PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Közben új preseaon spotlight



Nagy kérdés, hogy ez most jó RNG vagy rossz RNG lesz... Ha túl kicsi lesz a Soul bónusz akkor senkit nem fog érdekelni ha túl nagy akkor az meg rossz RNG. Viszont az Elder bónusz tetszik, azért lesz harc, mert az konkrétan tényleges meccs döntő lehet.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Broxah -> Liquid
nem teljesen értem, hogy mit akar kezdeni NA-ben a fiú, de a pletykák szerint neki vagy Rekklesnek mennie kellett... és hát az LEC legjobb haját nem fogjuk kitenni.

Állítólag Selfmade jön a helyére az SK-ből.
shawnka
Pletyka? Rekkles tweetelte ki, és nem úgy tűnt hogy viccel 😀

NA--ben egy dolgot csinálnak: pénzt keresnek
Gyurma Pappa
én nem láttam ilyen tweetet Rekklestől 😀
mivót?
shawnka
Hát hogy vagy ő vagy Broxah megy NA-be, ennyi. De ezek szerint törölte. Keresem hogy melyik rumors cikkben olvastam, de most már nem emlékszem 😕

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 322
vivobook
i3 8145U, 4giga ram és uhd graphics 620
ezen nem biztos hogy a HD netflix menne
a hp hajlamos apró és eleve olcsó cuccokon spórolni és beleraknak egy fos wifi kártyát pl
régebbi generációs bluetooth-t, kispórolni az usb 3.0-t
ezek apróságok de több mint idegesítőek
Negritis
Mit ajanlasz? 180k a max, csak kapni ennyiért normális laptopot, mi kihasználja eme “nagy” igényt, 5-6 évre.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Broxah -> Liquid
nem teljesen értem, hogy mit akar kezdeni NA-ben a fiú, de a pletykák szerint neki vagy Rekklesnek mennie kellett... és hát az LEC legjobb haját nem fogjuk kitenni.

Állítólag Selfmade jön a helyére az SK-ből.
shawnka
Pletyka? Rekkles tweetelte ki, és nem úgy tűnt hogy viccel 😀

NA--ben egy dolgot csinálnak: pénzt keresnek
Gyurma Pappa
én nem láttam ilyen tweetet Rekklestől 😀
mivót?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
vivobook
i3 8145U, 4giga ram és uhd graphics 620
ezen nem biztos hogy a HD netflix menne
a hp hajlamos apró és eleve olcsó cuccokon spórolni és beleraknak egy fos wifi kártyát pl
régebbi generációs bluetooth-t, kispórolni az usb 3.0-t
ezek apróságok de több mint idegesítőek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 322
Lehet elirtam valamit, vagy nem irtam ki teljesen, de az a hp most akciosan 160k.
Miert vagy hp ellenes?
Vivobook játékra alkalmatlan? Ilyen gyerek játék..? Nem vagom miert nem..

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Egy olyan kérdésem lehet, hogy néha otthoni munkára, filmre, gyerekeknek játékra ki mit mond, melyik a megfelelőbb? Vagy inkább - mivel hasonló lehet a kettő - ki melyiket választaná? Melyik mellett mi szól?
5-6 évvel tervezek.

HP 15 DA001NH
Vagy
Asus vivobook X512FA-BQ481T

Köszönöm!
O1G
vivobookon nem fogsz játszani semmit

kérdés mennyi idős a gyerek és mit szeretne játszani
ha HP15 árát jól láttam (~250k) abban a kategóriában inkább ilyesmi:
 radium.hu/pc-laptop/msi-gl63-9rds.html
 radium.hu/pc-laptop/asus-x571gt-28167.html
de én nagyon HP ellenes vagyok laptopok terén

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 322
Egy olyan kérdésem lehet, hogy néha otthoni munkára, filmre, gyerekeknek játékra ki mit mond, melyik a megfelelőbb? Vagy inkább - mivel hasonló lehet a kettő - ki melyiket választaná? Melyik mellett mi szól?
5-6 évvel tervezek.

HP 15 DA001NH
Vagy
Asus vivobook X512FA-BQ481T

(Illetve ha van ettől jobb ötlet, szívesen hallgatom)

Köszönöm!

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Közben az Origenben újra összeáll Nukeduck és Upset, jön hozzájuk Xerxe is. Talán ha végre nem Upsettől várják a csodát egy csapatban, akár még az is lehet hogy végre beéri a hype-t?

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Broxah -> Liquid
nem teljesen értem, hogy mit akar kezdeni NA-ben a fiú, de a pletykák szerint neki vagy Rekklesnek mennie kellett... és hát az LEC legjobb haját nem fogjuk kitenni.

Állítólag Selfmade jön a helyére az SK-ből.
shawnka
Pletyka? Rekkles tweetelte ki, és nem úgy tűnt hogy viccel 😀

NA--ben egy dolgot csinálnak: pénzt keresnek

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Broxah -> Liquid
nem teljesen értem, hogy mit akar kezdeni NA-ben a fiú, de a pletykák szerint neki vagy Rekklesnek mennie kellett... és hát az LEC legjobb haját nem fogjuk kitenni.

