PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Chess.com-on szokott valaki 1 perceseket játszani?
Sobri Jóska
lichessen szoktam néha 3 perceset, de nekem az is nagyon kevés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Chess.com-on szokott valaki 1 perceseket játszani?

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
ide rakom be, de tech-be is mehetne


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
amúgy az Avowed mellett nekem még ez a 2 bejelentés szólt nagyot a micronál
remélem PC-re is jön mind2

 www.youtube.com/watch?v=ytDioRTWtFQ

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Carrion-t tolta innen vki? twitchen amit láttam elég fun reverse horror MV


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
40k-s Vermintide! Ha olyan jól csinálják meg mint az elmúlt két játékukat, akkor a Deathwingnek végképp leáldozott. Mondjuk még mindig neheztelek rájuk ahogy a War of The Roses ejtve lett.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Hát... Hmm..
A PS eventtől ledobtuk a hajunkat, de ettől nem. És a PS nek még nincs vége.
A Destiny, a stalker 2, az Avowed és az Everwild tetszetős, de 2 meglepi volt összesen és nagy cím alig pár.
Szerintem most már az sem állja meg a helyét, hogy az eddigi x-boxosok nem váltanak...
A játékok nagy %ban játszhatóak mindkettőn, a zsír játékok viszont nagyreszt PSesek.
Chargers LT
én a PS eventtől se dobtam hátast pc&nintendo rajongóként egyik sem győzött még meg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Hát... Hmm..
A PS eventtől ledobtuk a hajunkat, de ettől nem. És a PS nek még nincs vége.
A Destiny, a stalker 2, az Avowed és az Everwild tetszetős, de 2 meglepi volt összesen és nagy cím alig pár.
Szerintem most már az sem állja meg a helyét, hogy az eddigi x-boxosok nem váltanak...
A játékok nagy %ban játszhatóak mindkettőn, a zsír játékok viszont nagyreszt PSesek.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
nézegetem de nagyon nem kap el a hangulat

nekem eddig idén a Hades a goty
követi az xcde és a mnb 2
Negritis
nézz rá most:  www.twitch.tv/szerintedofficial
shawnka
mvg-dansgaming tolta néztem nem jött át
ha lesz PS5-m és lesz rá vagy ha kijön PC-re valszeg teszek vele egy próbát de nem tűnik akkora durranásnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nézegetem de nagyon nem kap el a hangulat

nekem eddig idén a Hades a goty
követi az xcde és a mnb 2
Negritis
nézz rá most:  www.twitch.tv/szerintedofficial
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nyomja valaki közületek a Geforce Now-al?
Megéri a havidíjat? Azon gondolkodtam ki lehetne próbálni TV-n, csak az andorid app kéne hozzá és streamelve lehetne játszani. A net kábel direkt rá van kötve szóval avval nem kéne gond legyen

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
nézegetem de nagyon nem kap el a hangulat

nekem eddig idén a Hades a goty
követi az xcde és a mnb 2

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Azt kell mondjam, a Ghost of Tsushima eddig nálam az év játéka. Nekem jobban tetszik, mint a Lost of Us 2, igaz közelebb is áll hozzám ez a típusú game, de nem ezért jobb.

A mai x-box event pedig sok dolgot eldönt majd a jatékiparban...
Chargers LT
egyetértek, a Last of Us 2 nagyon gyorsan ledobott a hype vonatról, a Tsushimán viszont minden este rajta vagyok rendesen
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Azt kell mondjam, a Ghost of Tsushima eddig nálam az év játéka. Nekem jobban tetszik, mint a Lost of Us 2, igaz közelebb is áll hozzám ez a típusú game, de nem ezért jobb.

A mai x-box event pedig sok dolgot eldönt majd a jatékiparban...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Tejesember 256
Mikor kijött talán Early Accesbe emlékszem sokan tolták ezt a TemTemet Twitchen, rá 2 hónapra megnéztem, összesen 30 -35 néző volt 3 streamre. Félek ez is koppanni fog és nem lesz sikeres, pedig jó lenne, ha végre valaki ténylegesen megszorongatná már a Nintendo-t.
Tejesember
temtom mennyi kell ahhoz hogy megmaradjon és frissítsék

 steamcharts.com/app/745920

 www.kickstarter.com/projects/cremagames/temtem-massively-multiplayer-creature-collection-a
11k KS backer volt

júliusi számok közelednek hozzá, de pl előtte meg semmi
valszeg ez is egy olyan játék lesz hogy mikor jön frissítés akkor él amúgy stagnál
Negritis
Ahogy nézegettem mikor elsőre felkapták a probléma, hogy nincs elég tartalom. Legyőzöl minden Gym vezetőt? Aztán? Mehetsz játszani mások ellen, az meg hamar unalomba fullad. Tényleg olyan játék lesz, hogy akkor fog élni csak mikor új tartalom jön hozzá. Még azt se tudom elképzelni, hogy az Esportot tolnának alá.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Mikor kijött talán Early Accesbe emlékszem sokan tolták ezt a TemTemet Twitchen, rá 2 hónapra megnéztem, összesen 30 -35 néző volt 3 streamre. Félek ez is koppanni fog és nem lesz sikeres, pedig jó lenne, ha végre valaki ténylegesen megszorongatná már a Nintendo-t.
Tejesember
temtom mennyi kell ahhoz hogy megmaradjon és frissítsék

