PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
regi jatekok

 archive.org/details/softwarelibrary_msdos_games
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Norskeren 😭

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
a FNC trollkodik? mi a faszom ez a draft? nincs damage benne 😀
shawnka
Morgana legit dmg dealer... Bronze I-ben én is tolom... nincs értelmes ADC-m, na

több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 488
Október 14-től napi e-sport műsor indult az RTL+-on

 media1.hu/2019/10/12/e-mania-rtl-e-sport-kozvetitesek/?utm_source=media1.hu&utm_campaign=a22578f941-RSS_EMAIL_CAMPAIGN&utm_medium=email&utm_term=0_7f70d1a902-a22578f941-307259345&mc_cid=a22578f941&mc_eid=9000ee9e66

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
a FNC trollkodik? mi a faszom ez a draft? nincs damage benne 😀
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
LOL VB eddig, szvsz:

A csopoort: G2 úgy játszik, ahogy az egyértelmű esélyesnek kell, nem trollkodnak (picit max 😀 ), szerintem a csoportban ha nem akarnak, nem is kapnak ki. Szerintem a Griffin lesz a második, de ma este okosabbak leszünk, hogy a C9 tud-e valamit kezdeni a koreaiakkal.

B csoport: hát szép a körbeverés eddig. Én az FPX-től nem dőltem el, az a tegnapi Baron play nagyon szépnek tűnik elsőre, de ha ilyen 50/50-ket kell nyerniük, hogy ha nem akarnak kikapni az EU 3.-tól, akkor azért ez minden csak nem meggyőző. Szerintem a Spylce megtanulta a leckét, és nem force-olnak többet egy ilyen Baront. A GAM és a J team nem tűnik annyira erősnek, annak ellenére, hogy utóbbi megverte az FPX-t (a vb eddigi leggyengébb meccsén).

C csoport: SK1 fénykorát idézi, CG a várt eredményt hozza. Az RNG és a FNC között nagy harc lesz, nagyon szurkolok a FNC-nek, de nem lesz könnyű.

D csoport: pontosan az van, amire számítottam, tényleg nem tudom megmondani, hogy a 3 nagy csapatból ki fogja megnyerni. A TL jobb, mint vártam, vagy a másik két csapattól vártam többet, nem tudom.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=hUHNowimzDA

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Le a kalappal a Fortnite előtt, ők szerintem az elsők akik felskálázva használták ki azt, hogy a streaming szolgáltatások illetve az online játékok 100%-ban élőben kezelhetőek. És ezt úgy oldották meg, hogy végig működött minden (csak ugye a "nem-működés" volt a rendes működés). Ennek az egésznek a technológiai oldala is lenyűgözően volt megoldva.

Big kudos, na.
Gyurma Pappa
WTF?! 😀
az EGS nem ment órákon át
 www.polygon.com/2019/10/13/20912535/epic-games-store-outage-offline-log-in-issues-fortnite-black-hole-event
ergo megvetted a játékot ebben a fosban de nem tudod játszani mert a frissítés nem jön le
(arkham asylum esetében elég sokan panaszkodtak)
Negritis
Jó, hát túlterhelődtek a szerverek 😀

Lehet a Blizzardtól csábították át a devopsokat
Gyurma Pappa
meglepne mert a HS, WoW, Diablo kieg/game startok során a blizzard launcher nem szokott lehalni
szimplán nem értenek hozzá
Negritis
Nem is azt mondtam, hogy a mai Blizzard DevOpsokat vitték el 😊

Elég élénken emlékszem a Diablo 3 launchra 😊 A jó öreg error 37
Gyurma Pappa
én is, de a launcher akkor is ment 😉
itt arról van szó h a store/launcher ami mögötte van meghal ami szánalmas

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Le a kalappal a Fortnite előtt, ők szerintem az elsők akik felskálázva használták ki azt, hogy a streaming szolgáltatások illetve az online játékok 100%-ban élőben kezelhetőek. És ezt úgy oldották meg, hogy végig működött minden (csak ugye a "nem-működés" volt a rendes működés). Ennek az egésznek a technológiai oldala is lenyűgözően volt megoldva.

