PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
és megkaptuk végre a Worlds songot is

 youtu.be/i1IKnWDecwA
shawnka
Eléggé meh, főleg az uccsó két epic szintűhöz képest (Rise, Awaken), de a K/DA se volt rossz... mondjuk a youtube-os verzió gyalázat, a soundcloud-os egy picivel jobban hangzik


Kedvenc kommentem 😂 😂 😂

"KR: Faker
CN: Rookie
EU: Caps
NA: "

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Most néztem vissza UoL ellenit... azért itt nagyon izzadni kellett, elég erős inting kellett UoL-től Game 5-ban. Splyce a leggyengébb a négy bejutó közül... és bár mákoltak a csoporttal de szerintem a B-ből se jutnak tovább sajnos.

És Damwon bejutott a D-be, juhú, ez király mert így TL megint ki fog esni csoportkörben, hehehe... 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
CSACSI BENT VAN A CSOPORTKÖRBEN

ráadásul a UoL ellen lett meg, hihetetlenül boldog vagyok 😊
shawnka
Same here 😊

Vicces az eredeti UOL Csacsicarry mezem most 😊
Gyurma Pappa
és megkapták a legkönnyebb csoportot is wooow
shawnka
Ami durva, hogy a meccs végén Csacsi rá se hederített Sheepyre. Gondolom nem a legnagyobb békében váltak el pár éve. 😊
A B csoport tényleg a legkönnyebb...ettől függetlenül nem számítok Splyce továbbjutásra. Rengeteg hibával játszottak az elmúlt napokban. Nem tudom ez mire lehet elég. Ha már csoportok.Szerintetek melyik lett a halálcsoport a 4 közül? 😊
Greengo
Sheepy egy nagyon intenzív csávó, Csacsi kevésbé. Nem hiszem hogy gond lenne, az UOL tulaja szó nélkül odament gratulálni a közönség között.

Ha Humanoid úgy játszik, ahogy tud és Norskeren/Csacsi nem hal meg izoláltan 2-3szor meccsenként, akár nyerhetnek is.

D csoport: TL, IG, Damwon közül bármelyik döntő esélyes lenne.

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
CSACSI BENT VAN A CSOPORTKÖRBEN

ráadásul a UoL ellen lett meg, hihetetlenül boldog vagyok 😊
shawnka
Same here 😊

Vicces az eredeti UOL Csacsicarry mezem most 😊
Gyurma Pappa
és megkapták a legkönnyebb csoportot is wooow
shawnka
Ami durva, hogy a meccs végén Csacsi rá se hederített Sheepyre. Gondolom nem a legnagyobb békében váltak el pár éve. 😊
A B csoport tényleg a legkönnyebb...ettől függetlenül nem számítok Splyce továbbjutásra. Rengeteg hibával játszottak az elmúlt napokban. Nem tudom ez mire lehet elég. Ha már csoportok.Szerintetek melyik lett a halálcsoport a 4 közül? 😊
Greengo
C - vicc, hogy innen kell továbbjutnunk
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
CSACSI BENT VAN A CSOPORTKÖRBEN

ráadásul a UoL ellen lett meg, hihetetlenül boldog vagyok 😊
shawnka
Same here 😊

Vicces az eredeti UOL Csacsicarry mezem most 😊
Gyurma Pappa
és megkapták a legkönnyebb csoportot is wooow
shawnka
Ami durva, hogy a meccs végén Csacsi rá se hederített Sheepyre. Gondolom nem a legnagyobb békében váltak el pár éve. 😊
A B csoport tényleg a legkönnyebb...ettől függetlenül nem számítok Splyce továbbjutásra. Rengeteg hibával játszottak az elmúlt napokban. Nem tudom ez mire lehet elég. Ha már csoportok.Szerintetek melyik lett a halálcsoport a 4 közül? 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
még nem volt időm megnézni, de gondolat ébresztő
 twitter.com/w576_/status/1181898705563205633
Negritis
11 és fél perc.
Az üzenete annyi: ne buzizzál.
Korrekt üzenet, csak kissé hosszan, és kötve hiszem, hogy emiatt bárki kevésbbé lenne homofób holnapra vagy jövőre.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 214 — The Mathematician
még nem volt időm megnézni, de gondolat ébresztő
 twitter.com/w576_/status/1181898705563205633

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
CSACSI BENT VAN A CSOPORTKÖRBEN

ráadásul a UoL ellen lett meg, hihetetlenül boldog vagyok 😊
shawnka
Same here 😊

Vicces az eredeti UOL Csacsicarry mezem most 😊
Gyurma Pappa
és megkapták a legkönnyebb csoportot is wooow
shawnka
Már csak az kell, hogy Humanoid és Norskeren ne inteljenek, és oké is lesz