 steamcharts.com/app/745920

 www.kickstarter.com/projects/cremagames/temtem-massively-multiplayer-creature-collection-a
11k KS backer volt

júliusi számok közelednek hozzá, de pl előtte meg semmi
valszeg ez is egy olyan játék lesz hogy mikor jön frissítés akkor él amúgy stagnál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Tejesember 256
Mikor kijött talán Early Accesbe emlékszem sokan tolták ezt a TemTemet Twitchen, rá 2 hónapra megnéztem, összesen 30 -35 néző volt 3 streamre. Félek ez is koppanni fog és nem lesz sikeres, pedig jó lenne, ha végre valaki ténylegesen megszorongatná már a Nintendo-t.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
not nintendo pokemon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Ha valaki tudja hogy lehetne USB kapcson keresztül a fájljaimat rászabatínai a laptomomra, az legyen drága jelezze. Ha Pécsre jönne behajtható minőségi sörrel hálálnám meg, de momentán vergődök, mint néger a jégen. PM ér.
gyeek
asztali HDD vinyóból szeretnél USB-s külsőt csinálni?_
Negritis
Nem, egyszerűen nem férek hozzá a képekhez és videókhoz a laptopon ha párosítom, minden más megvan.
gyeek
linux on próbáld meg esetleg
Negritis
sikerült?
Negritis
Feladtam. Azóta megoldottam amit kellett vele.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Ha valaki tudja hogy lehetne USB kapcson keresztül a fájljaimat rászabatínai a laptomomra, az legyen drága jelezze. Ha Pécsre jönne behajtható minőségi sörrel hálálnám meg, de momentán vergődök, mint néger a jégen. PM ér.
gyeek
asztali HDD vinyóból szeretnél USB-s külsőt csinálni?_
Negritis
Nem, egyszerűen nem férek hozzá a képekhez és videókhoz a laptopon ha párosítom, minden más megvan.
gyeek
linux on próbáld meg esetleg
Negritis
sikerült?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Ez a FC6 nagyon betegül nézett ki.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Eh, Civből a 3 meg az első volt az igazán jó, persze lehet csak vén f*sz vagyok 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
CIV VI apokalipszis mód egy fárasztó faszság!
Helmut Zimmer
kifejted lsz? még nem volt szerencsém hozzá
briareos
az az alapállás, hogy folyamatosan vannak katasztrófák, ezért folyamatosan újjáépítesz, és folyamatosak az aid versenyek. így aztán epic módban a 350. kör tályán diplomatic wint
lehet elérn king módban, emperorban 420 körül. a bibi csak az hogy a gép együtt szavaz, tehát siman győzelembe szavaznak olyat a gépi ellenfelek, aki amúgy ellenségük.
amúgy egy idő után nagyon sújtó, fárasztó a monoton folyamatos újjáépítés.
Helmut Zimmer
Egyszerűen teljesen ki vagyok borulva, annyira szar ez a játék, hogy döbbenet. Hétvégén lenyomtunk egy partit haverokkal balance modeban, se vasam, se nitrogénem, se olajam, se uránom. Tiny képernyőn 6-an 8 várossal, fél kontinenst elfoglaltam, Tehát ezek a cuccok a fél kontinensen nem voltak!!!!!!!
Ja tundrán kezdtem. Gép két településsel kezdett... azonnal betámadott, mire levertem elment a party. Nagyon érdekes 6 óra várt rám.... 😕
Helmut Zimmer
nekem úgy teljesen az egész 6-os sorozat nem jött be, az 5 nálam abszolút favorit, összességében minden néppel végigpörgettem emperorban, barátnőm örült is neki a karanténban 😀 .
eaglesmcnabb
Teljesen egyetértek, mondjuk nálam a Beyond the Sword volt a kedvenc, de emlékszem, hogy mennyi őrületes rock and roll volt "városállam módban". Sikoltozva röhögtünk.
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Az alap 6-tal játszottam viszonylag sokat, Immortalon is nagyon evidens volt sajnos a játék, de a kieggekkel nettó 1 órát sem toltam. Az 5-t konkrétan sikerült megunnom 😊

Ki fogom próbálni most már a 6-t, minden kiegestül, de időm sajnos bekorlátoz... Most a gyerekkel kell Minecraftozni... Ő boldog, szóval én is, de... továbbra is értem, hogy miért nem játszottam vele magamtól sosem 😊
Gyurma Pappa
próbálom nézni Krippnél rendesen, de valahogy nem akar berántani. pedig Mátyással leigáznám a világot rendesen 😀