Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Szeretnék egy nagyon fontos kérdést tisztázni: ifjabb Jenő közvetít Japániából?
nagylaza
Igen, de most limitáltabb szerepben lesz, mint Rióban.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes ez a gördeszkás verseny. Tiszta "csúszok egyet a korláton" feeling. nem érezni, hogy olimpián vannak.
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szeretnék egy nagyon fontos kérdést tisztázni: ifjabb Jenő közvetít Japániából?
nagylaza
Már a kerékpárt is ő közvetítette tegnap szerintem...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Szeretnék egy nagyon fontos kérdést tisztázni: ifjabb Jenő közvetít Japániából?
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Női tőrözökről röviden:

Pásztor Flóranak vívni kell 32 közé jutásért - de hátha egy jó vívással szerez önbizalmat... mert a 32 között, a második kiemelt Thibus jön. Ha itt is nyerne (nagy meglepetésre), a Korobejnikova/Boubakri meccs győztese jön... ez is nagyon kemény ellenfelet eredményez.

Kreiss Fanny 3:25-kor kezd a 32 között Batini ellen, ha nyerne akkor jön az egész verseny topfavoritja Deriglazova a 16 között... 😕

Kondricz Kata szintén egy olasszal, Volpival kezd.. ugye tudjuk mit szokás mondani olasz női tőrözökről... a jó hír, hogy ha Volpit kiejtené, utána elvileg egy verhető ellenfél jönne.. csak aztán a negyeddöntőben jön a 3. (és talán legjobb olasz), Errigo.

Nagy esélyeink nincsenek.. csalódjunk pozitívan.

Viszont férfi párbajtőr... nem akarom elkiabálni, de itt nekem nagyon testszik a sorsolás.
Siklósi első kiemelt, első két körben kínaiaik jöhetnek, de nem igazán ismerem őket.... annyira nem nagy nevek, illene verni őket. Negyeddöntőben jöhet Minobe v Park, talán még ezt is "illene" nyerni.. elődöntőben jöhet Santarelli (#) vagy Yamada (#4), akik már jegyzett nevek, de ez már az elődöntő.. bőven lehetne rosszabb.

Nekem ez egy relatíve szerencsés/könnyű sorsolásnak tűnik - a másik ágon vannak olyan nevek mint Bida, Reizlin, Borel, Heinzer, Limardo, Verweijlen, Garozzo, Nikishin... nekem ez egy sokkal nehezebb ágnak tűnik, az alacsonyabb kiemeltek közt is rengeteg tapasztalt vívó/nagy név akad. Úgyhogy optimista vagyok... ergo biztos ki fog esni a 2. körben a kínai ellen 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Verrasztó és Hosszú hoz egy bronzot, azt tippelem
Heisman
Mindkettő érmes lesz sztem
davemayer
Hosszú bronz, Verrasztó és MFV 5.hely

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Verrasztó és Hosszú hoz egy bronzot, azt tippelem
Heisman
Mindkettő érmes lesz sztem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Verrasztó és Hosszú hoz egy bronzot, azt tippelem

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lassan indul a nap😊 a vívók hátha meglepetést okoznak és ismét hoznak érmet, Katinka megiszik két pohár Nescafét és javul 3 másodpercet és még tán csurran cseppen mondjuk a lövőktől is valami 😛

Hajrá magyarok!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
amúgy a 3x3 kosárlabda mit keres olimpián? lehet én vagyok a beszűkült, de vicc hogy ez olimpiai sportág lehet. sima kosárlabda miért nem elég?

bár hagyjuk is, most olvasom, hogy 2024-ben már a breakdancing is olimpiai sportág lesz.
deyell
Szerintem az egyik leglátványosabb sportág azok közül, amit eddig láttam ezen az olimpián.
Ne mondd, hogy egy cselgáncs, gyephoki, súlyemelés vagy akár egy kardvívás (ha nem magyar vív) látványos, szórakoztató, tartalmas. A legtöbb hagyományos sportág kurva unalmas és nehezen közvetíthető szórakoztatóan.
Míg egy mma, darts, bowling, autó-, motorverseny, szkander vagy egy teqball nagyságrendekkel látványosabb, mint egy birkózás, taekwondo, vívás, légpuska, evezés, kajak-kenu, vitorlázás vagy hosszútávúszás.
Sobri Jóska
Számomra az MMA a többi küzdősporttal egyenértékűen unalmas, de ez nyilván személyes preferencia.
A többivel egyetértek, bár azért a sima kosárlabda még mindig ezerszer jobb, mint ez a félpályás változat.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
gabokocka
Asszem veled beszéltük 3-4 éve, hogy szerintem nem nyer Katinka Tókióban, mert az ő sikerei markánsan Tusupnak köszönhetőek.
Csak gondoltam jelzem, hogy kurvára remélem, hogy már ma kiderül, hogy rosszul prognosztizáltam.

