Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Ez a brazil srác megérdemelte a bronzot. Rosszul rajtolt utána keményen evezett, a végén még be is borult.


több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cheban vagy Demjanenko, Demjanenko vagy Cheban... Úgy látszik a reality showk klszavazós fel-hypeja terjed 😀
peterk2005
Pedig itt nem is a lét a tét. Vagy igen?
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cheban vagy Demjanenko, Demjanenko vagy Cheban... Úgy látszik a reality showk klszavazós fel-hypeja terjed 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Demyanenko ezt nagyon elbaxta, ennél szarabb berúgást rég láttam.. pedig tegnap 1.5 üveg bort ittam..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 722 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
az aranyérem mellé egy beutalót is kap gyomormosásra az ukrán


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
De az ukránnak nincs esélye ugye Jenő😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
No most nézem német sincs ebbe, úgyhogy egy szavunk se lehet. Ennyire sűrű már a kajak-kenu mezőny. Hozzá kell szokni

Szép volt Jonatán!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Na Jonatán legalább a B döntőben második lett szép volt
kapitnono
hülyén rúgta be a hajót, mindegy annyira nem oszt nem szoroz
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na Jonatán legalább a B döntőben második lett szép volt
kapitnono
A döntőben történik ez, tépjük a hajunkat.. 😊 de nem volt rossz menet ez se.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Na Jonatán legalább a B döntőben második lett szép volt


több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Fuksa, Tarnovschi és Tacchini a B döntőben, elég erős mezőny ez is..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
7.-ek lettünk férfi K–2 1000 m-en. Mondjuk itt nem is vártunk érmet, majd a másik kettő döntőben annál inkább.
kapitnono
A K2 200 elég lutri szerintem, s én amúgy is kb 4-5. helyre tippelem a mienket erőviszonyok alapján...
Igor
szerintem jót mentek tegnap. Én amondó vagyok, hogy meglehet az érem. Mondjuk ahogy mondod ez egy sprintszám, itt a rajtnál is sok múlik.


több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy pontszerző nem lett volna rossz. Ez van hajrá tovább!!!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
7.-ek lettünk férfi K–2 1000 m-en. Mondjuk itt nem is vártunk érmet, majd a másik kettő döntőben annál inkább.
kapitnono
A K2 200 elég lutri szerintem, s én amúgy is kb 4-5. helyre tippelem a mienket erőviszonyok alapján...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Damn, szerbek picit későn indultak... 7. hely, talán 5. hely lehetett volna max, érem nem nagyon volt itt a pakliban..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
7.-ek lettünk férfi K–2 1000 m-en. Mondjuk itt nem is vártunk érmet, majd a másik kettő döntőben annál inkább.


több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
elsőre nem értem😊
 www.nemzetisport.hu/rio-2016/rio-2016-eremre-hajtanak-ottusazoink-segitunk-hogy-ertse-is-amit-lat-2520839
NB2
Mit nem értesz?

Ma van a vívás lényegi része, ami az úszás után lesz az gála néhány pontért.. ennyi a lényeg kb.
Igor
ha a kolléganőd dumál hozzád úgy nehezebb😊
most már oké, kösz
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
elsőre nem értem😊
 www.nemzetisport.hu/rio-2016/rio-2016-eremre-hajtanak-ottusazoink-segitunk-hogy-ertse-is-amit-lat-2520839
NB2
Mit nem értesz?

Ma van a vívás lényegi része, ami az úszás után lesz az gála néhány pontért.. ennyi a lényeg kb.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
elsőre nem értem😊
 www.nemzetisport.hu/rio-2016/rio-2016-eremre-hajtanak-ottusazoink-segitunk-hogy-ertse-is-amit-lat-2520839
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
jó volt a tegnapi buli, jenőkém?
Löfli
Ne izéld már állandóan, legalább annyira profin készül a versenyekre, mint a Verrasztó testvérek
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 722 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jó volt a tegnapi buli, jenőkém?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
biztos ami tuti én megtettem ezt a Li Xuerui nevű csajszit. nem azt mondom, hogy nem bízom abban, hogy Marin hozza a papírformát, de... de nem bízom benne.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Pars:  hosszabbitas.hu/egyeni/atletika/pars-dontos-kiesett-a-topfavorit-fajdek


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
m4 az olimpiai műsorkészítésről
 www.m4sport.hu/2016/08/17/pillantson-be-a-kulisszak-moge-igy-keszul-az-m4-sport-olimpiai-adasa/
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Ludwig (von) Walkenhorst már magában csudálatosan germanisztikus arisztokrata név (lehetne). De tényleg jók voltak 😊

Ma megint lehet éremhullás, fogadóirodák szerint C2-párosban másodikok vagyunk brazilok mögött, Kozák/Carringtonra nem találtam oddsz-ot sajnos, de ott is arany/ezüst várható... Pars pedig 4. a rangsorban Tikhon, Nazarov (az hogy ez a csávó aranyérmet nyerhet mindennek a csúcsa) és Dööööörk mögött.
Igor
kalapács csak péntekről szombat éjjel lesz