PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Kezdek hypolódni, ki az aki jön akkor végül tutira vasárnap? csak Tito és shawnka?

És akkor legyen egy tipp is
FPX-G2 3-1 (ha már ez volt a script eddig is)

Better jungle/(support) wins - még akkor is, ha a torna legrosszabb midjével kell játszaniuk 😛
Igor
Be kellett ugranom közvetíteni éjjel, most ébredtem. Sry, semmi erőm elindulni
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
ennél többet vártam, sajnos nekem is i5 6600-am van, szóval fél percenként jön a cpu spike és játszhatatlan
sebaj addig Fire Emblem 3 houses is jó lesz
 www.pcgamer.com/red-dead-redemption-2s-pc-port-still-has-big-problems/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kezdek hypolódni, ki az aki jön akkor végül tutira vasárnap? csak Tito és shawnka?

És akkor legyen egy tipp is
FPX-G2 3-1 (ha már ez volt a script eddig is)

Better jungle/(support) wins - még akkor is, ha a torna legrosszabb midjével kell játszaniuk 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Az SKT - G2 meccs teljes értékelését érdemes meghallgatni, de ha csak 10-15 percet bírsz ki Yamato Canonból (ahogy én is vagy 15 darabban bírtam végignézni), akkor innen érdemes meghallgatni az értékelését (a hivatalos riotos casterek értékeléseihez képest itt ugye nincs nyomás azon, hogy médiahype-t gerjessze, tehát kvázi őszintébb):



A kulcs mondat, hogy szerinte ez a fajta játék elérte a "csúcspontját", amikor mindenki ennyire a határon játszik, és hiba hiba után jön. Nyilván nem tette hozzá, de utal rá, hogy mivel tudják az ellenfelek is, hogy mit akar pl. a G2 játszani, a jövőben fel tudnak erre készülni, és ennyi hibával nem lehet már majd worlds döntőbe jutni, mint az most megtörtént.

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Iron jegy miért nincs, rám nem gondoltak... 😕

Remélem/felteszem, van angol nyelvű terem ugyebár...
Igor
csak angolnyelvű
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Iron jegy miért nincs, rám nem gondoltak... 😕

Remélem/felteszem, van angol nyelvű terem ugyebár...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Na akkor hol van amúgy a link LOL döntőre? (FB-t láttam csak, de azt nyilván blokkolják + egy csomó gamer oldalt is....)
Igor
Na akkor hol van amúgy a link LOL döntőre? (FB-t láttam csak, de azt nyilván blokkolják + egy csomó gamer oldalt is....)
Igor
Helyszín: Lurdy Mozi
Vetítés kezdete: 12:15
Jegyátadás kezdete: 11:00

LoL-os lootok lesznek? Lesznek!


Ennyit kell tudnod.
1800 a belépő, helyszínen kell venni mint tavaly.
shawnka
Most látom, hogy megint kell google doksit tölteni
 docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2xgIkKmz2xIz3BnYRv9WXUkZRs_F_3x6a0ojVnn3-LEuNZQ/alreadyresponded

Ezzel tudtok jegyet foglalni vasárnapra!
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Na akkor hol van amúgy a link LOL döntőre? (FB-t láttam csak, de azt nyilván blokkolják + egy csomó gamer oldalt is....)
Igor
Na akkor hol van amúgy a link LOL döntőre? (FB-t láttam csak, de azt nyilván blokkolják + egy csomó gamer oldalt is....)
Igor
Helyszín: Lurdy Mozi
Vetítés kezdete: 12:15
Jegyátadás kezdete: 11:00

LoL-os lootok lesznek? Lesznek!


Ennyit kell tudnod.
1800 a belépő, helyszínen kell venni mint tavaly.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Szóval jobban jár ha marad, és ha egyszer sikerül végre kijutnia csoportból, akkor igazi legenda lesz belőle..
Igor
Igazából ő így is legenda, ha úgyvesszük 😊 A "10 legjobb e-sportoló, aki nemzetközi szinten mindig besült" listákon gyakorlatilag bérelt top 3 helye van, és ha az NA ilyen szar marad, akkor lesz is. És hiába zokognak a Bo1-ek miatt, nem az a baj.

Mindegy. Volt már ennél nagyobb meglepetés is a sportok történelmében.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
 diablo3.hu/2019/11/03/minden-amit-a-diablo-iv-rol-tudni-kell-megapost/

A diablo3.hu-s srácok szépen összeszedték a tudnivalókat (kicsit néha google translate, de annyi baj legyen)

tl:dr: az eddigi Diablo játékok nagy összefoglalása ez a játék + open world. Gyakorlatilban ez annyit jelent, hogy D2 + mai technológia + open world 😀 Ja, a Seasonök inkább a D3-ra fognak hasonlítani, kevésbé a D2-re és az itemizáció is jobban fog hajazni a D3-ra, magyarul mélyebb lesz, mint a D2 volt.

