NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Haga nagyon nagyot fut és nem is látjuk

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nagyon szar a közvetítés, simán lemaradunk kb mindenhol minden fontos emberről
gabokocka
Ja, elég furán váltogatják a kamerákat.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Nagyon szar a közvetítés, simán lemaradunk kb mindenhol minden fontos emberről

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Oestberg tuti negyedik lesz (vagy nem fogja bírni az iramot, és teljesen összeomlik)
Igor
Weng cserébe simán a 10. helyre hajt 😀

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Oestberg tuti negyedik lesz (vagy nem fogja bírni az iramot, és teljesen összeomlik)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Fasza, Idiota kinai parosnak sikerült 43 szazaddal kiszopni
eaglesmcnabb
Savchenko nagyon megérdemelte, hatalmas dolog ennyi év után nyerni egy ilyen sportágban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
El se tudom mondani mennyire boldog vagyok, hogy láthattam az első norvég lesikló aranyat. Egészen hihetetlen, de még sosem nyertek ebben a számban.
Soldados
Azt tudod, miért van ilyen rohadt kevés ember az alpesi versenyek helyszínén?
dawyd728
Mert a dél-koreaiakat egyáltalán nem érdeklik a sísportok. Illetve a gyorsasági számok otthona, Dzsongszon messzebb van a többi helyszíntől és a 2 központtól.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Fasza, Idiota kinai parosnak sikerült 43 szazaddal kiszopni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
nem lehet egyszerre egy futamban lebonyolítani a kombit, mivel teljesen más léc kell a két műfajhoz...
Soldados
Írtam ezt is/tisztában vagyok ezzel is 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Na hajrá Lotta 😊
Anderssontól jó volna vmi meglepi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Worley - nem
Goggia - nem
Talán majd a 20. körből Mowinckel? - IGENNN!!! 😊

több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szegény Moelgg. 😕 Tipikus versenyzés volt tőle. Shiffrin& Brignone 14 pontja azért kárpótolt. 😊
dawyd728
Na ja, amikor megnyerte az első futamot, biztos volt, hogy nem lesz érme. Nagyon nem bírja a nyomást.

Az alpesi taktikád eddig eléggé bejön, az összes dobogó eddig közel volt a papírformához, így tarolsz ott-

több mint 6 éve
dawyd728 3 829
El se tudom mondani mennyire boldog vagyok, hogy láthattam az első norvég lesikló aranyat. Egészen hihetetlen, de még sosem nyertek ebben a számban.
Soldados
Azt tudod, miért van ilyen rohadt kevés ember az alpesi versenyek helyszínén?
dawyd728
Gondolom ugyanazért, amiért senki sincs hokin: a short tracken kívül nem igazán érdekli a helyieket az egész.
Rajna
Azért sífutásban, biathlonban vagy szánkó versenyeken a célban legalább félház azért volt, ha nem is több.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Szegény Moelgg. 😕 Tipikus versenyzés volt tőle. Shiffrin& Brignone 14 pontja azért kárpótolt. 😊
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
El se tudom mondani mennyire boldog vagyok, hogy láthattam az első norvég lesikló aranyat. Egészen hihetetlen, de még sosem nyertek ebben a számban.
Soldados
Azt tudod, miért van ilyen rohadt kevés ember az alpesi versenyek helyszínén?
dawyd728
Gondolom ugyanazért, amiért senki sincs hokin: a short tracken kívül nem igazán érdekli a helyieket az egész.

több mint 6 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 725 — Patriots és Kaposvári KK fan
Finn - Német:
| Nagyszerű győzelem, magabiztosan, remek PP kihasználás, Tolvanen debütálás 4 pont (1+3) 😊
Hyvä Suomi!
|



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Azért a német páros , a 4. helyről mekkora szabad programot ment. Savchenkonak csak sikerült 5.re, nagyon örülök neki. 34 évesen műkoriban, jézusom, ott már gilf kategóriába tartozik amikor tizen évesek viszik a prímet.

több mint 6 éve
dawyd728 3 829
El se tudom mondani mennyire boldog vagyok, hogy láthattam az első norvég lesikló aranyat. Egészen hihetetlen, de még sosem nyertek ebben a számban.
Soldados
Azt tudod, miért van ilyen rohadt kevés ember az alpesi versenyek helyszínén?
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
El se tudom mondani mennyire boldog vagyok, hogy láthattam az első norvég lesikló aranyat. Egészen hihetetlen, de még sosem nyertek ebben a számban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Háháháháháááááááááá! Álomnap! Most először van fagypont felett az olimpián, süt a nap, nincs szél, tökéletes körülmények és a klasszikust behúzza a két norvég, ráadásul Svindal nyer, akinek annyira, de annyira kijárt ennyi sérülés után, hogy tényleg megkoronázza a pályafutását a lesikló arannyal olimpián. WOW!

Igor! Megmondtam, vagy megmondtam? Svindal és Jansrud, ezt mondtam neked! 😊 Amúgy butaságokat ne írjál, nem lehet egyszerre egy futamban lebonyolítani a kombit, mivel teljesen más léc kell a két műfajhoz...

Fontanának örültem még nagyon, neki is annyira kijárt az olimpiai arany, nagyon megérdemelte

A magyar short tracken kívül már csak egy kérésem van: norvég csapatarany síugrásban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Sebaj. A minimum 10 pont, ami erre a számra be volt tervezve, az megvan..
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, végülis papírforma dobogó... alszom még egyet az óriás 2. futam TOP 10-ig asszem, de az is lehet csak sífutásra jövök.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Hú de kár érte.. nagyon nagy ment felül, senki más nem lesz 35.3 közelében, sőt még 1.06-nál is megvolt 37 század.
Igor
Dehogy kár, bár pont ez a két norvég nincs nálam. 😊

több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Edzéseken se ment Jansrudnak az alja. Az első felében kb minden edzésen verte nem kevéssel a mezőnyt. Innentől hajrá Kriechmayr.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha valaki végig tud menni rontás nélkül még bejöhet, mert eddig mindenki hibázott valahol.
gabokocka
Max Innerhofer innen már sztem, osztrákokban nem látok nagy esélyt..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)