Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
dawyd728 3 827
Közben brazil-német gurulós foci döntő lesz.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
szerintem ez les volt (NIGNGR-GER)
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Amúgy ne a bírókra akarjátok fogni, lényegesen jobb csapat ez, ha segítenének minket se lenne sok esély. Inkább örüljünk, hogy mikor kellett - az ausztrálok ellen - minket segítettek a bírók. 😉
Jughead
nyilván jobbak voltak, de azért az megkönnyítette a dolgukat, hogy az első félidőben kb minden támadásuk emberelőny. Félidőben így már volt többgólos előnyük, így esélyünksem volt visszajönni.
gondolom a végén 17-8 as kontrafaltok is azt mutatják milyen igazságos volt a bíráskodás.


több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Egyébként meg nyilván több előnye van a jobb csapatnak, hisz szabályosan védekezve esélytelen védekezni rajtuk. Ezt mi is tudhatjuk pl. 2004-ből mikor meg nekünk volt majd minden meccsen több előnyünk. 😉

És továbbra is azt mondom az ausztrálok ellen sehol se olvastam, hogy azért köszönjük meg a bíróknak is, hogy nekünk fújtak. 😊 Pedig az ausztrál bowl.hu-n valószínűleg durván mocskolták a bírókat, mert ott egy szoros meccsen tolták az ellenfél csapatát. 😉
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
Nyilván nem volt fair a fújás, de nem ezen múlt, jobbak az amcsik.
empty taxi
Nem is izgultam halálra magam... Tudtam ha a második negyed elején ott leszünk a nyakukon akkor beleszólnak majd a partról, de tény, hogy jobbak

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Amúgy ne a bírókra akarjátok fogni, lényegesen jobb csapat ez, ha segítenének minket se lenne sok esély. Inkább örüljünk, hogy mikor kellett - az ausztrálok ellen - minket segítettek a bírók. 😉
Jughead
1. jobbak
2. azért baromira könnyű úgy játszani, hogy tudod, hogy van hátszeled (és lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, de ha 1x 20 év múlva kiderülne, hogy szóltak a 2 bírónak, hogy az NBC-nek ez jó kis pénzt megér, hogy a nők döntőt játsszanak, azért érdekes érzések kavarognának bennem)
3. nem néztem direkt csak kommentek alapján írtam amúgy😊
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudom miért kellett inkább odafújni mint kb. Egyenlő esélyt fújni?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nyilván nem volt fair a fújás, de nem ezen múlt, jobbak az amcsik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Amúgy ne a bírókra akarjátok fogni, lényegesen jobb csapat ez, ha segítenének minket se lenne sok esély. Inkább örüljünk, hogy mikor kellett - az ausztrálok ellen - minket segítettek a bírók. 😉
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
Jövő évi VB-n sem fognak nekünk hazai pályát fújni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
dawyd728 3 827
Nézzétek 23:45-től az M5-öt, Egyesült Államok-Argentína férfi kosármeccs lesz! Nagyon jónak ígérkezik, érdemes figyelemmel követni. Remélem, valamivel szorosabb lesz, mint az eddigi két negyeddöntős mérkőzés (Ausztrália-Litvánia 90-64, Spanyolország-Franciaország 92-67).
caseyjones
Szerintem látványos, de nagyon egyoldalú meccs lesz. Ha nincs potens magasembered semmire nem mész a Team USA ellen. Szerb-horvát lesz szerintem a nap meccse.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Nézzétek 23:45-től az M5-öt, Egyesült Államok-Argentína férfi kosármeccs lesz! Nagyon jónak ígérkezik, érdemes figyelemmel követni. Remélem, valamivel szorosabb lesz, mint az eddigi két negyeddöntős mérkőzés (Ausztrália-Litvánia 90-64, Spanyolország-Franciaország 92-67).
caseyjones
nem hinném, hogy szoros lenne, max az első félidő. Véleményem szerint a jelenlegi mezőnyből max az ausztrál csapat tudja megszorítani az usát.
kapitnono
Végül is a Szerbek meg a Franciák is kemény 3 ponttal kaptak ki tőlük, de biztos altatnak.
4dam
én örülnék ha elkapnák az amikat, de azok a meccsek csalókák
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
A kapusuk sem lenne akkora sztár ha nem ilyen dromedárok lennének előtte