Állítólag Selfmade jön a helyére az SK-ből.
shawnka
Mithy meg az új Coach

hahahahaha
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Broxah -> Liquid
nem teljesen értem, hogy mit akar kezdeni NA-ben a fiú, de a pletykák szerint neki vagy Rekklesnek mennie kellett... és hát az LEC legjobb haját nem fogjuk kitenni.

Állítólag Selfmade jön a helyére az SK-ből.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Hát, Csacsi amit elért Magyarországról, az keveseknek sikerült eddig, nem FPS-ben igazán senkinek sem.

Az a baja Bluezornak és Kubunak, a két jelenleg EU-ban játszó LEC esélyes magyarnak, hogy pont abban gyengék amiben Csacsi erős volt: mentálisan. Mumusben hiába erős fejben, komoly mechanikai gyengeségei vannak, de ő azért is járja a világot, hogy ezt javítsa. De szerintem egyikük sem LEC kész még, masters vagy minor liga esélyesebb. Bluezornak lehet az a szerencséje, hogy jg-ben van bőven lehetőség, mert azért a jelenlegi EU állomány sem igazán veretes, Jankos-Broxah-(Xerxe-Selfmade) után nagy a szakadék, tavaly Maxlore sem volt túl erős, a többieknek meg a neve sem jut eszembe.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Sajnos Csacsi visszavonulása benne volt nagyon a levegőben. Az utóbbi kb. 1.5 évben elmentek mellette mechanikailag a riválisok, már szinte csak játéktudásával tartotta magát ott ahol. A kommunikációján is érződött, hogy még a VB szereplést szeretné valahogy elérni és utána "szögre" akasztja az egeret. Amikor megtudtam, hogy a SPY rostere felbomlik borítékolhatóvá vált a döntése. Nem akart újra nekivágni a csapatkeresésbe.
Összességében ahogy elmondtátok, nem panaszkodhat a karrierjére. Amit egy európai esportoló elérhet azt ő szinte mindet el is érte. Talán tényleg az LCS bajnoki cím ami hiányozni fog neki. A VB-vel meg kimaxolták azt amit lehetett. Megverték a későbbi győztest, játszottak Fakerékkel.

Csacsi volt akivel végérvényesen megszerettem az esportot azzal a bizonyos UOL-FNC meccsel. Furcsa lesz nélküle nézni a LEC-et, sőt a mostani roster mozgásokat nézve egyik csapat sem hozott eddig lázba. Lehetséges így már, hogy nem is fogom olyan aktívan követni európát.
Mr.Breaker
nem magyar vonzat de kicsit akkor ült le nálam az SC2 mikor Grubby "visszavonult"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Sajnos Csacsi visszavonulása benne volt nagyon a levegőben. Az utóbbi kb. 1.5 évben elmentek mellette mechanikailag a riválisok, már szinte csak játéktudásával tartotta magát ott ahol. A kommunikációján is érződött, hogy még a VB szereplést szeretné valahogy elérni és utána "szögre" akasztja az egeret. Amikor megtudtam, hogy a SPY rostere felbomlik borítékolhatóvá vált a döntése. Nem akart újra nekivágni a csapatkeresésbe.
Összességében ahogy elmondtátok, nem panaszkodhat a karrierjére. Amit egy európai esportoló elérhet azt ő szinte mindet el is érte. Talán tényleg az LCS bajnoki cím ami hiányozni fog neki. A VB-vel meg kimaxolták azt amit lehetett. Megverték a későbbi győztest, játszottak Fakerékkel.

Csacsi volt akivel végérvényesen megszerettem az esportot azzal a bizonyos UOL-FNC meccsel. Furcsa lesz nélküle nézni a LEC-et, sőt a mostani roster mozgásokat nézve egyik csapat sem hozott eddig lázba. Lehetséges így már, hogy nem is fogom olyan aktívan követni európát.
több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Csacsi közben visszavonult 😕
Wester
Csúcson fejezte be. Kevesen mondhatják el, hogy szerepelhettek világbajnokságon, és ott a minden idők legjobbjával nézhettek szembe az egyeneskiesés szakaszban. Volt MVP is és 3-szor döntőzött az európai ligában... Egyedül emiatt maradhat hiányérzet, h régiós bajnoki cím nélkül vonult vissza.
Bár számítottam rá, de engem is megérintett a hír. Numero uno ami a magyar esport játékosokat illeti all-time. Remélem Bluerzort idén végre elviszi egy LEC csapat, mert különben hosszú böjtnek nézhetünk elébe ilyen téren :/
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Csacsi közben visszavonult 😕

