy luft, Mondjuk nekem jó, mert nem szabizok, akkor dolgozok egy picit😊
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Mára kb. ennyi ugye, asszem még női hoki van...
Igor
Ez is milyen fasza, ma fél2kor zár a bazár, tegnap meg 4 után lett vége a női normál sáncnak. De szerencsére 4 dolog is megy egy időben, mert miért ne...
peach
de az amcsiknak még nagyobb szívás...
Igor
Nem feltétlenül...eddig. Hajnalban, azaz nekik kényelmes este volt eddig az összes Snowboard, műkori, alpesi sí, stb, ami náluk fontos, van ezer esélyes. És nekik hajnalban van a síugrás, szánkó, biatlon, stb, amit épp leszarnak 😀 Nem véletlenül van ez így...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Ez már csak a pénzről szól sajnos...ahogy Hirscher is mondta, ez már nem úgy megy, mint régebben sajnos, Európába mehetne azért Olimpia.
Pénz volt Rio, Sochi, az lesz Peking, az ruszki foci VB, a brazil foci VB, kb minden az utóbbi 10 évben...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Mára kb. ennyi ugye, asszem még női hoki van...
Igor
Ez is milyen fasza, ma fél2kor zár a bazár, tegnap meg 4 után lett vége a női normál sáncnak. De szerencsére 4 dolog is megy egy időben, mert miért ne...
peach
Jó, éjszaka van, ez érthető (bár speciel pont curling vagy korcsolya mehetett volna később) - de az amcsiknak még nagyobb szívás...
Igor
Mondjuk én nem értem ezt a rohadt ázsiai vonalat. Európában kb minden verseny 3x népszerűbb és nem is kell éjjel versenyezni senkinek. Azért vicc, hogy amúgy is hideg van, de még ráadásul totál éjjel vannak a versenyek😊
Nálam 5 téli olimpia közül 3 lenne Európában, egy Usában, egy meg Ázsiában! Afrika kimarad, me rasszista vagyok 😀
NB2
Könnyű itthonról okoskodni nyílván, én nem is az idő eltolódást szídom, hanem, hogy józan paraszti ésszel úgy beosztani az időpontokat, hogy minél több minden legyen élőben nézhető. Kb mint amit igor is írt. A mai napban benne maradt másfél-két óra lyukas idő.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 403 — nabege2@yahoo.com
Mára kb. ennyi ugye, asszem még női hoki van...
Igor
Ez is milyen fasza, ma fél2kor zár a bazár, tegnap meg 4 után lett vége a női normál sáncnak. De szerencsére 4 dolog is megy egy időben, mert miért ne...
peach
Jó, éjszaka van, ez érthető (bár speciel pont curling vagy korcsolya mehetett volna később) - de az amcsiknak még nagyobb szívás...
Igor
Mondjuk én nem értem ezt a rohadt ázsiai vonalat. Európában kb minden verseny 3x népszerűbb és nem is kell éjjel versenyezni senkinek. Azért vicc, hogy amúgy is hideg van, de még ráadásul totál éjjel vannak a versenyek😊
Nálam 5 téli olimpia közül 3 lenne Európában, egy Usában, egy meg Ázsiában! Afrika kimarad, me rasszista vagyok 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mára kb. ennyi ugye, asszem még női hoki van...
Igor
Ez is milyen fasza, ma fél2kor zár a bazár, tegnap meg 4 után lett vége a női normál sáncnak. De szerencsére 4 dolog is megy egy időben, mert miért ne...
peach
Jó, éjszaka van, ez érthető (bár speciel pont curling vagy korcsolya mehetett volna később) - de az amcsiknak még nagyobb szívás...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Mára kb. ennyi ugye, asszem még női hoki van...
Igor
Ez is milyen fasza, ma fél2kor zár a bazár, tegnap meg 4 után lett vége a női normál sáncnak. De szerencsére 4 dolog is megy egy időben, mert miért ne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mára kb. ennyi ugye, asszem még női hoki van...

Holnap meg bemutatkozik az északi összetett, de ezt leszámítva elég gyenge napnak tűnik..
Igor
Női slalom, biathlon , női 1km , normálsi curlnig és ffi hoki ,jó lesz az.
Sixo
A szlalom dögunalom lesz, mivel fogadtam Shiffrin ellen... a biatlonban úgyis Dahlmeier lesz, meg talán Wierer, női 1km-en Kodaira el fog esni... ez mondjuk izgalmas lesz. A többi az töltelék 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Mára kb. ennyi ugye, asszem még női hoki van...

Holnap meg bemutatkozik az északi összetett, de ezt leszámítva elég gyenge napnak tűnik..
Igor
Női slalom, biathlon , női 1km , normálsi curlnig és ffi hoki ,jó lesz az.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Holnap annyira fos nap lesz, hogy inkább bemegyek dolgozni 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mára kb. ennyi ugye, asszem még női hoki van...

Holnap meg bemutatkozik az északi összetett, de ezt leszámítva elég gyenge napnak tűnik..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megmondtam vagy megmondtam hogy Geisenberger megnyeri?
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
nyomott egy lochot?
gabokocka
Nem voltak olyan nagy hibák, Eitberger feljött a második helyre, Geisenberger meg lesimázta

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
26 pont, kár azért a pedersen botlásért, de így sem rossz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
nyomott egy lochot?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Elbaszta a kanadai kislány
Jakehomer
Hüfner még inkább, meglesz neki a bronz

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Elbaszta a kanadai kislány

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na holnap jó szórakozást nektek!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
tudom miért nyert klaebo


Nem volt rajta sapka

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez bezzeg nem tud elesni.. DQ nincs. Áhh, hagyom a faszba ezt az egész olimpiát.. 😕
Igor
Tehát viszlát holnap. 😊
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Bassza meg ,ez nagyon nagyon sima lett. Igor ezt sosem bocsájtom meg.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez bezzeg nem tud elesni.. DQ nincs. Áhh, hagyom a faszba ezt az egész olimpiát.. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon "izgis" volt ez a döntő is.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
.........
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 403 — nabege2@yahoo.com
Pellegrino hátha megfricskázza Klaebot
gabokocka
Fogadtam rá... esélytelen.
Igor
szégyelld magad ...
Sixo
Bronxi mesében volt a faszi, kb😊