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mindenesetre azért kemény, hogy elmúlni látszik a nagy koreai(ázsiai) fölény amit évekig láthattunk. Innen hajrá G2. Legyen végre EU bajnoka ismét a LOL-nak!
Az, hogy hol tartanak most az NA csapatok...az meg vicc. 😀 Várom, hogy Doublelift az EU-ba igazoljon. 😀
Greengo
És hogy mennyi pénzért mennyire szarok. 😀

Sok oka van, sokkal rosszabb állományból dolgoznak, az USA-ban már messze nem annyira népszerű a LOL, nem is túl jó az NA szerver stb. Múltkor néztem erről egy jó videót, meg olvastam pár dolgot. Szerintem DL a pénzt miatt sosem fog EU-ba igazolni.
Gyurma Pappa
DL a legacy miatt sem jöhet át... igazából ha átjön EU-ba, lose-lose bármi történik vele

1) átjön, és nem jut ki a VB-re / kijut, de csoportkörben ragad vagy akár visszasüllyed TOP 3/5/középszerű ADC-vé mondjuk - > lose
2) átjön, kijut a VB-re, sőt még ki is jut csoportból... -> mindenki azt fogja mondani, h got carried by EU teammates... -> lose

Szóval jobban jár ha marad, és ha egyszer sikerül végre kijutnia csoportból, akkor igazi legenda lesz belőle..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na akkor hol van amúgy a link LOL döntőre? (FB-t láttam csak, de azt nyilván blokkolják + egy csomó gamer oldalt is....)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Mindenesetre azért kemény, hogy elmúlni látszik a nagy koreai(ázsiai) fölény amit évekig láthattunk. Innen hajrá G2. Legyen végre EU bajnoka ismét a LOL-nak!
Az, hogy hol tartanak most az NA csapatok...az meg vicc. 😀 Várom, hogy Doublelift az EU-ba igazoljon. 😀
Greengo
És hogy mennyi pénzért mennyire szarok. 😀

Sok oka van, sokkal rosszabb állományból dolgoznak, az USA-ban már messze nem annyira népszerű a LOL, nem is túl jó az NA szerver stb. Múltkor néztem erről egy jó videót, meg olvastam pár dolgot. Szerintem DL a pénzt miatt sosem fog EU-ba igazolni.

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Mindenesetre azért kemény, hogy elmúlni látszik a nagy koreai(ázsiai) fölény amit évekig láthattunk. Innen hajrá G2. Legyen végre EU bajnoka ismét a LOL-nak!
Az, hogy hol tartanak most az NA csapatok...az meg vicc. 😀 Várom, hogy Doublelift az EU-ba igazoljon. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Game 1 és Game 2 olyan volt, amilyennek elképzeltem ezt az összecsapást. A Game 3-ban aztán kijött az, ami miatt én eddig is a G2-t gondoltam a legerősebb csapatnak. Mechanikailag a koreaiak még mindig a legjobbak a világon, ez kétségtelen, de makróban a G2 elment a világ mellet. A negyedik meccs viszont szerintem egy teljesen egyszerű throw volt Fakertől. A G2 Baron előtti reengage-nél nem is értem mire gondolt. Utána meg jött egy G2-féle kaotikus team fight, és vége.

Azt gondolom, hogy ezt az SKT vesztette el. Nem tudjuk mi lett volna az ötödik meccsben, de EU szemmel ez az early game elég ijesztő volt na.

Nem tudok felmenni a Lurdyba, de nagyon kíváncsi leszek erre a meccsre.

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Azért a vége vicces lett. Az SKT kiiktatta Yasuot majd visszatérve megnyeri a G2-nak a meccset. Nem is értem az SKT-s fejekben mi járt. Vhogy ezt elszámolták....illetve kicsit korábban Faker bennragadása Baron előtt már éreztette, hogy vmi szétesik az SKT-nél.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
istenem de szép volt ez a meccs a G2-tól!

Már csak 1!
shawnka
Micsoda int volt, te jó ég, simán be kellett volna húzni.. de az tény hogy Perkz nagy király (az egyetlen szimpi arc a bagázsból.)
Gyorsabb a G2 a makródöntésekben, ez nem fér bele.
Igor
fogadd el, hogy kell egy EU csapat a döntőbe, hogy ne unatkozzak jövő héten én se, és a G2 (spanyol csapat) nem fog veszteni Madridban 😀
shawnka
Meh... Alexa, play Despacito.

Pocsék teljesítmény volt SKT részéről... G3 és G4-t eldobni, gyakorlatilag az egész seriest. Ez most eléggé feldolgozhatatlan...

Ettől függetlenül szerintem megyek azért, akkor is ha egész terem ellenében kell szurkolni, de akkor hajrá Mr Super Carry, és a legjobb jg/spt kombó, akiben bízhatok. 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
istenem de szép volt ez a meccs a G2-tól!

Már csak 1!
shawnka
Micsoda int volt, te jó ég, simán be kellett volna húzni.. de az tény hogy Perkz nagy király (az egyetlen szimpi arc a bagázsból.)
Gyorsabb a G2 a makródöntésekben, ez nem fér bele.
Igor
fogadd el, hogy kell egy EU csapat a döntőbe, hogy ne unatkozzak jövő héten én se, és a G2 (spanyol csapat) nem fog veszteni Madridban 😀
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
istenem de szép volt ez a meccs a G2-tól!

