NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

9 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 802 — Saturday Night Lights
Jóba kell lenni a kormánnyal, és kardcsapat 4. tagnak lehet lenni. Abban van tapasztalatom is, szóval Decsi helyett még be is tudnék ugrani cserének ha nagyon kéne, na ő elképesztően gyenge. Szilágyi és Szatmári meg hozza a maradék 40 pontot. Csempiönship.
Heisman nádor
Te leszel a D'Artagnan 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jóba kell lenni a kormánnyal, és kardcsapat 4. tagnak lehet lenni. Abban van tapasztalatom is, szóval Decsi helyett még be is tudnék ugrani cserének ha nagyon kéne, na ő elképesztően gyenge. Szilágyi és Szatmári meg hozza a maradék 40 pontot. Csempiönship.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kijutni egy olimpiára nem annyira nagy kunszt - bizonyos sportokban meg lehet oldani csak valamennyi pénz/kapcsolat, meg valóban minimális szintű tudás/adekvát kondi kell hozzá (a síakrobatikát hagyjuk inkább... pedig én fiatalabb korumban mogulozni még tudtam is valamennyire, de az a könnyebbik része. Viszont így 35+ évesen mostmár nem mennék rá egy komolyabb pályára a térdeimmel...)

Komoly eredményt elérni meg valszeg lehetetlen kb bármelyik sportban, ha nem kezdted el fiatalon.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
9 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 812 — Patriot
 444.hu/2023/12/09/a-parizsi-olimpian-55-milliot-kapnak-majd-egy-aranyeremert-a-magyar-olimpikonok
warr_b
Kéne nézni valami gyengébb sportágat, oszt nyerni párat.
Sixo
Mi a baráti körben pár éve elég komoly időt és energiát öltünk abba, hogy ezt összerakjuk, és találjunk egy sportágat. Az jött ki a végén, hogy a nyári az esélytelen. Vagy túl magas a belépési küszöb (úszás, foci stb.) vagy idehaza meg tudnád oldani, de nemzetközileg bukó (gyeplabda) leszel vagy simán kiöregedtél belőle. De a téli! Ott vannak lehetőségek. A curling és a síakrobatika az ahol lehetőséget láttunk, curlingben simán válogatott tudsz lenni 1-2 év alatt és talán a nemzetközi mezőnybe is oda lehetne érni…aztán kijózanodtunk.
MC12
Próbáljátok a síugrást. Aki nagy sáncról le mer jönni, annak automatikusan adnám az érmet.
9 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
 444.hu/2023/12/09/a-parizsi-olimpian-55-milliot-kapnak-majd-egy-aranyeremert-a-magyar-olimpikonok
warr_b
Kéne nézni valami gyengébb sportágat, oszt nyerni párat.
Sixo
Mi a baráti körben pár éve elég komoly időt és energiát öltünk abba, hogy ezt összerakjuk, és találjunk egy sportágat. Az jött ki a végén, hogy a nyári az esélytelen. Vagy túl magas a belépési küszöb (úszás, foci stb.) vagy idehaza meg tudnád oldani, de nemzetközileg bukó (gyeplabda) leszel vagy simán kiöregedtél belőle. De a téli! Ott vannak lehetőségek. A curling és a síakrobatika az ahol lehetőséget láttunk, curlingben simán válogatott tudsz lenni 1-2 év alatt és talán a nemzetközi mezőnybe is oda lehetne érni…aztán kijózanodtunk.
MC12
Úszás jó lesz, anno városi bajnok voltam. U10ben. Mondjuk ennek 25 éve, de még mindig jól úszok.

