NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ha valaki végig tud menni rontás nélkül még bejöhet, mert eddig mindenki hibázott valahol.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hú de kár érte.. nagyon nagy ment felül, senki más nem lesz 35.3 közelében, sőt még 1.06-nál is megvolt 37 század.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Csak eljinxelte SZG Feuz-ot.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Most nézem gigantikus méretű a snowboard cross pálya. Látszólag verekedés nélkül is könnyű lesz majd előzni. 😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Közben Yun Sungbin pályacsúccsal az első futamban. Nem meglepetés, de látva a csúszását, értem miért hagyta ki minden második tréninget. kb az érmekért mehet a harc.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ehh, ha tudom h fél 4, még alhattam volna picit... na nem baj, csak tartsák mostmár meg végre.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
A Meta Hrovat olimpia legnagyobb pozitív meglepetése tippem besülni látszik. :S
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Manuela Moelggnek még azt is megbocsátanám, ha az embereim előtt megnyeri az olimpiát. Nagyon kijárna neki.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Worley eddig konkrétan utolsó a leérkezettek között...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Nem kis meglepetés eddig Rebensburg és Worley első menete.
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Komoly meglepetésekkel indult a férfi hokitorna, jól van, jó lesz ez!
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Lesiklást már fél4-re írja az olimpiai honlap.
NB2
3 volt addig, míg a női óriást nem halasztották mára. Gondolom azért csinálták ezt, h a két helyszínen rendezett alpesi számok véletlenül se üssék időben egymást.
Nem várható 10km/h-nál nagyobb szél. Szóval előreláthatólag lesz verseny.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Lesiklást már fél4-re írja az olimpiai honlap.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Amúgy nézegetem szegény Igort 26 ponttal szerénykedik a utolsó helyen.
dawyd728
Kösz 😉 szidj holnap is pls, hátha most nem lőnek tököt az embereim..

De reálisan nézve, ha a koreai rövidpályás gyorskorcsolyázók nem tarolnak innentől (a két váltó arany a minimum, azzal írnék 4-et, és egyedül Rajnánál van ott Hwang, tehát mindenkin elég sokat írnék.. persze egyéniben se lenne rossz ha mellette alkotnának a riválisok kárára, és nem DQ-znák őket...), akkor mondjuk ilyen Dahlmeier/Fourcade/Klaebo ellen már nem lesz esélyem..
Még a japán üldözőváltóval írhatok kettőt... de valószínűbb, hogy kiesnek 1. körben..
Igor
mondjuk azzal nem tudsz semmit se kezdeni, hogy előtted voltunk, és kihúztuk az említett embereket, szerintem az első körben ez ordas nagy hátrány volt amúgy.

Remélem arra kelek, hogy a kínaiak behúzták a páros műkorit, mert ahogy nézem holnap nekem már más pontszerzési lehetőségem nincsen. Igaz a top5ből 3 emberem még pályára se lépett :d
eaglesmcnabb
Nézd, azzal hogy 20 körös a dolog, szerintem ez kisebb előny/kiegyenlítődik.. Rajna jött ugyan a link dumával, hogy ötödiknek a legjobb húzni, de ez elég nagy BS tőle 😛

Egyelőre az én favoritjaim epic szinten buknak sorra, mások meg hozzák a papírformát.. van ez így. Még hosszú az olimpia 😊
Igor
Nekem a top 5 pickem, akik már versenyeztek, tudtak eddig összesen 1 ezüstöt. 😊

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy nézegetem szegény Igort 26 ponttal szerénykedik a utolsó helyen.
dawyd728
Kösz 😉 szidj holnap is pls, hátha most nem lőnek tököt az embereim..

De reálisan nézve, ha a koreai rövidpályás gyorskorcsolyázók nem tarolnak innentől (a két váltó arany a minimum, azzal írnék 4-et, és egyedül Rajnánál van ott Hwang, tehát mindenkin elég sokat írnék.. persze egyéniben se lenne rossz ha mellette alkotnának a riválisok kárára, és nem DQ-znák őket...), akkor mondjuk ilyen Dahlmeier/Fourcade/Klaebo ellen már nem lesz esélyem..
Még a japán üldözőváltóval írhatok kettőt... de valószínűbb, hogy kiesnek 1. körben..
Igor
mondjuk azzal nem tudsz semmit se kezdeni, hogy előtted voltunk, és kihúztuk az említett embereket, szerintem az első körben ez ordas nagy hátrány volt amúgy.

Remélem arra kelek, hogy a kínaiak behúzták a páros műkorit, mert ahogy nézem holnap nekem már más pontszerzési lehetőségem nincsen. Igaz a top5ből 3 emberem még pályára se lépett :d
eaglesmcnabb
Nézd, azzal hogy 20 körös a dolog, szerintem ez kisebb előny/kiegyenlítődik.. Rajna jött ugyan a link dumával, hogy ötödiknek a legjobb húzni, de ez elég nagy BS tőle 😛

Egyelőre az én favoritjaim epic szinten buknak sorra, mások meg hozzák a papírformát.. van ez így. Még hosszú az olimpia 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amúgy nézegetem szegény Igort 26 ponttal szerénykedik a utolsó helyen.
dawyd728
Kösz 😉 szidj holnap is pls, hátha most nem lőnek tököt az embereim..