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ez a Death Stranding valami zseniális lett! Kojima kitett magáért 😊 egyedülálló játék lett.
És úgy néz ki, a Jedi fallen order is megmenti az EA-t, mert faja.
Chargers LT
hát amit láttam kojima megint blöffölt egy fost és benyeli a nép
a játékmenet a lehető legszarabb amit eddig csinált
és volt pofája telebaszni product placement-tel

mindemellé folyamat mutogatja hogy mekkora fasza van mert a sok híres színész dolgozik vele
Negritis
Na azt előre tudtuk, hogy megosztó játék lesz 😁 semmiképp sem hétköznapi game

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Ez a Death Stranding valami zseniális lett! Kojima kitett magáért 😊 egyedülálló játék lett.
És úgy néz ki, a Jedi fallen order is megmenti az EA-t, mert faja.
Chargers LT
hát amit láttam kojima megint blöffölt egy fost és benyeli a nép
a játékmenet a lehető legszarabb amit eddig csinált
és volt pofája telebaszni product placement-tel

mindemellé folyamat mutogatja hogy mekkora fasza van mert a sok híres színész dolgozik vele

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ez a Death Stranding valami zseniális lett! Kojima kitett magáért 😊 egyedülálló játék lett.
És úgy néz ki, a Jedi fallen order is megmenti az EA-t, mert faja.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
 twitter.com/Dansgaming/status/1195451337590226944

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Srácok tényleg nem reklám, de aki még nem vett gépet 1-2 jó ajánlat (szerintem)

 euronics.hu/termekek/sony-ps4-pro-1-tb--fortnite-vhc-2019/p/230305
 www.notebook.hu/72-csomag-ms-konzol-xbox-one-s-1tb-all-digital-edition-feher-kontroller-3-havi-gold-c10927
 www.mediamarkt.hu/hu/product/_xbox-one-s-1tb-fifa-20-2-db-vezet%C3%A9k-n%C3%A9lk%C3%BCli-kontroller-1304451.html
 www.mediamarkt.hu/hu/product/_sony-playstation-4-slim-500-gb-glacier-white-1223933.html
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
 youtu.be/BCBgO6St9ug
Nagyon várós lesz, az X-Plane 11be rengeteg órát beleraktam, kíváncsi vagyok ez milyen lesz. Persze trailer alapján sokat nem lehet megmondani, de ez is valami hogy van.

több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ha azt mondom ilyen rosszul egész szezon alatt nem láttam játszani a G2-t, akkor szerintem nem mondtam nagyot. Minden szinten nagyon gyenge teljesítményt nyújtottak. Már a draftok fejvakarósak voltak. Elhitték, hogy Perkz ugyanolyan világklasszis teljesítményt tud nyújtani mással is, mint a Xayah/Kaisa champekkel, holott ezeken a champeken kívül sokkal kisebb jelenléte van a mapon. Nekik ez kellett volna az elsődleges draft prioritásnak lennie. A másik nagy probléma a drafttal a jungle. Tian 2 meccsen végig smurfolta a gamekat Lee-vel, erre a 3. meccsre is megkapja és itt is simán hozta az early gamet. Meg se próbálták a komfortzónájából kizökkenteni őt. Jól mondta Lwx a meccs után. Nem ők játszottak kiemelkedően, a G2 nem készült fel erre a meccsre kellőképpen. A koncepciótlan játékhívásról és a missplayek tömkelegéről meg ne is beszéljünk a G2 részéről. Egy wardot nem tudtak a Tresh lanterre normálisan lerakni... Így nehéz bármit is elérni.
Mr.Breaker
A xayah - kaisat nem tudod jobban megcsinálni. Xayah vagy bannolva volt, vagy pickelte az FPX. A második meccsen vihették volna a Kai'sa-t de arra ott a varus - tk answer, amit már többször is jól játszott az FPX, ezért jött az általuk jól bejáratott yasuo-gragas, amire nem mondhatod hogy perkz nem tudja játszani. Egyszerűen nem tudsz mindent elvenni, a 3. meccsen próbálták a legjobban a ryze - naut pickkekel.

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Tejesember 256
Jó, alapból a FPX már a legelejétől fogva toronyesélyes volt a VB címre, így annyira nem lepődtem meg az eredményen. G2 túl sok hibát ejtett és most olyan csapattal találták szembe magukat, akik minden egyéni hibát megbüntetett. FPX előnye a csapatjáték volt, nagyon jól kommunikáltak egymással, mikor már az elején is megszorongatták Wundert. A G2 egyszerűen mintha nem is akart volna reagálni, meg sokszor olyan érzésem volt, mintha sokuk nem is tudná eldönteni éppen mit csináljon egy-egy szituációban.

Utánpótlást még nem biztos, hogy elveszítik, mivel úgyis kitalálnak valami kiskaput az esportolóknak. Az államnak túl sok pénze van egy-egy esport győzelemből, hogy csak úgy elengedje (a nyeremények 60-70%át elveszik adók, stb címszó alatt a csapatoktól).

Más: valaki tolja itt a Six Siegevel? Gondolkozok rajta, hogy megveszem, mert az OW már nem vonz és az ilyen karakter alapú FPSek mindig jobban bejöttek, így bármiféle jó tanács jól jönne.