9 hónapja
MC12 New Orleans Saints 6 081
 444.hu/2023/12/09/a-parizsi-olimpian-55-milliot-kapnak-majd-egy-aranyeremert-a-magyar-olimpikonok
warr_b
Kéne nézni valami gyengébb sportágat, oszt nyerni párat.
Sixo
Mi a baráti körben pár éve elég komoly időt és energiát öltünk abba, hogy ezt összerakjuk, és találjunk egy sportágat. Az jött ki a végén, hogy a nyári az esélytelen. Vagy túl magas a belépési küszöb (úszás, foci stb.) vagy idehaza meg tudnád oldani, de nemzetközileg bukó (gyeplabda) leszel vagy simán kiöregedtél belőle. De a téli! Ott vannak lehetőségek. A curling és a síakrobatika az ahol lehetőséget láttunk, curlingben simán válogatott tudsz lenni 1-2 év alatt és talán a nemzetközi mezőnybe is oda lehetne érni…aztán kijózanodtunk.

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
9 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
 444.hu/2023/12/09/a-parizsi-olimpian-55-milliot-kapnak-majd-egy-aranyeremert-a-magyar-olimpikonok
warr_b
Kéne nézni valami gyengébb sportágat, oszt nyerni párat.
Sixo
Flagfoci? Az arany kizárt, viszont a dobogóval már jók vagyunk, mert csapatban mindenki kap


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 444.hu/2023/12/09/a-parizsi-olimpian-55-milliot-kapnak-majd-egy-aranyeremert-a-magyar-olimpikonok
warr_b
Kéne nézni valami gyengébb sportágat, oszt nyerni párat.
Sixo
Gyúrjál gumiasztalra!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Lövészet?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 444.hu/2023/12/09/a-parizsi-olimpian-55-milliot-kapnak-majd-egy-aranyeremert-a-magyar-olimpikonok
warr_b
Kéne nézni valami gyengébb sportágat, oszt nyerni párat.
Sixo
Gyúrjál gumiasztalra!

9 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
 444.hu/2023/12/09/a-parizsi-olimpian-55-milliot-kapnak-majd-egy-aranyeremert-a-magyar-olimpikonok
warr_b
Kéne nézni valami gyengébb sportágat, oszt nyerni párat.

9 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 444.hu/2023/12/09/a-parizsi-olimpian-55-milliot-kapnak-majd-egy-aranyeremert-a-magyar-olimpikonok


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
 olympics.com/ioc/news/ioc-session-approves-la28-s-proposal-for-five-additional-sports
r.baggio
 m.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/cimlapsztori-ot-sportaggal-frissul-a-2028-as-los-angeles-i-olimpia-programja-2987207
r.baggio
Önző módon nagyon örülnék, ha emiatt több squash pálya nyílna az országban.
vpi
Jó hogy mondod megnézem van-e pálya a környéken.
Amúgy kétlem tekintettel, hogy nem lesz érmünk a többire emg kb nem is figyel a nagyérdemű.
10 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 812 — Patriot
 olympics.com/ioc/news/ioc-session-approves-la28-s-proposal-for-five-additional-sports
r.baggio
 m.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/cimlapsztori-ot-sportaggal-frissul-a-2028-as-los-angeles-i-olimpia-programja-2987207
r.baggio
Önző módon nagyon örülnék, ha emiatt több squash pálya nyílna az országban.
10 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
 olympics.com/ioc/news/ioc-session-approves-la28-s-proposal-for-five-additional-sports
r.baggio
 m.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/cimlapsztori-ot-sportaggal-frissul-a-2028-as-los-angeles-i-olimpia-programja-2987207


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
11 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
 olympics.com/ioc/news/ioc-session-approves-la28-s-proposal-for-five-additional-sports


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
11 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
 telex.hu/sport/2023/10/13/olimpiai-program-2028-okolvivas-ottusa-sulyemeles-fallabda-krikett
warr_b
Nem is hallottam róla, hogy a súlyemelést is ki akarták venni. Azt pedig szeretem nézni.
Sixo
A dopingesetek miatt hosszú évek óta bajban vannak.. és igazából B/C kategóriás esemény akár élő olimpiai eseményt nézel, akár közvetítést... szóval valahol érthető.