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
amúgy a 3x3 kosárlabda mit keres olimpián? lehet én vagyok a beszűkült, de vicc hogy ez olimpiai sportág lehet. sima kosárlabda miért nem elég?

bár hagyjuk is, most olvasom, hogy 2024-ben már a breakdancing is olimpiai sportág lesz.
deyell
Szerintem az egyik leglátványosabb sportág azok közül, amit eddig láttam ezen az olimpián.
Ne mondd, hogy egy cselgáncs, gyephoki, súlyemelés vagy akár egy kardvívás (ha nem magyar vív) látványos, szórakoztató, tartalmas. A legtöbb hagyományos sportág kurva unalmas és nehezen közvetíthető szórakoztatóan.
Míg egy mma, darts, bowling, autó-, motorverseny, szkander vagy egy teqball nagyságrendekkel látványosabb, mint egy birkózás, taekwondo, vívás, légpuska, evezés, kajak-kenu, vitorlázás vagy hosszútávúszás.

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezt az egy mindenkiért-et meg lehet valahol tekinteni online? Nem találom, és gondolom tékában sem lesz egy darabig.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Katinka interjút látott amúgy bárki? Vagy elbújt a királynő? Nem jó jel, ha utóbbi...
Szokol
Nem volt hajlandó nyilatkozni, éjjel meglátjuk.... de pont hasonlóra utaltam anno még Federer visszalépése kapcsán (hú mit kaptam 😛) mikor visszalépett miután nyert! hogy tök jó, hogy Katinka ennyi számot "vállal" aztán majd visszalépked mert mégse megy (amit előre lehet tudni) csak épp ezzel megint helyet vesz el speciel megint Jakabostól. Nem mintha Zsutól sokat várna az ember csak maga az elv... szimplán önzőséget látok benne.

Tisztelem Katkát drukkolok nagyon neki legyen legalább egy érem (bár ha nem lesz sincs gond) de ezeket a lépéseket nem szeretem.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Katinka interjút látott amúgy bárki? Vagy elbújt a királynő? Nem jó jel, ha utóbbi...
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
amúgy a 3x3 kosárlabda mit keres olimpián? lehet én vagyok a beszűkült, de vicc hogy ez olimpiai sportág lehet. sima kosárlabda miért nem elég?

bár hagyjuk is, most olvasom, hogy 2024-ben már a breakdancing is olimpiai sportág lesz.
deyell
Próbálnak nyitni a fiatalok felé is. Nincs ezzel baj, ha az avas teljesen unalmas sportágak helyett jönnek újak. Pl vízilabdából egy hasonló kispályás változat tök jó lenne.
FLZOLI
Jah
Derékig érő vízben.
Még úszni sem kellene tudni...
zemanla
A neve: water skyball. Youtube-on találsz felvételeket. Szerintem katasztrófa, de gondolom nem én vagyok a célcsoport.
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
amúgy a 3x3 kosárlabda mit keres olimpián? lehet én vagyok a beszűkült, de vicc hogy ez olimpiai sportág lehet. sima kosárlabda miért nem elég?

bár hagyjuk is, most olvasom, hogy 2024-ben már a breakdancing is olimpiai sportág lesz.
deyell
Próbálnak nyitni a fiatalok felé is. Nincs ezzel baj, ha az avas teljesen unalmas sportágak helyett jönnek újak. Pl vízilabdából egy hasonló kispályás változat tök jó lenne.
FLZOLI
Jah
Derékig érő vízben.
Még úszni sem kellene tudni...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 940
amúgy a 3x3 kosárlabda mit keres olimpián? lehet én vagyok a beszűkült, de vicc hogy ez olimpiai sportág lehet. sima kosárlabda miért nem elég?