Big kudos, na.
Gyurma Pappa
WTF?! 😀
az EGS nem ment órákon át
 www.polygon.com/2019/10/13/20912535/epic-games-store-outage-offline-log-in-issues-fortnite-black-hole-event
ergo megvetted a játékot ebben a fosban de nem tudod játszani mert a frissítés nem jön le
(arkham asylum esetében elég sokan panaszkodtak)
Negritis
Jó, hát túlterhelődtek a szerverek 😀

Lehet a Blizzardtól csábították át a devopsokat
Gyurma Pappa
meglepne mert a HS, WoW, Diablo kieg/game startok során a blizzard launcher nem szokott lehalni
szimplán nem értenek hozzá
Negritis
Nem is azt mondtam, hogy a mai Blizzard DevOpsokat vitték el 😊

Elég élénken emlékszem a Diablo 3 launchra 😊 A jó öreg error 37

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Le a kalappal a Fortnite előtt, ők szerintem az elsők akik felskálázva használták ki azt, hogy a streaming szolgáltatások illetve az online játékok 100%-ban élőben kezelhetőek. És ezt úgy oldották meg, hogy végig működött minden (csak ugye a "nem-működés" volt a rendes működés). Ennek az egésznek a technológiai oldala is lenyűgözően volt megoldva.

Big kudos, na.
Gyurma Pappa
WTF?! 😀
az EGS nem ment órákon át
 www.polygon.com/2019/10/13/20912535/epic-games-store-outage-offline-log-in-issues-fortnite-black-hole-event
ergo megvetted a játékot ebben a fosban de nem tudod játszani mert a frissítés nem jön le
(arkham asylum esetében elég sokan panaszkodtak)
Negritis
Jó, hát túlterhelődtek a szerverek 😀

Lehet a Blizzardtól csábították át a devopsokat
Gyurma Pappa
meglepne mert a HS, WoW, Diablo kieg/game startok során a blizzard launcher nem szokott lehalni
szimplán nem értenek hozzá

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Le a kalappal a Fortnite előtt, ők szerintem az elsők akik felskálázva használták ki azt, hogy a streaming szolgáltatások illetve az online játékok 100%-ban élőben kezelhetőek. És ezt úgy oldották meg, hogy végig működött minden (csak ugye a "nem-működés" volt a rendes működés). Ennek az egésznek a technológiai oldala is lenyűgözően volt megoldva.

Big kudos, na.
Gyurma Pappa
WTF?! 😀
az EGS nem ment órákon át
 www.polygon.com/2019/10/13/20912535/epic-games-store-outage-offline-log-in-issues-fortnite-black-hole-event
ergo megvetted a játékot ebben a fosban de nem tudod játszani mert a frissítés nem jön le
(arkham asylum esetében elég sokan panaszkodtak)
Negritis
Jó, hát túlterhelődtek a szerverek 😀

Lehet a Blizzardtól csábították át a devopsokat

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Le a kalappal a Fortnite előtt, ők szerintem az elsők akik felskálázva használták ki azt, hogy a streaming szolgáltatások illetve az online játékok 100%-ban élőben kezelhetőek. És ezt úgy oldották meg, hogy végig működött minden (csak ugye a "nem-működés" volt a rendes működés). Ennek az egésznek a technológiai oldala is lenyűgözően volt megoldva.

Big kudos, na.
Gyurma Pappa
WTF?! 😀
az EGS nem ment órákon át
 www.polygon.com/2019/10/13/20912535/epic-games-store-outage-offline-log-in-issues-fortnite-black-hole-event
ergo megvetted a játékot ebben a fosban de nem tudod játszani mert a frissítés nem jön le
(arkham asylum esetében elég sokan panaszkodtak)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Le a kalappal a Fortnite előtt, ők szerintem az elsők akik felskálázva használták ki azt, hogy a streaming szolgáltatások illetve az online játékok 100%-ban élőben kezelhetőek. És ezt úgy oldották meg, hogy végig működött minden (csak ugye a "nem-működés" volt a rendes működés). Ennek az egésznek a technológiai oldala is lenyűgözően volt megoldva.