De mint alapvető mozgásforma/lásd homo erectus/elevatius, nyilván bentmarad a programban egy ideig - bár a posztszovjet dopping nyilván nem segít.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
 telex.hu/sport/2023/10/13/olimpiai-program-2028-okolvivas-ottusa-sulyemeles-fallabda-krikett
warr_b
Nem is hallottam róla, hogy a súlyemelést is ki akarták venni. Azt pedig szeretem nézni.

11 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2023/10/13/olimpiai-program-2028-okolvivas-ottusa-sulyemeles-fallabda-krikett


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
, simán eltudom képzelni, hogy Anglia krikettklubjaiban epét hányva beszélnek a T20-as lebonyolításról 😊
NB2
Epét hányva nem is, de a T20 valóban eléggé megosztó formátum, és sajnos túl nagy a slugging szerepe - az ODI magasan a legjobb/legkiegyensúlyozottabb formátum, ott már bejön némi taktika is - és azt is meg lehetne esetleg 2 hét alatt tartani.

A tesztmeccsek nyilván esélytelenek. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Nekem mint totál kívülállónak nem volt rossz mikor az ES adta a T20 VB-t, de!
Ahogy mi dödörgünk az öttusa miatt (olyan vén faszok mint én, emlékeznek rá, hogy régen ez több napon át zajlott), most meg már kiherélt lövészet, kétséges lovaglás és hasonlók miatt egyre furább az öttusa, simán eltudom képzelni, hogy Anglia krikettklubjaiban epét hányva beszélnek a T20-as lebonyolításról 😊
11 hónapja
dawyd728 3 829
Mindnek ott a helye

 www.wsj.com/sports/olympics/baseball-cricket-flag-football-lacrosse-squash-softball-44f50b2c
r.baggio
Ebből engem csak a krikett érdekel. Nem is értem a T20 formátum létezése óta a világ egyik legnézettebb sportja hogy nem került fel eddig az olimpia programjára. 10-ből 10x krikett mint a korábbi 4 olimpián bekerült új sportág beleértve a régi-új baseballt is..
dawyd728
Valószínűleg azért, mert a volt brit területeken kívül nem nagyon játsszák (legalábbis hiányos ismereteim szerint).
somoskovig
De ez miben különbözik attól, h a vízilabdát a mediterrán térség és Balkánon kívül sehol nem játsszák. Vagy szörfözni a nem tengerparti, nem trópusi területeken kívül nem szörföznek stb. Amúgy a volt brit gyarmatbirodalom 2,5 milliárd főt tesz ki majdnem. A világ 30%-a. A T20 vb-n van 10-12 kompetitív csapat.
11 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Mindnek ott a helye

 www.wsj.com/sports/olympics/baseball-cricket-flag-football-lacrosse-squash-softball-44f50b2c
r.baggio
Ebből engem csak a krikett érdekel. Nem is értem a T20 formátum létezése óta a világ egyik legnézettebb sportja hogy nem került fel eddig az olimpia programjára. 10-ből 10x krikett mint a korábbi 4 olimpián bekerült új sportág beleértve a régi-új baseballt is..
dawyd728
Valószínűleg azért, mert a volt brit területeken kívül nem nagyon játsszák (legalábbis hiányos ismereteim szerint).

11 hónapja
dawyd728 3 829
Mindnek ott a helye

 www.wsj.com/sports/olympics/baseball-cricket-flag-football-lacrosse-squash-softball-44f50b2c
r.baggio
Ebből engem csak a krikett érdekel. Nem is értem a T20 formátum létezése óta a világ egyik legnézettebb sportja hogy nem került fel eddig az olimpia programjára. 10-ből 10x krikett mint a korábbi 4 olimpián bekerült új sportág beleértve a régi-új baseballt is..
11 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Mindnek ott a helye

 www.wsj.com/sports/olympics/baseball-cricket-flag-football-lacrosse-squash-softball-44f50b2c


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Hétvégén valaki úszni?