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
és megkaptuk végre a Worlds songot is

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
CSACSI BENT VAN A CSOPORTKÖRBEN

ráadásul a UoL ellen lett meg, hihetetlenül boldog vagyok 😊
shawnka
Same here 😊

Vicces az eredeti UOL Csacsicarry mezem most 😊
Gyurma Pappa
és megkapták a legkönnyebb csoportot is wooow
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
CSACSI BENT VAN A CSOPORTKÖRBEN

ráadásul a UoL ellen lett meg, hihetetlenül boldog vagyok 😊
shawnka
Same here 😊

Vicces az eredeti UOL Csacsicarry mezem most 😊

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
CSACSI BENT VAN A CSOPORTKÖRBEN

ráadásul a UoL ellen lett meg, hihetetlenül boldog vagyok 😊
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 214 — The Mathematician
 www.pcguru.hu/hirek/hivatalos-jon-pc-re-a-red-dead-redemption-2

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, vegeztem a God of Warral. Zsenialis, foleg a sztori, de igazabol minden. A stablista utani jelenet meg...
Nem tudom, mikor jon az uj. De a fenebe mar, hogy varni kell ra. Oriasi jatek.
Stez
Szoval te is “haza mentél” 😉 amugy meglepően sokan nem teszik ezt meg, rengeteg kommentet látni youtubon még most is az adott jelenetről, hozy csak most fedezték ezt fel 😊

Side missionök? Valkűrök? Vagy csak a sztorit nyomtad? Ezeket se hagyd ki szerintem semmiképp. Se Nilfheimet se Musplheimet 😉
Cowboykarcsi90
Haza, de en tudtam, hogy lesz jelenet, sajnos belefutottam egy spoilerbe, szoval azert is huztam rogton aludni. 8)

A side-ok megvannak egyebkent, a valkurok viszont nincsenek, vert pisalok ellenuk. Kettot sikerult legyaknom, masik kettot hiaba probaltam haromszor, folyamatosan kinyirtak, ugyhogy otthagytam oket. Musplheimbe most mentem el, ott is a valkurnel akadtam meg, illetve megszedtem magam Niflheimben. Igazabol a valkurokon kivul minden pipa szerintem, a kincses terkepek is megvannak mar.

Egyetlen chestet nem sikerult kinyitnom, amikor elmentem valamelyik torpe megbizasabol valami raktarba, ott elotte az erdoben van egy runaval vedett lada, az egyik runat a vizeses tetejen kell kidobni fejszevel, az oke, de mire visszarohantam a tobbi runat kidobni, elevult az elso. 8D Ott szorakoztam egy darabig, nem sikerult sosem, aztan ideges lettem, ugyhogy mentem inkabb tovabb.

De sajnos sok minden mar nem maradt a jatekbol. Uresseg is volt bennem tegnap, ahogy meglattam a stablistat...
Stez
Milyen nehézségi szinten viszed? Én megmaradtam a normálon(give ma a balanced experience) de a valűrök igy is baszósak nagyon az biztos. Faszán be kell vágni a movejaikat, meg tökéletesen időziteni akár perry akár doge esetén. Én pl mindegyikük előtt videoelemeztem zsátubén. Sigrun meg ugye akármelyik támadást tudja a 8 “alap” valkűrtől, igazábol szerintem nála az a kulcs, hogy tényleg ugy van csak esélyed ha egyetlen hitet se kapsz. Ami persze baszott nehéz xD agyvérzés közeli állapot volt nálam is mire sikerült lenyomnom, de az a szetisfeksön ahogy Kratos letépi annak a ribinek a szárnyait mindenért kárpótol 😀
Cowboykarcsi90
Nem vagyok nagy sztar, en is normalon jatszom, de a valkuroknel igy is elbuktam. Mondjuk en meg csak 4-5-ot probaltam, szoval nem tudom, melyik mennyire eros, lehet, hogy meg 2-3 konnyebben menne, csak kifogtam a szemetebbeket.

Igazabol azt sem tudom, hogy peldaul mennyit ad a megfelelo pancelzat hozza, mivel en vegig az erot tunningoltam, meg most is az a legendas szett van rajtam, ami erot ad. Igy viszont amig mondjuk az ero 220 kornyeken van, addig a vedelem megmaradt 140-150 korul.


Nyilvan ez a valkuroknel lehet erdekes, akik oriasit sebeznek, mas szornyeket legyaktam azert. Illetve a valkurok gyorsak is, nagy tamadasokat visznek be, rengetegszer nem is ugrik akkorat a karakter, hogy kivedve a teljes csapast.

Illetve egyebkent a Leviatan es a Pengek sincsenek maximumra fejlesztve, bar nem hinnem, hogy akkora pluszsebzest adnanak, hogy azzal sokkal konnyebb lenne lenyomni a valkuroket.