Big kudos, na.

több mint 4 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Jaja, egészen hihetetlen amit csinálnak. Twitterrel is jól összebeszéltek, hogy tüntessenek el minden tweetet Fortnite oldalról, egy időre még Twitchről is lekerült a game, hogy azt gondolják a naívok, hogy vége a játéknak. De az is remek, ahogy a dataminosokkal trollkodnak, egyik órába még az van a kódba, hogy holnap ér véget a feketelyuk event, pár órával később már hétvége. Kibaszott potato vagyok Fortniteba, de kajak megjött a kedvem az új szezonhoz. 😀

Szerkesztette: Raven17
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nem bírom a Fortniteot, de amit leműveltek a 10. szezon végével és ahogy hypeolják a népet az új pályára, az teljesen elképesztő

tegnap este 6,1m néző twitchen és youtubeon
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
elég faszán indul az Astral Chain
amiket hallottam róla simán lehetne Goty de nintendo és platinum games szóval nem lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
jövőre év végén jön az új xbox, de ha addig meg játszani akar az ember...
félek, hogy másfél év múlva kb semmi nem fog érni az s, talán az x-ek lesznek még potenciálisan eladhatók a piacon
de tényleg rohadt fogós kérdés...
NB2
azt mondod 2021től már egy játék se fog megjelenni xbox onera?
braxa88
nem ezt mondtam😊 6 éves konstrukció...
szerintem elég sok háztartásban van már 4k-s tv, szerintem BF-kor már 100 környékén lehet majd x-et venni játékkal én tuti azt venném
de mindenki azt csinál amit akar😊
NB2
ja értem, oké 😊
braxa88
Fiam még mindig tök jól el van xbox360l 😊
dande
en tolom a ps2-t meg....😀 😀 😀
ZoliMP
Felejthetetlen darabok vannak rá az biztos 😊
Cowboykarcsi90
haaat nem vagyok egy nagy jatekos..csak sport.
engem hosszabb ideig soha nem kottotek le a maszkalos, lovoldozos jatekok.
ujabb cuccot meg nem karok venni amig birja, mert annyit meg nem jatszok.
ps3, ps4 is alkalmas ps2 jatekok lejatszasara?
ZoliMP
a lemezt direktbe sztem nem fogja vinni
de sok játék van emulálva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
jövőre év végén jön az új xbox, de ha addig meg játszani akar az ember...
félek, hogy másfél év múlva kb semmi nem fog érni az s, talán az x-ek lesznek még potenciálisan eladhatók a piacon
de tényleg rohadt fogós kérdés...
NB2
azt mondod 2021től már egy játék se fog megjelenni xbox onera?
braxa88
nem ezt mondtam😊 6 éves konstrukció...
szerintem elég sok háztartásban van már 4k-s tv, szerintem BF-kor már 100 környékén lehet majd x-et venni játékkal én tuti azt venném
de mindenki azt csinál amit akar😊
NB2
ja értem, oké 😊
braxa88
Fiam még mindig tök jól el van xbox360l 😊
dande
en tolom a ps2-t meg....😀 😀 😀
ZoliMP
Felejthetetlen darabok vannak rá az biztos 😊
Cowboykarcsi90
haaat nem vagyok egy nagy jatekos..csak sport.
engem hosszabb ideig soha nem kottotek le a maszkalos, lovoldozos jatekok.
ujabb cuccot meg nem karok venni amig birja, mert annyit meg nem jatszok.
ps3, ps4 is alkalmas ps2 jatekok lejatszasara?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, vegigjatszottam a The Last Of Ust, ados voltam ezzel. Szoval nagyszeru jatek, a sztorija zsenialis, megdobbento es elgondolkodtato egyben, abszolut ott van az all time jatekok kozott.

Azt mondom, hogy ott van a legjobbak kozott. Nalam a legnagyobb hatast a Skyrim, a Witcher 3, a Horizon Zero Dawn, a Red Dead redemption 2 es az uj God of war erte el, de kulonbseget nehezen tudok tenni, meg apro dolgokon rangsorolok, ezek szubjektivek, ugyhogy nyilvan csomoval nem ertene egyet valaki. Ehhez a csoporthoz csatlakozott most a The last of us. DE: nalam nem ez a legjobb. Igazabol a felsoroltak kozul nem nagyon tudnek pontos listat alkotni, egyet tudom, hogy nalam a Red dead redemption 2 vezet perpillanat, nalam az a top1 egyelore.