bár hagyjuk is, most olvasom, hogy 2024-ben már a breakdancing is olimpiai sportág lesz.
deyell
Ha ezek az underground szarok kellenek ahhoz, hogy megmaradjon az olimpia, tényleg zavar?
Hanni
szarok ? 😀
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Korábban lemaradtam a háttérről...Valter Ati esete nagyon szomorú 😕
 index.hu/sport/2021/tokio/2021/07/24/olimpia-kerekpar-valter-attila-szilagyi-aron/
clbass
maganal a bicajnal ez megszokott egy egynapos versenyen es kutyat nem erdekli a szintido, sot felulnek maguktol. DE itt az olimpia eszmejevel ellentetes lett a dontes.
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Korábban lemaradtam a háttérről...Valter Ati esete nagyon szomorú 😕
 index.hu/sport/2021/tokio/2021/07/24/olimpia-kerekpar-valter-attila-szilagyi-aron/
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
amúgy a 3x3 kosárlabda mit keres olimpián? lehet én vagyok a beszűkült, de vicc hogy ez olimpiai sportág lehet. sima kosárlabda miért nem elég?

bár hagyjuk is, most olvasom, hogy 2024-ben már a breakdancing is olimpiai sportág lesz.
deyell
Vélhetően két kézzel próbálkozik az olimpia mert sajnos elértünk oda, hogy kurva kevesen nézik. Persze így is nagy világesemény de közel sem akkora már a népszerűsége mint akár csak 20 éve vagy ugye még régebben... És ugye ezek átlagélekora is elég magas. A fiatalokat nagyon nem érdekli.

Az E-sportot is talán próbálták már behozni nem tudom pontosan de tuti voltak ilyen hírek is.
Az E-sport népszerűbb már mint az 5 karikás játékok.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
amúgy a 3x3 kosárlabda mit keres olimpián? lehet én vagyok a beszűkült, de vicc hogy ez olimpiai sportág lehet. sima kosárlabda miért nem elég?

bár hagyjuk is, most olvasom, hogy 2024-ben már a breakdancing is olimpiai sportág lesz.
deyell
Próbálnak nyitni a fiatalok felé is. Nincs ezzel baj, ha az avas teljesen unalmas sportágak helyett jönnek újak. Pl vízilabdából egy hasonló kispályás változat tök jó lenne.

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
amúgy a 3x3 kosárlabda mit keres olimpián? lehet én vagyok a beszűkült, de vicc hogy ez olimpiai sportág lehet. sima kosárlabda miért nem elég?

bár hagyjuk is, most olvasom, hogy 2024-ben már a breakdancing is olimpiai sportág lesz.
deyell
sajnos nem lehet ezt a folyamatot megállítani 😕
de inkább ez és maradjanak meg az értelmes sportok

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
amúgy a 3x3 kosárlabda mit keres olimpián? lehet én vagyok a beszűkült, de vicc hogy ez olimpiai sportág lehet. sima kosárlabda miért nem elég?

bár hagyjuk is, most olvasom, hogy 2024-ben már a breakdancing is olimpiai sportág lesz.
deyell
Ha ezek az underground szarok kellenek ahhoz, hogy megmaradjon az olimpia, tényleg zavar?
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Van még mára valamink? Majoros holnap folytatja?
alatriste
hétfő 4:00
Szesze
 www.youtube.com/watch?v=yPlC_c019D8
Először a balkezest kellene megvernie, utána a jobbkezest.
bcsarli
Úgy emlékszem Groth-ot megverte Dániában vmilyen csapatselejtezon szóval ott optimista vagyok, Gauzi már keményebb dió, de nem lehetetlen. Nem ázsiai 😊
sapka
Elég jó memóriád van, mert az a meccs 5 éve volt 😊 Abból túl sok mindenre nem nagyon lehet következtetni, de tény hogy ellene mindenképp lehet esélye, főleg hogy kifejezetten jó formában van. Gauzy ellen viszont nagyon minimálisak az esélyek, az ő megveréséhez hatalmas bravúr kéne és azért az ilyesmi ping-pongban nagyon ritka.
Szesze
Before covid csak 3

Tehát nem olyan régen 😛, azért emlékszem mert a Statban néztük a visszavágót ahová nem jött el a Groth csak a fiatal dánok akik már nem annyira fiatalok 😊

A többit majd meglátjuk 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!