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
Nézzétek 23:45-től az M5-öt, Egyesült Államok-Argentína férfi kosármeccs lesz! Nagyon jónak ígérkezik, érdemes figyelemmel követni. Remélem, valamivel szorosabb lesz, mint az eddigi két negyeddöntős mérkőzés (Ausztrália-Litvánia 90-64, Spanyolország-Franciaország 92-67).
caseyjones
nem hinném, hogy szoros lenne, max az első félidő. Véleményem szerint a jelenlegi mezőnyből max az ausztrál csapat tudja megszorítani az usát.
kapitnono
Végül is a Szerbek meg a Franciák is kemény 3 ponttal kaptak ki tőlük, de biztos altatnak.


Fly Eagles Fly!
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
Vigyorogj ausztrál köcsög a csapatod csak futottak kategória
ThundersNFL
Elég sok benned a gyűlölet haver.
Hanni
Csak egy kicsit 😊 azt nem értem hogy lehet olyan bírót küldeni akinek a nemzetét kiejtettük
ThundersNFL
Lusta vagyok visszatekerni, de lehet pont te magad válaszoltad meg a kérdésed : D
Hanni
Pontosan

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Vigyorogj ausztrál köcsög a csapatod csak futottak kategória
ThundersNFL
Elég sok benned a gyűlölet haver.
Hanni
Csak egy kicsit 😊 azt nem értem hogy lehet olyan bírót küldeni akinek a nemzetét kiejtettük
ThundersNFL
Lusta vagyok visszatekerni, de lehet pont te magad válaszoltad meg a kérdésed : D
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
kontrafaltok: 14 6 ide... köszi te ausztrál köcsög, hogy lehetett ide ausztrál bírót küldeni az előzményekre tekintettel??


több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
Na akkor bronzmeccsr

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Nézzétek 23:45-től az M5-öt, Egyesült Államok-Argentína férfi kosármeccs lesz! Nagyon jónak ígérkezik, érdemes figyelemmel követni. Remélem, valamivel szorosabb lesz, mint az eddigi két negyeddöntős mérkőzés (Ausztrália-Litvánia 90-64, Spanyolország-Franciaország 92-67).
caseyjones
nem hinném, hogy szoros lenne, max az első félidő. Véleményem szerint a jelenlegi mezőnyből max az ausztrál csapat tudja megszorítani az usát.


több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
Vigyorogj ausztrál köcsög a csapatod csak futottak kategória
ThundersNFL
Elég sok benned a gyűlölet haver.
Hanni
Csak egy kicsit 😊 azt nem értem hogy lehet olyan bírót küldeni akinek a nemzetét kiejtettük

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
Hajdú B őszintén hiszel abban hogy nyerhetünk?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Vigyorogj ausztrál köcsög a csapatod csak futottak kategória
ThundersNFL
Elég sok benned a gyűlölet haver.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
Vigyorogj ausztrál köcsög a csapatod csak futottak kategória

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
Ha az amerikai cibál az tökéletesen szabályos ha magyar csak ráfingik és kiállítás ausztrál spori meg nyeljen sípot

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Nézzétek 23:45-től az M5-öt, Egyesült Államok-Argentína férfi kosármeccs lesz! Nagyon jónak ígérkezik, érdemes figyelemmel követni. Remélem, valamivel szorosabb lesz, mint az eddigi két negyeddöntős mérkőzés (Ausztrália-Litvánia 90-64, Spanyolország-Franciaország 92-67).