Nem igazan tudok semmit sem mondani, ami hiba benne, ezert is all az a legjobban, mert a tobbinel azert tudok. A TLOU-ban a tortenet rohadt jo, tenyleg megdobbento az egesz, de nem erzem, hogy sok ujdonsagot mutatott volna maga a jatek. Ha 2014-ben jatszom, akkor valoszinuleg maskepp gondolnam, szoval szerintem ez a jatek nalam ugymond az aldozata lett annak, hogy hat eves. Na de visszaterve, nem mutatott sok ujdonsagot, mert peldaul a Days Gone rohadt hasonlo, nem ket helyen koppintva van errol, csak hat ugye azt elobb jatszottam. De szamomra a TLOU-nal egyreszt tulsagosan keves osszegyujtheto targy van, marpedig en az RPG-s vonalon mozgom, imadom, hogy ha rengeteget lehet lootolni.

A masik, ami szamomra alapveto minusz, szinten az RPG-s vonalon keresendo, megpedig az, hogy nem nyitott a vilag. Tudtommal ezt fel nyitottnak mondjak, felosztott palyan vannak, de nincsen sok utvonal, nincsen nagy szabadon bejarhato es felfedezesre varo terulet. Raadasul az adott teruletek sem tul nagyok.

Szoval maga a jatek elgondolkodtato, sokkolo es megdobbento egyben, a sztorija es a mondanivaloja az erossege, amiben tenyleg talan a valaha volt legjobban osszerakott tortenet, de akkor sem tudom azt mondani, hogy nalam ez az elso. A Red dead 2 is nagyon eros sztorival van megaldva, nagyon jo, kidolgozott karakterek, de ott az oriasi, csodalatos vilag onmagaban is beszippantja az embert. A Horizon Zero Dawnban is az oriasi vilag remek volt, de szinten a sztorija tudott beszippantani. A God of war egy teljesen nyilt vilagban lenne a tokeletes jatek, de az is felig nyilt, igy az sem erhet a Red dead 2 nyomaba.

Raadasul a TLOU megvolt 20 ora alatt korulbelul, es nalam fontos a hosszusag is, a Red deadbe meg beleoltem 100+ orat, mire vegigvittem, es igazabol ha a vilagot nezem, meg most sem fedeztem fel az egeszet.

Ugyhogy, Sobri, abban igazad volt, hogy utni fog a TLOU, de abban nem, hogy egyertelmuen feljon az elso helyre. Az elso maradt a Red dead 2. Top5-6-ba viszont feljott ez. Es abban is igazad van, hogy ez a jatek all time, es nem csupan egy szeria rohadt jo darabja. De hat csak ismetelni tudom onmagam: nalam a Red dead 2 sem az. Mestermu.

Nem erzem magam eleg szabadnak TLOU-ban, a palyak rovidek, es igazabol oda van nyomva a kepemben, mikor, hol es hogy kell mennem, nincsen sokfele ut, nincsenek elagazasok. Es ez engem zavar. Ram van eroszakolva, hol, mikor es mit kell csinalnom. Hasonlo a God of war is, de sokkal nagyobb a vilag, van egy szep nagy terkep, kicsit tagadd, noha ott sem erzem magam szabadnak, de azert megis nagyobb a ter, mint a TLOU-ban.

Korabban pedig mintha lett volna egy utalasod arra, hogy a jatek megy tovabb, illetve lehetne jatszani tovabb. Ez alatt pontosan mire gondolsz? Mert maga a tortenet nem zarodik le, ez tiszta, de en nem tudok mar visszamenni jatszani, netan ujra bejarni a palyakat, csak New game plus van, de az a jatek elolrol kezdese tulajdonkeppen.

De GOW-ban peldaul utana szabadon jarhatsz a vilagban, meg felfedezheted a tobbi reszet, harcolhatsz meg, ahogy a Red deadben is Marstonnal szorakozhatsz. Witcherben is igy van, Skyrimben is, illetve a Horizon Zero Dawnban is.

Egyebkent a Remastered van meg, ugyhogy gyorsan vegig is nyomtam a Left behindot, az viszont elkepesztoen rovid szamomra, illetve a flashbackek veget elore lehetett sejteni, miutan az alapjatek vegen Ellie mondja, hogy mi tortent a baratnojevel.

Egy szo mint szaz, nalam nem ez a top, amihez hozzatartozik, hogy 6 eves jatek, es en az elmult harom evben sorra lenyomtam a korabban emlitett brutalis game-eket, ezek mellett viszont annyira nem szippantott be a TLOU, mint vartam, illetve hittem volna.