De reálisan nézve, ha a koreai rövidpályás gyorskorcsolyázók nem tarolnak innentől (a két váltó arany a minimum, azzal írnék 4-et, és egyedül Rajnánál van ott Hwang, tehát mindenkin elég sokat írnék.. persze egyéniben se lenne rossz ha mellette alkotnának a riválisok kárára, és nem DQ-znák őket...), akkor mondjuk ilyen Dahlmeier/Fourcade/Klaebo ellen már nem lesz esélyem..
Még a japán üldözőváltóval írhatok kettőt... de valószínűbb, hogy kiesnek 1. körben..
Igor
mondjuk azzal nem tudsz semmit se kezdeni, hogy előtted voltunk, és kihúztuk az említett embereket, szerintem az első körben ez ordas nagy hátrány volt amúgy. Amúgy nem akkora bust szerintem, Kuzmina kettőből egyet meg fog nyerni, ha így fut. max 2 hibával szerintem bármelyiket megnyeri.

Remélem arra kelek, hogy a kínaiak behúzták a páros műkorit, mert ahogy nézem holnap nekem már más pontszerzési lehetőségem nincsen. Igaz a top5ből 3 emberem még pályára se lépett :d

szerk.: ha jól látom beírták mindenkinek az elmaradt pontokat (nálam Pedersent, somosnál Sundbyt néztem)

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Nekem holnap nagyjából eldől, hogy lesz-e még esélyem bármire a későbbiekben.

3 norvég biatlonos fickó végre elkezdhetné az olimpiát, az álom egy arany + bronz lenne, de az nyilván nem lesz. 😊

Női óriásban Worley vagy Goggia jó lehet egy éremre, szánkó csapatversenyben van egy németem, gyorskori 10.000 méterem Bergsma talánodaér a dobogóra.

Összességében 30 pont kellene holnap kb, és akkor majd a váltókkal még bele tudok húzni a végén (biatlon férfi 3 fővel és mix 2 fővel, gyorskori csapatversenyekben japán nő és holland férfi, német és 2 norvég északi összetett, norvég sífutó, német síugró). Főleg mondjuk a biatlonnal és az északi összetettel tudnék tarolni. 😊

Ja, és a verseny szorossága érdekében remélem, Dahlmeier holnap vakon lesz. 😊

Szerkesztette: somoskovig

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sablikovában van minden remény, hogy ne söpörjék a hollandok a 500-on kívül a többi számot
Jakehomer
Kodaira az 500-on erősebb mint 1000-en, szerintem ott a legjobb az esély.. Sablikovát is nagyon bírom, és ő is favorit nálam, de benne van hogy van der Weiden/Visser odatesz valami állatságot, míg holland női sprinter nem fog aranyat nyerni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy nézegetem szegény Igort 26 ponttal szerénykedik a utolsó helyen.
dawyd728
Kösz 😉 szidj holnap is pls, hátha most nem lőnek tököt az embereim..

De reálisan nézve, ha a koreai rövidpályás gyorskorcsolyázók nem tarolnak innentől (a két váltó arany a minimum, azzal írnék 4-et, és egyedül Rajnánál van ott Hwang, tehát mindenkin elég sokat írnék.. persze egyéniben se lenne rossz ha mellette alkotnának a riválisok kárára, és nem DQ-znák őket...), akkor mondjuk ilyen Dahlmeier/Fourcade/Klaebo ellen már nem lesz esélyem..
Még a japán üldözőváltóval írhatok kettőt... de valószínűbb, hogy kiesnek 1. körben..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Vk-t magasan nyerik, edzéseken is faszán mennek, erre Igor csapatába kerülnek és annyi nekik. 😀 Kb a legbiztosabb 10 pontom volt. Bocsánat legbiztosabb 20..
Helyette 4 pont.
dawyd728
1.05-ös odds volt rájuk.... de biztos az én hibám. 😛
Másik két ligámban ráadásul bedupláztam őket, szóval 40 helyett 8 jön nekem... asszem azokban (is) elszállt az esélyem. 😀 (az egyikben Geisenbergert/ter Morsot is behúztam, illetve Fourcade, Kramer, Choi, Sundby volt az első 4 kör.. szóval ott még lenne elméleti esély, ha az egyetlen ellenfelem aki a Klaebo-Hirscher-Shiffrin-Wüst négyessel nyitott, nem járna már 7A 4E-nél járt, mert ő vitte el a Wendl/Arlt duót.....)

A bowlponthu ligában "csak" 36 pont buktám van a köcsög német szánkósokon..

Hálistennek, hogy a női 1000-en jött azért a papírfoma. Vicces, úgy vagyok ott a középmezőnyben, hogy az első 8 köröm olyan szintű bust, hogy szavakkal nem lehet leírni..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Holnapi lesz a legmozgalmasabb nap. Kb hajnal 2-től délután 2-ig nem lesz megállás. 9 éremosztó szám. Curling és hoki nagyüzem. A halasztott biathlon is pont a reggeli üresjáratot tömi be. Úgy 11 és dél között lesz csak szusszanás.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
5. nap után:
 drive.google.com/file/d/1Ohyj0mRub-tN_mwqiT2uNFnsGGvbEudy
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Vk-t magasan nyerik, edzéseken is faszán mennek, erre Igor csapatába kerülnek és annyi nekik. 😀 Kb a legbiztosabb 10 pontom volt. Bocsánat legbiztosabb 20..
Helyette 4 pont.
dawyd728
amúgy nem értem miért nem mennek itt is négyet mint az egyéniben, ruszkik meg basszák meg a hokit!

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Vk-t magasan nyerik, edzéseken is faszán mennek, erre Igor csapatába kerülnek és annyi nekik. 😀 Kb a legbiztosabb 10 pontom volt. Bocsánat legbiztosabb 20..
Helyette 4 pont.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Amúgy ez az Olimpia eddig totál a németek és hollandok dominanciájáról szól. Egyrészt hozzák a kötelezőket szinte kivétel (Loch) nélkül, és még plusz (arany) érmeket is termelnek meglepetésként. Korea, norvégok eddig betli.
Chargers LT
11) Ki nyeri az éremtáblázatot (nem Σ éremszám alapján)?
Németek

empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...