Már csak 1!
shawnka
Micsoda int volt, te jó ég, simán be kellett volna húzni.. de az tény hogy Perkz nagy király (az egyetlen szimpi arc a bagázsból.)
Gyorsabb a G2 a makródöntésekben, ez nem fér bele.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
istenem de szép volt ez a meccs a G2-tól!

Már csak 1!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
...
andree
valahol a kettő között van a jó játék, amilyen mondjuk a D2 volt. ott kellett az agyatlan grind, de skill nélkül semmit nem értél el (2000+ órám van D2-ben)... a POE-t én azért nem élvezem, mert alapvetően HC-t játszok és a POE random halálok kivisznek az észből, egy T9+-os térképen.. a D3-ban egy jóság volt, és az hogy minden classnak volt cheat death mechanizumusa, és az elegánsabb megoldás mint a quick exit macro...
Gyurma Pappa
Na ja. Brutális lehet. Soha nem mertem HC-t indítani. Már lev 93 környékén is majd el sírom magam mikor egy random 1shot miatt elveszik 1-2 órám, nem hogy egy egész kari néha több száz óra játékidővel. POE-t én legfőképpen a liga előtti brainstorming, és az ötletek végig vitele miatt szeretem(+tökéletes arra, hogy végighallgassam az összes podcastot grindelés közben). Magáról a játékról mostanra leszoktam, és valószínűleg 4.0ig nem nagyon fogom erőltetni. Évekig csak gyűlt a sok játék steamen, gogon meg a többi szaron, én meg futottam ugyan azt a shaped mapot poe-ban megállás nélkül. 😀 Egy D3-POE közötti átmenet nekem is kb a legjobb forgatókönyv lenne.
andree
Amit láttam, az alapján totál egyszerű lesz, de lehet benne variálni majd. Visszajön a talent rendszer, ami örvendetes.

Érdekes hogy úgy tűnik, a Lost Ark-os "MMO ARPG" vonalat kapták el, nagy world questekkel, meg sok emberrel. A hangulat tetszik, a grafika 2019-ben egyelőre nagyon kevés lenne, de az még alfa se, szóval bizakodó vagyok (egyelőre még)

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
ja, mehet a smurffel akár ma este is már, gigantikus ráérések lesznek hétvégén
shawnka
okés, benne vagyok, de előre szólok még egyszer, h a bambaságom legendás, az aim-em meg vicc kategória 😀
Tito05
jó volt az 😀
JSanyo
hát, vicces volt az tény 😀 mondanám, h ismétlésért kiállt, de előtte kéne egy kevéskét gyakorolnom 😀

btw hivatalosan tolják már a Lurdy mozis LoL vetítést (sima jegyek 1800Ft). Jönne vki közös meccsnézésre?
Tito05
jaja, ott tala jövő héten
több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 615 — Bears fan, Giants szimpatizáns
ja, mehet a smurffel akár ma este is már, gigantikus ráérések lesznek hétvégén
shawnka
okés, benne vagyok, de előre szólok még egyszer, h a bambaságom legendás, az aim-em meg vicc kategória 😀
Tito05
jó volt az 😀
JSanyo
hát, vicces volt az tény 😀 mondanám, h ismétlésért kiállt, de előtte kéne egy kevéskét gyakorolnom 😀

btw hivatalosan tolják már a Lurdy mozis LoL vetítést (sima jegyek 1800Ft). Jönne vki közös meccsnézésre?
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
SZVSZ a két legjobb csapat a világon az IG és a G2, szerintem az ő meccsük lenne a legjobb. De ez csak az én véleményem. 😊
Gyurma Pappa
hát őőő

röviden: az egyik felében tévedtem 😊

több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 668
...
andree
valahol a kettő között van a jó játék, amilyen mondjuk a D2 volt. ott kellett az agyatlan grind, de skill nélkül semmit nem értél el (2000+ órám van D2-ben)... a POE-t én azért nem élvezem, mert alapvetően HC-t játszok és a POE random halálok kivisznek az észből, egy T9+-os térképen.. a D3-ban egy jóság volt, és az hogy minden classnak volt cheat death mechanizumusa, és az elegánsabb megoldás mint a quick exit macro...
Gyurma Pappa
Na ja. Brutális lehet. Soha nem mertem HC-t indítani. Már lev 93 környékén is majd el sírom magam mikor egy random 1shot miatt elveszik 1-2 órám, nem hogy egy egész kari néha több száz óra játékidővel. POE-t én legfőképpen a liga előtti brainstorming, és az ötletek végig vitele miatt szeretem(+tökéletes arra, hogy végighallgassam az összes podcastot grindelés közben). Magáról a játékról mostanra leszoktam, és valószínűleg 4.0ig nem nagyon fogom erőltetni. Évekig csak gyűlt a sok játék steamen, gogon meg a többi szaron, én meg futottam ugyan azt a shaped mapot poe-ban megállás nélkül. 😀 Egy D3-POE közötti átmenet nekem is kb a legjobb forgatókönyv lenne.