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
jövőre év végén jön az új xbox, de ha addig meg játszani akar az ember...
félek, hogy másfél év múlva kb semmi nem fog érni az s, talán az x-ek lesznek még potenciálisan eladhatók a piacon
de tényleg rohadt fogós kérdés...
NB2
azt mondod 2021től már egy játék se fog megjelenni xbox onera?
braxa88
nem ezt mondtam😊 6 éves konstrukció...
szerintem elég sok háztartásban van már 4k-s tv, szerintem BF-kor már 100 környékén lehet majd x-et venni játékkal én tuti azt venném
de mindenki azt csinál amit akar😊
NB2
ja értem, oké 😊
braxa88
Fiam még mindig tök jól el van xbox360l 😊
dande
en tolom a ps2-t meg....😀 😀 😀
ZoliMP
Felejthetetlen darabok vannak rá az biztos 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
jövőre év végén jön az új xbox, de ha addig meg játszani akar az ember...
félek, hogy másfél év múlva kb semmi nem fog érni az s, talán az x-ek lesznek még potenciálisan eladhatók a piacon
de tényleg rohadt fogós kérdés...
NB2
azt mondod 2021től már egy játék se fog megjelenni xbox onera?
braxa88
nem ezt mondtam😊 6 éves konstrukció...
szerintem elég sok háztartásban van már 4k-s tv, szerintem BF-kor már 100 környékén lehet majd x-et venni játékkal én tuti azt venném
de mindenki azt csinál amit akar😊
NB2
ja értem, oké 😊
braxa88
Fiam még mindig tök jól el van xbox360l 😊
dande
en tolom a ps2-t meg....😀 😀 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
jövőre év végén jön az új xbox, de ha addig meg játszani akar az ember...
félek, hogy másfél év múlva kb semmi nem fog érni az s, talán az x-ek lesznek még potenciálisan eladhatók a piacon
de tényleg rohadt fogós kérdés...
NB2
azt mondod 2021től már egy játék se fog megjelenni xbox onera?
braxa88
nem ezt mondtam😊 6 éves konstrukció...
szerintem elég sok háztartásban van már 4k-s tv, szerintem BF-kor már 100 környékén lehet majd x-et venni játékkal én tuti azt venném
de mindenki azt csinál amit akar😊
NB2
ja értem, oké 😊
braxa88
Fiam még mindig tök jól el van xbox360l 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Tristana mid for Faker, ohohoho.... na ezzel megvettek kilóra. | (mintha eddig nem nekik szurkoltam volna😛) |
Igor
Nagyon disrespectful volt szvsz a Garen- Yuumi az SKT ellen, ezt a meccset a drafton elvesztette a FNC

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tristana mid for Faker, ohohoho.... na ezzel megvettek kilóra. | (mintha eddig nem nekik szurkoltam volna😛) |

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
CSACSI BENT VAN A CSOPORTKÖRBEN

ráadásul a UoL ellen lett meg, hihetetlenül boldog vagyok 😊
shawnka
Same here 😊

Vicces az eredeti UOL Csacsicarry mezem most 😊
Gyurma Pappa
és megkapták a legkönnyebb csoportot is wooow
shawnka
Ami durva, hogy a meccs végén Csacsi rá se hederített Sheepyre. Gondolom nem a legnagyobb békében váltak el pár éve. 😊
A B csoport tényleg a legkönnyebb...ettől függetlenül nem számítok Splyce továbbjutásra. Rengeteg hibával játszottak az elmúlt napokban. Nem tudom ez mire lehet elég. Ha már csoportok.Szerintetek melyik lett a halálcsoport a 4 közül? 😊
Greengo
Sheepy egy nagyon intenzív csávó, Csacsi kevésbé. Nem hiszem hogy gond lenne, az UOL tulaja szó nélkül odament gratulálni a közönség között.

Ha Humanoid úgy játszik, ahogy tud és Norskeren/Csacsi nem hal meg izoláltan 2-3szor meccsenként, akár nyerhetnek is.

D csoport: TL, IG, Damwon közül bármelyik döntő esélyes lenne.
Gyurma Pappa
utána adtak egy közös interjút, szóval nem hiszem hogy annyira utálnák egymást

Lesz ez még így se!