Viszont mas legendas szettet szerintem mar nem is nagyon tudok osszerakni, mivel a Musplheimben osszeszedett izzo zsaratnokokat mar felhasznaltam, a probakat megcsinaltam, mar csak a valkurt tudnam ott legyozni. Gondolom, ha ujra elszorakozom a probakkal, akkor nem ad egy ujabb adag jutalmat, meg chestet, hiszen azokat papiron mar kinyitottam a probak teljesitesevel.

Mindegy, tegnap meg eljatszottam vele az ending utan is, de azert mar bennem van az uresseg, hogy tudom, vege a bulinak.

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na, vegeztem a God of Warral. Zsenialis, foleg a sztori, de igazabol minden. A stablista utani jelenet meg...
Nem tudom, mikor jon az uj. De a fenebe mar, hogy varni kell ra. Oriasi jatek.
Stez
Szoval te is “haza mentél” 😉 amugy meglepően sokan nem teszik ezt meg, rengeteg kommentet látni youtubon még most is az adott jelenetről, hozy csak most fedezték ezt fel 😊

Side missionök? Valkűrök? Vagy csak a sztorit nyomtad? Ezeket se hagyd ki szerintem semmiképp. Se Nilfheimet se Musplheimet 😉
Cowboykarcsi90
Haza, de en tudtam, hogy lesz jelenet, sajnos belefutottam egy spoilerbe, szoval azert is huztam rogton aludni. 8)

A side-ok megvannak egyebkent, a valkurok viszont nincsenek, vert pisalok ellenuk. Kettot sikerult legyaknom, masik kettot hiaba probaltam haromszor, folyamatosan kinyirtak, ugyhogy otthagytam oket. Musplheimbe most mentem el, ott is a valkurnel akadtam meg, illetve megszedtem magam Niflheimben. Igazabol a valkurokon kivul minden pipa szerintem, a kincses terkepek is megvannak mar.

Egyetlen chestet nem sikerult kinyitnom, amikor elmentem valamelyik torpe megbizasabol valami raktarba, ott elotte az erdoben van egy runaval vedett lada, az egyik runat a vizeses tetejen kell kidobni fejszevel, az oke, de mire visszarohantam a tobbi runat kidobni, elevult az elso. 8D Ott szorakoztam egy darabig, nem sikerult sosem, aztan ideges lettem, ugyhogy mentem inkabb tovabb.

De sajnos sok minden mar nem maradt a jatekbol. Uresseg is volt bennem tegnap, ahogy meglattam a stablistat...
Stez
Milyen nehézségi szinten viszed? Én megmaradtam a normálon(give ma a balanced experience) de a valűrök igy is baszósak nagyon az biztos. Faszán be kell vágni a movejaikat, meg tökéletesen időziteni akár perry akár doge esetén. Én pl mindegyikük előtt videoelemeztem zsátubén. Sigrun meg ugye akármelyik támadást tudja a 8 “alap” valkűrtől, igazábol szerintem nála az a kulcs, hogy tényleg ugy van csak esélyed ha egyetlen hitet se kapsz. Ami persze baszott nehéz xD agyvérzés közeli állapot volt nálam is mire sikerült lenyomnom, de az a szetisfeksön ahogy Kratos letépi annak a ribinek a szárnyait mindenért kárpótol 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jövőre év végén jön az új xbox, de ha addig meg játszani akar az ember...
félek, hogy másfél év múlva kb semmi nem fog érni az s, talán az x-ek lesznek még potenciálisan eladhatók a piacon
de tényleg rohadt fogós kérdés...
NB2
azt mondod 2021től már egy játék se fog megjelenni xbox onera?
braxa88
nem ezt mondtam😊 6 éves konstrukció...
szerintem elég sok háztartásban van már 4k-s tv, szerintem BF-kor már 100 környékén lehet majd x-et venni játékkal én tuti azt venném
de mindenki azt csinál amit akar😊
NB2
ja értem, oké 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jövőre év végén jön az új xbox, de ha addig meg játszani akar az ember...
félek, hogy másfél év múlva kb semmi nem fog érni az s, talán az x-ek lesznek még potenciálisan eladhatók a piacon
de tényleg rohadt fogós kérdés...
NB2
azt mondod 2021től már egy játék se fog megjelenni xbox onera?
braxa88
nem ezt mondtam😊 6 éves konstrukció...
szerintem elég sok háztartásban van már 4k-s tv, szerintem BF-kor már 100 környékén lehet majd x-et venni játékkal én tuti azt venném
de mindenki azt csinál amit akar😊
NB2
En peldaul a ps5-re varok nyalcsorgatva! Persze azert nem birom ki, hogy a komolyabb mostani jatekokat ne szerezzem be, mint ahogy a Death Stranding mellett gondolom az Avengers es az uj Last of us is meglesz, na meg a Ghost of Tsushima.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
jövőre év végén jön az új xbox, de ha addig meg játszani akar az ember...
félek, hogy másfél év múlva kb semmi nem fog érni az s, talán az x-ek lesznek még potenciálisan eladhatók a piacon
de tényleg rohadt fogós kérdés...
NB2
azt mondod 2021től már egy játék se fog megjelenni xbox onera?
braxa88
nem ezt mondtam😊 6 éves konstrukció...
szerintem elég sok háztartásban van már 4k-s tv, szerintem BF-kor már 100 környékén lehet majd x-et venni játékkal én tuti azt venném
de mindenki azt csinál amit akar😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, vegeztem a God of Warral. Zsenialis, foleg a sztori, de igazabol minden. A stablista utani jelenet meg...
Nem tudom, mikor jon az uj. De a fenebe mar, hogy varni kell ra. Oriasi jatek.
Stez
Szoval te is “haza mentél” 😉 amugy meglepően sokan nem teszik ezt meg, rengeteg kommentet látni youtubon még most is az adott jelenetről, hozy csak most fedezték ezt fel 😊

Side missionök? Valkűrök? Vagy csak a sztorit nyomtad? Ezeket se hagyd ki szerintem semmiképp. Se Nilfheimet se Musplheimet 😉
Cowboykarcsi90
Haza, de en tudtam, hogy lesz jelenet, sajnos belefutottam egy spoilerbe, szoval azert is huztam rogton aludni. 8)

A side-ok megvannak egyebkent, a valkurok viszont nincsenek, vert pisalok ellenuk. Kettot sikerult legyaknom, masik kettot hiaba probaltam haromszor, folyamatosan kinyirtak, ugyhogy otthagytam oket. Musplheimbe most mentem el, ott is a valkurnel akadtam meg, illetve megszedtem magam Niflheimben. Igazabol a valkurokon kivul minden pipa szerintem, a kincses terkepek is megvannak mar.

Egyetlen chestet nem sikerult kinyitnom, amikor elmentem valamelyik torpe megbizasabol valami raktarba, ott elotte az erdoben van egy runaval vedett lada, az egyik runat a vizeses tetejen kell kidobni fejszevel, az oke, de mire visszarohantam a tobbi runat kidobni, elevult az elso. 8D Ott szorakoztam egy darabig, nem sikerult sosem, aztan ideges lettem, ugyhogy mentem inkabb tovabb.

De sajnos sok minden mar nem maradt a jatekbol. Uresseg is volt bennem tegnap, ahogy meglattam a stablistat...

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jövőre év végén jön az új xbox, de ha addig meg játszani akar az ember...
félek, hogy másfél év múlva kb semmi nem fog érni az s, talán az x-ek lesznek még potenciálisan eladhatók a piacon
de tényleg rohadt fogós kérdés...
NB2
azt mondod 2021től már egy játék se fog megjelenni xbox onera?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Hat az uj God of war eleg vad. Mar ertem, miert tartjak az ev jatekanak.
Stez
Mert a Sekiro túl nehéz a plebsnek... 😀
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
jövőre év végén jön az új xbox, de ha addig meg játszani akar az ember...
félek, hogy másfél év múlva kb semmi nem fog érni az s, talán az x-ek lesznek még potenciálisan eladhatók a piacon
de tényleg rohadt fogós kérdés...
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
xbox szakértők véleményétk kérdezném.
70-ért xbox one s fifa 20-al jo deal? Tudtok még mondani pár játékot ami miatt érdemes lenne konzolt venni?Régóta kacérkodom vele, de ez most megütötte a szemem ennyi pénzért.
Kenny
Igen,ennyiért megéri.Ha azt vesszük alapul,hogy a FIFA 20 egy hete sincs hogy kijött,és előrendelve is majd 20 papír volt,akkor ennyiért a gép olcsónak számít.Új a gép?
Foresz
minden nagyobb áruház most tolja, ezt a dealt az alzan talaltam,emagon ps4 van 80ért fifaval.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 214 — The Mathematician
Tudtok még mondani pár játékot ami miatt érdemes lenne konzolt venni?
Kenny
The Last of Us, God of War 😛 😀
Cowboykarcsi90
xenoblade chronicles 2
astral chain
mario maker 2
mario odyssey
zelda links awakening, zelda breath of the wild
fire ember 3 houses
mario kart 8
😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Tudtok még mondani pár játékot ami miatt érdemes lenne konzolt venni?
Kenny
The Last of Us, God of War 😛 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!